Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

witam nowa osobe w naszym gronie :) hej dziewczyny, co do wrozek to ja sie wybralam jakis czas temu, obie byly z polecenia i obie powiedzialy to samo, musze przyznac, ze czesc juz sie sprawdzila :) tylko trzeba trafic na wrozke, a nie na \"wrozke\" :) Asik ucz sie ucz :) Jak ja tesknie za studiami, moze jeszcze sobie zrobie jakies podyplomowe kiedys :) w koncu czlowiek sie uczy cale zycie. Pozdrawiam was cieplo Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dziekuję za powitanie , tak troszkę o sobie mam 30 i trochę ,jstem po rozwodzie z mężczyzna z polski , pare miesięcy temu poznałam chłopaka z turcji , byłam z nim na wspaniałych wakacjach zreszta w tym kraju , jestem poczatek piątego miesiaca z nim w ciąży , na etapie załątwiania zaproszenie dla nie go , koczy mu sie kontrakt tam i podjoł decyzjie o zamieszkaniu w polsce , uda sie nie hmm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje z powodu ciazy :) Zobaczysz, ze sie wszystko ulozy. Z tego co pisaly dziewczyny, to z tymi papierkami jest masa roboty, ale da sie przez to przebrnac :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dziewczyno takie zamieszanie ze poezja takie wymogi ze szok ale przebrnełąm przez wszystko , mam wszystko , konto kase , dokumenty , prace mieszkanie ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff jade w poniedzialek jak pani cos wymysli to ja pogryzę!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dziekuje za gratulacje to moje wymarzone upragnione dzieck pierwsze , zaplanowane wyczekane huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
tak wybraliśmy haha dziekuje za gratulacje haha ja tez sie ciesze hmmm imona poszłąm na kompromis jśli chłopiec to pierwsze imie daje on 2 ja , jesli dziewczyna pierwsze ja 2 on - chłopiec memik, aureliusz dziewczynka aurora on sie nie zdecydowal na imie dla dziewczynki jeszcze 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar3ena, zdaje sie, z jestes zona muzulmanina? widzialam cie chyab na innym forum??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś z kądś bądż zyczy duzo zdrowka i szybkiego zakonczenia formalnosci...mam nadzieje, ze Wam sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dzięki wielkie , właśnie wczoraj wróciłam z wqaway i mam w porfelu karteczke upowazanijaca odbiór zaproszenia dla mego pana na 29/10 wowwwwwww poszło sprawnie i głdko a jak sie ciesze , terz dalszy etap odebrac wysłac dhl-em a on biegiem do ankary no iiiiiiiiiiiiiiii....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) ja dzis nieco zabiegana bylam, ale w koncu zladowalam w domku. ktos bads badz powodzenia :) juz niedlugo zobaczysz swojego wybranka, pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
jeju nie mogę sie doczekać ... dzięki , ale nie zazdrosć ja każdej życze zeby sie udało spełnić plany i marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja to pozazdroscic w pozytywnym tego slowa znaczeniu napisalam :) My tu sobie wzajemnie wszystkie dobrze zyczymy, a jak to stwerdzil jeden z \"naszych wielbicieli\", to mamy tu kolko wzajemnej adoracji haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
hahaha to prawie jak w kościele wyszło ze tu mamy kółko adoracji wowwwwwwwwwwwww zrobiło sie jakoś tak świątecznie hahahaha wiec moze tak na przekór tej świetość , nie zazdrość kobieto nigdy niczego , nigdy nie wiemy czy to co nas spotkało jest naszym szczesciem czy nieszczesciem , czego sie dowiadujemy z czasem , dopiero przeczytałam jakis post jacy to turcy podli i bija i zdradzaja itp. i ze jeden taki robił wszystko a na koniec zabrał jej dziecko i tyle go widzieli ,wiec pomyśl masz co zazdroscic??????? a jak miz abierze i tyle ich zobacze hmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
no ani bić ani zazdroscić ani co ..... jak to mówią kazdy am swoje szczescia i nieszczescia , co dl ajednego szczescie dla 2 moze okazac sie nieszczesciem i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, skoro uwazacie, ze nie jest do pozazdroszczenia spotkanie z ukochana osoba, to w takim razie nie zazdroszcze, ale bardzo bym sie chciala juz zobaczyc z moim wstreciochem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
i życze ci tego madzikpn z całego serca , mój sie popłakał wczoraj w nocy na skutek czego doatałąm sms , nie bede ukrywał płacze wiesz każdy teskni jesli mu na drugiej osobie zależy , nie martw sie spotkacie się , wszystko sie ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
