Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość maj.ka
edysia4664 to może prześlij mi na maila swój msn albo gg, pogadamy sobie jak to te znajomości internetowe z Tureczkami wyglądają:P maja_ka@poczta.onet.pl pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno sie nie zodzic z radami o rozwage, itd. natomiast z tym szanowaniem sie to wypalilas onomatopeja, co to znaczy \"szanujcie sie dziewczyny\"?? Dla niekorych Ty tez jestes \"dz.....a\" bo sypiasz z Arabem, (zaznaczam, ze nie dla mnie..)wiec prosze cie...nasze kaski nasza sprawa, jak sypiam z Polakiem to sie nie puszczam??? zreszta mozesz to gadac napalonym turystkom :P a zdania o europejskich kobietach arabowie i tak nie zmienia, chocbys stanela na glowie... pewnie, ze im dalej w las tym gorzej, i dziewczyny same sie przekonaja po jakims czasie, po wizycie w Tr i tak dalej, ale pozwolmy im sie naocznie przekonac :) Prawa jest taka, ze Turcja to nie Polska, ( o nieee:) ale jednak jest dramatyczna roznica miedzy turcja, a w szczegolnosci duzymi miastami, a najbardziej liberalnym krajem arabskim, nie mowiac juz o takich dziwactwach jak w Arabii Saudyjskiej... Turek ani lepszy ani gorszy od Araba, ale moim zdaniem z Arabem jeszcze trudniej...mam arabskich znjomych, co prawda tylko w necie, ale ich poglady i tak mnie przerazaja...Mniej poswiecen z tym turkiem jednak, chociaz oczywiscie zalezy jak spojrzec..dla mnie juz zamieszkanie w Tr byloby ogrooomnym poswiecenim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno sie nie zodzic z radami o rozwage, itd. natomiast z tym szanowaniem sie to wypalilas onomatopeja, co to znaczy \"szanujcie sie dziewczyny\"?? Dla niekorych Ty tez jestes \"dz.....a\" bo sypiasz z Arabem, (zaznaczam, ze nie dla mnie..)wiec prosze cie...nasze kaski nasza sprawa, jak sypiam z Polakiem to sie nie puszczam??? zreszta mozesz to gadac napalonym turystkom :P a zdania o europejskich kobietach arabowie i tak nie zmienia, chocbys stanela na glowie... pewnie, ze im dalej w las tym gorzej, i dziewczyny same sie przekonaja po jakims czasie, po wizycie w Tr i tak dalej, ale pozwolmy im sie naocznie przekonac :) Prawa jest taka, ze Turcja to nie Polska, ( o nieee:) ale jednak jest dramatyczna roznica miedzy turcja, a w szczegolnosci duzymi miastami, a najbardziej liberalnym krajem arabskim, nie mowiac juz o takich dziwactwach jak w Arabii Saudyjskiej... Turek ani lepszy ani gorszy od Araba, ale moim zdaniem z Arabem jeszcze trudniej...mam arabskich znjomych, co prawda tylko w necie, ale ich poglady i tak mnie przerazaja...Mniej poswiecen z tym turkiem jednak, chociaz oczywiscie zalezy jak spojrzec..dla mnie juz zamieszkanie w Tr byloby ogrooomnym poswiecenim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum witaj kochana, zgadzam sie z toba w pelni! Wszyscy Polacy jada po Turkach, Arabach i obydwie nacje pakuja do jednego wora. A to jednak dwie odmienne osobowosci \"muzulmanina\". Zwiazek z Turkiem wymaga o wiele mniej poswiecej niz z arabem i taka jest prawda. Mam w rodzinie malzenstwo polsko-syryjskie i widze roznice olbrzymie. Ja np. nie dalabym rady z tym facetem albo gorzej on ze mna pewnie by nie wytrzymal. Jestem bardzo dominujacym przedstawicielem gatunku polskiego :P turka jeszcze ustawie ale z arabem pewnie wszystko konczyloby sie na awanturach hehe. Dlaczego to pisze bo czasem przeraza mnie ciemnota w Polsce. Ostanio bylam w pl na pare dni i spotkalam jednego polaka, ktory wybiera sie do UK ( nie wiedzial, ze mam meza Turka) i zaczal jechac na \"pakistancow\" hehe, po pierwsze nigdy nie byl zagranica i nie widzial na zywo chyba nawet araba. Ale mialam polew. Wszystkich muzulmanow i hindusow nazywal tymi \"pakistancami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
yavrum pojechałaś po całej lini , oboma pasmi ulicy hahahahaa ale dobrze ci wyszło , nikt nie poczuje smaku goryczy jak jej sam nie skosztuje i odrotnie - smaku słodyczy .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
