Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość vijet
Witam. Dwa razy przechodzilem zabieg lipolizy iniekcyjnej podbrodka i owalu twarzy. Pierwszym wyborem była Juwena w Bielsku-Białej - obsługa niby wspaniała, pani doktor niby bardzo miła, ale... nie poinformowała mnie o szczegółach zabiegu, ile ml preparatu zaaplikuje. Mam istotne podejrzenia, że dawka była naprawdę niewielka, może 1-2 ml lipostabilu - miałem jakieś 5-6 wkłuć i podbródek tylko lekko opuchnął. Cena - 160 zł. Od razu zaproponowano mi kolejną wizytę, pani doktor chyba doskonale zdawała sobie sprawę, że przy tym dawkowaniu wizyt będzie musiało być co najmniej kilka, aby zobaczyć jakikolwiek efekt. Jako, że zdałem sobie sprawę, że coś tutaj nie gra - stanowczo zbyt mała opuchlizna i liczba nakłuć, postanowiłem poszukać innej opcji. Wybrałem się do dr J.Wojsy w Zabrzu (dr M.Kocot mi podpadła reklamowaniem się na stronach). Nie wiem, jaki będzie efekt końcowy, ale przynajmniej mam świadomość, na co wydałem pieniądze - 5 ml lipostabilu + 5 ml l-karnityny + 2 ml czegos na naciagniecie skory. Około 18 nakłuć dokładnie po podbródku i owalu twarzy. Jestem w tej chwili modelowo opuchniety, bez porownania bardziej jak w Juwenie. Cena - 180 zl. Na minus brak znieczulenia (w Juwenie był), ale zabieg jak najbardziej da się przeżyć. Poczekam na efekty, więc póki co nie chwalę lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vijet
I jeszcze jedno - wg dr J.Wojsy nie można przeprowadzać lipolizy powyżej linii łączącej kącik ust z czubkiem ucha, ponieważ istnieje zagrożenie porażenia nerwu twarzowego. Czyli chomiki jak najbardziej można wystawić na odstrzał bez większego ryzyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krukona
Witam! Jestem niecały miesiąc po zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Opuchlizna zeszła u mnie po 6 dniach. Była naprawdę duża. Zauważyłam że twarz trochę mi schudła, jednak nie tak bardzo jakbym chciała, dlatego zamierzam wykonać zabieg po raz drugi. Nie zauważyłam żadnych nieporządanych objawów, a lekarz powiedział że po 3 tygodniach można wykonać zabieg ponownie, więc umówiłam się już na 25.06.09r. Myślę że to dobra alternatywa dla liposukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydat
Cześć, właśnie zastanawiam się nad lipolizą. Ze względu na miejsce zamieszkania (Śląsk) biorę pod uwagę dr Kocot lub dr Wojsa. Vijet, jak Twoje wrażenia po wykonanym zabiegu? Jakie gabinety na terenie Śląska polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vijet
No napisalem powyzej, jestem dopiero 3 dni po zabiegu u dr Wojsy, opuchlizna stopniowo schodzi, ale jeszcze jest widoczna. Pani Dr ma dosc przystepne ceny, nie jest sztucznie miła (na co jestem wyczulony), informuje o podawanych dawkach. Wstepnie moge ja polecic, wsrod oczekujacych pacjentow tez slyszalem pozytywne opinie. Na minus brak znieczulenia i koniecznosc czekania nawet ponad godzine, mimo umowionej pory - wynika to chyba z jej popularnosci, czesc osob przychodzi bez uprzedniego umowienia sie i pozniej wszystko sie opoznia. W Juwenie znieczulenie i punktualnosc bez zarzutow, ale co z tego, jak za ta sama cene dali mi dawke okolo 4 razy mniejsza (nie dostalem szczegolowej odpowiedzi odnosnie tego, jakie preparaty i w jakiej ilosci zostana zaaplikowane), a pozniej od razu Pani Dr zaproponowala mi kolejna wizyte. Poczulem sie tak, jakby chcieli ze mnie uczynic regularne miesko do zdzierania kasy. O M.Kocot moge sie tylko tyle wypowiedziec, ze nie podoba mi sie, jak lekarz wypowiada sie na forach i trabi na prawo i lewo o przynaleznosci do jakiegos stowarzyszenia rzekomych ekspertow lipolizy. To jest malo wiarygodne jak na moj gust. Sa jeszcze jacys inni lekarze od lipolizy na Slasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krukona
