Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość do zuzzaaz
weź sie opanuj i nie rób bezmózgiej reklamy w ciągu godziny na 7 różnych postach napisałaś pozytywne opinie o dr widerkiewiczu i keramedzie - żałosne jest to strasznie. I żeby to było o jednym zabiegu ale widzę, że robiłaś u niech lipolizę, hydrolif, botox, kwas hialuronowy - naprawdę świetny to musi być doktor. Nie ma nic gorszego niż tak oczywisty i bezmyślny marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuki
Hej, czytałam wasze wypowiedzi po pare razy jednak nie trafiłam na konkretne informacje jakich szukam. Prosze Was pomóżcie mi, czy robił ktoś z Was lipolize iniekcyjną w okolicach Katowic??? Bardzo zależy mi na waszych opiniach, bądź co bądź buzia nie jest odpowiednim miejscem na eksperymentowanie. Pulchne poliki to mój największy kompleks:( jestem szczupła, widać mi wręcz kości na dekoldzie a moja twarz sprawia wrażenie jak bym wazyła jakiej 10kilo wiecej niz w rzeczywistosci! nie moge wiecej schudnać a zrobiła bym to z chęcią żeby tylko pozbyc się tych pyzatych policzków...dodam ze mam 20lat czy wiek robi jakas roznice podczas zabiegu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , dziewczyny mogłybyście napisać coś więcej o Tej Pani Kasi? Nazwisko , nazwa kliniki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale znam tylko klinikę w Warszawie, bardzo dobra zresztą, ale nie wiem, czy będzie wam się chciało tam jechać. Maja dużo sukcesów, potrafią naprawdę zgrabnie przeprowadzić zabieg, a na do tego z powodzeniem. Jakbyście chciały, to mogę podać, nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYZA_x21
siema dziewczyny ! od dawna czytam forumm i wsze opinie al esie nie udzielałam a na lipolizę i tam poszłam :D mam 21 lat i od kad pamietam kazdy mnie chwytał za te polikii i jakies okropne przezwiska typu ale masz pysiee pusiaaa o rany paranoja :( a nawet nie wiedzieli jak mnie to drażni załamana byłam nawet jakbym schudłam z 10kg to twarz zostawała prawie ta sama i nie pasowała do reszty mojego ciałą.... na 1 zabiegu byłam wczoraj OKROKNIE BOLAŁo najgorzej jak pani doktor wbiła 2 czy 3 raz igle uczucie jakby mi ktos nieźle wpierrrr***** ale godzine po ból troche ustał w tym momencoe jestesm strasznie opuchnieta jakbym balon dmuchałamaaa mam nadzieje ze to zejdzie ciekawe czy beda jakies efekty ehhh moja jedyna szansa zeby te policzki wyszczuplic to ta lipoliza pozostaje mi czekac...dam znać za pare tygodni jak wygladaja moje policzki..... POZDROO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don z Krakowa
Jestem umówiony na piątek na lipolizę podbródka, nie mam chomików ale mam ogólnie okrągłą twarz. Czy efektem lipolizy podbródka jest też wizualne wyszczuplenie twarzy ? Na logikę szczęka napewno mi się zarysuje - tylko co z kościami policzkowymi. Lekarka do której jestem zapisamy BONA DEA w Krakowie nie chce się podjąć lipo policzków ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowata
Witam, czy jest może ktoś po smart lipo, kto likwidował sobie chomiki? Mam 33 lat, brak nadwagi,ale brzydko zjechal mi dół twarzy. Jej ksztalt temu niestety sprzyja/trapezowata, z szerszym dołem/ wiec te chomi dodatkowo powiekszają trapez, postarzają/i zapewne nie są to mięśnie tylko opadniety tłuszcz:( /. Czy w tym wypadku długo trwa zabieg Smart? Ile obecnie mozna zaplacic za zabieg? Jak mowię, jestem szczupła, na twarzy da sie wyraźnie wyczuć kości a nie pulchności, tylko te chomiki :(:(( Czy po zabiegu skóra wchłonie się i nie będzie dodatkowych obwisów? Jeśli mam obciążona wątrobe po lecznieu hormonalnym/ i czasami odczuwam dyspomfort, pobolewnie gdy np. przesadzę z jedzniem dobroci/ czy jest to przeciwskazaniem do zabiegu? Gdzie poleciacie zabieg Smart w Warszawie? będa wdzięćzna, jeśli ktoś ponownie zreaktywuje ten watek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riika
