Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

to sie chyba nazywa mania natrectw hehe :) ide do biura zaplacic za wakacje..ale sie ciesze :D 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
Ozlam zaszła w ciążę. Uparła się, że urodzi to dziecko. Brat się strasznie zdenerwował. Przyszedł z siekierą. Kiedy tam weszłam, Ozlam leżała na kanapie, a jej głowa pół metra dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum - konie cytatów
Nie spodziwałam się, że yavrum skomentuje artykuł. Bo nie pasuje do jej obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
Nie piszę o konkretnych dziewczynach na forum.. Piszę na temat BLASK TURCJI ps. JA WIEM WSZYSTKO O TR? Kto to jest TR??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim, Do Yavrum, zwroc uwage, ze kobiety pochodzily ze wsi... Tam slowo ojca, potem matki jest najwazniejsze. Co powie ojciec, matka wykona, nie mowiac juz o corkach. Bardzo raza mnie slowa Turczynek typu \"matka jest najwazniejsza\", \"zaden Turek nie pozwoli kobiecie pracowac, bo to ponizej jego godnosci\". Mojego meza nawet nie pytalam o zgode, a matki nie slucha sie od 15. roku zycia... Problemem jest tu dwulicowa mentalnosc Turkow i Turczynek - rob na diabla i bedzie ok, byle nikt sie nie dowiedzial. Zdziwilabys sie ilu jesy tu hipokrytow, oszustow i innego \"robactwa\", a wszystko pod oslona chustek na glowie :) Nikt nikomu nie ufa. Nie bez powodu moj maz mowi, ze Turek w Polsce zarobi wielka kase na latwowiernosci i naiwnosci Polakow... niestety. U nas prostytutka nie sa bynajmniej uwazana za \"businesswoman\" :) Ale kobieta, ktora ucieka z burdelu i prosi o pomoc dostanie ja. W Turcji, jak widzisz, kazdy bedzie gral swietego. Taki to kraj. I nie jest to problem nieposzanowania praw kobiet (jakim cudem moglyby wtedy startowac w wyborach???), ale rozdwojonej jazni ich rodakow. DO YAVRUM, CZYTALYSMY ARTYKUL, NIE ZASMIECAJ FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
Poproście moderatora o wyrzucenie moich wpisów.. i ..problem głowy.....Nie ma i nie było żadnego problemu. Przyjemnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz go skomentowalam wczesniej poszukaj sobie. to my nie pasujemy do twojego obrazka, bo powinnysmy byc bite, maltretowane i przywiazane do kaloryfera. a prawda jest taka, ze jestemy szczesliwe. a problemow Tr niestety nie moge rozwiazac, kazdy kraj musi sobie radzic z nimi sam. zajmijmy sie moze wlasnymi, ktorych nam nie brakuje. praca od podstaw \"do yavrum\"...skoro identyfikujesz sie z ofiarami przemocy w TR to postaraj sie im pomoc...ja wole pogadac szczerze z moja sasiadka, ktora jest skazana na niebyt po rozwodzie z tyranem (bo u na s kochana rzadzi ksiadz...trzeba niesc swoj krzyz itp..) a ja na razie jestem juz myslami na wakacajch🌼 bede sobie lezec na plazy, jezdzic na motorze na tureckiej benzynie i tym samym budowac wzrost gospodarczy Tr :D i nawet ty mnie nie wyprowadzisz z rownowagi :) do yavrum wyluzuj troche moze potrzebujesz wakacji? ;) no i moze powiedz nam, co ty zrobilas dla tych Pan skoro mieszkasz w Tr? glosowalas na nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
ja mieszkam w Tr?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yavrum, Do Yavrum chyba nie mieszka w TR. Do Yavrum, wiesz co znaczy skrot PL? Domyslasz sie co moze znaczyc TR? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
przepraszam, nie zauwazyam pytania.. Masz na mysli co ja zrobiłam dla kobiet w Turcji? A co twoim zdaniem można zrobić dla kobiet w Turcji mieszkając w Polsce? Poza podpisywaniem apeli, co robiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok..ale widze, ze strasznie jej lezy na sercu los tureckich kobiet...mnie rowniez jest przykro czytac ten artykul, ale bardziej boli mnie los niektorych polskich kobiet... a zwlaszcza tych w moim otoczenu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w polsce maz zabil tesciowa i zranil zone oraz 7miesieczna corke, bo zona chciala sie z nim rozwiesc! O kurcze chyba nie moge wyjsc za maz za polaka, bo mine potnie. Chlopak polak wywiozl i sprzedal swoja dziewczyne do niemiec do burdelu! Takich przypadkow w polsce jest wiele, wiele jest tez w turcji i w innycg krajach, tylko nie wszystko do nas dociera. Czy to oznacza, ze do konca zycia nie powinnam sie z nikim wiazac, bo na dobra sprawe nigdy nie wiadomo co mnie spotka??? Otoz nie!!! I niezaleznie czy to bedzie polak, rosjanin, turek czy paragwajczyk wszystko moze sie zdarzyc, zawsze mozna zle trafic. Jednak ludzie sie wiaza ze soba, bo naprawde milosc jeszcze istnieje i mowie tu o bezwarunkowej milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
