Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość to sie teraz nazywa
o ja tez sobie odpouszczę. Koniec przyjemności na forum masz dziś xyz. Bo my zmykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KA brawo ,po raz drugi oplułam monitor-PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie oskarżył ale nosi się z takim zamiarem, gdybym powiedziała coś czego nie powiedziałam :-p. A w sumie o tyle rzeczy jestem ostatnio oskarżona ,że jedno oskarżenie w tą czy w inną stronę nie robi róznicy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oskarżam? Tak ale o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu alkoholizmowi :D No tak ale to się teraz nazywa zdaje się ,że ujawniła swoje skłonności :o No to zmykajcie i niech się wam przyśni xyzed :D czyli miłych koszmarków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaa
xyzed kiedy Ty zamierzasz powiedzieć żonie o swoim romansie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlczego z nim gadacie
przeciez on nie wnosi nic konstruktywnego do dyskusji, tylko wszystkich obraza.Nie bede sie brzydko wyrazac na jego temat, bo co on mnie w sumie obchodzi :) jego wpisy tylko psuja poziom topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlczego z nim gadacie
"Wiekszosc zdradzających mężów posiada kilka kochanek, które oczywiscie zyją w nieświadomości o istnieniu tych innych " bo zdradzajacego meza nalezy spakowac wynajmujac wczesniej dobrego prawnika :D :D :D a jak sie czeka,ze on sie zmieni to sie zyje w krainie marzen z lekarstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego z nim gadacie - a co jeśli mężuś sam jest dobrym prawnikiem i do tego specjalistą od prawa rodzinnego ? :p Modziutka25 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym założyłem extra topik dla tych ,którzy mają ochotę mnie zbluzgać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Wyjaśnijcie mi co się tu dzieje od kilku dni!!?? Czy Wy naprawdę musicie toczyć takie wojny??? Aż się tu nie chce zaglądać, jak tak się kłócicie! Dajcie już na luz! xyzed Odpuść! Nie musisz stawać się arogancki! Poprostu pomiń niektóre wpisy jeśli Cię obrazają i po sprawie! Wdajecie się w pyskówki, które są zupełnie bezsensowne! Zamiast rozmawiać o konkretach, Wy się \"szarpiecie\"! Co z Wami????? Wystarczyło, że zabrakło starej ekipy (babka68, Cassie, jane że taaaaak, kokosanka, tigra, itd) i zrobił się bałagan w temacie! :D:D:D:D:D Trzymajcie fason! Miało być KULTURALNIE! Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawdziwa miłosć mówi kocham cię ponieważ cię potrzebuje a dojrzała miłość mowi potrzebuje cię ponieważ cię kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale standardowo jest jednak tak,że kobieta daje seksik za miłość,a facet miłość za seksik ale to wynika z różnych konstrukcji kobiet i facetów :) I tak więc kto ma dać jako pierwszy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć xyzed👄 mysle że najlepiej jest jak oboje w jednym momencie stwierdzą fakt -chcę i daję...daje i chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 🌻 No pewnie,że najlepiej ale często jest to niestety utopia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie udało ,ale musiałam z soba troche powalczyc...i zerwać ze stereotypami ,no i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....
a ze mna wlasnie wygrala zona , spodziewalam sie tego ,niczego nie chcialam ,ale jednak dziwnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc skarbie bo Ty mądra kobieta jesteś i tyle 🌻 Kobieta -następnym razem Ty wygrasz więc pierś do przodu i do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta.....
to bez sensu ,nie mam serca wojownika ,jestem latwym celem ,ale w sumie sytuacja byla jasna od poczatku ,niestety zona sie dowiedziala , widocznie postawila sprawe jasno i dobrze ,gdybym byla zona tez bym tak zrobila,facet ma wygodne ,ustabilizowane zycie ,wiec teraz pokorniutki jak baranek ,ale ja go znam ,nie bede to juz ja ,ale bedzie nastepna ,tyllko moze bedzie ostrozniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim; w sumie nie wiem czy dobry , bo jak sie czyta , bądz juz nie chce sie czytać glupot kore wypisuje xzyzed, to sie odechciewa tu wchodzić ,. Aguś masz racje , pierdolą glupoty i tyle , ten topik juz nie jest kulturalny ,. xzyzed przypierduje wszystkim paniom ktore pierdza tak jak on,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubravka
wiecie, co? tak czytam i czytam i tak myslę, że trzeba mieć kręgosłup. po prostu kręgosłup i nie rozmywać barw. jest białe i czarne a nie szare. co za bzdury - bo ja cię kocham ale żona, dziecko... skoro tak kocha to pojemne ma to serce ;/ zdrada jest zdradą i nic tego nie zmienia. trzeba myśleć co się robi głową a nie pochwą/penisem i ponosić konsekwencje. nie rozumiem osób, które tolerują zdrady (no chyba, że chcą być cierpiętnikami i udręczać się tylko nie wiem w imię czego)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange....
Tigra pozdrwiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×