Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość Lemins
Hej Vijet Jak wyniki po dłuższym czasie? Czy są tu jeszcze jacyś faceci po lipolizie policzków, żuchwy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vijet
Delikatna poprawa, ale prawdopodobnie idę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! tak sobie czytam o waszych doswiadczeniach i chcialabym sie dolączyc:) mnie tez to dreczylo i postanowilam sie wkoncu odwazyc.. lipolize mialam robiana 2 tyg temu u dr Malgorzaty Chomickiej w IQ Medica w Warszawie, na efekty musze jeszcze oczywiscie poczekac, ale nie trace wiary ze to rowiaze moj problem..:) zdecydowlam sie na lipolize policzkow i ramion jednoczesnie, mam tylko nadzieje ze po jednym zabiegu wystarczy. Przez 14 dni chodzilam w chuscie na glowie jak Somalijka zakrywajac twarz bo nie chcialam zeby ktos mnie taka widzial napochnieta.!chociaz musze powiedziec ze tak ok 10dni wygladalam 'inaczej',teraz mam juz swoje policzki, ale ciagle jeszcze czuje te substancje pod skora wiec to chyba dobry znak, a moje ramiona ciagle troche jakby bala jak je dotykam. Za 4 tyg napisze o efektach, czy to w ogole dziala, bo wiem ze to jest najwazniejsza informacja dla zastanawiajacych sie:) ja sama tego tez szukalam choc i tak bylam zdeterminowana na to isc bez wzgledu wszystko (e.x.co kto o tym mysli) pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tymi samymi kompleksami!! ps Trzeba walczyc o swoje piekno..!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belizabel
moje kochane, chcialabym wprowadzic troche zycia do tego forum. mam nadzieje, ze wypowiedza sie osoby ktore mialy robiona lipilize policzków(chomików) i podbrodka. czytalam juz mase reczy na ten temat ale nowe informacje z tzw pierwszej reki nigdy nie zaszkodza. od pol roku nieustannie zastanawiam sie nad tym zabiegiem...troche sie boję...(najwiekszy strach budzi we mnie wizja, ze opuchlizna po zabiegu nei zejdzie i bede wygladala gorzej niz przed) jednak czuje, ze nie ma chyba innej opcji- chcialabym sie pozbyc tego tluszczu wokol twarzy-to moj najwiekszy kompleks. jestem szczupla osoba a wciaz odchudzam sie i pokladam nadzieje ze dzieki temu schudnie tez "owal twarzy":D ale NIE :( doradzcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajka 153
chciałam zrobic lipolizę chomików,z połączeniem wypełnienia bruzd marionetkowych kwasem.Jednak czytam tu ,że po lipobazie jest opuchlizna ,która utrzymuję sie do 8 dni......a ja akurat teraz nie moge sobie pozwolic na taką opuchliznę.Czy zawsze po lipolizie jest tak,że się bardzo puchnie i tak długo sie utrzymuje? Proszę o odpowieź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belizabel
po lipolize zawsze puchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. mialam sie odezwac wczesniej ale szczerze mowiac czekalam jeszcze na upragnione zmiany, ktrorych niestety....sie nie doczekalam-ciagle mam chomimi. Wogole moj wyglad sie nie poprawil, jestem rozczarowana i to bardzo oznacza to bowiem tylko tyle ze rzeczywiscie ta lipoliza na niektorych nie dziala...przyznam sie szczerze ze w tej sytuacji nie wiem co robic, i czy w ogole jest dla mnie jeszcze jakis 'ratunek', nie chce probowac po raz kolejny lipolize bo zle te 8 tyg znosilam...to oprocz fizycznych dolegliwosci(bo mialam np od razu po lipolizie cala noc biegunke..czyli sie zdarza) to rowniez psychicznie sie nad soba znecalam..tak tak ja sama i zrobi to kazda ktora sie temu podda..nie wiem czy siebie kiedykolwiek zaakceptuje i polubie skoro ciagle jestem pyza..ale probowac zawsze mozna- to dla tych ktore to rozwazaja, bo ja nie probuje Was zniechecic tylko pisze o moim przypadku, wiec pozostaje mi tylko zyczyc Wam wiecej szczescia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. mialam sie odezwac wczesniej ale szczerze mowiac czekalam jeszcze na upragnione zmiany, ktrorych niestety....sie nie doczekalam-ciagle mam chomimi. Wogole moj wyglad sie nie poprawil, jestem rozczarowana i to bardzo oznacza