Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość serhat
Tyle ci powiem pani gosc.... bana ulkem hakkinda bi sey anlatma solediklerin gercek degil ! Nie bądź żałosna... Blagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serhat
a w turcji bylem... 2 tygodnie temu ;) w izmirze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffka, raz: nie pisalam ze KAZDA ma luzy. Napisalam, ze jej zycie domowe inaczej wyglada. Dwa: pisalam, i to wyraznie, o Turczynkach pracujacych, KTORE ZNAM, a nie o KAZDEJ kobiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serhat
Ale to pani zaczeła się denerwować a nie ja.. Pisać długie posty. Ja tylko powtarzałam, że sugeruje się opnią turczynek i tego co widzialam. To pani sprawiała wrażenie osoby zdenerwowanej moimi opiniami..prosze sobie poczytać. Uffka, tak robie to. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opowiadam Tobie o \"Twoim\" kraju. Mowie to co widzialam, a nie to co slyszalam. A czy to jest prawdziwe, czy nie to, zdaje sie, wiesz sam najlepiej, tym bardziej jesli bywasz w Izmirze!! :) Co do reszty: nawzajemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasaaaaa
hahaha sorry za kradzież nicka. Czytałam Twoją opinie i myslalam o tobie i nie wpisalam swojego :D:D:D Jednakze zaskakuje mnie, ze jakis turek mowilby zle o turkach. nie widzialam takiego czegos jeszcze. napewnoe jestes turkiem?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahahahahaha, Jaaaaasaaaa, to juz wiemy kim jest Serhat :D:D:D Ale mam ubaw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D Jaaasaaaa = Serhar Blagam, nie praw mi o doroslosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sobie ten nick zarezerwuje. No widzisz pani gosc napewno Ty znasz wiecej rodzin tureckich niz ja ktory mieszkalem tam 25 lat i odwiedzam ten kraj co 2 miesiace i wiecej znasz ludzi niz ogolnie turczynki :D I dobra, niech Ci bedzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaasaaa zaskakujaco czesto kradniesz czyjes nicki..interesujace serhat piekny polski jak na Turka, moje gratulacje, znam kilku Turkow mieszkajacych tutaj i zaden sie tak literacko nie wyslawia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaasaaaaa
ile razy ukradłam czyiś nik? a mi tam zalezy na tym czy mi wierzycie :D naprawde ;( ohh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tak nauczyles sie mowic po polsku? Nie pisalam, ze znam wiekszosc tureckich rodzin, ani ze znam wszystkie kobiety + rodziny tureckie. Nie zlapiesz mnie na uogolnianiu ;) Turek i owszem, bedzie bronil swojego kraju... I probowal tlumaczyc dlaczego jest tak a nie inaczej. Tak przynajmniej robia Turcy, ktorych ja znam. Podkreslam - CI KTORYCH ZNAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez mi sie wydawalo ze ten serhat jakis nieturecki ;) Ja owszem znam wielu turkow, ktorzy niepochlebnie wyrazaja sie o swoich rodakach, majac tu na mysli podrywaczy, ktorzy faktycznie maja zony, a uganiaja sie za spodnicami udajac biednych pokrzywdzonych. Jasa (juz nie serhat) moj turek nie chce dziecka, bo uwaza ze to duza odpowiedzialnosc, na ktora nie jest jeszcze gotowy, a slub jak slub, nie jest najistotniejszy, poza tym to wazna decyzja i chyba lepiej poznac sie \"jak lyse konie\". Zwierzaj sie dalej turczynkom to daleko zajdziesz, juz chyba cala rodzina twojego ex rozmawia na temat waszego zwiazku, bo chyba nie myslisz, ze to co ty mowisz jego koledze czy jego kuzynce zostaje wylacznie miedzy wami??? ups chyba jednak w to wierzysz :P Staralam sie byc mila jak nas tu zameczalas wypowiedziami, ani razu nie napisalam ci nic co by moglo cie urazic, ale miarka sie przebrala. Ja wlasciwie zaczynam juz rozumiec twojego ex, nie dalas mu oddychac, na dodatek jestes niezdecydowana, raz piszesz jako ty - kobieta, pozniej zeby komus dopiec piszesz jako turek -mezczyzna, polecam wybrac sie do lekarza...Ciekawe pod iloma jeszcze nickami pisalas zeby byc bardziej wiarygodna??? Uffka cos mi sie zdaje, ze ty i jasa to tez ta sama osoba... No ale wnikac nie bede. Pisz sobie co chcesz na temat mojego zwiazku, widac wiesz o nim wiecej niz ja sama, a jak bedziesz miala jakies nowinki, to mnie koniecznie poinformuj, zebym wiedziala co powiedziec mojemu