Są. Dr A.Sandelewski w MekMed w Katowicach -Ligocie. Ja robiłam 2 zabiegi, czekam na to, aż mi opuchlizna zejdzie, zabieg miałam 2 dni temu. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsu
Witam:) zwracam sie zwłaszcza do Nevrette i Czuszki-jak po zabiegach,jestescie zadowolone z koncowych efektow,czy zrobia mi ten zabieg jesli mam 21 lat,rozumiem ze Czuszka robilas u kogos innego niz Nevrette tak?ja jestem z wroclawia ale jesli to ma wyszczuplic twarz moge jechac do warszawy albo i dalej.prosze Was bardzo o informacje bo jestem naprawde zalamana wsygladem swojej twarzy:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Ewsu, robiłam w tym samym gabinecie co Nevrette, ale u mnie bez żadnych rezultatów - nic się nie zmieniło. Zrobiłam też tyle samo zabiegów co Nevretete - 3. Pani kosmetyczka zalecała 5, ale skoro nie widziałam efektów po 3 to uznałam, że nie warto, bo każy zabieg to 400 zł. Nevretet, ciekawa jestem czy u Ciebie utrzymują się efekty? Słyszałam ostatnio o zmniejszaniu rozrośniętych mięśni żwaczy za pomocą botoxu - ja mam rorośnięte te mięśnie, co poszerza mi dolną część twarzy i myślałam, ze gdyby je zmniejszyć to cała twarz wyglądałaby szczuplej. Czy któraś z was o tym słyszała? Zabieg trwa podobno 3 minuty i jest bezbolesny. Efekty po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsu
Ehh to ja juz nie wiem..jestem ciekawa czy naprawde zabiegi te pomogły tak Nevrette..a jak skora/cera po tych zabiegach?Czuszka nie zauważyłas absolutnie zadnych zmian?ja chce połączenie focus+royal lift-czy mialas robione to łącznie? i płaciłas 400zl za oba te zabiegi?jaki czas one trwały?dzieki za info:) ...mam nadzieje ze w koncu cos mi pomoze.. p.s.co do żuchwy to poszukam informacji i sie nimi podziele.ja sama nie bede chyba nic robic ze swoja zuchwa.mam najwiekszy problem z tluszczykiem w miejsu od zakonczenia nosa linia do ust:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Ewsu, moim zdaniem nic a nic te zabiegi nie dały. Cera wygląda trochę lepiej od razu po zabiegu, na bardziej wypoczętą i świeżą, ale moim zdaniem to efekt drenażu, jaki kosmetyczka wykonuje podczas zabiegu urządzeniem. Ten sam efekt uzyskasz po masażu twarzy. Ja robiłam ultradżwięki + focus. Zabieg trwał ok 40 minut. Zrobiłam 3 zabiegi. Nie sądzę, by 5 zabiegów dało lepszy, efekt, a nie chciałam się przekonywać, ze mam rację za 800 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsu
Czuszka to mnie zmartwiłaś:(a ULTRACOUNTAR na twarz jest wykonywany?to podobnie jak w focusie ultradzwieki ale moze sa skuteczniejsze..?Myslalas o smart lipo?niefajnie ze wbijaja igle w twarz i obawiam sie sladow po zabiegu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsu
Znalazlam jeszcze inne metody wyszczuplania twarzy-- Velasmooth i lipoliza bezigłowa.Co o tym sadzicie?Juz nie wiem na co mam sie zdecydowac i co jest najbardziej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Ultracontour to chyba ultradżwięki. Może wykonywane przez dłuższy czas (ja robiłam 3 razy po 20 minut, pozostałe 20 minut to zabieg focusem) coś dadzą? ciężko powiedzieć. O lipolizie bezigłowej słyszałam, że nie daje efektów. Natomiast z tego i innych forów wynika, ze efekty na pewno są po lipolizie iniekcyjnej i smart lipo. Ja tego nie robiłam, bo dla mnie to ostateczność. Boję się opuchlizny, powikłań, śladów, zrostów, etc. Na