Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość Asik...
W takim razie słuchamy Twojej historii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
pojechalam na wakacje do Turcji, z nastawieniem "zadnych Turkow, bo oni sa bee";).. I rzeczywiscie zaczepiali bardzo,ale nie bylam zaintresowana..Zwrocilam uwage na jednego z nich, ktory wydawal mi sie inny..Zastepca szefa hotelu.Byl inny, bo nie podrywal.. Obserwowalam go i z czasem w koncu zagadal..Wyszlismy wieczorem raz, potem drugi,...Zabral mnie w nocy na skalne molo i tam pocalowal pierwszy raz;)..W ciagu dnia, nie moglismy pokazywac, ze sie znamy, bo szef ciagle obserwowal..POsylal mi wiadomosci na serwetkach, ktore przynosil mi kelner:)..A w nocy wymykalismy sie na dyskoteke, czy na plaze...KIedy wyjezdzalam, nic nie bylo juz wazne..pozegnalismy sie na oczach wszystkich, rowniez szefa..Powiedzial mi ze moge mu nie wierzyc,ale ze ja naprawde bylam inna...I ze czeka tam na mnie..Nie wzielam od niego namiarow, tylko on mial moje..Powiedzialam zeby sam zdecydowal, czy sie odezwie..Cala podroz plakalam..nie moglam tego powstrzymac..i nie odezwal sie..az w koncu dokladnie 10 minut po powrocie doatalam maila....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Śliczna historia.... i obala kolejny mit, że faceci w kurortach sa tacy a nie inni:) wydaje sie byc słodki... no ale co sie stało, ze sie między wami popsuło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
ten stereotyp o Turkach pozostawal jednak w mojej glowie...Zawsze,gdy cos mi mowil, zastanawialam sie czy nie jest inaczej..Poza tym nie mogla opuscic mnie mysl, ze on jest tam, w hotelu, a co 2 tygodnie przyjezdza kolejna porcja turystek...wiesz o czym mowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Wiem dokładnie.... ja gdy spędzałam czas z moim Turkiem we Wloszech non stop mu mówiłam, ze ma inną dziewczyne w kazdym porcie i ma nie przeżywać bo bardzo szybko o mnie zapomni. Strasznie mu było z tego powodu smutno.... ale jednak nie zapomniał... . Ale ten Twój wydaje sie tez byc troszke inny... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Moze ja sama balam sie przyjąc do wiadomosci, ze on moze byc inny...Kiedy powtarzalam mu ciagle, ze na pewno tam kogos ma itp, on zaczal powtarzac, ze ja mu nie wierze...nie chcial tez rozmawiac o swojej religii, a przeciez nie ma tu chyba nic do ukrycia..te wszystkie sytuacje stawialy przede mna coraz wiecej watpliwosci...a w jakim Wy jestescie wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hmmm nie dziwie sie, tez nasłuchałam sie tekstów z serii :nie ufasz mi :( ... Ja staram sie twardo stąpac po ziemii i tez nie dopuszczałam do siebie mysli,ze cos może z tego być... hmm podejżewam, ze ejst między nami róznica wieku... Ja mam 19 lat , Tolga 25.. . Jesli chodzi o religie.. to na ten temat akurat mialam okazje z nim rozmawiac :D hmm powiedział, ze nie jest zbyt praktykujący... zasmial sie,ze jeśli będziemy mieli ze soba dziec to poczekamy az będa miay z 10-12 lat , kazdy wytłumaczy im zasad swojej religi i wybiora tą, którą będa chcieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
:)...Widzisz...ja mam 17, a on 24:) To tez stanowilo dla mnie pewien problem, bo roznica wieku jest spora..Jednak tutaj w Polsce tez mialam tylko starszych chlopakow, przewaznie wlasnie 7 lat, wiec nie bylo to najwazniejsze..Minelo prawie 9 miesiecy, spotykalam sie juz z wieloma chlopakami od tamtej pory,ale on nie chce odejsc z mojej glowy..i z serduszka chyba tez..I jak na zlosc, po kilku miesiacach ciszy- przedwczoraj pojawil sie znow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe no to możemy sobie podac ręke;) bo ja też gustuje w starszych chłopakach, no ale myślałam,ze ejstem tu najmłodsza;P Kurcze jeśli chłopakowi tak zalezy to może naprawde cos w tym jest, bo po co by sie staral, dzwonil, pisal