Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Mam pytanie do zdradzonych.Czy nie wydaje się Wam,że powodem tego ,iż zostałyście zdradzone było między innymi to,że w pewnym momencie zaczęłyście zachowywać się jak modliszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm*
Tzn jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym stylu : Powiem wszystkim,którzy z taką zaciekłością mnie atakują,że od momentu gdy urodziło się dziecko moja żonka stwierdziła kategorycznie,że seks będzie tylko wtedy i tylko tak jak ona będzie chciała , a ja nie mam nic do gadania.Mało tego podstawową karą za brak posłuszeństwa we wszystkim będzie zero dupczenia bo i tak mam się za dobrze.Więc co do k**wy nędzy sobie myślicie,że takie coś ma mi odpowiadać? A ona se k**wa pójdzie do kościółka i będzie zadowolona? Mąż ma zapie**alać bo jak chciał rodzinę to ją ch*j pieprzony ma i jego zasranym obowiązkiem jest ją utrzymać i za dużo nie chcieć bo przecież żonka wypierze,ugotuje ,posprząta itd itp, a seks? K**wa oczywiście mężowie tylko leżą ,czytają gazetki ,a w przerwach by tylko dupczyli . czyli jak chłop zrobi swoje to może spadać albo się go zabija.Sposób dowolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc widzisz,że jednak czegoś brakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze xyzed
czegoś tu nie sposób zrozumieć to co przedstawiasz to albo jakaś anomalia albo skutek czegoś co było kiedyś czego konsekwencji nie starałeś się przewidzieć znałam jeden przypadek niechęci żony do seksu, ale tam nie było elementu traktowania seksu do systemu kar i nagród Powodem niechęci tamtej żony do seksu było to że jej mąż był przedstawicielem mechanicznej seksualności a ona dla niego przedmiotem do jej realizacji - nic dziwnego że miała dość, moze gdyby taki seks był niezbyt często to jakoś by wytrzymała (poświęcenie) , ale ten mechano - jebak miał temperament i apetyt na duuuużo mechanicznego seksu, co oczywiście było nie do wytrzymania nawet przy największym poświęceniu się , bo chyba rozumiesz że z takim facetem nie można mówić o kochaniu się. A może ty też taki mechanik byłeś a teraz zbierasz konsekwencje i nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tigry-ja nie problemów ze swoja psychika ,stoje twardo na ziemi i biore to co los da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli to ,że zawsze chciałem żeby ona pierwsza dochodziła albo razem ,to mechaniczny seks to taki właśnie typ ze mnie.Natomiast jeśli w ogóle nie miała ochoty to nawet ręką nie chciała tego zrobić,a lodzik toć to marzenie. A damski bokser nie jestem , prosił też więcej nie będę więc jest jak jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
xyzed ale się smacznie zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anny - moja walka narazie musi poczekać ,naprawdę nie chcę niszczyc relacji ojciec -córka ,niech ona troche podrośnie .A w sumie tez nie chce chyba w swoim i=obecnym życiu nic zmieniać ,chociaż czasami mnie korci żeby postawić ultimatum ,ale ja nie lubie nikogo zmuszać do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm*
I dlatego jesteś kochanką a nie żoną. Żony lubią zmuszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem żony lubią zmuszać,a sposobów mają wiele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno ale takich jak ty nie jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nie wszystkie.Niektóre potrafią uzyskiwać to co chcą w sposób bardziej subtelny i zdecydowanie milszy oraz skuteczniejszy.Chłop głową rodziny ale one wiedzą,że one są karkiem ,który tą głową kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
musze tu dorzucić trzy grosze ; sex z moim meżem jest naj na świecie,. ten pan co opisuje , jak to jego żona stosowala kary ,--- to jest żony szanownej problem , a nie wszystkich żon,. myśle ze nie bedziemy mogli porozmawiać ponieważ jesteś dość zirytowany aby ,pisać bez emocji,. ale życze zdrowia,. i małżonce również,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też rozmawialiśmy,a raczej ja próbowałem ale zawsze kwitowała to stwierdzeniem,że to mój problem:o więc go sobie rozwiązałem komplikując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
słuchaj! a moze to ona ma kochanka , ze jest taka opryskliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech tam ma, co jej będę żałował :) Choć za bardzo zmęczona bywa żeby mieć kochanka,a może dlatego zmęczona,że ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
widzisz to jest na dwie strony ,. jej cos nie pasuje i tobie ,. nie mozna mowic , ze zony cos lub czegos nie robia wam mężom,. zycie jest wielkim kompromisem , a zeby ,,go ,, wdrożyć w życie , sam powiedz jest to sztuka,. pozdro,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest komromisem ale kompromis nie znaczy,że tylko jedna strona ma cały czas ustępować. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
bo nie głośno./::::::::::::::::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arazaki
byłam zdradzona, ale nie byłam zoną. bylismy ze sobą dość długo, kochałam go całym sercem ale nie wystarczałam mu. Zdradzil mnie z duzo mlodsza dziewczyna. od 8 miesiecy zyje bez radosci w sercu.Nie wiem co czuje do tej dziewcyny, wiem ze nie umiem przestac go kochac,mimo ze tak mnie potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
a jesteś z nim dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
to sobie pomyśl ze , swojego kutasa wszdza jej co noc ,. ja już żygam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
ale nie poczekalam na odp. sorrki ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc kulturalnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka tak wczoraj
tigra---Ty jestes oszalała z bólu i nienawiści Czy nie lepiej było zostawic go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
no to pytanie .... bardzo głebokie i wymaga głebokiego zastanowienia sie .... poczeka , bo teraz nie moge ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka tak wczoraj
to co toksyczne zostawia się , ja zostawiła i męza i kochanka Jeden i drugi doprowadził mnie do ruiny , myslałam bardzo podobnie do Ciebie Nienawidziłam , byłam chora od tego Zabijałam to w kazdy mozliwy sposób Zabiłam i jestem wolna i moja psychika tez jest wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arazaki
wiecie, zdrade jakos przyjelam do wiadomosci, tylko ciagle nachodza mnie mysli przez ktore poawiaja sie łzy. nie rozmawialam z nim od tamtego czasu ale on tez nie probowal sie kontaktowac. nie wiem czy to dobrze czy zle ze nie bylo zadnej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×