Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

A co tam przeca dobre obciąganie ni ma złe :) przeca można to traktować jako forma zastympczo jak nie można albo ni ma ochoty na seksik :) czyż nie? Poza tym jak się ni mo ochoty na obciągani to można zadać hiszpana :) czyż nie ? Przeca jak kieryś ni mo ochoty ,a drugi mo to se można jakosik poradzić ,a nie pedzieć ni bo ni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje ja ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak Ty nie masz ochoty to w ogóle Twojemu nie ulżysz? :o nawet robótkami ręcznymi ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alle
seks to jest coś co powinno bawić obie strony! jak ona nie ma ochoty to coś jest z tobą nie tak, że nie umiesz, nie chcesz, nie potrafisz jej do tego z a c h ę c i ć ! odwróć sytuację - kobieta ma chęć więc tobie ma stanąć, teraz natychmiast, a jak nie to masz ją zaspokoić innymi zabawkami. więc, masz czy nie masz chęć na seks po takim dictum? ps. prawnicy bywają cyniczni alle w nieinteligentnych prawników to uwierzą małolaty (bez urazy, nie to było celem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alle odwracając sytuację zrobiłbym to bez wachania używjąc zabawek lub nie.Chęć na seks ze strony kobiety porównujesz ze wzwodem i wydaje mi się to chybione :) Jeśli zanasz trochę fizjologię to napeno wiesz dlaczego:) Zdaje sobie sprawę z tego ,że częściej u facetów niż u kobiet rozladowanie napięcia seksualnego pozwala normalnie funkcjonować ale gdyby moja partnerka miała takie potrzeby no nawet z bolącą głową starałbym się jej pomóci i nie byłoby dla mnie to jakieś poniżanie czy wykorzystywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
ludzie co sie zwami dzieje! --- obciaganie rzecz naturalna ale bardzo iintymna,. jakieś przepychanki slowne .. . mialao być żony kontra kochanki -kulturalnie a wy co pipy!! xzyzed-- nigdy nie chcialambym miec takiego chopa jat TY,. ale spoko , te teksty o Twoje żonce sa niesmaczne,. o kochnce rownież ,. ale kazdy ma prawo do swojego zdania,. ANNO 75- DOBRZE PISZESZ ma być kulturalnie , ja dostalam repremende od Natalki , wiec nie pisze kurwa , no ale prosze panstwa .. te obciaganie to chyba nie na miejcu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle i jeszcze raz przepraszam ale wczesniej mnie poniosło ,jak ktos wylewa na głowe wiadro pomyj no to nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
:0 tigra zauważyłam pozytywna zmianę , faktycznie nie piszesz k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra nie znasz mnie ale dobrze ,że nie chciałabyś mnie za chłopa :) NIe jestem idealny i też mogę sobie czasami coś palnąć :) Mówisz ,że to co napisałem o żonie i kochance jest niesmaczne? Może ale prawdziwe,a ja niestety nie potrafię pisać tak dobrze żeby wszyscy zrozumieli o co mi chodzi :) Kurna przez Ciebie zacząłem się tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu gdzie jest mowa o kochankac
h tam zawsze jest miejsce na mówienie o obciąganiu - bo to przecież powiązane jest z nimi nieprwadaż?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Anno -zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu gdzie jest mowa o kochanka
z żonami niekoniecznie - żona jest od kochania kochanka od obciągania - sam xyzed to kiedyś napisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec tematu ,nie prowokujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę ni wypaczać moich słów bo się mogą deczko zdenerwować,a ma być kulturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna75 no pewnie,że nie wyrocznia ale soje zdanie mogę chyba mieć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu gdzie jest mowa o kochanka
to nie jest wypaczanie twoich słów to niemalże zacytowanie - niestety ale jesteś żałosny :O - nawet sam to zauważasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak żałuje siebie,że nie mam na tyle silnej woli żeby takie egzemplarze jak ty olewać i nie dać się sprowokować :p Ale cóż kazdy dzień zwiększa liczbę ludzi ,których mam w dupie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed uważaj bo utyjesz..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu gdzie jest mowa o kochanka
musisz mieć strasznie pojęmną tą swoją dupę xyzed - a co z pojemnością jąder? - pięćdziesięciolatkom to już wory chyba dyndają w okolicy kolan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc kulturalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się :) Wypróżniam się na bieżąco :p Jak to jest u 50latków nie wiem ale jak dojdę do tego wieku (a jeszcze to potrwa) to ci powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Jedyny facet który się tu wypowiada i na innych podobnych topicach i taka nagonka na niego Powinien być traktowany jak rodzynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu gdzie jest mowa o kochanka
już ci się lata mylą xyzed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego obrywa ,ale dzielnie sie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Widzę że dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu gdzie jest mowa o kochanka
no tak kochanki i tu nie wychodzą ze swej roli - włażą do dupy bez wazeliny - ważne, że chłop nie ważne jaki :O - załosne to strasznie i niesmaczne - fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
anno wiem , ja tez ignoruje ..trzeba mieć zapiekłą uraze do kogos zeby tak anonimowego faceta ganiać po topicach i pluc na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×