razie spróbuję z tym botoxem. Ewsu, daj znać jeżeli uda Ci sie znaleźć skuteczną ale nieinwazyjną metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat lipolizy policzków i muszę powiedzieć, że nad zabiegiem długo się nie zastanawiałam bo na forum weszłam w piątek a we wtorek umówiłam się na konsultacje do Dermamedu we Wrocławiu. Miałam szczęscie bo dokor Surowiak mimo napiętego harmonogramu wcisnął mnie na lipolize za godzinkę. Powiedział, że lepiej jest zabieg powtórzyć niż wstrzyknąć za dużo dlatego dostałam nie całą ampułkę a z tego co ja widziałam to było pół. Stwierdził, że u mnie trzeba pozbyć się wałków przy nosie więć były 3 wstrzyknięcia na jedną stronę wzdłuż nosa i 3 na drugą. Od razu po zabiegu zaczęłam puchnąć. Dziś minie 2 doba a ja \\\"nie wyglądam\\\" i mam mrowienia w tych miejcach gdzie były nakłucia. Powiedział, że policzki będą boleć a ty nic. Nie wiem czy się cieszyć czy nie. Za 8 dni wyjeżdżam na weekend ale obawaim sie że skutki uboczne do tej pory nie znikną. W sumie siniaki można przypodrować ale z opuchliznąą nic sie nie da zrobić. Doktor nic mi nie mówił o masowaniu więc nie wiem czy się za to brać i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krukona
Do Ladybird: Hey, do 8 dni opuchlizna powinna Ci zejść, smaruj opuchnięcia kremem Auriderm, bardzo dobry na opuchliznę i siniaki. Mnie opuchlizna zeszła po 5 dniach. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha001
ja smaruje twarz kremem wyszczuplajacym do ciala z nivei haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratujcie!!!! Dziś jest 5 dzień po zabiegu, a opuchlizna ani drgnęła. W takim tępie nie zejdzie nawet za 3 tygodnie. Masowanie pomaga czy podrażnia stan zapalny pod skórą?? Co mam robić żeby to jakoś przyspieszyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie , zaraz zacznie schodzic..... jesli nie masz sinców za pare dni bedzie ok , ja na twoim miejscu masowalam ..... ale fakt 2 tyg zeby wyjsc do ludzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so ....
Hej laski!! Kurcze troche się wkurzyłam. Byłąm w piątek na lipolizie policzków w Otwocku ale nie robił mi dr Kłos tylko drugi-Batijewski czy jakos tak bo spieszylo mi sie a do dr Kłosa nie było juz miejsc--dziś 4 dzien a ja jeszcze opuchnięta ale wiadomo to norma-2 lata temu tez tak miałam...najgorsze ze wstałam przed chwilą i mama mowi do mnie ze brudna jestem-ja podchodze do lustra a po prawej stronie pod policzkami na linii żuchwy mam mega fioletowego rozlanego siniaka---o co chodzi??Czy za mocno lezałam na poduszce bo ja mam takie profilowane chropowate poduszki i leze wlasnie opierajac na nich te czesc twarzy...ale boje sie ze mi cos pękło lub czy ze nie zniknie-ale jest o mega fiolet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
She so, najprawdopodobniej jakieś naczynko nie wytrzymało i pękło. Opuchlizna mogła mieć na to wpływ. ale jak się bardzo martwisz, to zadzwoń do lekarza, który wykonywał zabieg - na pewno Cię uspokoi. A dlaczego robiłaś lipolizę jeszcze raz? Czy tłuszczyk na policzkach wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she so - czy teraz przy drugim razie dr też policzył Ci 5 stówek? czy to jest ogólnie regularna cena za policzki - bo na str nie mają w cenniku wymienionych policzków przy lipolizie in...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renja24