hej:) to znowu ja:) Turka znam prawie rok i jest to znajomość...internetowa:) na początku byliśmy tylko friendsami,no ale z czasem zaczęło nam bardziej zależeć na sobie.miałam pod koniec wakacji jechać do niego z koleżanką,ale moja mama powiedziała ze to on powinien najpierw przyjechać do Polski...ok,dobra,powiedziałam mu o tym.nie za bardzo mu sie to podobało,ponieważ oni maja mega problemy z uzyskaniem wizy.nie wiem jak on to zrobił,w każdym bądz razie załatwił,że przyjedzie do mnie na Boże Narodzenie.jak moja mama to usłyszała....hmmm wiecie jaka mogła być jej reakcja:(najpierw mówiła że to on pierwszy powinien się tu zjawić,ale jak przyszło co do czego...to co ja mam teraz zrobić????jak ją przekonać????w sumie to wszystko było ok,do momentu w którym dowiedziała się że on chce tu przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
siądz i spokojnie porozmawiam z mamą , powiedz wszystki za i przeciw i dylemat na kogo ty wydziesz jesli zaprosiłaś do siebie a teraz nie dotrzymasz słowa , wiesz zcasem rodzice reaguja impulsywnie , a potem mozna z nimi racjonalnie pogadac i dosc do wsólnego kompromisu , jesli nie dojdziecie pamietaj zawsze istnieje cos takiego jak hotel w którym on sie moze zatrzymać , ja jak tam pojechałm tez mieszkałam w hotelu nie obciąrzałam moja osoba kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maj.ka zgadzam sie, ze powinnas na spokojnie z mama usiasc i porozmawiac, wytlumaczyc jej wszystko i uzmyslowic, ze nie kazdy turek jest taki jak z opowiesci \"zyczliwych\" :) poza tym skoro zdecydowal sie, ze to jednak on przyjedzie pierwszy, to tym bardziej powinna byc zadowolona, wiec o tym tez jej przypomnij. Podejrzewam, ze Twoja mama nie brala tej znajomosci na powaznie, bo to w koncu internetowa znajomosc, ale masz czas do swiat, zeby ja przygotowac na jego przyjazd :) Powodzenia zycze. Ciesze sie, ze moi rodzice nie maja nic przeciwko mojemu zwiazkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
o właśnie,może ktoś "życzliwy" jej powiedział jak to z tymi turkami jest,bo dziwne że wszystko było ok,a teraz kręci nosem...jak ja nie lubie jak inni próbują mnie przekonać,że wiedzą lepiej niż ja np kilka dni temu moja znajoma stwierdziła(młoda,niby tolerancyjna osoba)że turek to tylko potrafi kobietę na smyczy jak wielbłąda prowadzić...rozumiem,że każdy może mieć swoje zdanie,tylko wiecie,ona żadnego turka osobiście nie zna... Jak zapytałam skąd o tym wie,to mi powiedziała coś na zasadzie "koleżanka koleżanki,która jest koleżanką jej koleżanki ma męża araba"...:):):)no i już wiecie,takiej osobie niczego się nie wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh witaj w klubie maj.ka :P tesh mam \"internetowego\" Turka ... a co do mamy to ja ciagle ja zlashcze mowiac teksty w stylu \"pojade do Turcji, wyjde za maz, bede jego 4 zona i zamknie mnie w piwnicy ... :) \" Mam ubaw kiedy jej to mowie bo zawsze sie denerwuje ... A co do spotkania to w moim przypadku stanelo na spotkaniu w UK ... i on sie pomeczy i ja tesh bede musiala ... Mial do mnie przyjechac w wakacje ... ale jakos nie wyshlo ... No coz :/ Moze jush niedlugo :) A tak na marginesie ....moge spytac ile mash lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
hej edysia4664:) może wezmę z Ciebie przykład i też powiem mamie że tam wyjadę,wyjdę za mąż i zostanę kucharką sprzątaczką oczywiście na nie za długim łańcuchu itd itp:) :)ciekawe jak zareaguje. aha,mam 22 lata.a Ty???jak długo znasz Tureczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna zyczliwa osoba ,,, jak milo ;] no ja troszke mniej bo 18 a Tureczka znam od ponad 10 mies... Onomatopejo ... \"dzieci\" tez maja marzenia ... co do egzotyki to fakt jestem zainteresowna i nastawiona na poznawanie nowych rzeczy ,,, przynajmniej moje horyzonty myslowe sie poszerzaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie , ze nie nteresuje mnie tylko \"moj\" Turek ale rowniez co sie u nich dzieje , ich kultura i religia . Ostatnio czytalam ksiazke na temat Islamu . Bez przerwy wyszukuje ciekawostki a takze artykuly na temat Turcji ... Mamy kolezanke Turczynke, ktora rowniez opowiada mi o ich zyciu ... Nie jestem tępą dziewczynka, którą interesują jedynie piękne oczy \"Tureczków\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dziewczyno a po co sie sprzeczać czy licytować , każdy sie w zyciu moize przekonac sam co go spotka i czeka i jak mu sie ułoży , ja tez si nasłuchałam o turkach i wielbładach a kolezanki chcialy mi habity szyc czarne itp. a nie znam lepszego faceta niz on co nie zanczy z ez czasem np. sie cos nie pogmatwa .....ale jak nie ryzykujesz to nie jedziesz tam amwia mój szef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×