Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

do kochanek tez ma żal ,bo gania za mna ,widac zdradzona zona ,tylko ta z innej beczki niz nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
sc -dokładnie , z innej beczki , bo te nasze to normalne kobiety Ale nie zazdroszczę tego stanu jej czy jemu ..no bo nie wiadomo kto tutaj jest kim Musi strasznie cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
widze ze temat wam sie nie kończy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Ale to mnie naprowadziło na cos Wiem , ze złość , taka prawdziwa wsciekłośc pomaga gdy człowiek czuje się zraniony Może nie wszyscy tak odczuwają , ale ja na swoim przykładzie wiem , ze mi pomagało Te negatywne emocje były tak silne , ze zagłuszały cierpienie Mówię oczywiście o wnętrzu a nie wywnetrzaniu sie na topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
to teraz o dupie bedziemy peplać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
Ania pozdrawia kochanki -- a ja pozdrawiam WAS wszystkich ,. te co lubią i nie llubią ... obci..... ja lubie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
a dlaczego by nie ... sama słodycz.. ale sie zapędzilam ,. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale generalnie to fajnie jest ,no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
chyba sie rozrecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
kochaniutka - spoko ..napiecia nie mam... wszystko dla zdrowia ,. to przecież natura..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu gdzie jest mowa o kochanka
sc- zonk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Anno zgodze sie z Tobą ale pod jedny warunkiem To tylko jest możliwe w małżeństwach gdzie miłośc nie wygasła Bo tam gdzie jej nie ma , nic juz nie pomoże To o czym piszesz jest nie do zrealizowania , gdy sie juz nie kochaja Miłośc wygaśnie i namietność również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
TAK Natolko zgadza\m sie z Tobą ,. bo przecież jak by nie uczucie do męza to po co ta cala zadyma ?! aniu - jak czytam Ciebie to czasami sie gubie , a juz mowie dlaczego , w pierwszych rozmowach wydawalo mi sie ze jesteś bardzo skrzywdzona żoną ,, ale teraz widze ze jesteś żoną i kochanką to trzeba umieć , ja chyba nie potrafie ,, mialabym zaraz 100 pytań do... i te wyrzuty , cholera nie umiem tak wprot klamać , zaraz po mnie widać,. i wtopa,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
co tak cicho? hallo ludziska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
ale dzisiaj t o mi smutno, :c . nie wiem czemu? napiszcie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Tigra --dowcip dla Ciebie , usmiechnij sie Mój ... pierwszy raz Do dziś pamiętam mój "pierwszy raz" z kondomem, mialem 16 lat albo Cos około. Poszedlem do sklepu kupic paczke prezerwatyw. Za lada stala przepiekna kobieta, ktora najrawdopodobniej wiedziala, ze nie mam doswiadczenia w "tych" kwestiach. Podala mi paczke i zapytala, czy wiem, jak tego uzywac. Szczerze odparlem: - nie. Tak wiec otworzyla paczke, wyjela jednego i rozwinela na kciuku, po czym polecila sprawdzic, czy jest na miejscu i czy mocno sie trzyma. Najprawdopodobniej musialem wygladac na osobe, ktora nie do konca zrozumiala to, co powiedziala, wiec rozejrzala sie po sklepie, podeszla do drzwi i zamknela je. Chwycila mnie za reke i wciagnela na zaplecze, gdzie zdjela z siebie bluzke. Po chwili zdjela tez stanik. Spojrzala na mnie i zapytala: - Czy to cie podnieca? No coz, bylem tak zaskoczony tym wszystkim, ze tylko kiwnalem glowa. Wtedy powiedziala, ze czas nalozyc prezerwatywe. Kiedy ja nakladalem, ona zrzucila spodniczke, zdjela majteczki i polozyla sie na stole. - No dawaj, powiedziala, nie mamy zbyt wiele czasu. Tak wiec polozylem sie na niej. To bylo cudowne, szkoda, ze nie wytrzymalem zbyt dlugo... PUF, i bylo po sprawie... Spojrzala sie na mnie przerazona: "jestes pewien, ze nalozyles prezerwatywe?" Odpowiedzialem tylko - no pewnie, i podnioslem kciuk, by jej pokazac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
ha ha ha .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
dzieki natek --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też rzucę dowcipem:) Wraca mąż z pracy,a żona mówi: -skarbie żarówka się chyba w żyrandolu przepaliła mąż na to: - a co to ja elektryk jestem? Następnego dnia: - skarbie kran w kuchni cieknie a mąż: - co to hydraulikze mnie? i następnego dnia: -skarbie tapeta się odkleiła a mąż: - a co to tapeciarz ze mnie? a następnego dnia mąż wraca z roboty i widzi,że żarówka świeci,z kranu nie cieknie,tapeta przyklejona i pyta: - żono ty to sama zrobiłaś? a żona odpowiada: -nie sąsiada poprosiłam mąż: - i co tak za darmo wszystko zrobił? żona: -ależ nie chciał żebym zaśpiewała albo żebym mu dupy dała mąż: - i co zaśpiewałaś? żona: - ależ skąd,co to ja śpiewaczka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Anno , Tigro - nie ma za co no to wkleję jeszcze coś , na temat wcześniej poruszony , ale nie przez wszystkich lubiany:D Przychodzi baba do lekarza z ch..... w zębach A lekarz na to - oj , długo pani nie pociagnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca mąż do domu i zastaje żonę z kochankiem w łóżku. Pyta - a co wy tu robicie? Na to żona do kochanka - mówiłam Ci, że to kretyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
fantasy -- boskie ,. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się dzisiaj prowok
stare jak świat i to wszystko :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
czyzby zły humorek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam dzisiaj dziwny humorek .Cześc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
śniegiem posypało , pogoda taka jakas , stąd i moze te niewesołe humory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×