Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Dziewczyny, wybaczcie.... Z prosba o maila zwrocilam sie do Onomatopei... Sorki Yavrum, doczytalam na forum, ze posta o bankach napisalas Ty... Moze lepiej zdejme te swoje okulary :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
onomatopeja wielce współczuje , mnie sie udało przekonać rodzine do Aykuta i przyjaciół też , poaztym bedziemy mieszkać w polsce , dziekuje za gratulacje , a jeśli chodzi o wiare , sadze ze dziecko jak dorośnie samo sobie obierze swój punkt widzenia , na razie pstało na tym , ze dziecko w polsce po urodzeniu bedzie ochrzczone , tak ustalilismy , a dalej ono decyzja jest dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja: tu sie z Toba zupelnie zgadzam: ja tez uwazam, ze jak dziecko dorosnie to samo podejmie decyzje. Ja jako mala dziewczynka wierzylam w wiele rzeczy, ktore dzis kategorycznie odrzucam i obecnie jestem po srodku z przekonaniem, ze przynaleznosc do religii ociemnia. Ale to tylko moje zdanie, wiec sie nie obrazac :) Slyszalam od pewnej pani w berecie, ze jestem nieudanym dzieckiem Bozym, bo zadaje za duzo pytan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jezeli uwazasz, ze jestesmy glupie i niedouczone,a takze niedojrzale, to faktycznie nie moge sie z Toba zgodzic. ciekawe tylko jak mozna tak szybko wysnuc opinie o kims, po przeczytabniu paru zdan... poza tym klania sie kultura osobista..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja, za co Ty wplacalas te 10 tys.? Ot tak zeby usiedli i zastanowili sie czy maja Ci dac kredyt???? Z tym przejsciem sie do banku jest wlasnie problem, bo kurde mam za daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisali mi wlasnie z Deutsche Banku: nasze procedury nie przewidują kredytowania osób pracujących w Turcji. Phi... Moze oni tez sie boja? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu sie dostalam... Mam dzis problemy z ta strona.. Onomatopeja... To ja sie faktycznie dziwie, ze akurat babcia to zrozumiala... Najczesciej babcie sa najbardziej religijne, a z doswiadczenia wiem, ze to nie wrozy dobrze... Teraz przezywamy z mezem klopoty z powodu religijnosci tesciowej :) Nie wiem, czy kwota, ktora chce pozyczyc jest dla banku niska czy wysoka, przekracza w kazdym razie dwukrotnie kwote, ktora banki okreslaja jako minimum... Do obywatelstwa jeszcze troszke zostalo. W kazdym razie oboje z mezem legalnie pracujemy i jak chca to moga nas przeswietlic pod tym wzgledem... Ale zeby brac kredyt w PL to po co mi obywatelstwo w Polsce... Babka (ta z DB) nie zapytala zreszta o obywatelstwo. Nie chce brac kredytu w Turcji, bo odsetki roczne tutaj to ok. 15-20 %, a w Polsce ok. 6-8 %... W Kairze sa tansze kredyty? Jak Ty nie mozesz to niech bierze Twoj maz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onomatopeja tekst \"jak człowiek jest mało oświecony to i przychodzi mu głupoty pisać. Kochane poczytajcie trochę historii, to nie boli a i trochę oświecicie swoje rozumki. Chodzi mi tutaj o aspekt terroryzmu\" nieco mnie urazil. Ja nie mam rozumku, tylko rozum, nie musze sie oswiecac, bo czytam roznego rodzaju artykuly, nie tylko z polski, ale tez z innych krajow, rozmawiam zarowno z ludzmi narodowosci tureckiej, arabskiej jak i afrykanckiej (muzulmanami), zapoznaje sie z roznymi kulturami i to pod kazdym aspektem, bo jestem osoba raczej dociekliwa. A swojego faceta poznalam w polsce, a z turystyka ma on tyle wspolnego co wyjazd na wczasy. Dodam, ze z historia tez staram sie zapoznac, a dobrym zrodlem jest moj przyjaciel wykladowca historii na jednym ztureckich uniwerkow, wiec chyba wystarczajaco \"oswiecam swoj rozumek\". Natomiast tobie proponuje nieco staranniej dobierac slowa, bo obrazasz ludzi. Pani gosc, a moze sprobuj w citibanku??? bo oni maja oddzialy zarowno w tr jak i w pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bylam, ale moj facet mieszkal tam przez kilka miesiecy i niezle go tam skatowali, wiec odradzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, wielkie dzieki! Pytanie tylko, czy Citibank ma ta sama stope % co w Polsce :) Wiem tez ze tutejsze banki za oplata posrednicza w kredytach udzielanych przez banki w innych krajow, wiec musze sie rozejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz byl kiedys w Moskwie. Ja nie bylam... Wiem, ze ktorys bank wprowadzil kredyt mieszkaniowy dla osob pracujacych za granica. Tylko oni pewnie finansuja nieruchomosci kupowane w Polsce... No i mowiac \"pracujacy za granica\" mysla pewnie o UK i Irlandii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onomatopeja wybacz ale to ty sie kompromitujesz tutaj...nie mas zpojecia na temat naszej wiedzy ani zainteresowan. ja nie jestem z moim facetem 2 tygodnie tylko 3 lata z czego rokrazem w Polsce. najpierw gadasz glupoty, potem im zaprzeczasz....a nas nazywasz malo inteligentnymi? ja nie neguje twojej