Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Odnosnie plamień - plamiłam całe 1 opakowanie, potem był okres a teraz nic a nic... To minie, naprawde! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bealice22
Hejka ja już 3 miesiące biorę Yasminelle, są to moje pierwsze tabletki i powiem wam że czuję siępo nich całkie3m dobrze tylko często biorą mnie ni z tego ni z owego nudności ale jest SPOKO. Babeczki mam pytanie, bo mój facet nie jest pewian tych tabletek i chcę sobie zrobić test ciążowy, czy to że się bierze anty nie zafałszuje wyniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Nie,branie tabletek nie zfałszuje wyniku....w ulotce tesu jest tak napisane:)a studiowalam dosc dokładnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana 20 uwierz mi, że nie musisz się zapisywać po receptę.. wchodzisz - mówisz, ze chciałaś receptę i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
Witajcie dziewczyny:)To znowu ja:)Wiecie co ja to mam problemy..Bylam dzis u mojego gina po recepte na Y.i od razu dostalam wyniki cytologii..Okazalo sie ze sa ok..ale mam jakies zapalenie:/ i przepisala mi globulki crotlimazol i metronidazol i jeszcze jakies robione:(no szok:(Boje sie ze to moze jakis poczatek grzybicy?:(Miala ktoras z was cos takiego??Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeraż
cześć mam nadzięje że ktoś mi odpowie na moje pytanie ...jeśli jest cylk bezowulacyjny występuje po nim miesiaczka?? bo ostanio miałam strasznie dużo strsu i słyszałam że to moze spowodować cylk bezowalacyjny a ostatnio spóźnia mi się@ juz trzy dni i obawiam się że moge byc w ciąży choć jak dla mnie to mału mozliwe bo stosunek miałam 2 dni przed planowanym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
mtamari---> ja plamienia mialam przez 3 dni po okresie a potem minelo jak reka odjal. i zadnych innych skutkow ubocznych po yasminelle...ewentualnie troche humory...ale to moze byc wynik stresu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeraż
cześć mam nadzięje że ktoś mi odpowie na moje pytanie ...jeśli jest cylk bezowulacyjny występuje po nim miesiaczka?? bo ostanio miałam strasznie dużo strsu i słyszałam że to moze spowodować cylk bezowalacyjny a ostatnio spóźnia mi się@ juz trzy dni i obawiam się że moge byc w ciąży choć jak dla mnie to mału mozliwe bo stosunek miałam 2 dni przed planowanym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
stokrotka 1851 ja jak poszlam ost do gina to tez mi powiedzial ze mam zapalenie i przepisal mi to samo co tobie!!! na poczatku nie mialam zadnych objawow ale po paru dniach mialam dziwna wydzieline ale skonczylam te czopki i po paru dniach przeszlo, nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
a chcialam jeszcze zapytac czy ktores z tych globulek trzymalas w lodowce??Bo mi cos moja gin mowila ale juz nie pamietam ktore:)a Twoj partner nic nie musial brac?Aha i tez przepisala Ci 2 opakowania tego clotrimazolu?:)przepraszam za tyle pytan:) Dziekuje za odpowiedz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do stokrotka 1851-----> metronidazol i robione gałeczki do lodówki. Przy braniu hormonów jesteśmy bardziej podatne na różnego rodzaju infekcje. Dlatego wylecz ją koniecznie do końca, bo będą nawroty. Dobrze by było gdyby Twój partner również przeszedł kurację (najlepszy jest antybiotyk-summamed, kosztuje ok. 60 zł) Przepisze go ginekolog. Nie martw się . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
No wlasnie pytam o partnera ..ale zastanwiam sie dlaczego nie przepisala mu nic?A moze to niepotrzebne?Z tym ze czytalam ze potem jak ja wyzdrowieje to partner moze byc nosicielem i to bedzie taka syzyfowa praca, ze bede ciagle musiala sie leczyc:/ hmm to moze jak wybiore te wszytskie leki i pojde na kontrole to zapytam...A wy od razu dostalyscie leki dla partnera?Kurcze tyle klopotu... Dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest...