KUCUKBALU ---wiesz co zauważyłam w moim mieście , na necie i nire tylko , na temat muzułmanów mają najwięcej do powiedzenia , ludzie nie mający przez sekunde z nimi do czynienia , oglądający tv , czytający gazety i hmmm mimo niewiedzi i nieznajomości nie lubiący tych narodów bo : terroryzm , bo żywe bąby , bo psychole , bo mordują kobiety , bo z niczym się nie liczą --- jak zapytam dlaczego hmmm wiesz odpowiedz --- bo tacy są , nawet 1 argumentu nie usłyszałam , wiesz ile musiałam się nastarać i nagadać żeby w moich klimatach przystosowac znajomych na powitanie Aykuta , może już całkiem niedługo .............................boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mowisz mi wszyscy znajomi wrozyli \"swietlana przyszlosc\" w ramionach Turka :P i to ci oswieceni i wyksztalceni a teraz wstydza sie hehe za to co wygadywali kilka lat temu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha majka chcialam Ci powiedziec, ze ja tez 1-szy raz przyprowadzialm turasa do domu na BN i to bez zapowiedzi i co? wszyscy przezyli i \"dali rade\", w tym babcia i nawet bylo milo. niech sie mama wykaze staropolska goscinnoscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucukbalu, jak zachowuja sie, co mowia Twoi \"znajomi od rad\", rozczarowani z pewnoscia tym, ze Ci sie udalo? Ja nie slyszalam jeszcze tekstu typu: \"Mylilem (-am) sie\", tylko albo: \"A co masz sie przyznac ze jestes nieszczesliwa?\" albo: \"Widzisz? A mowilam Ci ze bedzie dobrze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kucuk bylas w domciu to fajnie, mam nadzieje,z e troche odpoczelas ;) ja jeszcze slyszalam okreslenie \"ciapaty\" czy ciabaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum to bylo w sierpniu kochana :( ale pod koniec listopada mam bilecik do kaczylandii na 5 dni i juz sie nie moge doczekac :) Co mi mowili? Dwoch moich przyjaciol mnie zaskoczylo mega! Czujecie? PRZEPRASZALI!!!! ni z gruchy ni z pietruchy ktoregos dnia mnie przepraszali i bylam w szoku! Bo widza,ze moj turasek komara nawet zabic nie moze a ja latam z klapkami i tluke oh hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam sobie poczytac tylko nie wiem gdzie moze nam podsuniesz jakas lekturke?? zygac mi sie chce od takich tekstow typu \"dziewczyny szanujcie sie\", bo chyab nieprzypadkowo piszesz to na tym forum prawda?? chyba kazdy ma swoje sumienie i niech go uzywa albo nie, w zgodzie z wlasnym swiatopogladem... Turcy, Arabowie wszyscy uwazaja nas za dziw ki, tylko co mnie to interesuje?? moze nalezaloby przeprowadzic kampanie w stylu \"nie daje du.py\" i nosic koszulke z takim napisem, moze zmienia zdanie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
oj nie wszytkie nie przesadzajcie , ja tu wychodze na najmniej inteligentną , ale powiem wam że mam gdzieś opinie ludzi którzy mnie nie znają , hmmm ja do tej pory słysze'' dobre rady '' od zanjomych , tyle że teraz tego typu --- jak urodzisz , nie ejdz tam , zabierze ci dziecko a ty nic nie będziesz miec do powiedzenia .............................najpierw mieli mnie tam porwać , zastanawiam się , czy po moim powroci z tamtąd , nie byli rozczarowani , że nikt jakoś mnie nie porwał , a może mało atrakcjina jestm i nie chcieli mnie hmmmm można gdybac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tuccy zenia sie z dziwkami hahahah - ktory facet ozeni sie z dziwka :O i bedzie z dziwka mieszkal pod jednym dachem 3 lata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos.... kochana gratuluje dzidziusia az nabralam ochoty na dziecko hehehe ale jak na razie musze nacieszyc sie moim psem, nie mam jeszcze warunkow ale kto wie moze za dwa lata jakiegos malego turko-polaczka zrobimy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
