Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

też tak miałam, straszna panika była czy wszystkook, a moze ciąza albo jeszcze coś innego ale wszystko jest ok:) więć nie martw się i życze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa wiesz ja też miałam tak ze po paru dniach zaczął bolec mnie jajnik prawie jak na owulacje tyle ze ból był silniejszy, tak mocny ze aaa to było straszne, ale pierwsze co mi sie nasunęło na myśl to było zapalenie jajnika, bo pare tyg temu miałam z tym kłopoty i brałam lekarstwa, ale Pani gin powiedziała że too od tabletek bo zmiana stęzenia hormonów itp. A u mnie dobrze tylko trochu brzuchol mnie boli, mam takie skurcze jak bym miała dostac miesiączki ...i wlasciwie chyba coś sie ruszyło, plamienia większe ... hmm zobaczymy jutro:P, aaa te badania o których pisalaś są potrzebne tylko wtedy gdy masz problemy typu nieregularne miesiączki itp:)... wiem bo tez sie o nie pytałam mojej gin bo chciałam uniknąc tych całych skutków ubocznych:)przepraszam Cie ze dopiero teraz odpisuje ale nie byłam cały dzień na kompie:) a co u Ciebie??:) Pozdrawiam;) niunia*** ja również tak miałam bez paniki :) Dobranoc:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaczek1428
mowicie ze po wzieciu tabletek macie mniejsze krwawienie itp ja mam wrecz odwrotnie i boje sie troszke...;( powiedzcie czy to jest normalne czy niekoniecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
isiaczek1428 każdy organizm reaguje inaczej na taką zmiane;) ja np mam plamienie całyy miesiąc..waniliowa_krowa np miała tak ze zatrzymał jej sie okres ... i plamienia miała do 4 dnia ;) o ile dobrze sobie przypominam . A nie które kobiety mają obfity okres tak jak Ty;) Pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny!! Yasminelle biore juz jakis czas i zawsze w 5 dniu pojawiał się okres z odstawienia.A tym razem w 5 dniu pojawił sie niby okres ale bardzo skapy.Takie raczej plamienia.Jestem w strachu czy wszystko ok.Bo ten okres naprawdę jest skapy.Po za tym w kazdym miesiacu odczuwam bóle brzucha takie jak przy owulacji. Czy moze któras tez tak miała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaczek1428
AQUA Dzieki za pocieszenie... Mam Nadzieje Ze nie dlugo mi przejdzie... bo w sumie troszke meczace to jest...;/ no alelepiej sie troszke pomeczyc i pozniej korzystac z zycia;p buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj AQUA wiekie dzięki, kolejny raz mi pomogłaś i podniosłaś na duchu :*jesteś kochana:))ale musze sięjeszcze upewnić u ginekologa i wtedy będe juz spokojna :)) znów to samo bede przechodzić, te badania i tak dalej bo zmieniam lekarke, ehh..no nic, możę jakoś dam radę :)) :*pozdrwiam i miłego dnia dziwczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_18
Witam was, mam pytanie, a nie mam się kogo poradzić:( Biorę Yasminelle 2 tydzień i w trakcie brania współzyłam ze swoim facetem bez zadnego zabezpieczenia oprócz tych tabletek, i w dodatku skończył we mnie, czy jest taka mżliwość zebym przez to zaszła w ciąży?/ Czy to raczej niemożliwe??Prosze pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11111asia11111 a Ty myślisz, że wszystkie te skutki uboczne będziesz mieć? to są skutki, które mogą wystąpić w pierwszych trzech miesiącach ale nie muszą.. ja np nie mam ŻADNYCH, więc wyluzuj troszeczkę. i yasminelle mają tyle samo hormonu odpowiadającego za zapobieganie ciąży co yasmin. jedynie ten drugi hormon jest w mniejszej ilości. i tabletki działają od pierwszej tabletki! (jeśli oczywiście wzięło się ją w pierwszym dniu cyklu). i za bardzo się stresujecie.. stres to największa zmora przy braniu tabletek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia 18 to jest nie możliwe! na bank nie jesteś w ciązy bo jak zazywasz tabsy nie ma jajeczkowania czyli nie ma dojzalych kom. do zapłodnienie! :) chociaż rozumiem Twoj strach :) tez zawsze panikuje ale to nie ma sensu :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_18
A jeśli te tabletki nie działają?? Skąd mam wiedzieć, że nie zajde w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
=> marcia_18 jak sie obawiasz tego ze nie działaja, badz moga nie zadziałac, to stosuj dodatkową antykoncepcje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
uff no to dzieki.włąsnie gadałam z kumpela i w sumie ona tez tak miala za pierwszym razem wiec już sie martwie:) a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
marcia a ty sie nie masz czym martwić.bo tabsy bierzesz wąsnie po to zeby móc sie cieszyć seksem bez innych zabezpieczen.ale jesli jeszcze faktycznie ufasz pigułkom to stosujcie na poczatku jeszcze jakies zabezpieczenie.ale mam nadzieje ze sie do nich przekonasz.:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winka
