Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość robotek
a z tymi odwiedzinami i rodziną to święta prawda, kiedy nie rozmawiamy zawsze jest jakaś rodzina, sąsiedzi, znajomi. Niestety podpisuję się dwoma rękoma, że biorąc ślub z Nim bierzesz też z Rodziną. Fakt, że potrafią sobie pomagać ale ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
czy nasze Skarby mają wady? napiszcie po jednej tej największej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Ja się wypowiem na ten temat w Lipcu :P narazie mogę go okreslić w samych superlatywach :)... no może oprócz tej juz ujawniającej się zazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze nie jestem sama z moimi doswiadczeniami "pro"rodzinnymi... eh szkoda mi czasem slow... jak jestem u mojego slonka drzwi sie nie zamykaja, ciagle ktos przychodzi, wychodzi :((( a mnie to osobiscie wkurza, czlowiek nie ma prywatnosci. czasami w chwilach zlosci, mowie kochanemu, ze nie ciocie, nie wujkowie, nie stado kuzynow bedzie mu kiedys dzieci rodzic... niech sobie przemysli hierarchie wartosci... pocieszam sie mysla, ze bedziemy mieszkac 3000 km od jego rodziny, inaczej chyba bym nie wytrzymala i w koncu zaczela na nich warczec... poki co jestem mila ;))) co do zazdrosci: bywa ze moj kochany przesadza, irytuja go nawet kwiaty, ktore czasami dastaje od pacjentow... glupie to, ale ja tez jestem bardzo zazdrosna i zaborcza - co moje to nie ruszaj... tyko ze ja mu ufam nad zycie... a on mi? chyba nie do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
no tak, jest w tym wszystkim co piszemy jednak wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
aha....ayran lub wódka = brak problemow zoladkowych....no tak, to by wyjasnialo dlaczego jestem zawsze zdrowa u mojego chlopaka :) do ayranu jak sie przyssam to biedacy musza kupowac go 2 razy tyle ile normalnie....co do wódki....ostatnio sie dowiedziałam od chlopaka, ze przekroczylam limit bezclowego wwozenia tego trunku :) eeee tam jak szalec to szalec :) pozdr domi111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ten \"Blask Turcji\".Nic tylko faceci i glupie ekshibicjonistki ,ktore zycie prywatne wywlekaja na forum publicznym.Probujecie sie dowartosciowac.Dla was Turcja to tylko portki.Dalej nie bede pisac co jeszcze. Szkoda,ze tylko to widzicie w tym na prawde pieknym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe więc jest jedno wyjście na zapobieganie : wieczorne imprezy zakrapiane alkoholoem:) Musze to skonsultowac z Tolga :) ciekawe co mi powie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Przeczytaj sobie przeslanie tego forum bo nie mam ochoty uświadamiac Ci Twojej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znow jakas zyczliwa osobka ;) masz racje Asik niektorzy nie potrafia, albo nie chce doczytac po co jest ten topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako glupi ekshibicjonistka ciesze sie ze mamy to forum, nawet z wkradajacym sie od czasu do czasu robactwem.... a turcj to dla mnie przede wszystkim moje slonko... taka ze mnie ignorantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesujcie sie troche Turcja.Wlasnie dzisiaj podlozono bombe w markecie w Ankarze.% osob zginelo,56 jest rannych-w tym 15 obcokrajowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najswiezsze wiadomosci-6 osob ponioslo smierc,79 rannych.Sprawdxcie,czy was tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Jak chcesz nam zyczliwy człowieku opowiedziec o swoich relacjach z płcią przeciwną pochozenia tureckiego to zapraszamy, ale jesli chcesz uświadamiac nas o wydarzeniach z tego kraju to daruj sobie bo jesteśmy na tyle cywilizowane i mamy dostęp do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Wiecie... jestem jeszcze dość młoda... ale marzy mi się, żeby moje dzieci żyły w społeczeństwie, w którym ludzie będa sie nawzajem szanowac... ! Jak choćby taki temat na forum jak nasz... na samym początku dokładnie napisałysmy czego będzie on dotyczyl, a pomimo tego zawsze znajdzie sie jakas "dobra dusza", która nazwie nas w jakis "przemiły" sposób... . Cóż takie jest życie i własnie dlatego tak wielu z Polaków tak diametralnie rózni sie od innych, bardziej przyjacielskich nacji... a szkoda... bo dzięki takim ludziom musimy wysluchiwac obelg i stereotypów na temat Polaków. I właśnie dlatego mam dość tego miejsca... i nie zawaham sie