to bowiem tylko tyle ze rzeczywiscie ta lipoliza na niektorych nie dziala...przyznam sie szczerze ze w tej sytuacji nie wiem co robic, i czy w ogole jest dla mnie jeszcze jakis 'ratunek', nie chce probowac po raz kolejny lipolize bo zle te 8 tyg znosilam...to oprocz fizycznych dolegliwosci(bo mialam np od razu po lipolizie cala noc biegunke..czyli sie zdarza) to rowniez psychicznie sie nad soba znecalam..tak tak ja sama i zrobi to kazda ktora sie temu podda..nie wiem czy siebie kiedykolwiek zaakceptuje i polubie skoro ciagle jestem pyza..ale probowac zawsze mozna- to dla tych ktore to rozwazaja, bo ja nie probuje Was zniechecic tylko pisze o moim przypadku, wiec pozostaje mi tylko zyczyc Wam wiecej szczescia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena 80
Cześc. Ja osobiście mama bardzo dobre doświadczenia z lipolizą iniekcyjną robioną na twarzy. Miałam robione 4 takie zabiegi, i jak narazie efekt jest rewelacyjny. Wszyscy mówią mi, że bardzo schudłam na twarzy, a ja strasznie się cieszę bo wreszcie nie jestem pyzą, bułą, świnią itd. Trzy zabiegi miałam robione na same chomiki, a jeden na całe poliki. Owszem po samym zabiegu wygląda się strasznie, opuchlizna jest duża i utrzymuje się ok. tygodnia. Dopiero po 4 tygodniach od każdego zabiegu widziałam efekty. Polecam ten zabieg wszystkim mającym ogromne kompleksy na pukcie pyzatej buzi, warto zrobić ten zabieg, aby w końcu poczuć się dobrze we własnej skórze. Pozdrawiam wszyskich pyzatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaloo83
Do Xena80: To super ze ci sie udalo a moglabys przeslac zdjecia przed i po na mojego maila lolaloo@tlen.pl bede ci bardzo wdzieczna bo sama tez chce zrobic lipolize na policzki ale jeszcze troche sie waham.podrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttt
Hej dziewczyny. Ja po lipolizie policzków i podbródka jestem 10 miesięcy. Efektów ŻADNYCH. Moja mama podobnie, choć miała więcej tłuszczyku (a i więcej preparatu). Pani doktor ZAPEWNIAŁA po stokroć, że nie ma opcji, żeby nie było efektu (ta z Sulęcina). W sumie wydałyśmy z mamą 800 zł za 2 tyg opuchlizny. Najbardziej dziwi mnie postawa tej pani doktor. Raczej nie jest kompetentna, skoro próbuje każdemu wmówić, że po jej zabiegu nikt nie może być rozczarowany, że uda się na pewno. Może i na niektórych działa, ale wolałabym usłyszeć to od tej Pani, że może się nie udać. No ale jak już tak zapewniała, to i rozczarowanie moje było jeszcze większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woźniakowa
A nie lepiej na twarz zrobić beautytek lub ultracontour? Przecież ta lipoliza wcale bezpieczna nie jest. No i jak czytam wasze wypowiedzi z efektami tez bywa różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! możecie mnie oświecić ile w ogóle kosztuje taki zabieg i co i jak bardzo chciałabym poddać sie temu zabiegowi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Dziewczyny - mialam dlugi spokoj z moimi policzkami ale ostatnio stwierdzilam ze chce przytyc i... przytyly niestety rowniez policzki :(. Na razie nie mam pieniedzy na focusa, a lipolizy nie chce robic bo boje sie ze w moim wieku moga mi juz obwisnac policzki. Znalazlam wiec inna metode. Plastry wyszczuplajace :) Kupuje takie zielono-biale w Rossmanie. I powiem wam ze to dziala :) Przyklejam po jednym na policzek kilka dni w tygodniu na noc, albo na dzien jak nigdzie nie wychodze. Sprobujcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do darunia29