witam! Mam pytanko... a wiec zazylam 7 tabletek yasminelle i musze powiedziec ze wczoraj zauwazylam wysypke na moim ciele, znajduje sie ona na przedramionach i gornej czesci brzucha, sa to male swedzace krostki. Chcialabym sie dowiedziec jezeli cos na ten temat wiecie drogie kobiety czy musze w takiej sytuacji przerwac zazywanie tabl. czy tez przeczekac poniewac organizm sie przyzwyczaja. Dodam iz niestety nie mam mozliwosci isc do mojego ginekologa poniewaz jestem poza granicami naszego kraju i nawet zakupilam kilka opakowac yasminelle .... a tu taka "niespodzianka" prosze doradzcie mi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
witam:) ja tez zaczełam brać yasminelle dopiero 3 tabletka.do tabsów mialam zamieszczona duża ulotke w której pisze ze mogą wystapic reakcje alergiczne.a z tego co piszesz to u ciebie krostki nie wystepuja na twarzy wiec to nie moze być trądzik.wiec jesli bardzo sie nasilą to radziła bym z nich zrezygnować a wybrać sie do jakiegoś ginekologa zeby dobrał inne tabsy.czasami jest tak ze pigułki moga byc żle dobrane.a to sie zdarza.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
mozesz mieć uczulenie na jakiś składnik yasminelle.wiec jeśli zobaczyc coraz wiecej krostek które ci bardzo dokuczaja to nie ma sensu sie meczyć.ale poczekaj jeszce z tydz.jak zaczna zanikać to znaczy ze org sie przystosował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winka
niunia** dziekuje za odpowiedz dodam ze jestem w cieplych krajach a co z tym idzie.... jestem prawie caly czas na plazy... jak uwazasz moze to byc wplyw slonca ? bede bardzo wdzieczna za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
aa no to jeśli jesteś cały czas na słońcu to może być uczulenie na słońce!!moja przyjaciółka miała tak samo.poszła do lekarza i okazaló sie ze jest uczulona.u niej jeszcze wystepowały czerwone plamy.wiec mozesz troszke unikać słoneczka badz smarować sie dobrze kremami.no a zycze miłych wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
aha a zapomniałam dodac ze moja ginekolog powiedzial mi jak mi przepisywała yasminelle ze nie wolno mi sie za dużo opalać a widziała ze uwielbiam to robić.mowiła ze moga mi wystapić ajeiś plamy trudne do usuniecia.ale to pewnie organizm róznie reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
a na alergie mozesz pic wapno bo ono pomaga.a jesli te krostki nie zejda w najblizszym czasie to udaj sie do lekarza i niech stwierdzi czy to od atbletek czy od słonca.:)bedzies zmieć bynajmniej pewność.miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winka
niunia*** dziekuje ci za odpowiedz dobra kobieto. no cuz jak narazie bede bardzij unikac i chronic sie od slonka ktore tak samo uwielbiam jak i ty :) mam nadzieje ze ta wysypka ustapi a jak nie to trudno musze poszukac tu lekarza i sie jakos z nim dogadac :) dziekuje a tobie zycze abys nie miala zadnych problemow z naszymi tabl. milego dnia! jeszcze raz dziekuje za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa nie ma co dziękować;) wy mi też dużo pomagacie;) więc jak ja mogę to czemu mam nie pomóc, jak wrócisz od gin to proszę o raport ;) czy wszystko w porządku itp isiaczek1428 Ty też nie masz za co dziękować ;) będzie dobrze, pisz jakby coś tam sie działo Pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy:) Do Waniliowa Krowa ----------->Kisielewska przeprowadziła ze mną wywiad czyli czy jestem na cuś chora czy ktoś w mojej rodzinie itp. Pobrała próbkę do badania cytologicznego, i zleciła wykonanie badan krwi APTT, glukoza, lipidogram i próby wątrobowe. Kisielewska jest naprawdę sympatyczną i delikatną kobitką:) Jestem naprawdę zadowolona z niej:) po wizycie napisz co i jak bom ciekawa:P Aaaaaaaaa no i jak na gabinet prywatny oczywiście cytologia tez kosztuje 20 zł:/ Trochę kasy poszło, ale wole mieć komfortowe warunki i kompetentnego lekarza!!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
ooo.... dobrze wiedzieć.. to moze i ja sie do niej też wybiorę:) tylko po wakacjach:) póki co okresu brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam:) ja jestem jak na razie przy 4 tabletce i żadnych skutków ubocznych mam nadzieje ze tak zostanie!! Pozdrawiam i służę radą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agoosienka
A ja dzisiaj juz 8 dzien mam okres.. obfity dość, kurcze i boli.... jak myslicie skontaktowac sie z Ginekologiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi
witam! mam pytanie-koncze brac pierwsze opakowanie Y, tabsy zmienilam z microgynonu 21 gin. nie kazala mi robic przerwy 7-dniowej tylko wziac jak sie pojawi miesiaczka (zeby nie stracic ochrony) tylko ze ja odkad dostalan "okres" (skapy) to caly czas mam plamienia a teraz nawet mocniejsze jakbym dostala juz okres a zostaly mi 4 tabl. do konca opakowania czy to normalne bo bralam juz 4 rodzaje tabl i nigday mi sie cos takiego nie przytrafilo, a jesli ktoras z Was tak miala to czy przy drugim opakowaniu plamienia ustapia? Bede wdzieczna za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agoosienka
Kurcze cos tu nie gra, za duzo krwi tracimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×