hej wszystkim.... dzisiaj jestem 4 dzień po zabegu lipolizy iniekcyjnej na same dolne chomiki (kontur żuchwy). Opuchlizna byłą najgorsza w drugi dzień po zabiegu.... dzisiaj ju widać że "schodzi" :-) Mam jednak nadzieję że do poniedziałku zniknie zupełnie ponieważ muszę iść do pracy :-/ Byłam u dr.Turczyńskiej - powiedziała mi że wstrzykuje mi największą dozwoloną dawkę preparatu, tak abym nie musiała iść na powtórkę (chociaż poinformowała mnie że powtórny zabieg jest już bezpłatny :-)). Niestety zapomniałam się zapytać ile ml płynu zostało mi wstrzyknięte :-/ W każdym razie masuje "chomiki" kilka razy dziennie i nie czuje już żadnych twardych zgrubień. Czuję jedynie jakbym miała "coś" płynnego pod skórą - jest to zapewne ten preparat jeszcze ale mam nadzieję że razem z rozpuszczonym tłuszczykiem już w postaci płynnej :-) Czy wy też tak miałyście po tym zabiegu ? Jak długo ten cały "płyn" się wchłania i wydala z organizmu, tak aby już nie było go czuć w "chomikach" ? Co do efektów...napewno dam znać jak się takie pojawią. Pani Dr. powiedziała że ostatecznych efektów można się spodziewać dopiero po 4 miesiącach ... poczekamy..zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riika
do CHOMIKOWATA Byłam ok 4 lata temu na zabiegu SmartLipo chomików... i jako-takich zmian ani wyszczuplenia do tej pory nie zauważyłam.... Robiłam bez odsysania- może z odsysaniem efekty by sie pojawiły, jednak nie polecam tego zabiegu na twarz ze względu na możliwe komplikacje. Bardzo często zdarza się porażenie nerwu gdzie potem można do końca życia chodzić z wykrzywioną twarzą.... nie wspominając już o częstszych powikłaniach takich jak martwica skóry czy zgrubienia i nierówności ! Ja poszłam na zabieg Smart Lipo, tak naprawdę "zielona" w tym temacie ... i prawdę mówiąc miałam dużo szczęścia że nic mi się nie stało! Teraz, nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na ten zabieg przeprowadzany na twarz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljjjanka
Ja jeste ciekawa czy któras z Was moze miała wykonywany zabieg wypełniajacy policzki produktem Ellanse? Moja Pani doktor polecała mi własnie ten wypełniacz,ze wzgledu na dosc długi czas utrzymywania sie a to dlatego,jak dobrze pamietam jest to produkt polimerowy stworzony do stymulacji najwyższej jakości kolagenu własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riika
hej ! Widzę że wątek zamarł...ale jak już zdecydowałam się napisać wcześniej..to będę kontynuować dalej ... może kiedyś moje wypowiedzi pomągą innej osobie któa będzie szukać informacji na temat lipolizy :-) A więc jestem 11 dzień po zabiegu i opuchlizna po tygodniu zatrzymała się na jednym etapie i cały czas na tym etapie pozostaje ... schodzi baaaaardzo powoli i cały czas wyglądam jeszcze jak "balonik" :-/ ... co jest jednak gorsze to wyczuwam pod skórą nierówności..tak jakby ten preparat utworzył twarde grudki ! Masuje cały czas tak jak Pani Dr. mi kazała.... mam nadzieję, że one znikną :-/ Czy ktoś z Was miał podobną sytuację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafoniaa
JA to tylko wypełniacz,chociaż lipolizie nie mówie nie.Bardzo zainteresował mnie ellanse.W sumie kazda z nas chce zeby wypełniacz utrzymał sie jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowata
Dziękuję Rikka za podpowiedź ja cały czas szukam info o lipolizie, miejscach, ostatnio zadzwoniłam do jednej z klinik w Warszawie -IQ w nazwie i lipoliza..3tys...ja nie wiem co tam wstrzykują, że tak drogo??nie za liczbę ampułek itp, tylko koszt zabiegu od razu 3 tys....mam ochotę wybrać się do Wrocławia ale to dla mnie koszmarnie daleko..czekałaby mnie jazda pociągiem ale jakoś trudno wyobrazić sobie parogodzinna podróż ze spuchniętą jak balon twarzą..Na razie planuję parę konsultacji na miejscu..Przez ten napompowany dół twarzy jej kształt coraz bardziej mnie drażni :( Mam małe usta, wydatny nos więc chomiki do kolekcji to za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riika
kurczę....dzisiaj miła 18 dzień a moja opuchlizna jest coraz większa !!! Strasznie się martwię ... może jestem uczulona na ten preparat !!! Bardzo żałuję że to zobiłam :-(( Dziewczyny przemyślćcie 1000000 razy zanim się na to zdecydujecie... Ja teraz nie wiem sama co mam zrobić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naphozordweqwe
Byłem dzisiaj , umówiony na zabieg od razu z konsultacją . Przyjechałem a Dr. powiedział , że ja nie mam tłuszczu tylko asymetrię twarzy . Powiedział także że sumienie nie pozwala mu tego zrobić , bo może być tylko więcej szkód niż efektów. Hmmm dziwne , bo jak patrzę się w lustro to widzę że jednak mam te policzki dosyć duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowata
Do Rikka Nie pamiętam juz na którym topiku czytałam opinie dziewczyn, że opuchlizna świadczy o "stanie zapalnym" czyli działaniu wstrzykniętej substancji. Tzn. były to wywody zadowolonych lekarzy oglądających swoje dzieło, a dziewczyny te komentarze opisywały. Tak więc może nie ma czego się bac? Napisz proszę co sie u Ciebie nadal dzieje i licze na relację po zejsciu opuchlizny i oczywiscie jakie sa efekty:) ja widząc moje idealne zapasy chomikowatości coraz bardziej nabieram przekonania by coś z tym zrobić. coś, tzn. zastanawiam się nad metodą i lekarzem. Kusi mnie kurcze ten Wrocław ale myśl, że bede jechala jak ten podwójny chomik..i obolały:( A do Naphozo... Tylko się cieszyć, ze trafiłeś do uczciwego lekarza,.tylko moze powienien coś poradzić na te asymetrie? Chyba pomogłoby tu jakis kw.hialurynowy?wypełniacz choc to brzmi dziwnie, jesli chciałes pozbyc sie nadmiaru..ale z drugiej strony wiem, że asymetrie niweluję się własnie ostrzykiwaniem,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-mayka
Witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-mayka
Witam :) czy ktoś robił sobie lipolizę w Wellderm w Warszawie na Pięknej 44? Jestem zapisana za 2 tygodnie i chciałabym poznać jakieś opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riika
do CHOMIKOWATA też to czytałam...ale czy to prawda to nie wiadomo bo potem dziewczyny już nie pisały jaki był efekt po dłuższym czasie :-/ Moja opuchlizna już naszczęście spada i jest o wiele mniejsza jednak cały czas się jeszcze utrzymuje i mam bardziej okrągłą twarz niż przed zabiegiem :-/ Grudki się ładnie wchłaniają i są coraz mniejsze... ale co mnie martwi to fakt że powiększył mi się znacznie węzeł chłonny przy uchu. Robiłam dzisiaj usg i dr.stwierdził że może to być zator... myślę że jest to spowodowane właśnie wchłanianem tego preparatu :-( Coś źle przechodzę ten zabieg :-( Lekarz zapisał mi antybiotyki... Zauważyłam także że skóra się zrobiła bardzo wiotka i cienka... mam nadzieję że to tylko chwilowe i niedługo ponownie się "ujędrni" :-/ Podsumowując.... narazie mam same komplikacje i żałuję że zdecydowałam się na ten zabieg.... aktualnie (po 3,5 tygodniach) moje "chomiki" są o wiele pełniejsze niż przed zabiegiem a skóra bardzo wiotka .... mam nadzieję że wszystko wróci do normy a właściwy efekt dopiero się pojawi ... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowata
Do Rikka :( kurcze, nie przypuszczałabym, że mogą wystąpić problemy np. zator..a czy idąc na zabieg nie miałaś problemów z wątrobą lub ogólnie Twój organizm nie byl w jakiś sposób obciążony tak,ze metabolizm był słaby? możne w/w powody były przyczyna zatoru..po prostu organizm mógł sobie nie poradzić z usuwaniem nie tylko substancji obcej z ciała ale i tłuszczu? Oczywiście nie jestem specjalista a tak sobie dywaguje..bo z tego,co czytałam po zabiegu lipolizy organizm jest obciążony i forumowicze pisali o rożnych nieciekawych objawach włącznie z wymiotami.. ja mam trochę "wymęczoną" wątrobę po długotrwałym przyjmowaniu hormonów i czasami odczuwam tego skutki..tak wiec pewnie mogłabym sie spodziewać problemów po... Ale mam prośbę o relacje cd..będę Ci wdzięczna, bo jeśli zdecyduje sie na zabieg to nie szybciej niz na jesień.. I mam nadzieje, ze skora ładnie Ci sie "zejdzie"..przecież w końcu w koktajlu jest jakaś substancja która ma za zadanie ja obkurczyć i ujędrnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalafoniaa
kalafoniaa ,a coś wiecej mozesz napisac o ellanse ? Czy to jakiś nowy wypełniacz ? W sumie ja tez myslałam o jakims zabiegu ,który spowodowałby ze moje policzki beda bardziej widoczne,bo cały czas mam taka buzie jak księzyc,jest okragła,bez zarysowanych kości policzkowych i tak na serio to mam troszke tego dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowata
Rikka, szkoda ze nic nie piszesz.. Ja jednak patrząc na to co się dzieje z moja twarzą, nabieram niebagatelnej ochoty na zmiany. Ostatnio dzwoniłam do pewnej kliniki do Lublina ale nie odbierali telefonu. Napisałam do nich i zero odzewu..Po paru dniach ponownie usiłowałam sie dodzwonić i co? Abonent niedostępny - telefon stacjonarny.. Firma krzak???? W Wawie zadzwoniłam do innej, ale recepcjonistka nie umiała mi powiedzieć, czy robią "chomiki", obiecała, ze po konsultacji z lekarzem oddzwoni :D..jak dotąd cisza... Wiec jak to jest - zależy im na pacjencie i jego kasie?A może w Polsce mamy tak dobrze, że to lekarz prywatny wybiera łaskawie pacjenta, bo każdy Polak skamle u jego drzwi o poprawienie urody a lekarz może olać kogo chce?? Ja już nic nie rozumiem.. PS Rikka, proszę, napisz jakie widzisz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riika
do chomikowata nie pisałam... ponieważ niestety cały czas się zmagam z tym przeklętym węzłem chłonnym... jest z nim niestety coraz gorzej :-(( Już brałam dwa razy antybiotyki które pomogły mi tylko podczas ich zażywania a po zakończeniu leczenia problem powraca....teraz jestem leczona trzecim lekiem który zupełnie mi nie pomaga ...już nie wiem co robić :-(( Jeśli chodzi o efekty to trudno stwierdzić jeśli przez 90% czasu od zabiegu ,jestem cały czas opuchnięta i wyglądam jak balon :-/ Gdy brałam antybiotyki to w tym czasie opuchlizna zupełnie ustępowała...wtedy moja twarz wydawała mi się bardzo szczupła...ale nie wiem czy to rzeczywisty efekt zabiegu czy poprostu już tak długo jestem opuchniętym balonikiem (już drugi mieisąc !!!) , że jak tylko moja opuchlizna maleje to wydaje mi się że mam zupełnie inną "szupłą" twarz.... a tak naprawdę jest to moja prawdziwa twarz jaką miałam przed zabiegiem :-/ Grudki jeszcze mam bardzo małe (wielkości groszku) po jednej i drugiej stronie....schodzą bardzo pomalutku.... Nie masuje już ich ponieważ po masowaniu opuchlizna się baaardzo powiększa .. a nie chcę już obciążać moich węzłów :-/ Z tego wszystkiego...dochodzę do wniosku, że ta cała pożal się Panie Boże - Pani "Doktor" która przeprowadziła mi zabieg...musiała mnie czymś zarazić (jakieś bakterie, paciorkowiec lub tp..) Wygląda na to, że mam cały czas jakieś bakterie i dlatego węzły tak reagują a twarz jest opuchnięta... A gdy powiedziałam jej o moim problemie to szybko umyła od niego rączki i stwierdziła że to nie od tego.... skandal ! Jeśli chcesz iść na ten zabieg to proszę Cię przemyśl to 100000 razy i poszukaj