facetowi, bo moze on tez czegos nie wie na nasz temat :classic_cool: Sorry jesli przegielam, ale nie lubie dlugo dusic w sobie emocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi... Bo ja już sama nie wiem... Dziś widze, że każdy mówi inaczej. Moja córka wychodzi za turka... Jego matka ogólnie to raz ze mną gadała... Ona umie mówic po angielsku więc mogłyśmy porozmawiać. Ona powiedziała, że martwi ją tylko to, że się dowiedziała, że nasze dzieci współżyja i tzn. że moja córka juz dziewicą nie jest a wkońcu powinna !!! Strasznie mnie to wkurzyło, bo wkońcu jej synuś tak samo winny !! On jak u nas jest to nie robi NIC. Wymaga od wszystkich wszystkiego. Nawet spłukuje moja córka po nim w wc... Powiedział, że to normalne w Turcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha teraz to doczytałam :D Nie, ja nie jestem ta samą osobą co jaaasaaa czy jakis serhat. Przykro mi, że was rozczaruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serhat a Ty moze mieszkasz na
Wybrzeżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufka, wiec Twoja corka powinna sie powaznie zastanowic... Moja tesciowa najchetniej karmilaby swoich synow lyzeczka i nie rozumie, ze moj maz robi sobie sam herbate, bo ja jestem zmeczona, a nastepnym razem z podziwem na nas patrzy i mowi ze jej maz nie przynioslby jej nawet szklanki wody. Tyle ze moj maz siedzial troche za granica, wiec potrafi sie soba zajac. Rozwalila mnie informacja, ze po chlopaku Twojej corki trzeba spuszczac wode w wc!!! Bez przesady... mam nadzieje ze nie dojdzie do tego, ze potem trzeba bedzie mu tylek podcierac... Chlopak widocznie przyzwyczajony jest ze na niego sie chucha i dmucha... i mu to odpowiada. Niech Twoja corka zaproponuje mu ktoregos razu, by jej w czyms pomogl, np. pozbierac talerze ze stolu, bo do zmywania go raczej nie zapedzi :) Co do dziewictwa kobiet: owszem - dziewczyna powinna byc \"czysta\" przed slubem, ale skoro wspolzyja przed slubem, to widocznie to chlopakowi nie przeszkadza. To jest jedna z pierwszych powazniejszych przeszkod kulturowych, ktore napotkaja na drodze do wspolnego zycia. W ostatecznym rozrachunku najwazniejsze bedzie to, czy chlopak sam stanowi o sobie, czy tez pozwala mamusi sie wtracic. Radze Ci to uwaznie obserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffka nie wiem jak mam to skomentowac? jak mozna chciec kogos takiego za ziecia??? myslisz, ze wszyscy Turcy kaza sobie za przeproszeniem \"podcierac tylek\" w kazdej sytuacji zyciowej?? Moze jeszcze mi ktos powie, ze to wynika z tureckiej kultury..ja wymiekam...:( :( :( nie wierze, ze matka moze chciec dla corki kogos takiego... :( juz nic nie mowie, slow mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole uffka to czemu Twoja corka tu nie zajrzy? lub na inne fora tematyczne, gdzie moglaby znalezc jakies informacje. w koncu to ona ma wyjsc za maz za Turka a nie Ty...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona tu nie zajrzy, bo ona jest slepo zakochana. A co ja zrobie ? Zabronie jej ? Więc jednak w Turcji kobieta gorsza. Tego się obawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz... Jak doszlas do wniosku, ze kobieta w Turcji jest gorsza? Tak Cie beda traktowac jak sobie na to pozwolisz. A mam wrazenie, ze masz zamiar jej pozwolic nawet na to, by byla \"wycieraczka\" swojego meza. Bo w koncu jej nie zabronisz, prawda? Facet gada bzdury, ze kobieta w Turcji spuszcza wode po mezczyznie, a Ty na spokojnie pytasz czy tak faktycznie jest. A nawet gdyby tak bylo to czy to znaczy, ze Twoja corka ma to robic??? Ona nie jest Turczynka to raz, dwa zwiazek Turka i Polki to polaczenie kultur, a nie zamiana jednej na druga. Naprawde bardzo mnie dziwi Twoja obojetna postawa i nabieram, moze myslnego, przekonania, ze to podpucha. mam nadzieje, ze tak jest, bo ja sama, mimo ze moj maz jest Turkiem, gdybym miala miec takiego ziecia, to pognalabym go czym predzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem obojętna. Błagam ją cały czas, ale ona histerie mi wtedy robi. Przeciez nie zamkne dziewczyny dorosłej w domu na klucz, prawda? To, że kobieta gorsza to chodzi mi o to ... że facet może sobie przed ślubem urzywac a kobieta ma byc cnotliwa. To ze on nie