Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę być ruda

Gotowe na WSZYSTKO 3 sezon obejrzałam

Polecane posty

Gość chcę być ruda
Kliszko nie masz ochoty wyjechać z ojczyzny i żyć za oceanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszka
jak sie patrzy na ich zycie to przecierpie ich glupote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upika
coś kliszka niedoinformowana jesteś... w stanach wyemitowano dopiero 13 odcinków. 14 odc. bedzie w niedziele. Wiec raczej nie mogesz chyba powiedzieć "obejrzałam trzecią serie" bo to głupie mącenie ludziom w głowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być ruda
Upiko, a Ty oglądasz ten serial? zdaje się, że tak, bo na bierząco jesteś :) Slyszałam też o grze komputerowej na podstawie serialu, ale brzmi to dosyć szczeniacko [i wygląda również], na tasiemca się skuszę, ale na grę - nie. No chyba, że ktoś z Was tak mocno zachęci, że padnę na kolana;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszka
do upika....ale ja nie powiedzialam ze widzialam 3 serie...tylko 4 odcinki 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate woman
czyli wyszlo tylko 13 odcinkow? w ktor niedziele wychodzi 14? dzisiaj? ja wlasnie sciagam 3 serie juz jestem na finiszu wlasnie przylapali mika jak zakopuje swoje narzedzia zaraz sciagnie mi sie nastepny 10 odcinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate woman
a co do ulubionej postaci to kazda z nich lubie kazda ma w sobie to cos gabi jest taka sliczna i podstepna szkoda ze teraz jest sama ale cos mi sie wydaje ze jeszcze wroca do siebie z carlosem :) lynette jest genalna babka najbardziej mis ei podobalo jak wparzyla do nory i drzwi jej rozjebala :D susan teraz mi tak zal ze ten glupi mike z nia nie jest a juz mialam nadzieje ze sie jej oswiadczy ;( no i bree w sumie ja lubie najmniej ale rowniez nie wyobrazam sobie gdyby jej nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka =
Kazda bohaterka jest wyjatkowa ;) Jednak moja ulubiona bohaterka jest Gaby :D Mylse ze, ma w sobie troche tajemnic i jeszcze sporo o niej nie wiemy ... mimo ze sprawia zupelnie inne wrazenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate woman
nio :) gabi jest super :) juz obejzalam wszystkie dostepne odcinki desperate housewives na odcinku o supermarkecie sie normalnie poryczalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być ruda
o tak, to był mocny odcinek:) Super. Czekam na 4 sezon!:) Ciekawe co wymyslą. Ale wiecie czego mi brakuje? Była tam Chinka - gosposia, która miała urodzić Gabi dziecko i ... urodziła tylko, że murzynka:) Szkoda, że nie ma ciągu dalszego perypetii Gabi z małą czekoladą. Pewnie byłoby zabawnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate woman
na razie beda dalsze odcinki 3 serii to nie jest jeszcze koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate woman
o moj boze !!!!!!!!! widzialyscie 14 odcinek ?????????? !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upika
widziałam ten 14odc. i domyślam sie że masz na myśli TO zakończenie... :) Mocne:) Musze jednak przyznać że średnio mi się ta seria podoba. Główny kryminalny wątek jest ciekawy, nawet bardzo ( lepszy niż w 2) ale reszta ciągnie sie jak flaki z olejem... czyżby zabrakło im pomysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spark77
Jestem zdziwiona ze nikt nie powiedzial ze najbardziej lubi Susan! Ja tak powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snejanka
upila proszę pwoeidz to zakończenie :-)!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate woman
tak dokladnie chodzi mi o zakonczenie ;) ok - ale zeby nikt nie mial pretensji - mike odzyksuje pamiec i przypomina mu sie ze to nie on zabil moniq tylko orson maz bree jedzie do niego na konfrontacje zaczynaja sie bic na jakims parkingu a to bylo wysokie pietro mike mu przywalil tak ze on wypadl !!! nie wiadomo czy zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 3 seria to jest to co teraz
leci na polsacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te 3 serie
idzie gdzies zobaczyc po polsku??? czy wy to po angielsku ogladacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sciagnac z netu w oryginale i do tego napisy poszukaj torrent spy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta 3 serie
a podacie linki??? gdzie sciagnac??? skad napisy??? itp blagam:D najlepiej najpierw calej pierwszej serii bo przyznam sie ze nie widzialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być ruda
No to 4 sezon zapowiada się nieźle:) ale trzeba będzie trochę poczekać na niego. A oglądacie serial "Uwaga faceci"? Warto go ściągnąć z netu? [trzeba jakoś "zabić czas" do 4 sezonu "Gotowych na wszystko":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chced byc ruda - chyba chodzi co o 3 sezon a nie 4 bo tego jeszcze nie ma nawet 3 nie ma calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upika
odcinki są na torentach Już dziś 15 odcinek w USA:) Jutro bedzie u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być ruda
Sephi-czytaj między wierszami i rozum tekst [nie tylko tą moją wypowiedź:) ]. Mogę Ci w tym pomóc, jeśli chcesz:) Dziewczyny - bądźcie gotowe na wszystko:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ty przejdz sie na lekcje polskiego bo nie rozumiem zdanie ROZUM TEKST ? a moja odpowiedz nie byla zlolsliwa wiec nie musisz od razu najezdzac nie widze zeby ktos wspominal o 4 serii skoro piszemy o 3 ktora jeszcze nie skonczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita Que
jak sie po koleji potoczy watep Gabi i Carlosa...opowiedzcie po kolei widzialyscie juz 3 serie wiec opowiedzcie mi plizz:P a tak wogole to powiedzcie czemu Gabi spalila ten paszport wczoraj? i co teraz bedzie??? powiedzcie:P czekam:P hehe aha i jak mozecie to jak komus sie bedzie chcialo niech poda po kolei linki do odcinkow z 1,2 i 3 seri do sciagniecia:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate woman
czy ktos ma napisy do nowego odcinka? nigdzie nie ma :o a tak wogole to znacie jakies strony gdzie pisza o desperate housewives??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochody i tramwaje.
gabi i carlos rozwiodą się. dziecko, które urodzi im chinka japonka ;) okaże się być murzynkiem, gdyż podczas zabiegu pomylono próbki. carlos wyprowadzi się do mike'a, gabi zostanie w ich domu. przez jakis czas gabi będzie spotykała się z ojcem dziewczynki, która chodzi na zajęcia prowadzone przez pania solis przygotowujące dzieci do zostania mała miss piękności czy coś takiego ;P zack young czy jak mu tam ;) będzie nowym adoratorem gabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×