naprawdę dobrego i sprawdzonego lekarza - jest to bardzo ważne ponieważ to chodzi o Twoje zdrowie ! Lepiej czasami przepłacić ale być pod opieką dobrego lekarza niż potem męczyć się tak długo i igrać ze zdrowiem... Prawdę mówiąc nie znam żadnego lekarza godnego polecenia który wykonywałby ten zabieg. Dopytywałam się u różnych dobrych lekarzy chirurgów plastycznych .... jednak każdy stwierdził to samo, że w zadnym wypadku nie podjąłby się wykonywania zabiegu lipolizy iniekcyjnej ani laserowej twarzy ponieważ są to zabiegi bardzo szkodliwe dla organizmu oraz mogą mieć różne powikłania..... Jeśli chodzi o mnie..... dzisiaj - po moim złym doświadczeniu, które niestety nadal trwa i którego nie widać końca..... oddałabym prawie wszystko aby móc cofnąć czas i nie zrobić tego przeklętego zabiegu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do chomikowata i innych osób, które chcą zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w okolicach twarzy Lipoliza iniekcyjna w okolicach twarzy może powodować wiele nieprzyjemnych skutków ubocznych, dowodem na to jest autorka postu powyżej, natomiast inne, częstsze dolegliwości to właśnie zgrubienia w miejscach podania fosfatydylocholiny lub ściemninienie skóry w tych miejscach. Pracuję w gabinecie medycyny estetycznej gdzie wykonuje sie takie zabiegi. Przeważne pacjentów z "otłuszczeniem twarzy i okolic, np. podbródka kieruje sie na lipolize bezigłową - Lipo Kontour NNM. To także medyczny zabieg, ale nieinwazyjny, więc nie zostawia skutków ubocznych. Zabiegów trzeba zrobić kilka, ale za to nie ma ryzyka. Jak na razie pacjenci chwala ten zabieg i sa zadowoleni. Wiem, że można go zrobić w wielu miastach Polski, więc może warto poszukać... a może akurat tam ktoś odbierze telefon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowata
Do Rikki To faktycznie jest poważana sprawa z tym węzłem chłonnym, szczególnie ze opuchlizna utrzymuje się tak długo.. Szczerze mówiac, przeraził mnie Twoj post.. Zachowanie lekarza kwalifikuje się do skierowania sprawy do odp instytucji, nie wiem może jakies fundacji która zajmuje sie pomocą pacjentom? Przecież tego nie mozna tak zostawić-zapłaciłas za to pieniądze, oczywiście ze skutki działań lekarskich moga być czasami nieprzewidywalne i wynikac z charakteru choroby itp,ale tu ewidentnie lekarz odsnunał od siebie problem, nie wykazał cienia zainteresowania choćby pomoca/ nawet dla własnego dobra- przeciez tak mozna zrobic sobie niezła antyreklame/. Widzisz, czytam rózne opinie ad.lipolizy. Niektore dziewczyny robia ją sobie samodzielnie..weteranki piszą, że lekarze chirurdzy plastycy odradzają lipolize, bo nie bedą mieć klientów np .na odsysanie tłuszczu i inne dość drogie zabieg a tak naparwdę to mało inwazyjny zabieg w porównaniu do chirurgicznego itp. Mówiąc,krótko mam zamęt w głowie...bo obawiam sie, że zabiegi proponowane np. przez Opensky sa doraźne..a charakter lipolizy iniek. jest taki, ze zostaja zniszczone komórki tłuszczowe...ale to będzie pytanie do Opensky Reasumując: b.Ci współczuję i pewnie skutecznie zniechęciłaś mnie do tego zabiegu,aczkolwiek jesli sie zdecyduję, będą miała1000 pytań do.:D Proszę, daj czasmi znać co dzije się u Ciebie i czy ew. przy braku poprawy jakieś kroki poczyniłaś np. prawne? DO OPENSKY: Czy proponowany Lipo Kontur NNM jest zabiegiem rozbijającym tkankę tłuszczową/ a komórka tłuszczowa pozostaje tylko "pusta" i kurczy się, czy podobnie jak w lipolizie iniekcyjnej - zostaje zlikwidowana cała komórka? Jest to dla mnie b.istotne- nie chcę inwestować w zabieg doraźny. Faktycznie, problemy Rikki b.przystopowały mój zapał do lipolizy iniekcynej, ale nadal szukam rozwiązań..ogólnie mam dół twarzy szerszy, natomiast chomiki oraz powoli