splukuje wody w ubikacji to ja juz nie wiem czy to z glupoty czy co... Ale ja jestem bardzo czysta... Moj dom jest bardzo zadbany, zwrocilam mu uwage pare razy.. on niby posluchal ale za chwile to samo... mowi sie jak do sciany. mam wrazenie ze jest falszywy i klamie. jego mama i reszta rodzinki smiali sie z nas ze jestesmy tacy oh ah eleganccy bo nie uderzamy lyzeczka o kubek jak mieszkmy kawe.. bylam w szoku, ale ona mowi, ze nie zrezygnuje z niego ... bo kocha go nad zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, pytalam sie potem takiego turka czy tak jest faktycznie, on mowil, ze widocznie to jakis plebs i margines... ehh ja chyba musze tam do tej turcji pojechac i zbadac to otoczenie ... w ogole corka mi mowila, ze on puszczaja baki przy sobie i sie smieja z tego ... mowia ze to rodzinny \"gaz koncert\" ... powiedzialam corce ze zrobi mi przykrosc i ze ja nie pokaze sie z takimi ludzmi w towarzystwie a ona na to ze i tak go kocha i koniec... a ona jest taka delikatna... ale jesli bedzie tam mieszkac stanie sie taka jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpucha jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
po tym co tu czytam doznaje ciezkiego szoku...uffka...musisz jakos corce przemowic do rozsadku bo przeciez tak nie moze byc... co jej zostanie gdy etap zakochania minie a zostanie szara rzeczywistosc... i wycieranie tylka... nie do pomyslenia. na podstawie tego stwierdzam ze moj Turek jest jednak kochany.... a problemy sobie wymyslam z racji mlodego wieku i innego spojzenia na swiat i obowiazkı ktore dotychczas mnie dotyczyly. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufka, rozumiem, ze Twoj dom jest zadbany. Wiesz co jest najdziwniejsze? Turczynki przewaznie bardzo dbaja o czystosc w domu i nie wyobrazam sobie by mialy chodzic i sprawdzac, czy w klozecie cos plywa czy nie, bo synek lub mezus nie spuscil wody po sobie. To jest tak glupie, ze az smieszne. Moj maz jest Turkiem, ma 3 braci. Znam inne Turczynki i ich mezow, znam Polki mieszkajace w Turcji i ich mezow. Wierz mi Ufka - to nie jest normalne. Najgorsze jest to ze chlopak tak robic rowniez jak nie jest u siebie - bo w koncu u was jest gosciem. Opowiedzialam mezowi Twoja historie. Chlopaka podsumowal krotko: Ayı - w bardzo delikatnym tlumaczeniu znaczy \"prostak\". Reszte dopowiedz sobie sama. Co Twojej corce sie w ogole w nim podoba? Czy ten chlopak jest wyksztalcony? Z ktorej czesci Turcji pochodzi? Co do dziewictwa kobiety: przypomnij sobie zdanie Twojej mamy albo babci na ten temat. To jest wlasnie myslenie konserwatywnych rodzin tureckich. I naprawde nie zycze, by dziewczyna do takiej rodziny weszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> w ogole corka mi mowila, ze on puszczaja baki przy sobie i sie smieja z tego ... mowia ze to rodzinny \"gaz koncert\" ... powiedzialam corce ze zrobi mi przykrosc i ze ja nie pokaze sie z takimi ludzmi w towarzystwie a ona na to ze i tak go kocha i koniec... a ona jest taka delikatna... ale jesli bedzie tam mieszkac stanie sie taka jak oni. Wiesz co Ufka, po Tej wypowiedzi mam prawie 100% pewnosci, ze to jest podpucha. Albo sama jestes idiotka, albo masz corke idiotke. To tyle na ten temat. DZIEWUCHY NIE ODPISUJCIE NA POSTY UFKI!!!!! KOLEJNY ZYCZLIWY SIE ODEZWAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani gosc jak dla mnie to naprawde uffka i jasa to jedna i ta sama osoba, bo przypadkiem chlopak jasy i rzekomej corki uffki sa w tym samym wieku, podobnie jak obie dziewczyny i przypadkiem i jeden i drugi maja na imie Hasan i naprawde dziwnym przypadkiem osoba ktora podaje sie za psychologa i matke 21 letniej dziewczyny uzywa jej maila, ktory jak widac w profilu zaczyna sie od wyrazu \"tabsiara\". Dziwne prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, nie robilam autopsji ich nickow, ale jesli jest jak piszesz to jest to bardzo prawdopodobne. Nie szkoda mi dziewczyny. Szkoda Hasana ze trafil na taka pusta i infatylna kwoke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, zastanawiajace jest jeszcze jedno: domniemana matka chlopaka, z opisu Uffki - totalna prostaczka, potrafi mowic po angielsku!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×