Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość Asik...
Moj "tureczek" póki co strasznie mnie przestrzega co do innych Turków.. albo sam nie ma zbyt dobrej opinii o niektorych, albo tez jest taki a dobrze sie kryje. tak czy siak, na pewnej stronce wpadlam na turka, ktory chcial nauczyc mnie tureckiego... powiedzialam mu, ze mam chlopaka itd... ten na to,ze chce sie ze mna spotkac... ze moj chlopak nie musi o tym wiedziec... ale nie w kwestiach naukowych. Jak Tolga sie o tym dowiedzial to prawie zawalu dostal...,tak tez rózni są ludzie... najwiecej zalezy od osobowosci a nie narodowowsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Asik mnie mój też cały czas przestrzega przed innymi mówiąc '' nie każdy turek jest jak ja , inny to loverlasy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
ale tu dzisiaj zamieszanie:):) yavrum--->wielkie dzięki,podniosłaś mnie na duchu:) edysia 4664-->sprawdziłam poczte i niestety nie dostałam nic od ciebie:( jakbyś mogła to prześlij mi jeszcze raz swój adres maja_ka@poczta.onet.pl (co byś nie szukała na poprzednich stronach;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
wyskoczyło tam coś takiego < /a> a tego nie powinno być,hmmm chyba net mi fiksuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
A ja poznałam "mojego" w pracy. Chyba za dużo z nim czasu przebywałam i dałam się zbajerować ;). Jutro poczytam o co wy się znowu wykłócacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ... Mialas prawo nie dostac gdyz przegapilam jedna literke w Twoim adresie. No coz powedrowlo do kogos innego . Mam nadzieje, ze tym razem wpisalam dobry adres ... Takze sprawdz jeszcze raz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
Wychodzę za Turka. Będziemy w Polsce przez najblizsze dwa lata. Powiedzcie mi jaki konsekwencje tego zwiazku mnie czekają - chodzi mi tu o kredyty bankowe, wspólne rozliczanie z podatku i takie tam. Wcześniej w ogóle o tym nie myslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onomatopeja >>> tak bardzo po krotce, to ja mojego poznalam przez internet, ale mieszkal wtedy w polsce, po niecalym miesiacu sie spotkalismy no i jakos nie moglismy przestac sie spotykac :) Obecnie roznie nam sie uklada, ale wynika to z sytuacji nie od nas zaleznych :) d.d.d. witaj :) niestety ja ci w tym nie pomoge, bo moj mieszkal w polsce na innych warunkach, pracowal dla tureckiej firmy, ktora wyslala go, zeby otworzyl ich oddzial w polsce, a poza tym nie jestesmy malzenstwem (i pewnie nam to nie grozi), wiec wybacz, ale to pytanie do kucukbalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
Mam nadzieje,ze ktoe mi powie. Ja jestem obywatelka polski a on Turcji. Rozumiem,ze nie mam szans na zaden kredyt z tego co tu przeczytałam. Nie wiem tez jak to bedzie z PITem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
d.d..d a on już jest w Polsce , już macie ślub , może tu mieszkać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ddd a wiec tak na kredyt nie ma szans do czasu karty stalego pobytu albo paszportu (to drugie bardziej) a na to czeka sie ponad 3 lat. Prace leglna bedzie mial i NIP tez dostanie, jedynie tylko kredyt odpada wiec nie jest tak zle, jesli pracujesz zawsze ty mozesz wziac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
zadałam to samo pytanie na innym topie i sie juz pogubiłam, chyba tam tez cie widziałam. On bedzie za kilka dni. Zaraz potem bierzemy slub. I co dalej - jakies przesłuchania słyszałam, wzitacje w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oogle jesli jest juz w polsce to pewnie przyjechal na wize 3 miesiaczna i teraz zalatwiaja Karte Czasowego Pobytu albo juz ja ma, jak ma karte to praca legalna powinien wystapic o NIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
Ja mam prace i swoje mieszkanie. On tez bedzie tu miał prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
Troche sie denerwuje, nie lubie tego łażenia po urzedach. I tyle papierów do wypełniania. No i jeszcze te jakieś przesłuchania. On bedzie sie starał o pobyt a ja bede sie uczyc tureckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d.d..d no cos ty, musisz miec po prostu zdolnosc kredytowa, czyli odpowiednio duzo zarabiac, wtedy kazdy bank z rozkosza da ci kredyt ;) poza ty, jelsi chcesz wziac duzy np na mieszkanie, dobrze jest, jesli wczesnej wezmiesz np maly kredyt konsumpcyjny, np, na TV i w terminie go splacisz. wtedy bank bedzie na Ciebie patrzyl przychylnym okiem przy wiekszym kredycie ;) pozatym sa zawody, ktorym banki chetniej udzielaja kredytow, np nauczyciele i ktorym mniej chetnie np przedst. handlowy itd itp jest wiele regul, najlepiej moze zapytac kogos kompetentnego w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga to przesluchanie to nic strasznego beda wam zadawac te same pytania kazdemu osobno np. jaki ostatnio kupil ci prezent, jakiej marki masz telewizor, jak wyglada wasze mieszkanie i musicie odp dokladnie to samo, co mieliscie wczoraj na kolacje itp hehe my mielismy ubaw, za pierwszym razem dostal KCP a rok, wiec po roku znowu skladalismy wniosek i znowu bylo przesluchanie ale tym razem bez tlumacza, mojek kochanie pieknie poradzilo sobie w jezyku polskim:) a Pani, ktora zawsze nam przyjmuje papiery jest przekochana i bardzo mila:) pewnie znowu nas to czeka pod koniec przyszlego roku ale mam juz nadzieje ze to bedzie karta STALEGO pobytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
Spoko o siebie sie nie boje. Cały czas cos tam biore na raty. Prace ma stabilna. Chodzi mi tylko o to co mnie czeka po slubie , jakie atrakcje maja dla nas urzedy i czy musze cos ważnego wiedzieć. Ponoć sprawdzaja takie małzenstwa, ze wzgledu na to,że dozo jest lewych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
dzięki Kucukbalu, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przesluchanie ma na celu sprawdzenie autentycznosci waszego zwiazku i jesli dobrze sie znacie to nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chodzilo o kredyt dla niego, sorki :) fajne pytanka, ja bym nie pamietala co jadlam wczoraj na kolacje hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
bedzie pewnie duzo smiechu ale od tego jednak zalezy jego pobyt, czyli te przesłuchania to powazna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehehe cok komiksin madzik benim :P choc w sumie lepiej mnie ubierac niz karmic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×