Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość DERMAMED SPAMUJE !!!!!!
SPAMIARZE Z DERMAMED atakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqualyx
Witam, czy robił ktoś lipolize iniekcyjną Aqualyxem? Podobno jest skuteczniejszy a opuchlizna mniejsza w stosunku do fosfatydocholiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusqqa
Cześć dziewczyny:) ! Kilka dni temu ( tj.w poniedziałek 11.02.2013) miałam wykonywany zabieg lipolizy iniekcyjnej we wrocławskiej klinice medycyny estetycznej DermaMed. Lipoliza dotyczyła podbródka i dolnej części policzków-był to od zawsze mój kompleks:/ Chciałam uzyskać efekt wyszczuplenia i wysmuklenia twarzy,bo była ona zbyt okrągła... Do zabiegu zużyto 2 ampułki preparatu.Został on wprowadzony pod skórę za pomocą wielu nakłuc.Sam zabieg nie był jakos specjalnie bolesny(poł godz przed wizyta nałozono mi na twarz krem znieczulajacy) .. Zresztą zrobiłabym wiele żeby tylko uzyskać pożądany efekt ! Dziś jestem 6 dni po zabiegu.Opuchlizna powoli schodzi,chociaż nie wyglądam jeszcze tak jak zwykle.Zaczęłam się martwić że będę jeszcze bardziej pyzata niż przed samym zabiegiem:P , ale przeczytałam wypowiedzi innych dziewczyn które mają zabieg za soba i jak widac jest to normalne .. Weszlam oczywiscie tez na strony z informacjami na ten temat i obrzek moze utrzymywac sie nawet 2 tyg ..zalezy wszystko pewnie od organizmu... W 2 dniu po zabiegu wygladalam jak ksiezyc w pełni wiec chyba wszystko idzie w dobrym kierunku!!! :P Oby efekt byl taki jaki sobie wymarzylam,w pzreciwnym razie tzreba bedzie robic powtorke,a tego chyab bym nei chciala ..Nie chodzi o koszty,bo sa niskie , ani o bol - bo do przezycia :) zreszta ja nic prawie nei czulam.Uklucia byly tylko niezbyt przyjemne,ale na to raczej powinno sie byc przygotowanym..Chodzi raczej o czas oczekiwania na efekt i wylaczenie z zycia towarzyskiego. Chwilowo do pracy chodzic nie musze wiec w domu moge siedziec.Ale zwariowac mozna .. Czy robicie jakies masaze ? Uzywacie konkretnych kremow ? Zastanawiam sie czy skora zrobi sie napieta samoistnie czy trzeba jej w tym jakos pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniko
Nigdy Osadowska!!! Zrobiła mi tragedię na twarzy, chciałam botox a dostałam inny tani preparat za kosmiczne pieniądze. Nie dajcie się nabrać na dobre wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyn! Mam nadzieje ze ktos tu jeszcze zaglada. Jutro mam zabieg lipolizy chomiczków i strasznie sie denerwuje. Dostałam na meila umowe którą bede podpisywać przed zabiegiem i jestem przerazona strasznie, strasnzie duzo informacji na temat niepozadanych efektów i kompikacji po? Nie wiem co robic od 5 lat nad tym mysle teraz kiedy podjeąłm decyzje, mysle zeby sie wycofac. Mam pytanie do dagusqqa jak Twoja buzka? Co z tym obrzekiem, jak dlugo trwał? Boli? Sa blizny? Nieównosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artzina
dziewczyny ile kosztuje tak zabieg? od lat mam wielkie kompleksy na punkcie moich pyzatych policzków. nie mam tzw. chomików, ale wyglądam jak księżyc w pełni choć jestem szczupła. może znacie jakieś inne zabiegi, które uwydatnią kości policzkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomisia :-)
Dziewczyny najlepiej te po...piszcie gdzie u kogo za ile,jaką metodą można zrobic chomiczki i podbródek.Jakie osiągnęłyście efekty.Ja jestem szczuplutka a policzki ( właściwie ich dół ) i podbródek jakby nie mój :-) .Na wszystkich zdjęciach wyglądam jakbym była mocno otyła.To moja zmora,chcę coś z tym zrobic tylko brak mi wiedzy.To w końcu twarz wybór musi byc przemyślany i najlepiej polecony :-) Pozdrawiam dziewczyny po zabiegu i proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- do nevretete - jak Doda !!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga234