powstający mały drugi podbródek nadają nieprzyjemny wyraz mojej twarzy..Mam wiec dużą prośbe do Pani o porównanie tych dwóch zabiegów jesli chodzi o trwałe efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Lipoliza bezigłowa NNM Lipo Kontour to także trwały rozkład tkanki tłuszczowej tą samą substancją, której używa się w tradycyjnym-igłowym zbaiegu (jest to lecytyna sojowa-fosfatydylocholina), to ona powoduje rozkład komórek tłuszczowych. Nie powiem Pani, że jest to na pewno zabieg odpowiedni dla Pani, najlepiej udac się na konsultacje do placówki wykonującej tą procedurę. Adresy gabientów mozna znaleźc na stronie producenta BTL - http://www.btlnet.pl/catalogue/medycyna_estetyczna/bezig-owa-mezoterapia-nnm/aesthetic-medicine-menu/nnm-centre/ Osobiście polecam ten zabieg i jak na razie nie spotkałam się z niezadowoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowata
do Opensky Zapewne choćby z ciekawości sprawdzę ten zabieg. Domyślam się, że nie wystarcza 1-2 zabiegi, nawet jeśli tkanki tłuszczowej nie ma wielkich zwałów. W takim razie, ile zabiegów Pani zaleca swoim pacjentkom? I czy po Lipo Kontur skóra jest ładnie napieta,czy mogą pojawić się podobne, ale o mniejszym nasileniu, skutki uboczne np. opuchniecie jak przy lipolizie iniekcyjnej? Bo biorąc to na logikę- podaje sie w obu zabiegach tę sama substancję tylko sposób aplikacji jest inny. b.inwazyjny, prawda? A skutki uboczne w l igłowej to są zapewne spowodowane gwałtownym podaniem substancji w wiekszej ilości i z przerwaniem skóry. Pisze Pani, ze w Lipo kontur uzywa sie również fosfatydylocholiny, jest tylko inaczej podana- w takim razie owa lecytyna sieje spustoszenie wśród komórek tłuszczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikowata
Czym w takim razie rózni sie Lipo Kontur jako zabieg nieinwazyjny od lipolizy igłowe/ oprócz sposobu podania/j?? skoro uzywa sie tej samej substacji i to ona dziala tak silnie? Poprzedni post jest napisany dość nieczytelnie ale umknął mi przy redagowaniu ;) Dziekuje za odezwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Wszystko Pani rozumie poprawnie. Zabieg Lipo Kontour może powodować czasowe zaczerwienienie miejsc objętych zabiegiem, zwykle ustępuje ono do 30 min. po zabiegu. Nie ma za to obrzęku ani opuchlizny. Przy niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej zalecam ok. 4-5 zabiegów, 1-2 razy w tygodniu ( w pierwszym tygodniu zawsze 2 zabiegi, później ustalam to indywidualnie). Po zabiegu mozna nałożyć makijaż więc nie jest on uciążliwy. Spokojnie pacjenci wracają do codziennych zajęć. Jednak ze względu na podawane substancje zdarza się, choć rzadko, że występuje realcja alergiczna skóry, w takim przypadku może pojawić się mocne zaczerwienienie lub nawet pieczenie. Postępowanie w takim przypadku polega na schłodzeniu skóry i spożycie wapna lub leków przeciwalergicznych. Faktycznie skutki uboczne przy lipolizie igłowej spowodowane sa głównie sposobem podania. Często wynikają one z niewłaściwego umiejscowienia igły (zbyt głęboko lub zbyt płytko). Przy lipo KOntour preparat jest wprowadzany bardziej równomiernie niż w przypadku tradycyjnego zbaiegu, poczatkowo dostarczony zostaje do komórek znajdujących się bliżej powierzchni skóry, a następnie moze przedostac się coraz głębiej. Ważne jest aby przed takim zbiegiem zapoznac się z przeciwwskazaniami oraz żeby stosowac się do zaleceń po zabiegu (sa to m.in. picie ok. 2l wody dziennie, unikanie alkoholu, słodyczy, po zabiegu zaleca się umiarkowany wysiłek fizyczny, ale nie jest on konieczny). Istotny jest także stan zdrowia pacjenta. Osobom z chorobami wątroby lub ze złymi jej wynikami zabiegów nie wykonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×