wiedzy, wiedz moze ty nie neguj mojej skoro g...o o mnie wiesz! i Ty mi bedziesz gadac o tolerancji, pozal sie boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne wystarczy jasnowidztwo :D jesli myslisz ze mozesz kogos poznac przez net to sie grubo mylisz:) nigdy nawet ze mna nie rozmawialas ale juz wszystko wiesz, to sie nazywa generalizowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo wszystko obraz osoby siedzacej po drugiej strony monitora mozna okreslic nieco skrzywionym, bo to nie to samo, co poznac kogos osobiscie, a poza tym trzeba z kims wiecej godzin przegadac, zeby sobie o nim wyrobic zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo wszystko obraz osoby siedzacej po drugiej strony monitora mozna okreslic nieco skrzywionym, bo to nie to samo, co poznac kogos osobiscie, a poza tym trzeba z kims wiecej godzin przegadac, zeby sobie o nim wyrobic zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo wszystko obraz osoby siedzacej po drugiej strony monitora mozna okreslic nieco skrzywionym, bo to nie to samo, co poznac kogos osobiscie, a poza tym trzeba z kims wiecej godzin przegadac, zeby sobie o nim wyrobic zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo wszystko obraz osoby siedzacej po drugiej strony monitora mozna okreslic nieco skrzywionym, bo to nie to samo, co poznac kogos osobiscie, a poza tym trzeba z kims wiecej godzin przegadac, zeby sobie o nim wyrobic zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
madzikpn --ha to juz 3 pasmówką trasa lecisz hahaha no i dobrze po całosci a jak... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
woww ale licze to już trasa szybkiego ruchu , 4 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, jakis problem z netem :) no ale 4pasmowki by sie przydaly w pl, nie powiem , ze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Kurcze.. co sie tutaj dzieje, uspokojcie sie, bo z Was sie zrobi nowe pokolenie Terrorystek :D Wydaje mi sie, ze Polki nie maja az tak zlej opinii w Turcji.. . Tolga kiedys pozalił sie koledze z Polski, ze nie ma dziewczyny... na to Polak odpowiedzial mu, ze ma koniecznie przyjechac tu bo w Polsce sa najcudowniejsze dziewczyny :P Pół roku pózniej poznał mnie.. a oficer z Polski nie mógł w to uwierzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik to zalezy gdzie...bo w kurortach turystycznych to nie mamy zbyt dobrej -niestety :( zreszta poza nimi kazda europejka to material na potencjalny szybki sex....:( i narodowosc nie gra tu takiej roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
madzikpn --4 pasmówki to sa the best , jazda na calego , a w pl jasne, sa bardzo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
yavrum --to tez zależy w jakim miasteczku turystycznym hmm wierz mi byłam w Alanya , poznałam tam wielu Turków mężczyzn , byłam przy różnych rozmowach , nie słyszałam tam złej opini o polkach , a wręcz odwrotnie np. Aykutowi gratulowano dziewczyny hmmmm , kelner, którego tam poznałam , mówił mi kiedyś ze jeśli żona - to marzy o polce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
mieszkam w małym miasteczku , ale mamy od wielu lat , piękny ośrodek turystyczny , bardzo dawno temu przyjeżdzały tu niemki na wczasy , młode dziewcyzny , coś jak wczasy sportowe , miałam około hmm 11 czy 12 lat , miaseczko me szumiało , niemki centralnie bez skrupułów żadnych rozbierały sie z kostiumów ,przed wejsciem pod prysznic przy głównym niekrytym basenie , a już nie powiem o chłopcach z miaseczka , każda dziewczyna troche starsza w tedy odemnie , trzymała na smyczy swojego , bo wieczorami lądowali jak jeden mąż w ich domkach rekreacyjnych ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
onomatopeja -- poznałąm na internecie , spotkaliśmy się na wspólnych wakacjach , jest Turkiem , mam 33 lata , jestem po rozwodzie , odbieram zaproszenie dla niego 29/10 , gdyż nie chce mieszkać z nim tam , więc on jedzie tu , jestem w ciąży z nim poczatek 5 miesiąca - nie poznałam w kraju lepszego faceta , co nie znaczy ze sie moze nie zmienic moja opinja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja mojego poznalam na wakacjach w 2001 roku o ile sie nie myle i jakos tak dotrwalismy do dzisiaj i jestesmy malzenstewm d 2 lat, 3 miesiecy; dwa lata mieszkalismy w pl a teraz od prawie roku w Londynie i niewykluczone, ze wrocimy znowu na stare smieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja chyba n tym forum jestem jedna w weteranek ktos mnie pobil w dlugosci zwiazku z turkiem? :P Dlugo wytrzymalismy razem, nie? a przeciez dawno juz powinno sie rozpasc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
KUCUKBALU --rozpaść jak rozpaść ,ale poznałaś na wakacjach, to nie powinniście być wogle razem hahahaha według stereotypu ,wiesz jak wakacje powinny sie skonczyć?? a co on potem o tobo powiedzieć ,no hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×