Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość ja-ma
Dziewczyny, zaczynam się niecierpliwić. Ja wiem, że trzeba te 2 miesiące czekać na efekty, ale żeby po bitym miesiącu nie zszedł ani milimetr?? coś mi się tu nie zgadza... może jestem tym statystycznym niewielkim procencie pacjentek z zerowym efektem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj mija miesiąc jak zrobiłam lipolize ,,chomików\" i podbródka. Chomiki wyszczuplały, troszeczke czuje ból gdy dotykam miejsc ostrzykiwanych. Martwi mnie natomiast podbródek bo jest nadal leciutko opuchnięty, gorący.. jakby stan zapalny i czuje grudki pod skórą które ciężko rozmasować...nie wiem czy tak powinno być w końcu miesiąc już minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Nevretete, a gdzie robisz zabieg focusem? 300-400 zł to tanio, widziałam oferty za 1000 zł za godzinę. Ile trwa Twoja sesja? Koniecznie podziel się doświadczeniami! Od jakiegoś czasu już myślę o lipolizie iniekcyjnej albo smartlipo na poliki, ale wciąż trochę się boję, zwłaszcza nierówności i opuchlizny. Dlatego odkładam decyzję licząc, że może pojawi się jakiś nieinwazyjny sposób. Ten focus właśnie na taki wygląda, tylko nie wiem czy on likwiduje tłuszcz czy tylko ma działalnie liftingujące? Nevretete, a ile masz lat? Bo ja jestem jeszcze trochę przed trzysiestką i nie wiem czy taki zabieg mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Effcia... jeszcze troszke poczekaj , tak ok 2 tyg powinno byc juz ok ,masuj ,,,masuj ..... masuj ... czy zgrubienia jak rozmasujesz sa miekie i jakby cos w nich plywało ???? moze prostu jest tam wiecej tłuszczu a wrazie cos dzwon do lekarza pytaj ....... co do stanu zapalnego to własnie jest sposób spalania tłuszczu, wywołuje sie miejscowy stan zapalny , miedzy innymi dlatego nie mozna brac leków przeciwzapalnych bo nie było by efektu ... pozdrawiam dawaj znac jak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marianna31 :) Te grudki mam twarde jakbym pod skórą miała rozsypany ryż , a po nizej chomika mam 1 grudke wielkości grochu :( . Nie widać tych grudek ale ja je czuje gdy dotykam. Kremem smaruje brode chomiki i poźniej dość mocno masuję. Ten masarz troche boli. Acha i skóra w podbródku jakby czucia nie miała ..tzn jak drapie leciutko to nie czuje...troche mnie to podłamuje chyba coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z brakiem czucia , a przynajmniej takie cos jak by cie zdretwiała skóra to sie spotkałam u siebie ..... ale grudek nie miałam , przynajmniej takich małych ... nie wiem co ci doradzic , przedzwon do lekarza ....uspokoisz sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marianna31:) Napisałam do doktorka o tych grudkach ale jeszcze nie odpisał...w sumie się nie dziwie bo ma bardzo dużo pracy, jest wprost rozchwytywany. W pewnym sensie wierze doktorowi bo wiem że to fachowiec / nie pierwszy mój zabieg/ i był jednym z pierwszych którzy wykonywali lipolizę..ale mimo wszystko chce wiedzieć czy to co sie dzieje z moim podbródkiem jest jakąś normą i tak powinno być czy tez dzieje się coś dziwnego. Rano wstaje to podbródek twardy , gorący i pełno w nim twardych grudek...rozmasuje jest trochę lepiej..niby nie boli ale wciągle mam świadomość że jest. Dziwne uczucie bo w sumie jak coś nie boli to nawet nie zdajemy sobie sprawy że istnieje np ręka, noga, ucho. Fakt taki, że wyszczuplałam na twarzy ..,,chomiki\" mniejsze ..jak przyciskam twarz do szyji to tej opony cholernej nie ma - to ważne...no ale pod podą boli jak dotykam i wyczuwam te cholerne grudki pod skórą , przy masowaniu boli i to mnie wkurza na maxa. Pozdrawiam..dajcie choc cień otuchy takiej realistycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) doktorek od[isał..prawie zachwycony ..