hahaah psem mówisz hahaha wiesz co mi przypomniałaś , dziś na salam , czytałam post dziewczyny z przesłuchania o karte ,2 pytania z wielu innych - co wczoraj robiliście , czy masz psa , zapytaląm ja czy można udzielić 1 odpowiedzi - wczoraj spaliśmy z moim psem ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dzięki z agratulacje ... jestem przeszczęśliwa , a on płacze po nocach że nie może tearz z nami być , taki to z nigo zimny'' tureczek'' i terrorysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ono matopeja, w zwiazku z Turkiem nie musisz sie zatracac...to nie zwiazek z Arabem , roznica jest jak niebo i ziemia...i jak widzisz, dziewczyny bedace w zwiazkach malzenskich czuja sie szczesliwe. a straszenia to my mamy naprawde pod dostatkiem. a wyrazenie szanujcie sie jest w rozumieniu potocznym zwiazane wlasnie z lozkiem, wiec ja niestety nie czytam w Twoich myslach i nie wiem co poeta mial na mysli... przynajmniej cie nie obrazam od malo inteligentnych wiec nie mow mi o powsciagliwosci, zachowaj ja sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja, w swoim poscie z prosba o szanowaniu sie wyrazilas sie dosc niefortunnie i pewnie stad to nieporozumienie. Nie rozumiem tylko jak po 3 postach danej osoby, ktora Cie najwyrazniej zle zrozumiala potrafisz stwierdzic, ze nie szanuje sama siebie, lub ze nie zna takiego pojecia. Nie wiem czy gratulowac "przenikliwosci" czy poprosic o powsciagliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
kiedy już udało mi się załatwić rozwód i moja tesciowa zobaczyła że ja już nie wróca , zastanawiał się '' czy ona się teraz uszanuje '' hmmmm kiedy pozanłam mojgo mężczyzne i zaszłąm w ciąże , oczywiście pochwaliłam się mojej teściowej , że wreszcie mój sen się spełnia , uśmiechajac się do mnie pogratulowała [ dodam że chodzi na pielgrzymki , do kościoła regularnie , jestem wzorową opiekunczą matka , pomocnym człowiekiem itp. ] i poszła , a po kilu dniach dowiedziałam się od jej siostry , o sposobie poinformowania jej przez moja byłą teściowa o mojej ciąży -----------cytuję '' puściała się z łąchudrą i jest w ciąży ''' wiecie co nie skomentuje , choć w tedy to zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co onomatopeja, ty nie bedziesz wychowaywac dziecka w wierze katolickiej i ty nam mowisz o zatracaniua sie? chyba za szybko oceniasz ludzi... jednak z powodu rodzicow szczerze wspolczuje, wiem ,jak wazne jest wsparcie rodziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiem ze moje pytanie jest ni z gruszki ni z pietruszki, ale czy ktoras z Was ma orientacje w bankach, a dokladniej w kredytach bankowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napradwe wybacz mi moje niedouczeniem nie wiedzialam, ze onomatopeja pisze sie razem...dziekujemy ci, ze wstapilas do nas, tyle sie dowiedzlaisysmy madrych rzeczy...ahhh zaraz siadam do ksiazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko, jesli bedzie mieszkac w Turcji, to tez nie bedzie wychowywane w wierze katolickiej... Z moim podejsciem do religii najwazniejsze jest dla mnie by moje dziecko bylo dobrym czlowiekiem, bo \"odpowiednia\" religia tego nie gwarantuje. O czym zreszta niejednokrotnie sie przekonalam zarowno w przypadku \"naszych\" (katolikow) i muzulmanow. Onomatopeja, sorki za bezposrednie pytanie: czy przeszlas na islam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec oprocz niedouczenia jestem tez niedojrzala, czlowiek cale zycie sie uczy...jak chcesz powaznej duskusji, to nie zaczynaj od wylewanai pomyj na wszystkich, o jedyna oswiecona!!!! o kredytach niestey nic nie wiem, nie moge pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yavrum, dalabys mi swoj mail? Niestety w pracy nie moge korzystac z MSN, a na forum tez pisze \"po cichu\" :) Chodzi o polskie banki, a dokladnie o kredyt dla osob pracujacych za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
nie lubie kredytów i nie znam się na nich , sorry też nie moge pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×