Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość lipolizka
Do: machacha Cześć!. Ja lipolizę chcę zrobić jeszcze w styczniu, zaryzykuje i w końcu zdecyduję się na któryś z gabinetów. Raz się żyje, a mam już trochę latek (31) i tak jak mówiłam to ostatni moment dla mnie póki moja skóra jest jeszcze w miarę elastyczna i myślę, że dobrze to zniesie i nie będzie wisiała. Dzwoniłam też do Mekmedu (też robią chomiki i podbródek) w Katowicach i mówili, że po takim zabiegu dobrze jest też zrobić radiację czy coś takiego, aby ujędrnić skórę. Słyszałaś coś o tym? A może ktoś inny wie co najlepiej zastosować po lipolizie żeby podnieść i ujędrnić skórę? Jak będę po to dam Ci znać. Pozdrowienia i trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lipolizka:) Jesteśmy w jednym wieku,hihi...Ja niedawno skończyłam 30 lat:) Ja miesiąc temu też myślałam, że zrobię sobie w styczniu, ale jak widac wciąż to odkładam;) Nie mam pojęcia, co to jest ta radiacja:/ ani też nie wiem jakie zabiegi ujędrniające powinno się po tej lipolizie wykonac, ale może już tam na miejscu cos Ci wykonujący dr doradzi...Życzę Ci powodzenia!!! Trzymaj się:)) Odezwij się koniecznie po!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliki - Chomiki
Witam wszystkich, ja również myślę o poddaniu się temu zabiegowi, zastanawiam się tylko, w którym gabinecie. Jak większość tu piszących jestem szczupła, ale twarz mam zbyt okrągłą :/ Czy ktoś był na konsultacji lub poddał się lipolizie w Warszawie, w gabinecie ELITE ?? O samym zabiegu jak również o tym gabinecie przeczytałam w styczniowym AVANTI. A może ktoś mógłby polecić jakiś dobry gabinet w Warszawie lub bliskich okolicach, jednak żeby cena nie była kosmiczna - przez co rozumiem koszt 1 zabiegu max do 500 zł. Pozdrawiam wszystkie Chomiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Ja również zamierzam poddać się lipolizie :) Mam nadzieję, że znajdę odpowiedni gabinet gdzieś w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Dziewczyny czy mozecie mi polecic dobry gabinet i lekarza we wrocławiu badz w szczecinie gdzie moge zrobic sobie chomiczki?bardzo prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta doktor chomicka przyjmuje w wawie? ,tez bym chciala sie poddac temu zabiegowi ale strasznie się boję, tyle się słyszy teraz o skutkach ubocznych, moze lipoliza chomikow i podbródka jest dość bezpieczna, jak ktos ma zdjęcia przed i po zabiegu proszę na maila : sj20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Witam wszystkich pięknie.Przeczytałam całe forum na temat zabiegu lipolizy policzków i podbródka. jak się domyślacie ja mam ten sam problem, szczupła sylwetka i wylewające się poliki wrrrrr.Dwa tygodnie temu robiłam zabieg w Szczecinie P. Dr. powiedziała że będę musiała mieć jeszcze kilka(nawet do ośmiu).Zobaczyłam dobre opinie o P.Dr Kasi z Sulęcina, zadzwoniłam, wysłałam zdjęcia i umówiłam się na piątek na zabieg.Powiedziała że postara się aby na jednym zabiegu się skończyło.Trzymajcie kciuki.Nie mogę się doczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Słuchaj, a gdzie mieszkasz? Zastanawiam się jak dojechać do Sulęcina z Poznania... ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Ja mieszkam koło Szczecina,możesz sobie znaleźć mapkę(trasę) w necie,ja tak zrobiłam mam prawie 160 km ufffff, ale jadę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Ja mam 140 km... ale czym jedziesz? Pociągiem czy samochodem? Bo nie mam własnego auta i nie wiem jak to będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Jadę samochodem, ale możesz sobie zobaczyć połączenia pociągów, bądź autobusów,też w necie;-)(tylko że problem po zabiegu :-(,jak się pokazać ludziom z opuchlizną.Poproś kogoś z rodziny,albo znajomego napewno ktoś ma autko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródek423