że niby skoro ten stan zapalny tak długo to efekt będzie wprost boski i trzeba mi cierpliwości...czyli czekać 2 miesiące ...a moze troszeczkę dłużej. Troche sie uspokoiłam...no widzę że buśka subtelnieje..poczxekam do świat wielkanocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ... pozdrawiam i czekam na zachwycajace efekty ... w sumie to ja mam ochote na 2 lipolize ale jak sobie pomysle o tej opuchliznie to .......... ale tak troszke z policzków by sie przydało zrzucic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianna31...rozumiem , sama nie wiem czy jeszcze raz bym sie zdecydowała na lipolize podbródka ...opuchlizna koszmar, wyglądałam przez 5 dni jakbym ważyła 300 kg , dobrze, że była zima i spokojnie mozna było szale nosić. Wiesz ja myśle że wygladasz świetnie...ale kobiety tak maja że wciągle by chciały cos tam poprawić. casami sie ciesze że nie mam az tyle pieniędzy na różne zabiegi bo pewnie bym rozhulała. Acha pan dr Pawełek jeszcze raz odpisał żebym sie naprawde nie martwiła że jest ok. a To że dalej mam lekka opuchliznę i jakieś tam grudki to swietnie bo stan zapalny nadal sie utrzymuje a to znaczy ze dalej sa niszczone komórki tłuszczowe i będzie super idealnie za miesiąc albo trochę dłużnej.napisz co u Ciebie i czy jednak masz chetke na poprawienie policzków :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevretete
Hej dziewczyny. Ja nie mialam zadnych grudek po lipolizie. Ale do miesiaca czasu kiedy rozmasowywalam policzki to one puchly na kilka godzin. Pewnie jeszcze substancja dzialala. Effcia - na wszelki wypadek codziennie wieczorem kontroluj temperature ciala. Dół twarzy to tzw. "trojkat bermudzki" i zapalenia w tym rejonie sa bardzo niebezpieczne. Trzymam kciuki za spektakularne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevretete
Bylam dzis na focusie :). Zabieg w sumie nie skladal sie tylko z samego focusa ale jeszcze z jakiegos innego urzadzenia. W sumie lezalam ponad pol godziny i masowano mi twarz dwoma glowicami. Nic nie bolalo i policzki wogole nie pucha. Powiedzialabym ze juz po tym pierwszym zabiegu caly owal sie poprawia :) po prostu super. Ilosc zabiegow ktore trzeba zrobic to 4. Najlepiej w przerwach kilkudniowych. Z tego co wyczytalam - caly zabieg oproznia komorki tluszczowe ktore sa pozniej w sposob naturalny wydalane z organizmu. Mysle ze efekty beda super. Jesli ktos mialby ochote sprobowac to ja bylam tutaj: http://www.royalvital.pl/static.php?id=4 Cala przyjemnosc kosztowala 400 zl, ale podobno dla stalych klientow sa rabaty (tylko jeszcze nie wiem jakie ;p) Nastepny zabieg mam dopiero pod koniec marca. I chce zrobic 3 co 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Nevretete, dzięki za informacje. A nie pamiętasz nazwy tego drugiego zabiegu? Też pójdę na focus. Tylko na stronie, którą podałaś cena za taki zabieg to ok 1000 zł, a nie 400... Zadzwonię tam i dowiem się szczegółow. Z forum wiem, że robiłaś wcześniej lipolizę iniekcyjną. Rozumiem, że nie do końca usnęła to co chciałaś? Daj znać jak będzie po kolejnych zabiegach, ja na focus wybiorę się w kwetniu i wtedy też dam znać. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevretete
Hej Czuszka. Ten zabieg to polaczenie focusa z jakims innym urzadzeniem i nazywa sie chyba Lipo-Royal. 400 zl jest za same policzki. A na stronie jest cennik za cala twarz. Ja jestem super zadowolona. Efekty juz widac bo ... a zreszta co ja bede wam mowic same sprobujcie i spojrzcie na reakcje otoczenia :). Lipoliza usunela tluszczyk ale jednak nie tyle zeby mnie w pelni zadowolic. Pozatym zaraz po zabiegu buzie mialam troszke jakby rozciagnieta. No i tydzien siedzenia w domu na co pozwolic sobie nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Nevretete, brzmi to naprawdę super! Weszłam na stronę gabinetu w którym robiłaś zabieg i wychodzi mi że miałaś zabieg tzw. liposukcji ultradźwiekami (coś w rodzaju ultracontour) połączonej z Focusem. A zauważyłaś, że po zabiegu tłuszczu na pliczkach jest mniej, czy tylko poprawienie owalu przez naciągnięcie? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź. Bo u mnie to problemem jest głównie tłuszcz na polikach. Zastanawiam się, czy liporoyal mi go usunie, czy będę jednak musiała robić iniekcyjną, czego bardzo bardzo bym nie chciała. Koniecznie daj znać jak będzie po kolejnych zabiegach i czy widzisz, że ten tłuszcz jednak schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie 10 kwietnia mina 2 m-ce od lipolizy policzkow i podbrodka. jestem zadowolona. napewno skusze sie na jeszcze jeden zabieg kolejnej zimy (uwazam ze to najepszy moment). a teraz kusi mnie ten focus. po tym co napisala navretete brzmi obiecujaco. ale ponoc nie wszyscy lekarze chwala tez zabieg. nie wiem tylko dlaczego. jesli ktoras z was jest chetna zobaczyc jak wygladam teraz po lipolizie a jak wygladalam przed to zapraszam na watek na forum Beutywpolsce, jesli oczywiscie jestescie tam zarejestrowane http://www.beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?p=436147&sid=f1bf84eceb6605d08acf2923cdedd53d#436147 A jesli komus zalezy, to przesle zdjecia na wasz prywatny adres. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Cześć Joasiu, widziałam Twoje zdjecia. Różnicę widać, ale chyba aż takiego wielkiego problemu z chomikami nie miałaś, przynajmniej tydzień po lipolizie wyglądałaś już ok. Nevretete, jak po następnych zabiegach focusem? Koniecznie daj znać czy to naprawdę likwiduje tłuszcz, czy tylko ujędrnia, ja wybiorę się na focusa w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevretete
Hej Dziewczyny :) nie chce zapeszac ale ta lipoliza ultradzwiekowa + focus dzialaja :). Generalnie efekt troche dziwnie wyglada bo... na poczatku po samym zabiegu wyglada sie tak, jakby sie stracilo 2 - 3 cm na buzi. To strasznie duzo. Ja wygladalam prawie jak kosciotrup :) Po kilku godzinach troszke przychodzi opuchlizna i wyglada sie tak jak przed zabiegiem. A po 2 - 3 dniach juz widac efekty. Wczoraj mialam drugi zabieg a w nastepny wtorek jeszcze jeden i to chyba juz wystarczy :) Mam nadzieje. A po lipolizie iniekcyjnej troche mi prawde mowiac wrocilo tluszczyku chociaz sama w sobie nie przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Nevretete, 2-3 cm to bardzo dużo, ciekawe czy to już tak na zawsze będzie... A stosujesz przy tym jakieś masaże? pijesz dużo wody? Koniecznie daj znać jak będzie po ostatnim zabiegu, zwłaszcza po zejściu opuchlizny. A jak duża jest opuchlizna i jak długo się utrzymuje? i skąd własciwie ona się bierze - kosmetyczka jakoś to tlumaczyła? Jeszcze raz dziękuję za informacje. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevretete
Dziewczyny jestem 8 dzien po liporoyal :) i... ta lekka opuchlizna zeszla juz wczoraj, Po zabiegu opuchlizna jest taka ze jej nie widac (nijak sie ma do opuchlizny po lipolizie) ale ja czulam sie troche niekomfortowo. Przy czym efekt jest lepszy niz po pierwszym razie (wtedy kosmetyczka uzywala mniejszej glowicy :)) Jutro zrobie jakies zdjecia i wrzuce na forum. Przydalyby sie jeszcze jakies 2 zabiegi ale kondycja skory i efekt juz teraz sa super. CHoc niestety nie takie jak zaraz po zabiegu. Czuszka, tak - pije duzo wody i co druga noc przed spaniem uzywam Vichy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Nevretete, z niecierpliwością czekam na zdjęcia! Ja idę już po świętach. A czy to nie jest tak, że na pełny efekt to trzeba czekać jakiś dłuższy czas? Jak rozumiem, to ten tłuszcz ma być usuwany z komórek stopniowo w czasie... Ciekawe kiedy następuje pełny efekt? Nevretete, chcę się tylko upewnić - zabiegów miałaś trzy i każdy składał się z lipolizy ultradźwiękami a potem z focusa, tak? na stronie napisane jest że lipo royal zawiera w sobie też drenaż (czyli jak rozumiem, jakiś masaż na koniec??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzNicNieWiem
lipolize mialam robiona jakis rok temu u pani kasi i nie chce was martwic ale efekt jest naprawde mierny:( Moze troche zeszlo, ale nie tyle zeby bylo to widoczne, zreszta z drugiej strony nie wiem czy to efekt zabiegu czy tego ze schudlam sporo od wakacji, mimo tego ze jestem dszczupla ( 177 cm/ 56 kg) policzki nadal wygladaja okropnie :( Wyglada to jakby moja glowa nie pasowala do reszty szczuplego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Nevretete, udało Ci się zrobić jakieś zdjęcia? Ciekawa jestem jakich efektów mogę spodziewać się po tym zabiegu. A efekty nadal się utrzymują, widzisz jakieś dalsze zmiany? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuszka
Byłam na pierwszym zabiegu lipoliza ultradźwiekowa+focus(czyli zabieg falami radiowymi). Zabieg dotyczył samych policzków. Na razie efektów nie widzę żadnych, ale tłumaczę sobie, że to kwestia czasu (podobno przy ultradźwiękach pełny efekt pojawia się podobno po miesiącu). Policzki mnie bolą, co wynika z tego, że kosmetyczka bardzo mocno przyciskała głowicę do skóry (nie wiem w jakim celu, domyślam się, że to miało na celu równocześnie "drenowanie" skóry, czyli odprowadzanie limfy). Nie miałam bezpośrendio po zabiegu, tak jak Nevretete, efektu zapadniecia policzków a potem opuchnięcia. Dlatego Nevretete to daje mi pewną myśl - może Ty masz problemy z odprowadzaniem limfy, dlatego bezpośrednio po zabiegu Twoja twarz tak bardzo się wyszczupliła? Daj znać jakie są Twoje efekty na dzisiaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-ma
Cześć dziewczyny. Wiem, że temat zszedł już raczej na lipolizę ultradźwiękową, ale ja powrócę jeszcze do tej iniekcyjnej. Otóż na moim przypadku potwierdza się, że nie na każdego to działa. U mnie od zabiegu minęlo 3,5 miesiąca i 0 jakiegokolwiek efektu, ani na policzkach, ani na podbródku. Nie tyle już mi szkoda tych 400 zł, ale tego, że straciłam nadzieję na pozbycie się tłuszczyku z twarzy (a zaznaczam, że nie przytyłam w tym okresie w ogóle). Mimo zapewnień p.Turczyńskiej, że 1 zabieg mi w zupełności wystarczy (podbródek i policzki nie były bardzo duże), to jednak NIC z tego nie wyszło...no chyba, że za parę miesięcy, w co wątpię...:(:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cust
Nevretete możesz pokazać nam fotki przed i po zabiegu lub chociażby wysłać na maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krukona
Witajcie! Ja jestem po dzisiejszym zabiegu lipolizy iniekcyjnej policzków, Don Corleone może się dziś przy mnie skryć, wyglądam jakby wsadziła sobie do ust 2 małe jabłka!! Zasadniczno cały zabieg nie był aż tak bolesny, dostałam po 6 zastrzyków z obu stron. Potem nastąpiło takie uczucie jakbym napąpała ustami 1000 balonów. Teraz jedynie jakbym chciała się mocniej uśmiechnąć albo nacisnąć policzek to odczuwam bóle. Mam nadzieję że opuchlizna zejdzie do 5 dni. No i czekam na efekty, lekarz powiedział, że prawdopodobnie będzie jeszcze 1 zabieg. Napiszę jaki efekt to przyniosło za jakiś miesiąc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana bedziesz nalezała do grona szczesliwców jesli zajdzie ci w ciagu 5 dni .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziweczyny ... i chłopaki prosze powiedzcie mi gdzie w wawie moe zrobic lipolizę? kto gdzie i za ile jest wart ? gdzie daja dobre preparaty a nie jakies rozcieńczone płyny prosze odpowiedzcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha0001
a ja mam pytanie : czy jesli zrobie lipolize na samym podbrodku to tez bede taka opuchnieta na calej buzi? mieszkam za granica i nie moge sobie pozwolic na takie dlugie siedzenie w polsce i to w dodatku w domu. Druga sprawa to czy podanie w sam podbrodek zniweluje mi tez troche tluszczyku w okolicach zuchwy? Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×