Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość nesie
mysmy bardzo chcieli miec dziecko ale tez dlugo nie mielismy szczesia;)i nagle pojawila sie w najmniej oczekiwanym momencie i do tego tak sie spieszyla na swiat ze urodzila sie 3 miesiace za wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze zdrowa ;) a swoja droga ,to niezle sie pospieszyla :) pozazdroscic. Ja bede czekac i czekac i ... kiedys moze sie doczekam. Nic na sile. Jak bedzie mialo byc , to bedzie. Na kafe kobiety sie wspieraja na topicach o ciazach i problemach z zajsciem,staraniach, ale tam mozna zeswirowac, po przeczytaniu kilku postow gwarancja wszystkich objawow heh Dlatego ja wybieram opcje, ze czas pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
nesie i Ty też masz Umita? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Jezuuuuuuu toz ta sytuacja jest nie do wytrzymania... ja nic innego nie robie tylko ogladam zdjęcia, słucham naszej piiosenki, przeglam ceny biletów i płacze... zaraz umre :((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A jesli jesteście moze troszke ciekawe jak to wszystko wygladało to tu jest kilka zdjęć www.asia8222.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik przezyjesz :) Trzymaj sie dzielnie i pomysl, ze kazda z nas to przechodzila lub przechodzi co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
miło Was zobaczyć. śliczna z Was para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
suuuuuuper zdjecia sliczna z Was para:) robotek.... tak moj tez ma na imie Umit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani Gość
no naprawdę śliczna para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :D A dlaczego zdecydowanie ??:D A tak na marginesie to do tej pory nie wiem jak je dokładnie wymawiać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Jakie znacie imiona Tureckie dla fecetów? może jakieś was rozszmieszyło... Ja znam : TOLGA :D Ibrahim, Murat, Caglar,Aydyn, Selim i to chyba wszystko z tych, ktore pamietam :) A za mile słowa na nasz temat bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
hahaha masz rację edytko, ja też pamietam moja styczność z tym imieniem. Przyjaciel mojego Turka nazywa się Burak. oczywiście wyjaśniłam mu co to znaczy u nas i była kupa śmiechu ale oni zażyli minie też, my mamy imie Jarek a to tam znaczy też nie ciekawe słowo, nie napiszę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
no to ja napisze tylko ze oznacza to mesko intymna czesc ciala czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Jurek to serce po turecku1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slucha moze ktoras z was tureckiej muzyki ?? Jesli tak to co polecacie ?? moze jakies konkretne piosenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tureckim jest wiele okreslen na \"serce\". Przed chcwila znalazlam jedno, ktore w jezyku polskim oznacza \"nieciekawa\" rzecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
jakiego rodzaju muzyki słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
nesie jak się ma dziś Twój Maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
dziekuje dobrze choc rozrabia strasznie pewnie dlatego ze nie mam dla niej zbytnio dzis czasu!Moja siostra z rodzina przyjezdza dzis wiec musialam sie troche przygotowac! Moim ulubionym tureckim piosenkarzem jest Tarkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gust muzyczny jest bardzo szeroki. Muzyka turecka az tak bardzo mi sie nie podoba.Moze pojedyncze piosenki. Z wykonawcow tureckich moja uwage przyciagnal Mustafa Sandal. A moja ulubianą piosenka w ostatnich dniach jest Burak Kut - Komple :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
generalnie słucham rocka ale o Mustafa Sandalu słyszałam :-), wiem że dziewczyny go lubią. mam w swoich zbiorach dużo tureckiej muzyki. polecam klasykę tureckiego rocka zespół UNLU albo tradycyjniej Gurol Agirbas, Yeni Turku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do posluchania
jak któraś z Was lubi muezina to też mogę wrzucic :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×