Ceny tych zabiegów są różne. Zalezy gdzie sie je wykonuje. Ni ebed epodawała otwarcie. Zobacz np. tu i porównaj http://www.biomedyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu! Dziewczyny! jak policzki to tylko precyzyjne modelowe i pod kontrolą lasera accusculpt.sam miałam lipolizę injekcyjna i samych zrostów sobie porobiłam.straszne.ledwo doktor mnie uratował i moją twarz.o injekcji zapomnijcie.to HORROR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresował mnie ten wątek bo miałam kiedyś też lipolizę na twarzy. Bardzo mnie zdziwiła propozycja lipolizy policzków bo przecież większość dziewczyn chce sobie powiększać policzki? Wydaje mi się, że wiąże się to z myleniem policzków z chomikami dołem twarzy -praktycznie na poziomie żuchwy. A przecież"chomiki" to już nie policzki. Ja właśnie miałam lipolize na te chomiki. Efekt po 3 zabiegach w pełni mnie zadowolił. Teraz chcę zrobić lipolizę podwójnego podbródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Klara dzieki za poparcie klara.masakra z ta injekcja na twarz.a tyle martwicy sie zdarza-słyszy sie cały czas. ja mam zdanie odnoscie accusculpt a zabieg nazywa sie acculift.znalazłam watek na forum o accusculpt jako lipolizie laserowej III generacji dosc madrze dziewczyny dziela sie swoimi opinimi i lekami. ja jestem zadowolona po zabiegu scculift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty. eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhd
Doda sobie chyba robiła tą lipolizę policzków, kiedyś była pyzata, teraz ma twarz jak modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoPoliczki
do nevretette robiłam sobie laserem i chomiczki i zmarszczki przy nosie, żeby nie pogłebiały się.Po zabiegu miałam zrobione okłady z lodu.następnego dnia pojaiwł sie obrzęk a za dwa dni wyszły drobne siniaczki po lewej stronie, po usuniętym chomiku.muszę powiedzieć ,ze metoda godna polecenia.nie nosi się zadnych opasek ani plastrów. powiem szczerze,że robiłam sobie lipolizę injekcyjną i miałam tyle nierówności na twarzy po tym, że zrezygnowałam z mojej Pani dermatolog.może to jest dobra metoda ale nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naja22
dziewczyny czy gdzieś w okolicy bydgoszczy robią lipolizę!???? bo nie mogę nic znalesc. dziewczyny które piszaą są zawsze z południa polski , a w województwie kujawsko pomorskim ktoś robi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afis
Zrobiłam 2 dni temu lipolize aqualyx'em, lekarz zaczął od 2 zastrzyków w podbródek jestem troszkę opuchnięta ale nie tak dramatycznie jak dziewczyny wcześniej pisały. Zabieg powtarza się jeszcze 2 razy - w sumie 3 spotkania co miesiąc. Zapłaciłam 350zł w byłam w Łodzi w Aesthetic, wcześniej przeczytałąm całe forum i byłam przerażona, zabieg nie boli puchnie się od razu, szyje miałam zaczerwienioną ale tylko w dzień podania preparatu. Ciągle jestem spuchnięta ale to normalne, jeśli efekt będzie widoczny to polecam każdemu. Napiszę za pare dni czy coś widać. Sama przed zabiegiem szukałam info więc dam znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKobyrowska
Ja tez miałam lipostabilem i wcale nie było tak strasznie. Przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiśwolnypseudonim
Witam wszystkich. Robiłam lipolizę iniekcyjną podbródka dwa lata temu i efekty były bardzo dobre. Zachęcona postanowiłam zlikwidować tzw. "chomiki". Zawsze je miałam, niezależnie od wagi a kobiety w mojej rodzinie mają z nimi problem - w pewnym wieku twarz wygląda jak u buldoga Byłam wczoraj na konsultacji w IQ Medica u dr Chomickiej, bo nie chcę ryzykować oddania twarzy w niedoświadczone ręce. Zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Dziś dzwonię, żeby umówić się na zabieg - i szok! Klinika od dziś nie współpracuje z panią doktor! Po prostu fantastycznie... W poniedziałek mają zadzwonić i zaproponować mi lekarza w zastępstwie, ale jak pisałam, nie chcę, żeby tak ważną częścią ciała zajmował się ktoś niedoświadczony Kogo jeszcze możecie polecić w Warszawie lub okolicach? A może ktoś wie, gdzie będzie przyjmowała dr Ch-J?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michajiłom
I co jak wyszły wam te zabiegi czy ktoś jest tak naprawdę nie zadowolony.Ja chce sobie zrobić wyszczuplanie twarzy i podbródka.Schudłem ponad 20 kilo a twarz jest jeszcze trochę otyła.Szukam dobrego specjalisty w Bydgoszczy lub w Toruniu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzaaz
Moze w Keramedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×