witam..chce sobie zrobic lipolize iniekcyjna policzkow w Gdyni albo gdzies w Trojmiescie. czy ktos moze polecic jakiegos dobrego lekarza? i ile to kosztuje? jak bardzo zmienia sie twarz po takim zabiegu? czy jest to tylko lekkie wyszczuplenie? czy sa skutki uboczne? co mowia lekarze podczas wizyty? ogolnie to mam kwadratowa buzie a jak sie usmiecham to dodatkowo widac jeszcze wypukle policzki! spedza mi to sen z powiek. Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydat
Hej Vijet, można wiedzieć jak u Ciebie wyglądają rezultaty? Czy rekonwalescencja długo trwała? Jak długo utrzymywała się opuchlizna? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vijet
Wydaje się, że mam mniej tłuszczyku na podbródku, ale właściwe chomiki zapewne dopiero będę musiał zrobić, póki co był to zabieg nieco poniżej ich linii. Opuchlizny po tygodniu nie było już widać, po trzech dniach wyglądałem już jak człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
hej ...minelo juz troche a opuchlizna utrzymywała mi sie ponad tydzien...poprzednim razem te 2 lata temu to z 5 dni a teraz z 10 !!! porazka...Przed chwilą mama mi powiedziala ze mam jakas twarz inna a nie widziala mnie pare dni i moze wlasnie te zmiany dopiero zachodzą-ze niby schudłam na twarzy...moim zdaniem-moze rzeczywiscie troche ale proces jeszcze trwa -.Nie wyglada to tak jak sobie wyobrazałam ze zaraz zapadna mi sie poliki i bede miec sexy wglebienia ale twarz jest chudsza-i co najwazniejsze-jak sie usmiecham to nie jestem taką pyzą jak bylam....nie jest zle..moze zmiany u mie nie widac az takiej jakbym chciala bo nie mam wystających kości jarzmowych i nie ma sie co zapadac-bo twarz jest bardziej plaska...ale szczuplejsza-pozdrawiam...a siniaki zniknely :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka1
witajcie! miałam zabieg lipolizy laserowej policzków w czwartek, nadal mam na żuchwie opuchliznę - nie wiem jak długo się to jeszcze utrzyma? teraz mam kwadratowa twarz, a pojutrze musze iśc do pracy(dostałam zwolnienie).Masuję sobie te miejsca, ale juz os tego zrobiła mi się szorstka skóra, nosze też opaskę uciskową. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka - dostałaś normalnie L4 od dr który robił lipolizę? sorki że nie odp na Twoje pytanie, tylko jeszcze sama dopytuję, ale nie wiem jak Ci pomóc :( chociaż.. ja jestem po innym zabiegu - ale też powodującym dużą opuchliznę - często dziewczyny piszą żeby brać granulki lub smarować maścią arnikową - podobno sprzyja schodzeniu opuchlizny.. nie wiem jak by to mogło podziałać w przypadku tej substancji którą wstrzykuje się w policzki, ale moze też by pomogło.. dzwoniłam do kliniki tego dr Kłosa - powiedzieli mi cenę 100za ampułkę a na policzki zwykle nie dają więcej niż jedna na policzek - czyli 200zł za całość? tak płaciłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Bąk
ŻAŁUJĘ,że już nie pracuje w "ROYAL VTAAL"--chyba niemam szans na powrót. Ale wszystkim opowiadam ,że TAM pracowałam,bo obecnie "ROYAL VITAL" top. "FOCUS RF"--"LIPO ROYAL" -te dwa hasła w kosmetyce Polskiej teraz ,to jest najwyższa technologia na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka1
Do S_A_M_A_N_T_A Przepraszam, że nie pisałam, ale byłam na urlopie. L4 dostałam normalnie od lekarza, gdzie robiłam zabieg. Opuchlizna trzymała sie tydzień - taka dość spora, ale w pracy nikt nie zwrócił uwagi (miałam rozpuszczone włosy, aby to przykryć).A po dwóch tygodniach w zasadzie zeszła opuchlizna, jednak do dziś czuję - jak dotknę jakieś grudki i lekkie odrętwienie. A niekiedy- zwłaszcza jak jestem zmęczona- czuję trochę jak boli- taki kłujący ból... Na razie nie widzę efektu "wyszczuplającego", no ale to mam się spodziewać po 4-6 miesiącach, więc czekam cierpliwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×