Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość indovina
Czyli, że jakby cała reszta była ok, to nie szukałbyś tej drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc przejdź może na moją metodę :) wstawaj z uśmiechem na ustach i radością ,że znowu się tu z WSZYSTKIMI spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że bym nie szukał:) Po co szukać jeśli ma się to w domu?:) Leniwy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed a wiesz że spróbuję !!!!!👄 bo chwilowo nie moge patrzec na moich pracowników....a musze .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indovina
Ale nie wszystko. Gdyby tylko tego sexu zabrakło. To szukałbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 i tak zrób a narazie kolorowych snów bo kiedyś w końcu kimnąć się trzeba :) A może jeszcze cóś będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja nawet na CÓŚ ochoty nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indovina ,a gdyby u Ciebie tylko seksu zabrakło ,szukałabyś czy byś się umartwiała albo zaspokajała w inny sposób? I jak długo byś tak wytrzymała? :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mu rośnie
Zieleń kolor Nadziei :) ten "chętny" dobrze mu napisał, chyba nawet on jako facet się wkurzył. Inne babeczki nadal są szczęśliwe, ze mogą polemizować z takim panem zerowej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indovina
Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kilka ewentualności waszej nieobecności : - kosmici Was porwali ;) - Wszyscy odzyskali spokój duszy i poszli precz, - Przechodzicie załamanie nerwowe i lezycie złamani w łózkach bez czucia w konczynach, -szukacie nowych obiektów westchnień. -zapierniczacie na działce, w ogrodzie itp. itd. Tylko JA jak ten samotny jeździec. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten koles tu nadal jest
chyba faktycznie mu CZEGOS brakuje:D :):):):):) a w pracy to sie spelnia, ze caly dzien na necie siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo Łuna
ja jestem i napiszę do Whim ja uważam że informując jego żonę o nawet przeszłym romansie najlepiej się na Nim zemści, będzie miał takie urwanie dupy że popamięta dobrze, doceni co mógł stracić kiedy żona wpadnie w szał, to będzie dla niego kara a dla niej zemsta, pozatym tak naprawde to Jego żona jest dla Łuny rywalką a nie On więc z kim miałaby walczyć Łuna? podobnie jak żony walczą z kochankami a nie z wałsnymi mężami zdradzaczami :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Nikt
Xyzed....skro kochasz kochankę to dlaczego nie odejdziesz od żony...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw sc teraz xyzed. Ludzie odpimpajcie się. Może nie odejdzie bo mu tak wygodnie. Jego sprawa. Nie nam oceniać. Nie powiem ze mnie takie postepowanie nie wkurza, ale co mi do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie udało się wleżć na kafe :) więc witom wszystkich Tyż prowda jestem wygodny i leniwy więc tak mi pasuje :) Muszę jeszcze mykać do klienta ale postaram się jeszcze tu wpaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauważyłam, ze każda pisząca tutaj osoba , która nie schlebia xyzed jest potencjalnym wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
jesteś komiwojażerem zgredzie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda obrażająca mnie osoba jest potencjalnym wrogiem Strzelcze :p Zauważ,że wolna żona mi nie schlebia,a moim wrogiem nie jest :p Komiwojażerem nie :) Raczej kimś kto takim jak ty chroni tyłki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
"chroni tyłki" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
uchroń Boże przed taką ochroną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napisała przecież -odpimpajcie się od niego.A to już przemawia na Twoją korzyść. A ja cóż, gdy napiszę ,że Twoja postawa mi nie odpowiada to usłyszę-A mi to lotto. Gdy napiszę, że dobrze robisz to napisałabym wbrew temu co myślę ale zyskałabym Twoje poparcie. Więc mogę tylko pomyśleć, uśmiechnąć się pod nosem i zachować to dla siebie. Pogodzę się z faktem ,że całej waszej trójce w tym trójkącie ,ten stan rzeczy odpowiada i wszyscy są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra niech ci będzie :) Chroni dupy :p Moze być ? Moherku?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelec masz prawo mieć swoje zdanie :) Ale jeśli w celu jego wyrażenia będziesz mnie obrażać to nie licz na to,że będę cię za to po stopach całował ,a raczej ci je odetnę. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brawo Łuna piszesz że zony walczą z kochankami może i tak ale walczą też z niepewnością brakiem zaufania a potem jest marwica takie odretwienie ból nie przechodzi ale trudno podjąc jaka kolwiek decyzję . Mówisz że zrobiła dobrze informując konkubinę może i tak ale nie pomyslała że zadaje jej ból to jej zgotowała piekło to ona bedzie swiadomie teraz musiał podjąc decyzję ................. nie wiem czy wiesz jak to jest ? Tak naprwadę to mnie dupek Łuny mało interesuje bo jest z gatunku miec ciasteczko i zjeśc ciasteczko ale tak sobie myslę że ona wchodząc w układ kochanek kochanka sama podjeła ryzyko że pobawi sie nią a potem wróci do swojej kobiety . widzisz tak to jest ze za swoje decyzje trzeba ponosić konsekwencję ale czemu a jej decyzję i decyzje faceta konsekwencję ma ponosić inna kobieta . kiedyś napisałam że nigdy nie chciałabym rozmawiać z żona czy kochanką bo po co ? nie traktuję powrotu wiarołomnego na łono rodziny jako przegranej czy wygranej bo tak naprawde na tej wojnie nie ma wygranych - wszyscy sa przegarni no może najmiej facet bo jak to się mówi skulił ogon i teraz jest grzeczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpimpajcie się a nie chwalcie przecież. Napisałam że mnie jego postepowanie wkurza, ale to nie moje zycie i nic mi do tego jak On je przeżyje. Nie pochwalam zdrady i nigdy nie bedę, ale nawet \" swojej\" kochance nie powiedziałam złego słowa. od nosem owszem , ale do niej nie. Nie musze wydawac takich opini ponieważ te osoby same sobie negatywne opinie wystawiają swoim postępowaniem. To wszystko. Nic dodac nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest wolna żono :) A moje motto jak byk widnieje w stopce :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
cudzych niby bronisz a sam swojej dajesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady xyzed nie musisz całować a odcinać tym bardziej:-p Tylko wiesz ,nie wiem czy to wada czy zaleta, ale potrafię czytać między wierszami.Też kiedyś mnie satysfakcjonowało, że potrafię się odgryżć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×