Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Dziołchy uśmiech proszę przeca żadna chora nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
:D miłość to też choroba , bardziej dokuczliwa niz inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co chcesz się z niej wyleczyć? I co potem ? Sanatorium? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Sanatorium to juz mam w domu :) dzisiaj nastepne zwolnienie od pracy do 15 marca i pewnie jeszcze długo , długo nie..Z miłości leczę się , efekty juz sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już masz? A to pech.Wnioskuję więc ,że z miłości się wyleczyłaś ale mimo wszystko ciepłych okładów ;) Ci brak stąd to sanatorium domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
a to sie pomyliłeś bo nie brakuje mi niczego oprócz spokoju ducha , nie żeby wszystkie potrzeby były spełnione , tylko nie mam potrzeb ...np na gorące okłady :D , na towarzystwo , to kafeteryjne całkowicie mi wystarcza z miłości jeszcze się całkiem nie wyleczyłam :P ale pomalutku pomalutku jest jej coraz mniej medycyna działa cuda -leczy nawet złamane serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owszem i dlatego istnieją transplantacje :) No to braku nawrotu choroby Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Dziekuje panu , panie xyzed Transplantacja , to bardzo ciekawy pomysł i zalecany przez moje kolezanki ...ale nie na tym etapie Za słaby organizm , skończyłoby sie szokiem No uciekam i życzę rowniez zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
hallo wszystkim.,. pogoda pod psem , az sie nic nie chce , no moze prawie nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
Natek - zycze zdrówka,. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
co wy lludziska -- śpicie !!! halo ,.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc tigra ,jestem ale juz mnie nie ma ,kończe prace i uciekam do domu ,faktycznie cos tu dzisiaj pustawo może wieczorem sie cos zaludni...narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też z rogami
cześć wszystkim nie było mnie parę dni bo zaczęłam pracę jest spoko o eks kochance mojego męża nie myślę .Czytałam waszą dyskusje na wiadomy temat ,szkoda że mnie nie było chętnie bym się wypowiedziała.sex to dobry temat ja osobiście też lubię i nie mam bynajmniej oporów jeśli chodzi o eksperymenty w tej dziedzinie.Mała prawda dla tych naiwnych kochanek ,które wierzą facetom ,że jak śpią z nimi to nie śpią z żonami.Mój kochał się ze mną 2 razy dziennie (nadal to robi )chyba,że praca nam to utrudnia.Tigra nie uważasz, że pisząc o moich perypetiach z kochanką męża trafiłam w sedno.Czy to nie dziwne, że żadna z tych pań się nie wypowiedziała,myślę że chyba nie są takie szlachetne za jakie by chciały uchodzić .Aja napisałam prawdę nie tylko o jednej ,nie będę wam ubliżać bo to by świadczyło o mojej słabości a ja jestem silną kobietą.tigra chętnie się dowiem co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kochanki :o ??? Po kolei czy jednocześnie ? Hmmmm, nie sądziłam , ze po półtora roku na kafe coś jeszcze mnie zdziwi :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytująca charaktery
– Czy zdrada powinna być powodem rozwodu? – Powiem tak: jeżeli partner zdradzi przed ślubem, natychmiast należy go rzucić. Natomiast po ślubie raz można mu przebaczyć. Raz może się zdarzyć, że szukamy czegoś poza związkiem. Taką zdradę można wybaczyć, jeżeli oczywiście potrafimy. Natomiast jeśli zdrada jest stałym elementem, to oznacza jakąś dysfunkcję związku. Często zdrada jest potrzebna, by związek istniał, by ktoś mógł grać rolę pokrzywdzonej, ktoś inny rolę zdobywcy czy władcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdhfhfuhfhufhrufhfhhfhjhhhGGER
CYTUJACA........ powtazasz ten tekst na kazdym topiku?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anno75
Nie wiem dlaczego ciagle podkreslasz jaki to masz fajny sx z mezem:) czy chcesz przez to udowodnic ,ze ..no wlasnie,co? I do tego podkreslasz jego wiarolomstwo z 3 kobietami. I to i to.To jest jakies dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ,czemu jak komus jest dobrze i jest szczęsliwy to zaraz jest ,,jakieś dziwne,,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to w ogóle dziwne,że ktoś może być szczęśliwy:) A jak jest szczęśliwy ale niezgodnie z przyjętymi normami to dopiero dziwne.Jak to możliwe ,że taki grzeszny człowiek łamiący jakieś święte kanony nie pali się od razu w ogniu piekielnym i do tego mu dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne nie dziwne
Dziwne to dlatego, że jest to takie na poziomie nastolatki a nie doroslej kobiety. Ale super sex ojjj:) super. I to z moim mezem ktory mial 3 kochanki i z kazda mogl.ale on biedny, taki wyeksploatowany:) az mi sie chlopa zal zrobilo, 3 razy dziennie w kazdy dzien przez 7 dni w tygodniu, plus jeszcze "dodatki" od kochanki i to niejednej.Cos mi to przypomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze ,bo wiek określa się nie na podstawie dowodu osobistego ale tego co w duszy gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie czyjes szczescie
jest dziwne,ale ciagle wspominanie tych kochanek,opisywanie tego, szczegolow i jednym tchem wymienianie jak nam sie dobrze uklada, mimo tego wszytskiego. Oj chyba zazdroszzce ze nie jestem facetem, mialabym i emocje i stabilnyz zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
Ło matko , czy mnie moje piekne oczy nie mylą ? Znalazło sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
dzien dobry w sobote,. nasz topik zdjeli ale juz jest. do Tez z rogami ,. -- trzymaj sie kochana ,. jak chesz poczytac o mnie to wejdz na ,,kochanki,, przez pewien czas z nimi pisalam ,. okolo str. 1300, 1350,.tak jakoś ,. jak u Ciebie teraz ? ta ,,jego,, dalej miesza ? do xyzeda -- jest szczecie na swiecie . nikomu nie mozna mowić , ze sie nie wierzy. pamietaj ze sami pracujemy na to co mamy . jak sobie posciellisz tak sie wyspisz .. napweno to znasz ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do sc
Wracając do wczorajszych rozważań, o tym jak żona się wreszcie o tobie dowie... Czy gdyby twój kochanek wyparł sie ciebie, błagał żonę o wybaczenie, chciał zostać jednak z żoną i córką ... Wybaczyłabyś mu? Bylabyś z nim dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć odpowiadam-czy dałabym mu wolność ??on jest wolny tzn, ma zone hihi ale powaznie-jakby wybrał zone i cókę -pogodziłabym sie z tym i raczej nie ryczałabym po katach,ewnie przez pare dni łaziłąbym naburmuszona a potem znalazłabym sobie nowe zajęcie i uciekła w prace napewno nie łaziłabym za nim i nie błagała go o miłość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do małego ,jeżeli chciałby sie z nim widywac to prosze bardzo a jeżeli nie ,to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety są... powiem szczerze ,że ja też nauczyłam sie być samolubna ,może nie tak do końca,ale stwierdziłam że trzeba byc troche egoista dla własnego dobra ludzie maja sie prawo zmieniac i maja prawo do tego żeby nas wiecznie nie kochać ,a egoizm pomaga w utrzymaniu równowagi psychicznej na właściwym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to pytanie odpowiedz znają tylko ci co zdradzaja i jak mówia że oni nie wiedzą dlaczego zdradzaja to ja im wierzę...porabane to zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×