Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość KaAaSsSiaAa
yasminelle to moje pierwsze tabletki anty biore je dopiero 4dni i nie wiem czy to juz mozliwe ale apetyt mi sie zmniejszyl, wlasnie nie ssie w zoladku wcale. a moja waga hmmm 53kg niezmienne, oby zostaly. najbardziej martwie sie o ten tradzik po ilu dniach zauwazylyscie ze pojawiaja sie wypryski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka_29
Do anioleczekj Cześć, słuchaj wcale sie nie bój tej wypalanki nadżerkiu, z tym nie mozna zwlekać (im szybciej, tym lepiej), tylko czemu aż tak drogo?? Twoja gin. poinformowała, że po zabiega zero seksu przez min 2 miesiące. Ja juz jestem po i w przyszłym tyg. idę do swojego gin, aby znowu przepisał mi Yasmin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_18
Mam pytanie...czy podczas plamienia, nawet tego lżejszego niż miesiączkowe można współżyć z chlopakiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
qwerty123456 : szczerze? to jak narazie przez pierwszy blister stosowalismy jeszcze gumki, przy drugim poszlismy na calosc.. ale teraz cos czuje ze znowu zaczniemy kochac sie przy dopdatkowym zabezpieczeniu po tym ostatnim razie i tym stracghu jakiego sie najadlam po moich wymiotach..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
a czy juz po pierwszym listku tabletek beda widoczne skutki uboczne? np tradzik bo o niego głownie mi chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
nie mi sie wypowiadac na ten temat ale mowie znaczy pisze jak bylo w moim przypadku:) waniliowa_krowa : w sumie mi po Y. aptety sie znacznie zmniejszył i moja waga (pisalam w poprzednich notach) zmniejszyla sie z 71 dop 66/67 tak sie waha wiec hcyba nei jest zle:) a jak jestem glodna to z reguly jakies owoce są w lodowce a to chyba najzdrowszy srodek poza warzywami oczywiscie na zabicie malego gloda:P moim zdaniem:) KaAaSsSiaAa : mi wypryski zaczeły znikac i jestem z tego bardzo zadowolona:) Marcia_18 : w moim przypadku bylo tak ze przy pierwszym blistrze zaraz po okresie nie wystapilo plamienie tylko jakies 3-4 dni po miesiaczce... i strwalo w sumie do nastepnego okresu.. to bylo bardzo uciazliwe.. ale tez nie bylo mocne.. z przyjaciolka ktora to miala nazwalysmy to "nutella" :P bo to tak wygladalo w moim przypadku.. no ale do rzeczy.. osobiscie z chlopakiem sie kochalam przy tym plamieniu i nie czulam pozniej zeby zaszy jakies zmiany, lecz jest to rodzaj pewnego krepujacego dyskomfortu i jakos tak dziwieni.. oczywiscie zrobis zjak bedziesz uwazala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
sara123 : mysle ze to tylko i wylacznie zalezy od organizmu bo kazda z nas jest inna.. jedna reaguje tak druga inaczej:) ale warto wymieniac si tymi"doswiadczeniami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _serduszko22_
czesc ;-) Ja też biore yasminelle ;-) a powiedzcie mi czy to jest wasz jedyny środek antykoncepcji czy macie cos jeszcze do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
mi własnie moja gin powiedziała ze yasminelle maja w tym zakresie takie działanie jak yasmin ale sama nie wiem skoro w ulotce jest napisane ze takie moga byc skutki uboczne.. dodam tylko ze po yasmin cera jest naprawde w moim przypadku niezła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaAaSsSiaAa
dzieki OluSs za odp :) ja mam jeszcze watpliwosci jak to z tym dzialaniem od pierwszego opakowania. wyczytalam w ulotce, ze skoro wzielam od pierwszego dnia okresu to jestem zabezpieczona, tu na forum znalazlam wypowiedz, ze jezeli okres jest regularny to dziala, ja mam regularny od jakiegos roku moze troche mniej tylko wlasnie ten czerwcowy sie opoznil 2tyg. i juz sama nie wiem, pogubilam sie. Jakby ktoras z was mogla cos poradzic bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa jej przepraszam Cię że dopiero teraz odpisuje ;) ale buszowałam tu i ówdzie i wejśc nie miałam jak ;) jeśli chodzi o mnie to ja też po długim czasie namysłu zebrałam sie do ginekologa, oczywiście tak samo jak Ty cała w nerwach :D zestresowana, ale bogu dzięki moja Pani doktor okazała sie naprawde sympatyczna więc nie było problemu;Puuff dałam rade;) a poszłam z podobnego powodu jak Ty, wole nie stresować sie na zapas...bo oj to troche nerwów kosztuje, no i plus bolesne miesiączki, mam straszne miesiączki które trwają całe 7 dni w tym 5 dni jest obfite. W czasie miesiączek często mdlałam, drętwiały mi nogi, wogle byłam nie do życia. Takze musiałam zrobić ten odwazny krok:P a lat mam 17 ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczekj
do: Mamuśka_ ponieważ ja mam mieć ten zabieg prywatnie w medicusie w Szczecinie,ale chyba poszukam coś tańszego! to w sumie jak po zabiegu seksu zero przez 2 miesiące to nie wiem czy sie opłaca teraz zaczynac tabletki Y(dopiero miałam zacząć ok.15lipca bo w ten dzień mi okres przypada). skoro 2 miesiace odpadną:( a najgorsze ze teraz wakacje, wspólne chwile z partnerem, wyjazdy itp. a tu z sexu nici:((( smutno będzie! a mam pytanie czy po tabletkach Yasminelle nie macie mniejszej ochoty na seks? bo jak ja wcześniej stosowałam plastry to ochota była praktycznie zerowa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8POMOCY8
Dlaczego nikt nie odpowiedzial na mojego posta:( tak na to liczyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambro
@ 8POOMOCY8 wcale nie musialas brac od razu dwóch tabletek, na ulotce jest napisane ze można wziąć w 2 dniu cyklu ale wtedy trzeba przez jakis czas stosowac gumki... i to by bylo na tyle :) a czy zrobilas dobrze biorac 2 tabletki to juz lepiej zapytaj lekarza... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambro
a co do mnie... to pamietacie jak mi sie schudlo z 55 do 48 kg przy 164 sm wzrostu? a wiec zrobilam badania i jest normalnie... zdrowa niby jestem, tylko lekko odwodniona bylam... a moja anemicznosc wynikala ze stersu, jak i siwe wlosy, a za mloda na to jestem :) poprostu studiujac 3 lata nagle na 4 roku zaczelam sie stresowac nadmiernie..hmm... a wiec diagnoza lekarzy: pani problemy sa na tle nerwowym ... ja i tak mysle ze to od tabsow taki wstrzasik...ludzie co sie ze mna dzialo jak zaczełam..ale o tym juz pisalam, choc sesja tez swoje dala... ale i osiagnelam sukces zaliczylam sesje i juz waze 48,5 ... czyli w gore... bo juz wygladam jak truposz... bedzie dobrze mam nadzieje, wakacje, powrot do domu, mama dokarmi :), obecnie jestem w 3 dniu od odstawienia (3 bilister)...brzuszek boli okropnie, jutro lub w niedziele bede miala okres...tak myśle :) powodzenia dziewczyny i milych wakacji zycze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AQUA 12 : Ale fajnie, ale sie ciesze ze kurcze mamy bardzo podobną syułacje :) ależ się fajnie złożylo!mam sobie z kim pogadać na ten jakże waży temat i konsultować wątpliwośći :*ja dopiero 4 tabletke wezme dzisiaj i w sumie to bez zmian się czuje, brzuch mnie już nie boli, piersi też i luz jest :) no tylko plamię zamiast miesiączkować...a jak u Ciebie?:)jakieś skutki zazywania widzisz ? mam nadzieje ze wszystko ok :) pozdrawiam Cie goraco i miłęgo dnia :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi pomozecie
jestem w trakcie zmiany tabletek na yasminelle aktualnie mam tydzien przerwy po wzieciu ostatniej starej tabletki, czekam na okres(kktory chyba dzisiaj sie pojawi) mam pytanie-czy pierwsza nawa tabletke mam wziac wlasnie w pierwszy dzien mojego okresu? czy normalnie po przerwie? bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
waniliowa_krowa odrazu raźniej jak ktoś jest w podobnej sytuacji;),Ciesze sie ze u Ciebie wszystko układa się dobrze;).U mnie tez wporządku wszyściutko ;) dalej plamie, od wczoraj ciut mocniej, ale przeżyje ;) dzisiaj biorę 19 tabletkę..., jeszcze dwa dni ii przerwa zobaczymy co sie będzie działo ;) Pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szirin
