Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę być ruda

Gotowe na WSZYSTKO 3 sezon obejrzałam

Polecane posty

mowicie o III serii ktorej ja pewnie jeszcze przez lata nie obejrze? 😭 a tak powaznie sprobuje dzisiaj cos zadzialac, dam wam znac jak idzie ;) to moze pomozecie w razie potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
Możecie mi powiedziec, wyjasnic, zinterpretowac ??? 00:07 Sweet Dreams otoz mam pytanie, ogladalam dzisiaj gotowe na wszystko i nie bardzo wiem jak mam zrozumiec slowa męza wobec lynnete ?! '' czasami mam wrazenie ze sama pchasz mnie do zdrady by tylko udowodnic ze masz racje'' za chwile ''zapomnij ze to powiedzialem'' ona ''za pozno'' nie rozumiem co on takiego niby powiedzial mam na patrzec w taki sposob ze on niby ma ochote czy jak? ktos mi podpowie? "Urazy mierzy się nie intencją kaleczącego, lecz wrażliwością kaleczonego." http://www.pajacyk.pl http://www.polskieserce.pl/ 00:18 E-psik Nie oglądałam,ale taka wymiana zdań pasowałaby do sytuacji,kiedy kobieta wciąż oskarża faceta o zdradę,chociaż on jest niewinny. W końcu ma już dosyć i to robi. 00:24 abigeall no ja tez tak mysle, ze to wlasnie o to chodzilo. w sensie facet sobie mysli -i tak mnie caly czas oskarza, nie ufa, wiec czemu wciaz mi ma suszyc glowe o nic. poza tym kurcze jak sie tak caly czas gada o tym, to czlowiek zaczyna chcac nie chcac myslec o tym dlatego ja powstrzymuje moja zazdrosc by nie przegiac..no to moje zdanie. 00:31 Sweet Dreams nie, no bo tak bylo jak pisze ostatnia osoba bo w klotni zapytal ile jeszcze lat bedzie musial czekac az ona mu zaufa ze ci ciagle go straszy ze odejdzie jesli on ja zdradzi ona mowi mu wtedy ze zony tak mowia do męzow po czym on wypowiada te zdanie ktore pisalam wyzej, ona patrzy z niedowierzeniem i za chwile padają jego slowa ''zapomnij o tym co powiedzialem, mezowie tak mowia czasami do zno'' ale to byla taka sytacja jakby powiedzial ze juz to zrobil, tzn. ona tak patrzyla, a przeciez tego nie zrobil "Urazy mierzy się nie intencją kaleczącego, lecz wrażliwością kaleczonego." http://www.pajacyk.pl http://www.polskieserce.pl/ 01:18 pf a bo ona przesadza jak bedzie chciał to i tak zdradzi wiec po co sie martwic na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang
a czy znacie już wstępną datę emisji 4 sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak jak zwykle to 4 sezon zacznie sie od konca wrzesnia tudziez od pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka29__--
chciałam posciagac 3 sezon ale nie umiem. na szczescie na foxlife bedzie 3 sezon od 17 maja ,hurrrrra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam wlasnie 21 odcinek:) faaajny:) nie wiecie ile ma byc odcinkow w tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez widzialam fajny ale wdiaz mam nadzieje ze gabi bedzie z carlosem :) tez nie wiem ile bedzie odcinkow ale chyba juz nie duzo zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle Ze gabi z carlosem sie zejda, zreszta pasuja do siebie no, A TEN caly Victor to stary i brzydki jest;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana desperatka
ten odcinek co teraz neidziele lecial to ktory to byl odc?? i dajcie linka skad go moge sciagnac po polsu...! pliss... bo niemoglam widziec a podobno fajny odcinekb byl... pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) mam pytanie: teraz na polsacie leci I seria tak? Czy w polskiej telewizja leciała też druga czy dopiero puszczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkika
leciał tez II a teraz bedzie leciec III na fox life (na polsacie cyfrowym) od 17. 05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym sezonie 2 odcinki wiec juz finish 3 sezonu:( widzialyscie ostatni odcinek?...susan the best:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejojejeje jak to
22 tylko?? czyli jeszcze tylko 1??? :(((((( ostatni odcinek świetny był, suzan i jej różowy plecaczek rządzi. na szczęście skończylo się dobrze wszystko i fajnie, w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 odcinki sa w sezonie 3
Wlasnie czekam aby siagnac 22. Uwielbiam ten serial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie 22 odcinka
nie no w 22 odcinku przesadzili pod koniec! chyba się obrażę na ten serial i przestanę go oglądać, jak mi mają zamordować lynette...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrraahh
pieprzysz morduja linette ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie 22 odcinka
diagnozują u niej raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewaja chloniaka bo ma powiekszone wezly chlonne, ale mysle ze bedzie ok skoro tyle sezon gotowych ma powstac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyy ...
to znaczy ile ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna1
ja słyszałam o 7 seriach, albo o 9. jak dla mnie to lekkea przesada bo mimo że desperatki uwielbiam to już widać że 1 seria najlepsza, no i 3 bo 2 jak dla mnie była średnia. Co do ulubionych postaci to Lynette za prawdomówność, bezpretensjonalność i siłe, no i jeszcze Bree, ale jej pedantyzm czasem mnie powala. co do susan to lubiłam ja ale w 3 serii mnie strasznie drażni i ten jej Ian okropność dobrze ze wrócił Mike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka desperatek
mi się 3 sezon podoba. choć początkowe odcinki były słabsze. ale to jeden z niewielu seriali, które z serii na serię trzymają poziom. a ja po 23 odcinku. a w nim: ślub gabi, ślub suzan, powrót bree i samobójstwo edie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano wlasnie
a co sie dzialo z bree ostatnio ze jej nie bylo ?? jakto edie popelnila samobojstwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo carlos ją rzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie sprawdzilam program telew i za tydzien w polsacie nie leca juz GnW :( wiem ze wy juz po 3 ale ja myslalam ze jak sie skonczyla 1 czesc to odrazu druga puszcza a tu lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to prawda z edie wlasnie obejrzalam 23 odcinek;( i tak to wygladalo;( kurcze atak ja lubilam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weweqwrwrw
24 marca 2007r. ABC zapowiedziało 4 sezon Gotowych na wszystko. Eva Longoria ujawniła, że Gabby i Carlos będą znowu razem. Wiele postaci, które pojawiły się w 3 sezonie będą dalej przebywać na Wisteria Lane. Jednakże pojawią się również nowe postacie. Jedną z nich będzie matka Lynette, która przybędzie aby jej pomóc, gdyż Lynette zachoruje na chłoniaki złośliwe. Wcieli się w nią Polly Bergen. Do sąsiedztwa dołączy również siostra Edie - Helen (grana przezClaire King). Już w finałowym odcinku trzeciego sezonu poznamy młodszego brata Mike'a - Terrego, który przybędzie na Wisteria Lane razem z żoną. Zostanie on na około 10-12 odcinków 4 sezonu. Główną bohaterką 4 sezonu ma być Roseanne Barr. Zapowiedziano także, że serial nie zniknie z anteny ABC do 2011 roku. Prawdopodobnie powstanie siedem sezonów o naszych bohaterkach. źródło: WIKIPEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli ten 23 odcinek
nie byl ostatni bo nie bylo jeszcze brata mikea !? czy ktos wie ile ma ich byc jeszcze do konca seoznu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna ale czasem na wikipedi przeklamuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×