jesli miałby co 2 tydzien inna laske... bez sensu prawda? Moj tolga zaprosił mnie do swojego rodzinnego domu na jakis czas,,. chce,zebym poznała jego rodzine, kulture i zapewnia, ze sie w niej zakocham : mówi,ze jego mama i siostra szczególnie chca mnie poznac... mam mieszkac własnie z jego rodziną, wiec tez mysle, ze nie sprowadza wszystkich lasek do domu prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Potrzebowalam wlasnie takiej osoba, ktora zrozumie mnie pod kazdym wzgledem w tej kwestii;)..On wczoraj opowiadal mi, jak wiele kobiet po moim powrocie chcialo wskoczyc mu do lozka, a ze on po prostu nie mogl..Ze nie jedna pytala go : "Ibo czy Ty jestes glupi?" "Czy na pewno jestes mezczyzna?"..Ruszylo mnie to..jednak ciagle jakas czesc mnie mówi "a moze to jest wlasnie jego taktyka".. On rowniez zapraszal mnie do siebie..Chcial wyslac mi pieniadze na podroz, opowiadal mi o swojej matce, ktora widzac mnie powiedzialaby "perfect girl"..Chcial sciagnac mnie tam na stale wraz z moja rodzina..Powiedzial ze zapewni mi wszystko,gdyz ma dobre stanowisko w hotelu,a co sie z tym wiaze- zalatwi prace mojej mamie, bratu...Z jednej strony chcialabym,ale z drugiej boje sie..jestem przeciez taka mloda..a on mial byc tylko przygoda.. Jedz, jesli naprawde mu ufasz,ale lepiej zebys jednak nie pojechala sama...Bo wiesz..jego kraj jego zasady..tak niestety moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina czy Twoj chlopak jest muzulmaninem?? bo piszesz ze pil po Twoim wyjezdzcie co jak zapewne wiesz jest zabronione dla muzulmanow. Asik ostrzegam Cie tylko ze jesli planujesz z nim dzieci to nie wazne czy jest praktykujacy czy nie to dzieci nie ochrzcisz bo to jest wbrew Islamowi i dzieci automatycznie maja religie meza. on moze mowic co innego ale takie rozwiazanie jak Ci zaproponowal nie jest w Islamie mozliwe. Amant - w odpowiedzi na Twoje pytanie dlaczego Polacy nie sypiaja z Turczynkami.. dlatego ze muzulmanin moze sie wiazac z niemuzulmankami natomiast muzulmance tego nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Amant..a skad takie nastawienie? Masz jakies osobiste doswiadczenia;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Jamilah, jest oczywiscie muzulmaninem..jednak tlumaczyl mi na czym to polega..otoz mieszka on w miasteczku,ktore jest calkowicie z europeizowane..Jest muzulmanem,ale przy tym nie Arabem, ktorzy calkowicie oddaja sie Koranowi..Tak samo, w jego rodzinie nie praktykuje sie mozliwosci posiadania 4 zon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina sorry ale nie rozumiesz Islamu ;) to nie Arabowie maja sie podporzadkowac Koranowi tylko muzulmanie. i pamietaj ze nie wszyscy muzulmanie sa arabami. jego obowiazkiem jest podporzadkowanie sie Koranowi. to jest jego religia. a co do 4 zon to oczywscie nie w kazdej rodzinie jest to praktykowane.. powiem wiecej.. poligamia \"wychodzi z mody\" wsrod muzulmanow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Hmmm nie planuje dzieci jak narazie wcale:P Hmm Paulina,... jestesmy naprawde w podobnej sytuacji.. co do twojeg wyjazdu to hmm Tolga tez chcial zapłącic mi za bilet, ale nie zgodziłam sie... a to dla nich jest pewnego rodzaju obraza.. mam kolezanke, która ma fcaeta juz 2 lata tam, i za kazdym razem płaci za bilet bo nie wyobaza sobie,zeby było inaczej... dla nich to normlane, Tolga sam mi powiedział,ze ejsli przyjade do Turcji nie mam martwic sie o pieniądz ebo t juz jego kwestia i tyle... oni maja inna mantalnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, nie wiem na czym opierala sie Wasza znajomosc i jak dlugo trwa,ale mysle,ze skoro mylsi o Tobie,a Ty o nim,to powinniscie sobie zaufac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Jamilah, uwazam ze rozumiem Islam bardzo dobrze...nie masz pojecia jak wiele czytalam i dowiadywalam sie na ten temat..moze nawet za duzo..Probuje