Witam Yasminelki,ja biore juz tydzien,cera super,nie jestem wogole glodna,ale ciągle placze nic sie nie dzieje a tu Niagara:(dziwne mam nogi tzn.troszke mnie bolą?....to normalne??czy do zmiany?to moje pierwsze tabletki 4generacja podobno na rynku najlepsze.I drugie pyt.pisze ze od 1 drazetki jest sie zabezpieczonym...a ja mam bańki i bez gumki to ani nawet,moj men patrzy na mnie jak na wariatke.....odpiszcie prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ossaaa
Hej Kobietki:) Nie wiecie może gdzie w Krakowie można najtaniej kupić yasminelle?? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia123
Do szirin-->a wiec tak mnie nogi tez bolaly na poczatku ale po kilku dn przestaly zgrubnac nie zgrublam i na twarzy tez nic nie mam a co do zabezpieczenia to ponoc jest od pierwszej tabl ale kto by to robil w pierwszym dn okresu?!a z zabezpieczeniem to lekarz ci nic nie muwil bo mi pow ze przy 2 opak moge byc na 99.9% zabezpieczona a innym znowu ze po 2 tyg wiec niewiem jak to jest.ja wolalam poczekac bo dopiero tera moj org sie do nich przyzwyczail bo nic mi nie dolega tak chocbym ich wogole niebrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osssaaa - najtaniej w krakowie w aptece BOBILEWICZ na przeciwko bagateli i na Grodzkiej - 36, 90 :)) lub na ul Krakowskiej na KAzimierzu za 35 zeta :) aha i w BObilewiczu nie musisz wykupywać calej recepty tylko mozesz im tam zostawić recepte i odbierać co miesiąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
W Krakowie jest tanio w aptece koło sklepu Aro- przed albo za tym sklepem- kosztuje 35 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tabletki na odchudzanie moga wplynac na skutecznosc dzialanie tabletek anty. ( Yasminelle) bo chcialabym wziac for slim taki preparata na odchudzanka ale nie wiem czy moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawek12
hej dziewczyny słuchajcie. ja od 1,5 m-ca biore yasminelle i cały czas mam krawawienie. ( dodam ze w marcu urodziłam dziecko ) i to nie jest krawawienie z odstawienia tylko ciag;le podczas brania tabletek. i to napewno nie jest plamienie!!! moja gina powiedziała ze krwawienie to moze pojawac sie do 3 mca przyjmowania tych tabletek. czy któras z was maial taka sama sytułacje jak ja??? bo nie wiem czy dlaej brac te tabletki czy je zmienic na inne. tak do nie mam zadnych inncyh doleglowosci :) błągam o pomoc :) bo nie wiem co robić ;/ a to krwawienie jest uciazliwe bo nawte nie mozana sie normalnie ubrac tylko ciagle trzeba chodzic z wkladkami przypominajacymi samoloty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ossaaa
Dzięki wielkie Waniliowa Krówko za informacje:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ossaaa
Słoneczko też dzięki za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
ja to mam w sumie tak ze przy rozpoczeciu nowego blistra odczowam jakby"wstret dojedzenia" zero aptetytu.. tylko rano.. a jak juz zglodnieje to np. gryz czegos i mam uczucie jakbym byla pelna.. dlatego przez ok poltora tygodnia od rozpoczecia nowego blistra moja waga spada masakrycznie w dół jakuies 3 do 4 kg... a pozniej juz stoi w miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Ja brałam przez ponad rok logest i na poczatku nie widzialam róznicy w wadze, tzn nie przytylam ale w ostatnich miesiącach strasznie.Powiedzialam o tym mojej gin i powiedziala ze sprobujemy zmienic i zmienila na Yasminelle. Biorę je juz od 10 dni, czuje się ok, ale bolą mnie nogi. Czytalam ze ktoras z was tesz ma podobny problem? A wogole to prześladuje mnie taka myśl ze stosowanie tabletek antykoncepcyjnych moze wpłynąć na dziecko, ktore kiedys tam po odstawieniu bede chciala urodzic. Czy ktoras z Was slyszala o takich przypadkach ze kobieta ktora stosowala tabletki urodzila chore dziecko, niepelnosprawne czy upośledzone? Boję się i z tą myślą nie moge sobie poradzic od dłuższego czasu. Co Wy na to??? Jakie jest Wasze zdanie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
tez sie nad tym zastanawiam....dopiero zacznę brać tabletki, ale rozmyślam jak to będzie później...czy nie bedzie problemow z płodnością itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×