witajcie! jestem po 2 zabiegu na podbródek i chciałam tym razem zrobić również poliki. Moja Pani doktor powiedziła że na twarzy się tego zabiegu nie wykonuje z tego względu że są tam mięśnie, jedyne co to przy lini zuchwy tzn chomiki po drugie zabieg na twarzy niesie za soba ryzyko zwiątczenia skóry. Dlatego tez zostalam przy podbrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Ojej! A ja mam te chomiki! I nie moge z nimi już dłużej życ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Cześć dziewczyny, w piątek będę po zabiegu, to Wam opowiem jak było, i wypytam P.Dr. o te poliki.Z tego , co wyczytałam tutaj to kobietki robiły poliki również i to z wielkim powodzeniem.Jadę pełna optymizmu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Ehh, ja pojadę jak tylko znajde jakiś sposób. Chciałaby się wreszcie pozbyć tych polików :/ Wyglądają jakby były wypchane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródek423
Czytałam tutaj posty dziewczyn które pisza ze robiły zabieg na policzkach, wiec juz sama nie wiem. Moja Pani doktor posiada certyfikat znajduje sie na stronie internetowej osob ktore moga wykonywac ten zabieg bardzo duzo wie na ten temat i ma spore doswiadczenie, robi zupelnie bezbolesnie nie czuc nawet wkłucia a do tego nie zostalje rzaden slad w postaci siniaka, krwiaka. Dlaczego ona odradza a inni wykonuja - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Ci doradza, niektorzy rzeczywiscie robią ten zabieg na polikach, moze i wyglada to swietnie, ale co moze byc po 10 latach, tego nikt nie wie, dlatego lepiej nie ryzykowac robienia w tym miejscu zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
A ja i tak zrobię... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródek423
zgadzam sie z Toba ada252 :) po co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Cześć , no to jestem po,wyglądam jakbym miała zaraz wybuchnąć,strasznie spuchłam.Pytałam P.Dr. dlaczego lekarze nie chcą robić policzków no i odpowiedziała mi ,że prawdą jest że niektórzy lekarze boją się ,ponieważ jest ryzyko wstrzyknięcia leku w mięsień twarzy, trzeba do tego doświadczenia .jeśli chodzi o skórę to nie ma takiej możliwości aby zwiodczała ponieważ lek ma działanie ściągające skórę, tak więc mam ostrzyknięte poliki i podbródek, teraz uzbrajam się w cierpliwość i czekam 2 miesiące na efekty.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródek423
a powiedz proszę ile wkłuć miałaś i w jakich miejscach? i ile Cie to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Miałam strasznie dużo wkłuć,ogólnie osiem strzykawek z lekiem na jeden policzek,osiem w drugi i dwa na podbródek,naprawdę bardzo dużo razy mnie kuła, ale można wytrzymać.Zupełnie inaczej niż w Szczecinie.Za całość zapłaciłam 6oo zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
A co się stanie, jesli strzykawka trafi w mięsień? Martwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaanka
W Poznaniu polecam dr. Cerkaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Wykonuje on lipolizę? W każym miejscu? Czy może policzków nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródek423
Layla4 18 ampułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Ile ma jedna ampułka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddałam się lipolizie i na serio zastanówcie się! nie podam gdzie bo nie chcę żadnej kryptoreklamy ale... ból jak cholera,ale to pikuś prz tym co potem... cieknie osocze z krwią z jednego wkłócia już jakieś 20 godzin, wacik na opatrunku co godzina przesiąka, obniżone ciśnienie zawroty głowy, udeżenia gorąca(nie jestem w okresie przekwitania-mam 37lat:) osłabienie, ból nerek to chyba powinno ostudzić nieco zapał decyzja była szybka w poniedziałek program w tvn a w piątek zabieg to był poważny błąd a ja przecież jestem zdrowa, jadam produkty sojowe nie za często ale żadnych sensacji po nich nie miałąm, dlatego przestrzegam wszystkich nie róbcie 100 brzuszków dziennie przyniosłoby pewnie rezultat podobny a uniknęłabym sensacji które nie wiem jeszcze jak się skończą, na razie antybiotyk i pije jak najwięcej żebywypłukać preparat jak najszybciej, nie wsponme o siniakach brzuchu jak w 6 miesiącu ciąży i opuchliźnie...pomyślcie zanim postąpicie tak jak ja czy napewno jednak warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila123
Wiemy, wiemy... juz 3 razy to piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×