powiedziec Ci, jak on mniej wiecej to tlumaczyll. Tak jak twierdzisz - wiele z filarow "wychodzi z mody"...I to sie wlasnie w tym zawiera.. Asik, ciesze sie, ze tak mu ufasz..roznica miedzy nami jest taka, ze ja chyba do konca jednak nie potrafilam..moze to blad.nie wiem..Mam nadzieje ze uda Ci sie, ze nie spotkasz sie z zadnym rozczarowaniem...Tez nie moglabym przyjac zadnych pieniedzy od niego, w zadnej sytuacji..ale wiesz..jest cos o czym nie wspomnialam...W tym roku ponownie wybieram sie na wakacje do Turcji..w to samo miejsce, tylko hotel zapewne inny..planowalam "utrzec mu nosa"..pokazac, co stracil...ale nie wiem czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Amant - w odpowiedzi na Twoje pytanie dlaczego Polacy nie sypiaja z Turczynkami.. dlatego ze muzulmanin moze sie wiazac z niemuzulmankami natomiast muzulmance tego nie wolno. \" A pisałem o narodowości a nie religii:P.A wystarczy dla mnie że Turcy słyną z alfonsowania żeby uznać ich za podejrzanych:P.Inni też są podejrzani ale mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Tatlim, opisalam wyzej wszystko mniej wiecej..jesli masz ochote-przeczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A jakis sens jest w tym,zeby ucierac mu nosa? esli cos do niego czujesz to lepiej spedzic z nim miło czas niz robic cos takiego:) dobrze sie zastanaw:) porozmawiamy wieczorem, uciekam do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
ok Asik...do wieczora pomysle nad sensem tego ;).. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech paulina chyba jednak nie skoro uwazasz ze picie u muzulmanina jest czyms normalnym ;) zapewne wiesz ze ze w Islamie sa rzeczy haram, halal i makruh.. i zapewne wiesz ze alkohol nie jest makruh tylko calkowicie haram. niech Twoj chlopak robi co chce ale mnie jako muslimie trudno jest pojac jak muzulmanin moze pic alkohol i jeszcze sie do tego przyznawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
widocznie nie jest calkowicie praktykujacy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, Musze przyznac,ze Jamilah ma racje.Poza tym poligamia jest w Turcji zabroniona od jakiegos czasu.nie kazdy muzulmanin to Arab,a i w Turcji sa ludzie bardzo wierzacy.To,ze Twoj przyjaciel pije alkohol,znaczy tylko tyle,ze nie przestrzega jednego z zakazow Koranu.Zreszta nie jest jedyny,duza liczba muzulmanow pije alkohol,lub go chociaz sprobowala. Asik, Jamilah i w Twoim przypadku ma racje.Jesli chodzi o dzieci,to przejmuja one religie po ojcu, zona nie musi jej przyjmowac. Jamilah, Wydaje mi sie,ze Jestes muzulmanka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatlim --> tak jestem co tez napisalam w poprzednim poscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 lat moj facet 32...stare dupy jestesmy :) niedwno mi sie oswiadczyl , wiec patrze na pierscionek i zastanawiam sie co odpowiedziec... dziewczynym najlepiej jedzcie do Turcji spotkac sie ze swoimi mezczyznami , najlepiej byloby z jakas kolezanka, wezcie wiecej kasy jakby co i zobaczycie na czym stoicie..istambul jest piekny i cywilizowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik,Paulina, Dziewczyny,Jestescie otwarte,a to jest bardzo wazne i cieszy mnie to,ze ukladacie ludzi w szufladkach z zakladka \"to jest bee\".Poznawanie kultur narodowych nie nalezy do latwych i trzeba temu poswiecic wiele czasu.Czasami trudno jest zauwazyc,jak wiele nas laczy,ale i to co nas dzieli.W kazdej kulturze sa inne zwyczaje i przyzwyczajenia,inne tradycje i wychowanie z tym wszystkim zwiazane. w jakich jezykach porozumiewacie sie z Waszymi przyjaciolmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Yavrum,na wszelki wypadek powinnyscie jechac z kims.To jest obcy kraj,Wy jestescie mlode,ale sprobowac nie zaszkodzi:-) Yavrum, ja Twoja odpowiedz juz znam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×