Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

no i rozjechal sie :( ktos badz... skopiuj link wklej w pasek adresu i usun spacje miedzy jedynka, a przecinkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proba sie nie powiodla,niestety skazane jestescie:) na kopiowanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,jestem zalozycielka mam nadzieje ze tym razem podolam.To forum tez ja zalozylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
kopiuje i nic , podaj mi nie znaleziono stronki cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dobra udało sie , czekam na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
tyle że trzeba zlikwidowac spacie miedzy 71 a przecinkiem heheh ale po wielu staraniach udało sie uffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imie mam Kim
zagladam przez kilka dni na topik....chcialabym sie dolaczyc do Was....czy znajdzie sie jedno wolne miejsce??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na imie mam Kim tu jest bardzo duzo miejsca dla Wszystkich kulturalnych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imie mam Kim
yavrum...dzieki za mile przyjecie do grona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imie mam Kim
zapewne bedziecie chcieli sie dowiedziec dlaczego zainteresowal mnie ten topik....mieszkam od wielu lat za granica....mam duzo przyjaciol....wlasnie Turkow...strasznie uwielbiam kulture tego kraju...nie wspomne o spedzanych urlopach...a moja serdeczna przyjaciolka...nie kto inny - Turczynka - jest nauczycielka - tanca Bauchtanz....ktory zafascynowal mnie niesamowicie...to chyba tyle na poczatek...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
witamy KIM pewnie ,że jest tu miejsce dla wszystkich , pisz jak najwięcej i opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,wiem ze zadomowilyscie sie juz tutaj na dobre,ale proponuje Wam przeprowadzke (tez na moje smieci) na ukryte forum,gdzie dostepu nie beda mialy sepy,co pozwoli nam na mile orzmowy na poziomie. Zarejestrowanie trwa chwilke,a przyjemnosci bedzie zapewne wiecej niz tutaj http://forum.gazeta.pl/forum/71 ,1.html?f=50001 Wasza Tatlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Tatlim , ja już to zrobiłam i nawet sie przywitałam heheh mam nadzieje , ze bedzie nas tam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem bedzie nas multum,juz teraz dziewczyny czekaja na przyjecie,ale niestety poczta na gazecie nawala dzisiaj i nie moge przyjac zgloszen:( Jak tylko sie poprawi zaraz bedzie nas ladne grono:) Tylko trzeba rozkrecic watki i nie skupiac wszystkiego w jednym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropiciel śladów
Caroninka vel tatlim,czy przygotowałaś już burki dla wszystkich dziewczyn? Mam nadzieję,ze wszystkie znikniecie z forum Polonia w Turcji,bo to trochę za wysoki poziom dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ty sie udzielasz na forum Polonii to ja z checia stamtad znikne... dawno tu nie bylo tak chamskiego wpisu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuccie na luz Dziewczyny,niech sobie biedny chlopczyk popisze tutaj,tyle mu pozostalo.U Kiranny to sobie moze jedynie poczytac...A tak swoja droga,chyba jakis Turek zlamal mu serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×