Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

a jak powiesz, ze Ty za nami nie tęskniłeś...to...to...normalnie...nie gadam z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja naprawdę starałem rozmawiać się z moją żoną ale jak już kiedyś napisałem ona chce rozmawiać tylko na tematy przez nią zadane,natomiast o naszej sytuacji nie bo uważa,że to ja mam problem.Niestety z jej strony rzadko kiedy miałem wsparcie,nawet jak byłem chory ( ja chory? ależ to nie możliwe!) sam się kurowałem.Od razu zaznaczam,że nie jestem facetem,którego jeśli boli paluszek,to zaraz umiera i potrzebuje opieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście,że tęskniłem.Tylko nie miałem czasu zajrzeć.Wiesz pieniżki nie śmierdzą ,jeśli są uczciwie zarobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed wiesz...będę szczera...czytam Twoje wpisy i od momentu, kiedy otworzyłeś się i opisałeś swoja sytuację, jest mi Ciebie poprostu szkoda. Tak zwyczajnie szkoda...Bo dochodzę do wniosku, że jesteś naprawdę w porządku facetem, strasz sie ze wszystki sił a jednak Ci nie wychodzi. Zastanawia mie tylko to, dlaczego twoja żona widzi problem w Tobie! Sama swoim zachowaniem przyczynia sie do tego, że sie oddalasz a jednak obwinia Ciebie. Nie chce rozmawiać, dolewa oliwy do ognia, dąży do osiągnięcia celu. Tylko co potem? Jak juz ten cel osiagnie, to co? Powie Ci żegnaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedno powiedz mi tak szczerze, co Twoim zdaniem zaważyło na tym, że Wasze drogi się w jakiś sposób rozeszły? Co było punktem zwrotnym? Wiem, ze to żona \"zachęcała\" Cię do znalezienia kochanki, ale gdybyś tego nie chciał, to nie szukałbyś, prawda? Coś musiało W Tobie pęknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
dzien dobry - ja do tej osoby co sie nadal nie podpisała ; gowno wiesz o miom życiu ! i gowno wyciągelaś , ze swoich doświadczen , jak nie rozumiesz o czym pisze ; pamietaj , ze z kazdej porazki nalezy wyciagnąć wnioski ,. ale dla mnie nie jesteś rozmowczynia , bo potrafisz tylko obrażać ,. wieć spadaj i odwal sie odemnie ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zdradzone zony i kochanki i xyzeda też 👄 ja jak zwykle czytam czytam i wpadam jak duch ... ale jestem z wami ,bo was lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam AGA, tigra 🌻 Mam nadzieję, że to nie było nasze pierwsze i ostatnie spotkanie :) Szkoda tylko, że czas gonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu, no to zdenerwowałaś nam tigrę! A ja stanę w jej obronie! I pewnie oberwę za to, ale co tam...Znam tigrę osobiście, wiem jak wygląda jej sytuacja i co tak naprawdę czuje, dlatego będę jej broniła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D o i jesteś babka68 :D ja też mam nadzieję, że nie ostatnie! Ale nastepnym razem to już chyba \"na wesoło\" się spotkamy, co? Auta zostawimy w domu, mężowie nas przetransportują :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajn ie babka68, oberwiemy obie! Po równo! Żeby nie było :D:D a o czym rozmawiałaś?? O tym \"na wesoło\"?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oberwiemy????????? Ja się nie dam !!!!!!!! I nie pozwolę bić Ciebie ani tigry :D Tak, rozmawiałam o tym \"na wesoło\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna za wszystkie, wszystkie za jedną!! I jeszcze pewnie xyzed dołączy, bo w końcu...nasz kumpel, nie? A co mąż na to? Przytaknął, czy raczej mało mu się ten pomysł podobał? Nie, no muszę to napisać!!!...Wiecie co?? Babka68 to naprawdę świetna babka!... Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, zdziwisz się może, ale to był pomysł mojego męża. Ja też Wam coś powiem, jeśli myślicie, że zdradzone żony to kocmouchy, to się grubo mylicie. Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę????? no to się zdziwiłam. Myślałam, ze to wyłącznie my, kobiety , mamy ochotę na takie spotkania, a tu proszę...inicjatywa wyszła ze strony mężczyzny! Fajnie, cieszę się bardzo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie nareszcie widać trochę kobiecej solidarności prawie jak u facetów :) Aga co zaważyło? Hmm chyba głównie seks w nagrodę i do tego reglamentowany :) Wiesz gdyby nie to ,to napewno kochanki bym nie miał :) A co będzie jak osiągnie cel: Będzie zadowolona,że jednak ma wytresowanego mężusia,a mężuś co? A mężuś się odmelduje i niech sobie z tym wszystkim zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem doskonale...sex za dobre sprawowanie, jako nagroda, to tak właściwie kara dla kobiety. Bo wiadomo, że facet zniesie to jakiś czas a później...kochanka da mu to, czego nie dostał od żony. Taka prawda. I tu doskonale Cię rozumiem, powiem więcej nie neguję wcale Twojego postępowania. A wiesz czemu? Bo potrafisz przyznać, że szukałeś tego, czego zabrakło w Twoim zwiazku, ale nie robiłeś tego z premedytacją! Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy facet znajduje kochankę ot tak sobie, dla rozrywki, dla \'widzi mi się\",...zresztą kilka stron wcześniej bodajże babka68 wrzuciła tu pewien cytat...i o taki schemat mi chodzi. Ty xyzed jesteś inny, z tego co piszesz...Teraz inaczej Cię postrzegam niż na początku ;) Tylko co ty chcesz powiedzieć? Że jak już dasz żonie absolutnie wszystko o czym marzy, to powiesz \'do widzenia\"? Naprawdę tak już jesteś nastawiony? Powiedz mi tylko proszę (bo chciałabym coś zrozumieć), czy jak odejdziesz od żony, to będziesz z obecną kochanką? Oczywiście jesli nie chcesz o tym pisać, uszanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze jestem ;) a tigry chwilowo nie ma w domu, musiała wyjść. Tylko gdzie podziewa się xyzed? sc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj sporo pracy. Ale chwilami będę zaglądać. AGA, żeby nie zapomnieć, jak będziesz miała zamiar sprzedac swoje autko, to pamiętaj o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pracy jak zawsze fuuuuuull, tak dużo, że na kafeterii czas \"zabijam\" :D:D:D babka68 jadę nim na giełdę w sobotę, chcę go sprzedać, bo wiesz o co u mnie chodzi, nie? ;) Rotacja...Gdybyś była zainteresowana, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, AGA ciut za wcześnie :( Ale nic to, poszukam takiego samego, bo bardzo mi się spodobał. A możesz napisać rocznik i cenę? Jeśli nie tutaj, to na sms-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, napiszę Ci, a gdybyś mocno chciała taki, to wiesz, że mogę Ci pomóc w kupieniu taniej, prawda? Po co masz przepłacić? Napiszę Ci sms-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jestem tylko mam sporo roboty więc trochę rzadziej. Co do Twojego pytania,to tak właśnie chcę zrobić mimo obaw,że przecież historia może się powtórzyć.Ale cóż życie mam jedno i chyba mam prawo do tego żeby żyć lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, wiem że w temacie auta mogę liczyć na Ciebie, zrezsztą nie tylko w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed A na co teraz czekasz? Chcesz przed odejściem spełnić wszystkie marzenia swojej żony? Przecież wiesz, że nawet jak dasz jej gwiazdkę z nieba, to i tak będzie mało, gdy się dowie, że odchodzisz do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co może jestem egoistą i po prostu chcę dla własnego snobizmu żeby miała to co chce i jest to częścią mojego perfidnego planu? Zresztą są jeszcze inne powody związane z prawem,które nie mogą byż przeze mnie olane bo byłbym ostatnim głupcem gdybym to zrobił.Jest to dość skomplikowane i pozwolicie,że nie będę o tym pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×