Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość i co czarnulki
bez pomarańczek topik pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed ty czytaj
i do tego jeszcze nieuzyty jestes :P:P:D nic nie pomozesz komus w potrzebie :P:P nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widzę jak ty komuś pomagasz w potrzebie :P:P:P:P:P:P:P:P ,a już napewno komuś po drugiej stronie:D:P:D:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego xyzed
mierzysz innych własna miarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest skuteczna i tyle:) bo nie wierzę w to ,że ty albo ona pomogłybyście np. mnie :P Dziwne???? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego xyzed
Dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o baze kochaniutkie ! topik odżył , jak milo ,. :) Aga, moja miła --- wieki lala , o mamy do siebi rzut beretem ,. co u babeczki ? xzyzed no wkońcu jesteś chlopie { usteczka wysyłam ale nie umiem ich zrobić }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego xyzed
Czy właśnie dlatego uważasz że inni są podli, wredni i głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed calkiem inaczej
z czarnymi nikami gada :) sprawdzone :) nie doszukuje sie zlosliwosci i nawet grzecznie odpowie a na pomaranczowy kolor ma jakas alergie i drugiego dna sie doszukuje i zlosliwosci mmo ze ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra a u Ciebie
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka88
Wydaje mi sie ze,ze facet majacy mlodsza kochanke ( o wiele wiele) przezywa swoja druga mlodosc,taka panna wnosi do jego zycia nowosci i swierzosci.Zastanawia mnie tylko fakt jak to mozliwe ze facet ltory ma ulozone zycie,domy samochody firmy,potrafi dla takiej panny zostawic wszystko.O co to chodzi? Masz race xyzed popatrzylam na jego zone,zal mi sie jej zrobilo tylko dlatego i wylacznie ze ona cos podejrzewa ze maz ja zdradza a we mnie szuka powiernika... Jak jest byc kochanka? Trzeba miec zimne rece a gorace serce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej osoby co pytala czy jestem z mezem; tak jestem , ale jestem o jeden garb mądrzejsza , i wcale niewiem czy to fajnie ,. a kto pyta ? nie podpialaś sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka88-o miłośc kochana chodzi o ten poryw serca i ducha ,o tą świezośc i wcale nie o wiek kochanki...chociaż tak sie składa że zazwyczaj jestesmy młodsze -ale szkoda że radość zycia i usmiech na dzień dobry to przywilej wieku,chyba te zony które mimo 50 na karku mają tę świezośc i ten usmiech na dzień dobry nie sa zdradzane ,tak mi sie przynajmniej zdaje a poza tym nigdzie nie jest zapisane że mamy przez całe zycie kochac tylko jedna osobę,czasami widac tak bywa że kochamy kilka razy albo wydaje się nam że kochamy żonę ,męża a potem jak troche poznamy świat i ludzi to niestety okazuje sie ,że to nie była i nie jest miłośc ,że własnie ta znienawidzona kochanka to miłośc i to dla niej dla niego chcemy zmienic siebie i świat-tylko czasami to długo trwa ,bo sa inni ludzie,,dzieci których ocen tak zwyczajnie sie boimy ,bo nauczono nas zyc dla innych a nie dla siebie i stąd te wszystkie dylematy zdradzających mężów i zon-skomplikowane ale ludzkie kurcze ale sie rozpisałam sorrrryyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"te zony które mimo 50 na karku mają tę świezośc i ten usmiech na dzień dobry nie sa zdradzane" - sc 👄 i coś w tym jest bo wbrew pewnym twierdzeniom faceci nie kochają zołz,a zwłaszcza tych ok 50tki:) tigrunia widzę,że coraz częściej się spotykamy:) A przewieziesz mnie kiedyś swoim mercysiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska biała
Ciekawa dyskusja na sąsiednim topicu , uświadamiać żony , czy też nie, że jest ona zdradzana co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z powiedzeniem : Czego oczy nie widzą ,sercu nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma chyba
dobrego rozwiazania? bo jesli kobieta kocha i on byl jej swiatem to sie zalamie i runie wszsytko w co wierzyla, moze sie z tego podniesc ale wcale nie musi.....a moze wie o jego wyskokach i ma to gdzies? Jako zona z 23 letnim stazem mysle ze kobieta wie takie rzeczy , jesli chce o tym wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no xzyz , jasne , ze cie przewiozę ! a tak to dzien dobry wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻👄 tigra :) już się cieszę na przejażdżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tigra, co u Ciebie? Jakoś nam się kontakt urwał :( Z babką zresztą tez się dawno nie widziałam, jakiś czas temu pisałam maila i to wszystko, ale wiem, że wszystko u niej ok i jest szczęśliwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
po co uswiadamiac skoro one o tym wiedza ,niektore zony maja to gdzies ,czesto ze wzgledu na dzieci a jeszcze czesciej z obawy ze sobie nie poradza, wiec po co !a tak na marginesie - co baby sie zloscicie na naszego rodzynka ,pozdrowionka zlosliwcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
xyzed ty to raczej niczego tu sie nie nauczysz -zobacz jak te babki sycza jak zmije ,nie potrafia prowadzic dyskusji to i z mezem i kochankiem nie wygraja ! chytrosci kobietki -to my musimy byc gora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ już się nauczyłem i cały czas uczę :) I chwała Wam za to 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
chyba tylko tego ze my Polki jestesmy pyskate , silne osobowoscia , ale jednoczesnie kazda z nas jest inna na swoj sposob ,jak sie chcesz czegos dowiedziec to pytaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekinkikolorowe
mala15-pewnie że większość zon ma to "gdzieś" , jego i to co robi , byle o tym oficjalnie nie wiedzieć W takim razie po co to larum gdy facet chce odejść Czyżby tylko dlatego że boją się samotności? Wątpię.....Raczej" to moje i wara wszystkim od niego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×