ani chwili jeśli będę miala okazje przezyć mój ziemski czas w innym miejscu z bardziej tolerancyjnymi i przyjaznymi ludzmi... , kto wie, może moim mężem będzie kiedyś Turek, Włoch czy Chińczyk... i będę szcześliwa... bo miłość nie zna granic ani barier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarossa a kto ci powiedzial, ze nie interesujemy sie turcja? jednak jak slusznie zauwazyly dziewczyny to forum nie jest o tym. sa inne, moze tam znajdziesz inteligentne \"bardziej\' osoby. wczoraj w polsce zginela z reki pijaka 7-mies. dziewczynka, ktora debilni rodzice pozostawili pod jego opieka i co? mamy sie z tego powodu biczowac?? zwierzeta sa wszedzie i u nas jak najbardziej tez.. milych snow dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole barbarossa moze zaloz sobie wlasne forum o tym co cie interesuje najbardziej, proponuje tytul \" kto lubi lac jad, zapraszam\" lub \"inteligentni bardziej-rozstrzasanie wewnetrznych problemow krajow rozwijajacych sie\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarossa a dzis zatrzymali Turka, co wynosil ze swojego domu 4 walizki narkotykow, moze jeszcze o tym nie slyszalas, ale my juz tak ;) No wlasnie kobietki, tak ciezko u nas z tolerancja. Wczoraj moi znajmi przeprowadzili sie do Londynu :( Rzucili studia, zabrali dziecko i w droge. On jest czarnoskory, sa szczesliwym malzenstwem, no ale tylu tolerancyjnych ludzi spotykali, ze uznali, iz lepiej im bedzie tam. A szkoda, bo naprawde sympatyczni. Mogliby stanowic przyklad dla niektorych polskich par, no ale coz... Ja poki co najlepiej sie czuje na naszym topicu i z rodzinka + przyjaciolka, bo u reszty, to srednio ze zrozumieniem, ale ja sie nie poddam z powodu glupich komentarzy:) Bede walczyc jak lwica o moje szczescie :) Ciesze sie bardzo, ze tu trafilam. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
I zapadła ciszaaaaa... dziewczyny co robicie w taką ładną pogodę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam niedawno do domciu i klikam z moim slonkiem. No i musze sie pochwalic DOSTALAM PRACE :) Radosc wielka, no i jeszcze moje kochanie ma przyjechac pod koniec miesiaca, niestety na krotko, ale lepiej na krotko, niz wcale ;) chyba sie rozplyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe no to świetnie :) Ja narazie mysle nad studiami :) i nad wyjazdem oczywiscie... zaczynam odliczac dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tylko pozazdroscic ;) No a studia fajna sprawa, na poczatku sie narzeka, a jak sie zbliza koniec, to czlowiekowi az sie lezka w oku kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe najpierw to trzeba sie na te studia dostać i to mnie troszke martwi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
madzikpk gratulacje, praca to skarb. więc uziemiłaś się na wakacje z tego wynika. powodzenia na nowej drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sie uziemilam, ale w koncu praca wazniejsza, wakacje jeszcze beda ;) A moj luby i tak bedzie pracowal sporo w wakacje :( Poza tym po okresie probnym moze sie okazac, ze juz nie bede chciala tam pracowac, albo co gorsza, ze oni mi podziekuja ;) Tak czy owak jeszcze w piatek lece do innej firmy na rozmowe, moze tam mnie zechca, bo ja raczej bym wolala sie do nich dostac ;) Oczywiscie co ma byc, to bedzie, a ja i tak sie ciesze ;) Asik dostaniesz sie, to jak skrocona maturka, no chyba ze cos pomylilam, bo teraz chyba sie dostajecie na studia za punkty? ;) Bedzie dobrze. Poki co korzystaj z urokow Turcji i z pieknych chwil, ktore mozesz spedzic z Tolga :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki yavrum ;) Nie pytaj co to za branza, bo mi sie w glowie nie miesci, ze sie na to zdecydowalam heh ;) chyba mnie pogielo, no ale coz, okaze sie niebawem :) Trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Teraz za mature przyznaja % i na tej podstawie przeprowadzana jest rekrutacja na studia... . Hmmm zastanawiam sie jeszcze nas prywatną uczelnia...nieststy płatna, co mnie martwi... ale kierunek mi sie podoba. No cóz, wszystko okaze sie po powrocie z Tucji bo zdaje sobie sprawe, ze te 2tygodnie mogą wpłynąc na kierunek studiów jaki bede chciała studiowac. Tymczasem... myślę... tęsknię... planuję... i ... kupuje pierdoły na wyjazd... zostaje mi jeszcze kwestia prezentów... co by tu kupic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×