Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość robotek
masz rację madzik, pomyłki na stronę faceta. :-) też to zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
chociaż pewnie Barbarossa nie stara się tego ukryc zbyt mocno. Napisz nam jaki masz cel w tym co piszesz? To czysta bezinteresowność i troska o nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie kazda ma juz swoja teczke :P a jak z niej wyciagnie pare faktow to bedzie z nami krucho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teczka pewnie przepchana juz wydrukami z kazdego forum, na ktorym natknal/nela sie na moje wypowiedzi :P Komus naprawde sie nudzi a moze to jakis koles pozostaiwony przez dziewczyne dla turka albo urzad imigracyjny chce nam przetrzepac tylki hahahahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
mamy jubileusz, obchodzimy 100 stronkę..... sto lat sto lat !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
przyłaczam sie do zyczonek :) co do Barbarossy to jestem ciekawa po co Ci takie śledztwa dotyczące naszych wypowiedzi na innych forach... masz za dużo wolnego czasu? czy może Twoja dziewczyna zostawila Cie dla Turka i dlatego szukasz analizy w naszych zachowaniach? Co do mojej sytuacji... niech sobie wszystlko leci swoim torem, mam duzo czasu by to przemysleć, i duzo czasu by poznac o co właściwie chodzi.. . Narazie zastosuje metode... najlepszą obroną jest atak... i zobaczymy jak on będzie spiewał jak postawi sie go pod murem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem czemu tak naskoczylyscie na Barabosse. Chlopak nie chlopak w ostatnim poscie nie pomylil sie ani troche i mial 100 % racji. A w odpowiedzi na poprzednie posty wypowiedzialyscie (wypowiedzialysmy) sie chyba wystarczajaco wiec po co te dziwne dogryzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani gosc nikt nie mowi,ze nie ma racji ale on od dawna na nas naskakuje, wysmiewa nas, czepia sie, kaze wracac do szkoly, podwaza nasza wiedze....wiec chyba mamy prawo do swoich sympatii/antypatii, wystarczy spojrzec na jego poprzednie posty..no comments nie sadze, zeby robil jakies badania, bo internet jest malo miarodajny, jako ze kazdy moze tu naskrobac co chce.. wiec jest tu po prostu, zeby nam dokuczac..to jest oczywiste od 1-go postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Asik, to chyba ma dziewczyna swoj rozum i zrobi jak chce! lepiej jej sie przysluza rady kogos takiego jak Ty (zona Turka) niz kogos kto od poczatku szuka na tym forum wylacznie postow swiadczacych o tym,z e zycie z Turkiem to udreka.. jakkolwiek zgadzam sie z ostatnim postem barbarossa, to reszta jest do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zlosliwosci zaczely sie ponownie `a propos ostatniego postu... O tym mowie. Na temat porzednich zaczepek wystarczajaco sie rozpisalysmy, teraz nie zauwazylam prowokacji. Prawda, ze jestesmy dobrym \"materialem\" na wyrobienie sobie opinii i prawda, ze piszemy na innych forach. Po co sie unosic. Niestety, przyznam racje nam niechetnym, ze czasem zwyczajnie brak obiektywizmu i spojrzenia na sytuacje z boku jest powodem roznych wybuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopamina828
no co wilczyce bronia nory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz...jestesmy wilczycami. kobiety zwizane z Turkiem nie powinny glosno wyrazac swojego zdania tylko potakiwac...poczucia humoru tez nie powinnysmy miec..?? nie sadze, zebysmy byly dobrym materialem..przeciez ja moze w ogole nie mam chlopaka Turka, tylko sobie tak pisze :P kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mnie leje i spedzam tu samotny, laskawie darowany mi czas...bo to moja jedna odskocznia?? tego nie wie nikt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybys nie byla z Turkiem, to bys szybko \"odskoczyla\" od grupy. Co do wilczyc: wole okreslenie \"lwica\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne by bronic kiedy trzeba i tego czego bronic warto ;) Bronic wszystkiego za wszelka cene nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem wielu tu piszących
jest to, że kiedy słyszą krytykę to nie zastanawiają sie nad treścią tylko nad tym kto krytykuje , stawiając na ogół na jedno z dwojga : albo to facet, którego dziewczyna rzuciła dla Turka, albo dziewczyna , którą Turek rzucił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , oczywiscie, zwlaszcza jelsi ktos tak jak barbarossa rzuca uwagi w stylu \"tos sie napatrzyla tej turcji\", \"tureckie zigolaki\", \"wracaj do szkoly\", \"trzeba bylo sie uczyc to studia bylyby za darmo\". itd. to jest ta konstruktywna krytyka????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wszystkie dobrze wiemy, ze ostatni post barbarossy jest bardzo na temat i ma racje-wiec o jakiej krytyce mowimy?? tu mamy jej przyklad: \"smiech_na_sali Ja za to zauwazylam ciekawa prawidlowosc. Za Turkow biora sie tylko beznadziejne kobiety ktorych nikt nie chce. Jaka normalna kobieta chcialaby miec Turka za meza? Znam pare takich kobiet i ich zycie to kompletna porazka. Poza tym to niezly wstyd dla rodziny jak sie corka z Turkiem pusci. Pozdrawiam\" dlaczego ja mam byc niezmiennie mila dla ludzi, ktorzy nas niezmiennie obrazaja???? prawde mowiac malo mnie obchodzi, z kim jest lub byl barbarossa, to tylko odbijanie pileczki, o ktore sam sie prosi..... problemem wiekszosci ludzi tutaj niezwiazanych z tematem jest to, ze nie moga uwierzyc, ze ktos moze byc szczesliwy w zwiazku z Turkiem ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec niech sobie pisza co chca. Tego czego im trzeba zyczyc to zakochania sie w Turku :) Wtedy stana sie tak sama beznadziejne jak my i tak samo szczesliwe. Czasem jednak i \"wrogowie\" maja racje. Bronimy Turkow jak mozemy przed generalizowaniem i wrzucaniem wszystkich do jednego worka wiec nie robmy tego samego. Ostatni post Barabossy (i wczesniej kilka innych roznych autorow) pokazal, ze i nieprzychylni moga miec racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopamina8282
pani .gosc kiedys zazarcie bronilas turkow, zwiazkow z nimi a teraz nagle zaczynasz przyznawac racje pomaranczowym. Czyzby twoj zwiazek byl na skraju konca? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem---------
nie zauważyłam, żeby pani.gosc przyznwała rację pomarańczkom... domyślam się, że skoro jest stałym bywalcem forum zalezy jej , żeby inne stałe bywalczynie starały się utrzymac jakiś poziom dyskusji, pomarańczki pewnie olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why.............
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, jak bronimy swoich racji i probujemy powiedziec, ze zwiazek z turkiem nie musi oznaczac siedzenia w domu, bicia itp., bo moze opierac sie na zrozumieniu i partnerstwie, to jestesmy agresywne, tworzymy kolko wzajemnej adoracji, jestesmy idiotkami wiele innych, natomiast jesli zdarzy sie ze przyznamy komus racje, bo wiemy, ze czasem roznie bywa, to wtedy z pewnoscia nasze zwiazki maja sie ku koncowi. Ludzie co z wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×