Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

A nazwij sobie to jak chcesz ,a mnie i tak to psinco obchodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pocieszenie żonom
Wiekszosc zdradzających mężów posiada kilka kochanek, które oczywiscie zyją w nieświadomości o istnieniu tych innych...Kazda z nich myśli ze jest tą jedyną miloscia jego zycia... To nie reguła ale bardzo rozpowszechnione zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
jak cie nie obchodzi to po co mi odpowiadasz? i to jak zwykle z "wielkim polotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żeby czytać między wierszami,to najpierw musi tam być coś napisane,a w tym to celowali poeci. Ja stety do ich grona się nie zaliczam :) Czyli jak dla mnie po prostu dorabiasz ideologię do tego co piszę :D Ale niech Ci będzie,jeśli sprawia Ci to radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam ci bo grzeczny jezdem i nawet jak suka szczeka ,to odpowiadam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz xyzed, potrafisz tak odwrócić wątek aby Twoje było na wierzchu. Robiłeś to już kilkakrotnie z moimi wpisami.Ja to wszystko jednak wyłapuję :) No miej tą satysfakcję, że kolejny raz Ci się udało. Ze mną jak z dzieckiem , za rączkę i do baru :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
grzeczny hym, nie sądzę. Wygląda mi na to ze masz jakieś narastające problemy- pokusze sie o diagnozę ze nawet te największe masz sam ze sobą. Stajesz się coraz bardziej zgryźliwy, nie miły i nie kulturalny.Agresją odpowiadasz nie tylko na ataki. Myślę ze musi być ku temu powód.Nie martw sie .Moze z tego wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
nie dorabiaj ideologii do tego co napisała o tym barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wychodzę.Codziennie do pracy :) a bez problemów nie potrafię żyć:) Problemy to moi przyjaciele :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
to sie daje zauwazyć. Ale moze powinieneś zwórcić na to uwagę iz nie ma na tym forum osoby winnej twoim problemom, nie wal na oslep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy to tobie wolno,a mnie mie? :) Zabronić to możesz mężowi zdrady ,a kto wie może cię posłucha? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
23:42 xyzed Tylko żeby czytać między wierszami,to najpierw musi tam być coś napisane,a w tym to celowali poeci. Ja stety do ich grona się nie zaliczam Czyli jak dla mnie po prostu dorabiasz ideologię do tego co piszę hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
a powiedzonka otym ze Kali moze a jak Kalemu to juz nie tez nie znasz? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelcze znam :) Znam i inną wersję ale jakbyś jej użyła to bym cię oskarżył o pedofilię :) A pedofilów powinno się eliminować skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
oskarżac to sie mozesz sam siebie moze sie posłuchasz.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne mi pocieszenie
"Na pocieszenie żonom Wiekszosc zdradzających mężów posiada kilka kochanek, które oczywiscie zyją w nieświadomości o istnieniu tych innych " I z czego te żony mają się cieszyć? Z tego, że mają za męża zwierzaka, który rucha wszystko co na drzewo nie ucieka??? Ma nie jedną, tylko stadko kochanek i to ma być pocieszenie? Pomyśl kobieto zanim coś napiszesz bo tak ni z gruszki ni z pietruszki walnęłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór widze że ciąg dalszy przekomarzania trwa ...poczytam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki a może kisiel wam rozlać? :) Całkiem seksi wyglądać będziecie:) sc👄 też po pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuna27
tak...ex,ale to ja go zostawiłam,nie on mnie.I to nie ja wydzwaniam i proszę,aby wrócić.Miałam dość.On męczył mnie psychicznie.Zostawiłam cząstkę swego życia i wróciłam z UK do Polski.. On,jak wszyscy,twierdził,że kocha,a jej nie zostawi,bo są dzieci,których nie chce stracić,a jeśli ona odejdzie zabierze i dzieci. Oczekiwał,że będę czekać na niego 10 lat,aż najmłodszy syn skończy 18 lat,On w tym czasie chciał mieć mnie w UK,a ich w kraju.A ja miałam sie na to godzić,a najlepiej przyklaskiwać mu jak jeździł na 2 tygodniowe urlopy do Polski,do niej...przecież wiem,że w nocy poezji nie czytali......Fajnie tak...bzykac tu i tam:) Dość....ja wiedziałam...a ona..niech tez sie dowie,zresztą wszyscy dookoła niej wiedzieli...cała jego rodzina..przecież to nieludzkie trzymać laskę w nieświadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie teraz nazywa
xyz oskarża o pedofilię Strzelca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszystko :) Jestem wcieleniem całego zła na tym świecie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka-masz plusa-oplułam ze smiechu monitor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już skończyłam. Od jakiegoś czasu nie zależy mi na tym aby mieć ostatnie słowo w jakiejkolwiek dyskusji. Oddaję pole do popisu xyzed jemu to naprawdę dobrze wychodzi, nie będę psuła szyków. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×