Cześć kobietki :) Dziś jestem trzeci dzień po zabiegu lipolizy aqualyxem na chomiki i podbródek. Pierwszego dnia po zabiegu byłam spuchnięta jak hipopotam. Na drugi dzień było juz trochę lepiej, choć doł twarzy grubszy, niż przed zabiegiem - ale z tym trzeba się liczyć. podobno są osoby, które na absorpcję tłuszczu potrzebują aż trzy tygodnie. Najgorsze jest to, że mam krwiaka i częściowy paraliż jakiś nerwów odpowiadających za mimikę ust. Ciekawe kiedy to przejdzie. ? Napiszę za parę dni o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny dużo piszecie o lipolizie a co z obwisła skóra jest czy się wciąga ?????? co się z nią dzieje . Ja mam małe chomiczki a właściwie skórę luzną na chomiczkach i co z tym zrobić ????? A Osadowska z Poznania ze Szczecina to porażka najbardziej chamowata baba jaką spotkałam odradzam !!!!!!!! Jeszcze jeden pan Marusza z Warszawy to porażka rok po zabiegu u niego walczę z twarzą . BYŁAM jeszcze u dr . KNABLA z Wiednia następny d**ek który chce skasować i wysyła na operacje za 7.000 euro . Może ktoś mi cos doradzi PROSZĘ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm Marusza jest drogi ale ladnie modeluje ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akni
Jestem nowa na forum.Witam wszystkich.Robiłam lipolizę iniekcyjną chomików 4 lata temu.Opuchlizna spora przez ok.10 dni.Po jej zejściu wszystko wróciło do normy.Efekt żaden,nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta, też jestem nowa na forum :) Czytam Wasze wpisy już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz odważyłam się coś napisać :P W grudniu zdecydowałam się na serię zabiegów lipolizy tzw."chomików". Robiłam u dr. Małgorzaty Kossut (przyjmuje w Warszawie i Błoniu) i mogę polecić z całego serca, zarówno zabieg, jak i lekarza :) Jeśli chodzi o sam zabieg, to wprowadzanie preparatu pod skórę nie jest przyjemnym uczuciem, ale czy można nazwać to bólem? raczej nie... bardziej dyskomfortem :) Największy obrzęk w okolicy "chomików" utrzymywał się jakieś 3 dni, potem nieco mniejszy jeszcze przez jakieś 2 dni.... Ale da się przeżyć, normalnie chodziłam do pracy w tym czasie. Twarz maksymalnie przysłoniłam włosami, chustka na szyję i jazda :D Efekt zauważalny był po drugim zabiegu. Teraz jestem po trzecim i jest SUUUPER!!! Zupełnie inna buzia :) Taka subtelniejsza :P Coraz mniej przypominam buldoga :D Wreszcie!! i o to chodzi!!!! Za miesiąc mam się pokazać na wizycie i Pani doktor powie czy będzie potrzebny ostatni, czwarty zabieg :) Ale już i tak po tym trzecim jestem przeszczęśliwa! Jeśli zaś chodzi o lekarza to, jak już pisałam wcześniej, jestem bardzo zadowolona z dr. Kossut. Jest świetnym fachowcem, potrafi doradzić i odradzić kiedy trzeba i co najważniejsze - ma bardzo przystępne ceny. A wiem co mówię, odwiedziłam już niejeden gabinet medycyny estetycznej w Wawie i ceny, że tak powiem, ścięły mnie z nóg... Dziewczyny, naprawdę gorąco zachęcam do lipolizy policzków! Nie ma się co bać, gdyż może być już tylko lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa, na słowie "dziewczyny" zrobiło mi się jakieś przekierowanie na reklamę?? to nie było zamierzone jakby coś.. :P Piszecie jeszcze coś o krwiakach... ja na szczęście nie miałam ani razu, ale podobno jeśli się pojawią, to znikają po paru dniach :) więc chyba nie ma się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tociUpiorek
HEY LUDZIE! Kurcze, ruch tu już niezbyt duży, ale może jednak ktoś się odezwie ;) Chciałam zapytać, czy ktoś z Was robił ten zabiek w Gorzowie u dr. Izabeli Kotulskiej- Bąblińskiej? Widzę tu tylko wpisy o Warszawie i innych miastach. Boję się iść tak w ciemno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TociUpiorek
HEY LUDZIE! Kurcze, ruch tu już niezbyt duży, ale może jednak ktoś się odezwie Chciałam zapytać, czy ktoś z Was robił ten zabiek w Gorzowie u dr. Izabeli Kotulskiej- Bąblińskiej? Widzę tu tylko wpisy o Warszawie i innych miastach. Boję się iść tak w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TociUpiorek
HEY LUDZIE! Kurcze, ruch tu już niezbyt duży, ale może jednak ktoś się odezwie Chciałam zapytać, czy ktoś z Was robił ten zabieg w Gorzowie u dr. Izabeli Kotulskiej- Bąblińskiej? Widzę tu tylko wpisy o Warszawie i innych miastach. Boję się iść tak w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkaaa
Wiedziałam , że wykonuje się tego typu zabiegi ale nie jestem pewna czy zdecydowałabym sie akurat na te okolice mojego ciała.Już chyba szybciej wybrała bym uda. Ale jak chce sie decydować to w tej klinice http://szafirowa.com/ wiem, że wykonują takie zabiegi. To nowa klinika z nowoczesnym wyposażeniem i bardzo przykładają się do zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, ze po to są te zabiegi zeby z nich korzystać. moze to nie jest najlepsze ale ile się gorszych rzeczy robi? dr frączek przy żeromskiego w tym temacie mi pomógł - myślę, ze trzeba zaufać specjalistom. to taka ich praca jak nasza - każdy ma inny spośób na życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjazkrainyozz
Ja się zdecydowałam na zrobienie zabiegu, miałam jakies takie pulchne poliki i zrobiłam sobie zabieg, który uwydatnił moje kości policzkowe. zabieg nie bolał a różnica jest bardzo widoczna, mam teraz piękne kości policzkowe o jakich zawsze marzyłam, czemu nie zmieniac siebie jesli mamy jakies kompleksy? Robiłam ten zabieg u dr Głapińskiej w salonie Extrawaganza wyspa urody, wszytscy są zachwyceni efektem jej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia432
Bardzo skuteczny zabieg :) Przechodziłam taki w salonie medycyny estetycznej Arkesia. Zostawiam namiary http://www.arkesia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Chcę zrobić lipolizę chomików fosfatydylocholiną,czy może mi ktoś opisać jak miał to robione i jaki jest efekt po dłuższym czasie? Czy jeszcze ktoś tu zagląda? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciówka
Niestety u Osadowskiej za kazdym razem mam wrazenie że kobieta nie zna sie na fachu, kacze usta a materialy drogie i po kilku miesiącach wszysttko zanika. Ostatnio dowiedzialam się od koleżanki że Osadowscy zatrudniają na czarno ludzi na tzw próbne dni do pracy potem obiecanej pracy nie dostają i oczywiście ani złotówki za wykonywane obowiązki oraz dojazdy. O zgrozo co to za czasy nastały ciekawe gdzie jest jakaś kontrola żeby zainteresowała się takimi naciągaczami. A materiały wykorzystują na bank chinskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w końcu ktoś może udzielić odpowiedzi czy lipoliza działa? Ja chcę tylko podbródek zlikwidować bo skóra wisi. Na moje pytanie czy jak troch tłuszczu zejdzie to skóra nie będzie wisiała bardziej - dostałam odpowiedź, że ona "przyklei się " :D i będzie git .... Hm... Kto ma efekty i powie czy warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Ja też czekam na jakąś reakcję i nic.Też chcę zrobić chomiki i podbródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka344
Ja długo szukałam kogoś dobrego z doświadczeniem w lipolizie i ostatecznie trafiłam do gabinetu dr Agnieszki Ledniowskiej. Ją mi koleżanka z pracy nagrała i to był trafiony wybór. Miła atmosfera, dobra diagnoza – pani dr od razu zaproponowała rozwiązanie które akurat w moim wypadku da najkorzystniejszy efekt (wcale nie te najdroższe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przybyszowa
kochane. ja poprawiałam swoje wredne "chomiki" u doktor Beaty Dethloff. oczywiście z polecenia przyjaciółki - w innym wypadku w ogóle bym się nie fatygowała, aby zrobić taki zabieg. chomiki zauważyłam jakiś czas temu, ale w sumie wiem z jakiego powodu: źle spałam, jadłam fastfoody, zero sportu, dużo pracy. przytyłam jakieś 20kg . oprócz ćwiczeń fizycznych zrobiłam sobie lifting górnej części policzków. efekt? bajeczny. podczas zabiegu nic mnie nie bolało, a odczuwałam mocniejsze ciepło. zabieg powtórzyłem 5x i teraz się cieszę ładną buzią ;) przesyłam link do zabiegu https://drbeatadethloff.pl/zabiegi/radiofrekfencja-iglowa-rf-coaxmed/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinho
Cześć. Tak dla informacji osób, które być może byłyby zainteresowane zabiegiem we Wro. :) Jestem drugi dzień po wizycie w Laser Beauty we Wrocławiu, wykonałam lipolizę iniekcyjną podbródka u doktor Joanny Salomon. Pani Asia - pełen profesjonalizm, minimalny ból, poinformowała mnie o wszystkim i z chęcią odpowiedziała na zadane pytania. Mój kolega był zainteresowany tym samym zabiegiem w okolicach policzków jednak Pani doktor odmówiła ze względu na minimalną ilość tłuszczu więc na pewno nie ma mowy o naciąganiu czy kłamaniu klientów (jak to wiadomo często bywa). Cały zabieg trwał u mnie jakieś 20 minut włącznie z konsultacją i znieczuleniem. Ból w trakcie minimalny, jedynie lekki dyskomfort w momencie wstrzykiwania preparatu. Później trochę gorzej, cały wieczór czuć było coś w postaci "rozpychania" w okolicy szyji. Jeśli chodzi o opuchliznę, dziś wg doktor miało być najgorzej i chyba jest chociaż tragedii nie ma. Mam nadzieję, że do tygodnia wszystko zejdzie. Za 6 tygodni prawdopodobnie wybieram się ponownie ponieważ zależy mi na jak najlepszym efekcie. + dzisiaj cały dzień masaże podbródka i okłady lodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×