Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Kreska a jak mówił co twój lekarz bo powinien cię poinformować co robić. Z tego co wyczytałam z ulotki to można zacząć przyjmowanie Yasminelle w dniu po zakończeniu okresu bez tabletek poprzedniego preparatu. Na moje oko zrobiłaś dobrze bo z tego co kiedyś wczesniej wyczytałam na tym topiku to nie robi się przerwy w momencie gdy przechodzi się na mocniejscze tabsy. Na wszelki wypadek stosuj przez jakiś czas dodatkowe zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowyMIŚ
Cześć dziewczynki!!!! biorę od nie dawna Yasminelle(4 dzień) jak narazie jest OK:-) i dodam że są to moje pierwsze tabletki wcześniej były to prezerwatywy... a zdecydowałam się na zmianę ze wzgląd na to że już dwa razy przydarzył NAM się wypadek po którym musiałam zażyć Postinor Duo z wiadomych celów... Moje obawy dotyczą metody antykoncepcji hormonalnej... tyle się słyszy o ubocznych skutkach zdrowotnych dla kobiety- przyszłej matki, np.kłopoty z zajściem w ciąże itp....i nie wiem już co mam myśleć...bardzo chciałabym usłyszeć Wasze opinie na ten temat.. co o tym sądzicie????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele kobiet nie bada sie pod kątem płodności i potem zwalaja wine na tabletki... po długim czasie brania mozna miec nieregularne lub bezowulacyjne cykle jakis czas, ale przez pół roku do roku po odstawieniu (im krócej sie bierze tym krocej organizm dochodzi do siebie) na pewno sie wszystko unormuje, a w pierwszych cyklach po odstawieniu tabsów jest wręcz łatwiej zajść w ciąże, tabletki nie maja wpływu na przyszłą płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka_4567
dziewczyny, poradzcie mi!! ...otóz, zaczelam brac Yasminelle w 3 dniu menstruacji, a w ulotce napisali, ze jak zacznie się później to należy przez pierwsze 7 dni uzywac dodatkowego zabezpieczenia. ja zaczełam wspolzyc po 5dniach...bez dodatkowych zabezpieczen;/ teraz jestem w 3 dniu przrwy po opakowaniu i nadal nie dostałam okresu...mam sie zaczac martwic?? czy któras z Was nie dostala w ogole okresu miedzy 1 a 2 opakowaniem tabletek?? buuuuziak dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiri
wiesz...ja bym poszla do lekarza na Twoim miejscu. ja zawsze dostawalam w okresie 7 dniowym,nigdy nie bylo tak,by okres sie nie pojawil. ja bym na Twoim miejscu poczekala jeszcze troche i dopiero 7 dnia przerwy umowila sie z lekarzem,by zobaczyl,co i jak, gdyby okresu wciaz nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiri
poza tym spokojnie,to dopiero 3 dzien. jeszcze jest czas. glowa do gory, choc wiem,ze to wcale nie takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! heh...8 tabletka i widze pierwsze objawy...nie wiem czy to napewno od tego ale na lydkach pojawily mi sie brzydkie popekane naczynka :/ moze jakos mi szczegolnie bardzo nie przaszkadzaja...ale sa malo estetyczne :/ czy ktoras z was miala cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mdłości! Do niedawna nie zwracałam na to uwagi, a teraz jak coś zjem nie teges, to nieźle mi te mdłości dają popalić!!! Mam je chyba od początku brania Yasminelle ale jakoś nie sądziłam że to jest to... totalny brak apetytu, przed lodówką stoję rano z 5 minut i nic......... ogólnie jest ok, plamienia nie wielkie, da sie zyć, ale te mdłosci - na początku było light\'owo a teraz coraz częściej wolę nic nie jeść, żeby mnie nie mdliło... A jak u WAS? Macie mdłości po Yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------> misia1983 Ja też tak miałam. Apetytu zero, przez jakiś czas trochę mnie mdliło ale przeszło. Teraz 8 tabletka z drugiego blistra i jest OK. No dalej nie mam apetytu ale czasem takie straszne zachciewajki - a wtedy to już koniec, po prostu nie mogę się opanować ( normalnie jak kobieta w ciąży - ogórki kiszone z ketchupem zagryzam czekoladą i popijam mlekiem ). Gdybym nie miała pewności że nie jestem w ciąży to bym się chyba martwiła ale tak to spoko. Pozdrawiam was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mnie co prawda nie mdliło, ale ja to od kiedy biore tabletki to mogłabym wogóle nie jeść:) szczerze wam powiem że może też przez to w cigu miesiąca schudłam 4 kg:) dla mnie bomba bo mam troche nadwagi:(, ale cóż jak tak dalej pójdzie to super będzie... nie żebym sie głodziła czy coś.... jem bo musze.... rano kromeczke, na obiad czas mam tylko w weekendy, no i kolacja..... poza tym skutków nie mam żadnych:) i to mi mi się podoba:) czuje sie fenomenalnie:) prez jeden-dwa dni jak zaczynam blister to mnie tylko głowa boli.... ale da sie przeżyć.... mam tylko obawy.... bo no biore te tabletki, a jakoś się oboje z miśkiem boimy stosunku do końca..... i albo przerywamy, albo on sie zabezpiecz.... wiem, że może niektóre z was uznają to za głupie, ale ja sie po prostu boje:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------> Szalonaaaaa Nic dziwnego że masz obawy, ja też mam stracha. Skuteczności tabsów nie wypróbowałam bo jak zaczęłam je brać moje słonko wyjechało :-(. A z tym jedzenie to mam tak samo - jem bo trzeba. Tylko czasem jak wcześniej pisałam mam zachciewajki i chyba pójdę się zważyć bo sama jestem ciekawa czy schudłam. Po ciuchach niby widzę ale zważę się z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowyMIŚ
Dzięki marsta uspokoiłaś mnie trochę... jak bede u gina to sie jeszcze raz o to wszystko wypytam... Ogólnie po tabletkach czuję się bardzo dobrze naprawdę aż się sama zdziwłam!!! jak narazie zero objawów.. no może czasami mdlości ale to da się przeżyć;-) w każdym bądż razie poczekamy zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______ssszalonaaa______ my też mamy obawy... jak na razie to zrobiliśmy to tylko raz tak do końca ale że weekend blisko toooo ;) hehehe ;) też się boję i też nie wiem czy traktować te tabletki na serio, ale skoro już je biorę to jak to mówi mój Misio - niech sie amortyzują, nie? Trzeba z nich korzystać i tyle! A z tym apetytem to w sumie dobrze że go nie ma, bo dla mnie tabliczka czekolady to była pestka! Jak mnie naszło na czekoladę to nie było uproś! Musiałam ją zjeść i koniec! A teraz luzik... w niedzielę biorę ostatnią tabletkę z pierwszego w moim 23letnim życiu (no, za kilka dni 24-letnim:/) - później przerwa 7 dni i kolejny blister. A właśnie - w piatek muszę wykupić nowe opakowanie, bo akurat będę w poblizu mojej apteki, z której mam odpis recepty.... (w ramach przypomnienia - Kraków - ul. Krupnicza - Apteka Austriacka - Yasminelle 35.99)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro !!! Ja u siebie płacę do 10 zeta więcej dokładnie 45,99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsta ja zaplacilam w mojej aptece w wawie tyle samo co ty ale moj gin polecil mi apteke (ul. grójecka 122 to jest niedaleko dikensa) gdzie jeden blister kosztuje podobno niecale 4 dyszki wiec po nastepny wybiore sie juz tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, tak te tabletki maja rózna cene w róznych aptekach, ale skoro macie internet to proponuje żebyście znalazły apteke przy hurtowni cefarm, tam nie ma marzy wszystkie leki sa tańsze nawet o 12 zł, super, szukając dla dziecka szczepionki przeciw sepsie znalazłam taka apteke, apteki w których jest ogrom starszych ludzi napewno ma tansze leki niz gdzie indziej, więc poszukajcie tańszych aptek, bo szkoda wydawać aż 45 zł za te tabletki, ja mogę je kupić za 37zł (czekam na okres i dopiero będe je łykac pierwszy raz), ale wiem że mozna dostac za 35zł, nieźle co? Apropos, bardzo się ciesze że, mozna po nich schudnąć, wypróbuje i zobaczymy, DZIEWCZYNY, MUSZĘ STWIERDZIĆ ŻE, BARDZO MIŁO SIE Z WAMI PISZE, ABY TAK DALEJ, DZIĘKI, JESTEŚCIE SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 45 zeta to nie jest dla mnie wielki problem tylko nie rozumiem czemu tak jest że w różnych miastach kosztuje inaczej. Bez sensu. Jestem zdegustowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
justic mozna dostac nawet za 32 ( ja tyle wydalam u siebie) apteka tuz przy poradni ale stoisz w kolejce dobre pol h.. ale to i tak drogo.. :/ Za cilest placilam 20 do 25zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
chyba nawet juz po raz kolejny zadaje to samo pytanie;/ dla pewności.;/ co jest z tym osmym dniem . ? wtedy kiedy powinno zabrac sie tabletke? jest sie na ten dzien tez zabezpiueczonym ? biore tabletki wieczorem.. Przed wzieciem jej normalnie mozna sie kochac? tak jak i wczesniej ? to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
birze sie ja po to aby miec ciągłość tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dzień to 24 h czyli od ostatniej tabletki pierwszego blistra do 1 następnego mija dokładnie 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
czyli na ósmy dzien ten w którym mjusze wziasc tabletke przed jej wzieciem jestem tez zabezpieczona? i nie mam sie czego obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
po godzinie juz jakoś tabletka działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
qrde a juz chcialam pisac ze jesli to czytasz to nie masz sie gniewac ;P ze znowu o to samo pytam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie kupowałam, bo jej dopiero drugie opakowanie. A to wychodzi taniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
kupowałyście kiedyś w aptece internetowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
Jak tak czytam te Wasze wypowiedzi na temat cen to sie okazuje ze chyba w największe bagno wlazłam bo swoje tabletki kupiłam za prawie 48zł! :/ :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×