mnie też lezy na sercu krzywda NIEKTÓRYCH POLSKICH kobiet dlatego uważam, że chwila wiekszej refleksji nad takim związkiem jest obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
madzikpm - różnica jest m.in. w "Najgorsze jest to, że prostytucja jest w Turcji legalna. Że kiedy uciekasz, policja cię odwozi do domu publicznego. Nawet nie słuchają, że ktoś cię bił i gwałcił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
tak yavrum, czytałam twoje komentarze o artykule, że fajnie, że prostytutki mogą płacić podatki legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
do "do yavrum" moja droga a bylas kiedys w Turcji, ze tak sie wumadrzasz? Ja tam mieszkalam pare miesiecy i jestem czesto i myslisz ze cala turcja wyglada ja kten twoj artykulik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec co ja moge dla nich zrobic?? moze mi powiesz? myslisz, ze ktoras z nas pochwala takie zachowania?? trzeba najpierw wyedukowac ten wschodni ciemnogrod, chociaz nie w eim czy to pomoze bo taka tam maja obyczajowosc i tradycja ponad wszystko. to jest smutne ale nie wiem o co toczysz tutaj te boje?? to nie jest forum o maltretowaniu kobiet tylko o zwiazkach z turkami. ja wiazac sie z moim chlopakiem, ktorego nawiasem mowiac do twojej informacji poznalam w Polsce, nie mialam na mysli walczyc z turecka obyczajowoscia, ktora jest mi zupelnie obca... wschodnia turcja jest dla mnie rownie blisko jak ksiezyc...niech sie tym zajma dziennikarze, politycy, prawnicy, policja itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
To jest temat BLASK TURCJI, m.in. o związkach z Turkami. Piszę na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
pytam sie bylas w Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
gdzie w ogole podrozowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla Ciebie to to forum jest do wyzywania sie i obrazania jak dotad..co nie zmienia faktu ze za 6 dni widze mojegoo yettiiiiii yupieee! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz we pl nie jest legalna, ale przytocze ci pewna historyjke z happy endem. Mloda dziewczyna lat 15 za namowa faceta uciakla z domu, zostala prostytutka, bo on to na niej wymusil. W miescie w ktorym z nim mieszkala byl komisariat, a policjanci z tego komisariatu przyjezdzali po ta dziewczyne i zabierali ja na komisariat,gdzie grupowo ja gwalcili. Mam znajomego, ktory obecnie zeznaje w tej sprawie, bo pomogl tej dziewczynie. To wszystko mialo miejsce w polsce, gdzie prostytucja nie jest legalna, dodam ze dziewczyna byla ponizej wieku osoby pelnoletniej. W kazdym zwiazku trzeba rozwazac racjonalnie wszystkie za i przeciw, bez rozowych okularow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty madzik, u nas sie takie rzeczy nie dzieja ! :D a poza tym skala skala hehe. chociaz nie wiem, czy dla tej konkretnej dziewczyny skala jest wazna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
Przyjemnych snów yavrum Przyjemnych snow dziewczyny. ps. gdzie byłam? Pytanie bez sensu bo moge wpisac cokolwiek. O-piszę prawdę. Rosja (daleko na wschód), Kanada, USA, UK, Irlandia, Holandia, Niemcy, Belgia, Francja,Czechy, Turcja, Monako-chyab wszystko-nie ktore na wakcje, niektóre na dłużej i wielokrotnie. I co z tego????? Jeszcze raz miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literowki ;) ojej to jak teraz pojade do tr to musze wziac ze soba pas cnoty, zeby mnie nikt nie zmusil :) no dobra zarty zartami, ale ja sie jakos nie czuje zagrozona. Z reszta wiekszosc turkow jakich znam jest bardziej wrazliwa i delikatna niz niejeden polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yavrum
no nie mogę - gdzie ja wyzywam???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za niezyczliwe zyczenia milych snow, ale wiesz tak sie sklada, ze ja nie snie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
dziekuje moje sny sa wspaniale w objeciach Turasa, nie moge sie juz doczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
a wogole ten Turek co cie zostawil to mial racje, ja bym nie wytrzymala z taka zolza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×