Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość do sc
Jestem :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
nie wiem :P bo juz sie nie chwali :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Widzę, xyzed, że na darmo te nasze \"nawoływania\" :D Nikt się nie zjawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha to ogłaszamy śmierć naturalną topiku i składam wniosek do moderatora o jego usunięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc witam wszystkich absolutnie nie zgadzam sie na pogrzeb topiku do do sc- witam witam witam ,ponieważ \\do tej pory sie nie chwaliłam to zaczynam-ciagle i nadal jestem szczęśliwa,bo jesy aga,xyzed topik,moje dziecko i mój K i fajna pogoda na dworze ,potrm nastapi ciag dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mordeczki ;) u mnie tez wspaniale i cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło w mordę :D toć to pachnie krainą szczęśliwości :D buziaczki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jesteście! :D sc pisz co słychać, pewnie wiele się wydarzyło?? Lete - pozdrawiam. Miło Was widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja wiem czy wiele ??? narazie jest ok i trochę zmian nastapiło ale nie narzekam i mam nadzieje ze u ciebie tez dobrze ?? lete co tam słychac -dajmy szanse pomarańczowym na atak-bedzie ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc No w końcu kawał czasu minął, ładnych kilka miesięcy nie pisaliśmy, więc pomyślałam, że duże zmiany u Was zaszły. Co u mnie? Póki co ok. Wygrzebałam się z dołka, pozbierałam do kupy i ... normalnie funkcjonuję. Staram się żyć jak dawniej i wydaje mi się, że jestem na dobrej drodze do \"normalności\". Fajnie, że u wszystkich z Was jest w porządku. Choć w innym temacie przeczytałam, że xyzed zerwał ze swoją K (prawda, xyzed??) , to widzę, ze chłopak jakoś szczególnie nie rozpacza z tego powodu :D:D:D:D . Jak to jest, opowiesz?? Najważniejsze, że pogodzili się z tigrą. Teraz jak oboje tu wejdą, to możemy spodziwać się wyłącznie samych uprzejmości. Tak trzymać!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chora jestem jak cholera. Nie mam na nic siły. Moje dziecko i mój facet też. Szpital w domu. Tak poza tym nic nowego. Żyję. Mam się dobrze tylko od czasu do czasu \"wpadam w dołek \" i \"ryczę \" mojemu w mankiet. On na szczęście to rozumie i nie robi mi wyrzutów. W końcu nie jest tak łatwo zapomnie o przeszłości. Szczególnie jak poświeciło się komuś 16 lat. Troche mnie ominęło, ale powoli nadrabiam zaległości. Pozdrawiam serdecznie. Całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche sie zmieniło,nastapiła zmiana planów i budujący dom wystawiłam na sprzedaż ,ale nie załuje bo za duzo stresu i nerwów ta budowa i ci robotnicy i to wszystko kosztowało,czekam az to ktoś kupi i wyp.... daleko od miasta na jakies ustronne miejsce bez ludzi,samochodów i ciekawskich spojrzeń ,a tak to pracuje pracuje pracuje i czasami mam dośc-jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) sc Jasne, jeśli masz taką możliwość uciec gdzieś w ustronne miejsce, to nie zastanawiaj się nawet. Mamy tak zwriowane i stresujące życie, że fajnie jest się zaszyć gdzieś na uboczu z dala od tego całego zamieszania. A co w sferze uczuciowej? Lepiej, gorzej, bez zmian? wolna żono Szybkiego powrotu do zdrowia! Szkoda czasu na chorowanie ;) Piszesz o dołkach...będzie ich pewnie jeszcze wiele, ale z czasem staną się coraj \"płytsze\". Dobrze, że masz u boku wyrozumiałego faceta, który pozwala Ci się wypłakać i poużalać nad światem :) Przy kimś życzliwym łatwiej jest sie wygrzebać nawet z doła-giganta. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aga i wszystkim innym w sferze uczuc -ok ok ok ok i mimo zimy u mnie ciagle wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) AGA dobrze wyczytałaś i faktycznie nie miałem zamiaru zbytnio rozpaczać bo to w niczym nie pomaga i dobrze zrobiłem bo wyobraź sobie ,że K walczy i przeprasza a ja ...........? No cóż jak zwykle jestem wspaniałomyślny ;) :D:D:D:D I wychodzę z założenia,że jakoś bydzie :D A wiecie ,że Tigrunia sobie nową brykę sprawiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć xyzed Aaaa, czyli był jakiś zatarg? Ja myślałam, że poprostu znudziła Ci się, czy coś tam :) Czyli co? Jak ładnie przeprosi, to ma jeszcze szanse?? ;) Wiemy, że tigra ma nowe autko. Powiem więcej, ja wiedziałam od dawna, że zamierza sobie takie właśnie sprawić ;) Prawda, tigra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA hm lubie jak ona przeprasza ;) poza tym to nie rzecz żeby mi się znudziła.Powód musi byc konkretny ,a dla mnie takowym bywa zachowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. CZyli teraz powinna dłuuuuuuuugo Cię przepraszać, skoro lubisz???? A co tak poza tym?? Jak żona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha i właśnie w sobotę szykuje się dłuuuuuuuuuuuugie przepraszanie ;) :D żona? no nie mogę powiedzieć na zachodzie bez zmian,bo zmiany są ale na gorsze ,co jednak zbytnio mnie nie dziwi i nie martwi:D Co chce to będzie miała,a zdziwko będzie totalne :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo serdecznie wszystkich witam :) Aga - boże kupe czasu Cie nie widzialam ! co u babeczki ? sc - kochana fajnie że jest ok. wolna żono - zdrowka maleńka życzę! no i moj chlopak . xzyz - a gdzie sie pan podziewa ,. ? ! na ,,naszych,, topikach pustki ,. całuski dla Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojej nowej bryki , to prawda,. mam i baaaaradzo sie ciesze ! teraz ro czekam aż mnie AGA zaprosi na kawkę !!! do siebie oczywiscie ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tigrunia :) A łaziłem sobie po góreckach i piknie i mroźno było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :):):) widzę że tutaj się wszyscy przenieśli. Ostatnio miałem mało czasu więc nie wiedziałem o zmianach .... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×