mam pytanie,na które napewno już była odpowiedź na którejś z 20 stron,ale nie należe do cierpliwych wiec ponawiam pytanie. jak to jest z tym paleniem i zażywaniem yasminelle? ja dopiero pierwsze opakowanie wezme za miesiać i będą to moje pierwsze tabletki,ale już chce sie zorientowac co i jak. z dóry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice
nie jest wskazane. może grozić powstawaniem zatorów. zabronione po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do stokrotka 1851-----> kiedyś lekarz sam mi przepisał, później zapytałam, a raczej poprosiłam. Wtedy bez problemu mi przepisała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do stokrotka 1851----> proponuję Ci, abyś poszła teraz i nie czekała, az wybierzesz swoją kurację. Twój partner rzeczywiście jest nosicielem i może doprowadzić do kolejnych infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam pytanie do wszystkich dziewczyn ktore juz stosuja yasminelle i prosilabym o szybka odpowiedz . Po przeczytaniu ulotki najbardziej przerazily mnie działania niepożądane tych tabletek zwłaszcza jeżeli chodzi o trądzik. Czy u was wystąpiła jakaś wysypka po braniu yasminelle? Czy widać jakąś zmianę, jakies plusy po tym jak zaczełyście stosowac yasminelle? Jeszcze nigdy nie stososwalam zadnych tabletek antykoncepcyjnych i to sa moje pierwsze jakie przepisal mi ginekolog ale najbardziej z tego wszystkiego najbardziej obawiam sie efektow ubocznych. Czy warto stosowac yasminelle? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dzeminka
No ja juz mam tabletki ale nie weszlam do lekarza lecz sprzedala mi je farmaceutka w "zaprzyjazionej" aptece :D i tylko recepte doniose za kilka dni jak moj ginkolog wroci z urlopu :) od razu samopoczucie inne kiedy mam te tabletki na polce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
do Madzia_1-----> Moja Droga to są hormony i musza wywołać burzę w Twoim organiźmie, chociaż z drugiej strony wcale nie muszą. Każdy organizm reaguje inaczej. Jedne kobietki mogą mieć kilka objawów ubocznych stosowania tabletek, inne nie mają żadnych dolegliwości. wszystko zależy od organizmu. Weź pierwsze opakowanie na próbę. Jeśli będziesz się źle czuła Twój ginekolog przepisze Ci inne!Nie ma się co martwić. Nie myśl tylko o złych stronach brania tabl.. Gin. przepisuje je po to, aby ułatwić nam życie. Pozdrawiam. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do Madzia_1------> a jeśli nawet pojawią się jakieś skutki uboczne, to nie będą trwały w nieskończoność. Twój organizm musi mieć czas, żeby się przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestkakakaka
czesc kobitki no ja biore yasminelle zeby uregolowac okres bo nie mialam pol roku no i wzielam pierwsza tabletek w pierwszy dzien okresu i juz jestem w polowie blistra i kurcze konca nie widac tego okresu a moze to juz jest po a takie obfite plamienia no to teraz sie martwie jak one nie ustapia do konca blistra to kiedy mam zaczac nastepny bo na prawde nie moge odroznic juz oresu od obfitego plamienia po nim a tak wogole to sa znosne z cera zawsze mialam problem i na arzie nie widac czy sie pogarsza czy poprawia czuje tylko ze piersi mnie pobolewaja lae chyba rosna bo sie zaczynam nie miescic w staniczki no ale dobrze by bylo jakby jeszcze troszke urosly niop to ja poprosze o wskazowke kiedy mam nastepny blister zaczac i jak mam odroznic powyzsze rzeczy z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest...
No ja na szczęście jeszcze nie przekroczyłam 30. dopiero trzy miesiące temu przestałam być nastolatką ;) słyszałam i czytałam,że papierosy źle wpływają na zdrowie przy braniu tabletek,ale jak to jst w praktyce? przyjaciółce zaczeły dretwieć ręce,ale sama ona nie wiem czy to od powiązania tabletek z paleniem czy od rozpoczęcia antykoncepcji. generalnie dużo nie pale,nie nazwałabym tego paleniem nałogowym,ale jednak. narazie tylko to mnie dręczy nieustannie...reszta skutków ubocznych mniej,bo wiadomo,że każdy inaczej reaguje,nie zobaczy się dopóki się nie sprawdzi. a własnie. czy jeśli te efekty uboczne (o ile wystąpią) będą naprawdę uciążliwe to poprostu przerwać zażywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pżeraż-----------> jeśli miałaś cykl bezowulacyjny, to niema to nic wspólnego z miesiączką. bez względu na to czy wystąpiła owulacja, miesiączka pojawi się. nic się nie martw, okres ci się spóźnia pewnie dlatego bo przeżywałaś trochę stresów (jak sama wspomniałaś). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do Pestkakaka--------> kiedy skończysz pierwszy blister zrobisz 7-dniową przerwę i zaczniesz normalnie następne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w połowie 3 opakowania :] dołączam się do prośby o czytanie ulotki i to by przed zadaniem pytania przeczytac chociaż poprzednią stronę tematu :) co do palenia można palić, ale tak jak już ktoś powiedział (nie pamiętam, kto, przepraszam) zwiększa to ryzyko zatorów, a szczególnie nie wskazane po 35 roku zycia (ULOTKA) Wiecie co, ja po stosunku czesto tak mam ze przez 10-20 min strasznie mnie piecze, ale czesto to przestrasznie, myślałam ze to moze ma jakis związek z suchością pochwy.. czy któraś z was tak ma?? czy są na to jakieś witaminy?? bo przez to można przeciez dostac jakiego mechanicznego podraznienia co juz przeszłam i tydzień chodziłam z takim jakimś zapaleniem, al enie poszłam do ginekologa i jakoś, jakoś przeszło po prawie dwóch tyg, smarowałam czyms, mowy o sexie nie było (więc po co mi te tabletki), i teraz staramy się zawsze stosować żel, ale bez niego ani rusz, bo tak jak mówie - szczypie i boje się ponownych podrażnień, proszę o jakiś odzew w tej sprawie :) z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość culka
hej! Ja stosuje yasminelle od jakis 2 tygodnii. Wczesniej stosowalam diane i pare innych wymysłów, po wszystkich sie zawsze super czuje i bez problemów. Jesli chodzi o yasminelle, to mam pytanie do Pan , które już go trochę biorą, a mianowicie, czy rosną piersi? Po odstawieniu diany strasznie mi zmalaly i jestem w szoku troche, wiec wypadaloby gdyby yasminell troche mi pomoglo :) Prosze o odpowiedz , bede wdzieczna, bo jak nie rosną to lece do gina po tabletki na mega piersi. A moze macie jakies sprawdzone wlasnie tabletki na mega piersi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu
a nie chcesz sposobu na większy móżdżek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość culka
Tego akurat mi nie brakuje. Ale jesli chodzi o biust, że mi zmalał to dlaczego miałabym sobie nie pomóc, jak teraz staniczki nie pasują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu
to wymień staniki. czy wy dziewczyny powariowałyście??? Stosujecie tabletki jako lek na trądzik i powiększanie biustu, do tego bardziej ufając forumowiczkom niz lekarzowi. stuku puku w łepetynkę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do Groszek-----> ja na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa. Być może jest to niedoleczona infekcja. Stąd to pieczenie.Nie lekceważ tych objawów. Oczywiście o współżyciu i czerpaniu z niego przyjemności nie może być mowy. W aptece można dostać preparat Tantum Rosa do irygacji. Zastosuj go profilaktycznie ale zgłoś się lepiej do gin., z pewnością przepisze Ci jakieś globulki. A i jeszcze jedno: czy masz upławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×