Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Martuska18
jesteś tego pewna na 100%?? a jesli dostane okresu w czasie brania to i tak mam nie przerywac tego następnego opakowania i nic mi nie bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ssszalona -- kazdy facet, dlatego mowi sie ,ze stosunek przerywany to słaba antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że przerywany jest słabą antykoncepcją, przez to, że no nie każdy facet potrafi nad sobą zapanować i nie zdąży wyjść.... no ale:) ja niedoświadczona za bardzo jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja :) śluz wydziela każdy facet, ale nie kazdy ma w nim plemniki zdolne do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś tak.... kurcze bnie raz zadowalałam mojego mężczyzne łapką, bo możliwości innych nie było, i śluzu czy innej wydzieliny nie zauważyłam....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
hej. jestem w trakcie przyjmowania czwartego opakowania yasminelle.Wczoraj zazyłam drugą tabletke z blistra,po czym po godzinie źle sie poczułam i zwymiotowałam... Nie miałam zadnego rezerwowego blistra...i wziełam tabletke ostanią ,czyli już tą 21 pierwszą, która była na piątek. czy to bez znaczenia,z którego dnia wezme? czy musiała byc to aqrat z niedzieli ? ;/ a teraz mam zamiar zaopatrzyc sie w kolejny blister i przyjmować tak jak powinnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
czyli dobrze zrobiłam tak ? było mi strasnie niedobrze,poczekałam aż mi minie i po godzince po wymiotach wziełam juz nastepną. według ciebie wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
szzszalona -- sluz pojawia sie na samym poczatku i jest go niewiele,nie tak jak u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Martuska18------- tak pisze w ulotce więc... Ale możesz też od razu zrobić teraz 7-dniową przerwę. Może się zdarzyć tak że jeśli weźmiesz teraz drugie opakowanie od razu to w jego trakcie mogą wystąpić plamienia (ale nie muszą) tak czy tak trzeba by było dalej brać do końca. Takie jest moje zdanie. Moze ktoś inny się jeszcze wypowie. A ostatnią tabletkę wzięłaś wczoraj a dziś zgubiłaś tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesiulka
Moje Drogie, po Yasminelle (jak i wczesniejszej Dianie)wychodza mi zylaki a mam do nich sklonnosc..jakas rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska18
nie dzisiajrano wzięłam i potem zgubiłam ją, więc zostało mi 6 dni do końca tego blistra zgubionego, bo powinnam skończyć w niedziele, a potem miec tą 7 dniową przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuchhhha
hejj co mam robic jesli w 18dniu zapomnialam tabletki i nastepnego dnia rano kochalam sie z chlopakiem nie konczyl we mnie minelo 14h od wziecia tabletki.. w ulotce pisze aby wziasc kolejne opakowanie ale ja bym chciala dowiedziec sie czy zaszlam i zrobic 7 dni przerwy i tak w tym czasie nie zrobie tego z chlopakiaem na bank..mam czekac 25 dni na okres?? troche sie stresuje by tyle czekac nie moge zrobc tej 7 dniowej przerwy?? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek
hej dziewuszki :) ja biore to malenstwo od tygodnia ponad, niby ok nie licza mdlosci i plamienia no ale licze na to ze wkrotce wszystko wroci do normy ;) pozrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akka........... dzieki za wytlumaczenia Myslowice........ nie szkodzi, kurcze czyli musze wziasc na 100& drugie opakowanie ok, a te tabletki 72h to tez moge wziasc, robilismy to wczoraj wiec... minely narazie 24 godz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
--------->nulka_77 no jak ci nie minie 72h to mozesz wziasc ta tabletke a jak ci minie to bedziesz w niedalekim czasie zaplodniona. dziewczyny macie tez tak ze jak macie 7-dniowa przerwe w braniu "Y" to jak macie ten okres to macie tez tak ze tu jest 4 dni 5 dnia nie ma nic a 6 dnia jest znow?? wlasnie mi sie tak stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
miałyscie tak? tu okres a tu przerwa i nic i znow okres? co tomzoe byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
dziewczyny kupilam wczoraj moje tabletki, yasminelle za uwaga 33,90?! CZY TO TROCHE NIE ZA TANIO?! I jak przeczytalam ulotke to sie troche przerazilam :(:(:(:( mam nadzieje ze niue bede miec wymienionych tam skutkow ubocznych Ja mam dosc delikatny przewod pokarmow, czy wy macie jakies dolegliwosci typu ekhm zaparcia? wzdecia? biegunki? wymioty? bo wolalabym tego uniknac :( zwlaszcza ze moj brzuch jest dosyc leniwy nie chcialabym jeszcze bardziej spowolnic przemiany materii :) przepraszam za takie szczegolowe pytanie, ale rozmawiamy tu o wszystkim wiec zapytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->lekko zszokowana ja skutkow ubocznych nie mialam wogole. ale kazdy organizm reaguje inaczej wiec nei wiem ajk twoj moze zaaragowac. nie masz cyzm sie martwic ani przerazac - te tabletki to nic przerazajacego - inne dziewczyny je biora i zyja to wiec ty tez bedziesz.' nie masz czego sie bac i martwic. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiruu
A ja mam takie pytanie, czy którejś z was lekarz kazął brać Yasminelle nie w pierwszy dzień krwawienia tylko w 5-ty? Mi tak kazał je brać... tylko, że zastanawia mnie jedno, kiedy jestem juz całkowicie zabezpieczona...? To moje pierwsze tabletki... Ja na razie miałam tylko huśtawke nastrojów, ale już minęła...a poza tym to nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she1987
jak to jest z tym oprzyjmowaniem tabletek?jak zaczynam od niedzieli to biorę tę z pierwszego rzędu z napisem "niedziela"?:) dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she1987
----> shiruu podobno od pierwszej tabletki i to z tego co wiem się sprawdza, ja jednak nie jestem co do tego przekonana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
tam pisze ze tabletki mizesz brac pierwszego dnia cyklu lub zaczac je brac 2-5 cyklu.wiec jets ok. a zabezpieczona jestes od wziecia pierwszej tabletki juz i to jest prawda - jakos ja nie ma wpadki i nie mam zamiaru i przestrzegam tego jak sie powinno je brac wiec jest wszystko ok u mnie- poza tym jak sie bierze tabletki tak jak macie w niedziele okres i tzra wziasc tobierzesz z napisem niedziela to bez znaczenia czy wezmiesz ze srodka cyz z konca czy z poczatku potem i tak idziesz i kierujesz sie strzalkami masz zjesc wszystkie tabletki az ci sie skoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
" mozna tez rozpoczac w dniach 2-5 cyklu ale wtedy tzreba stosowac dodatkowe srodki ochronne np prezerwatywy przez pierwsze 7 dni."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiruu
wiem, ze trzeba stosować zabezpieczenie, czytałam ulotke... tylko zastanawia mnie te 7 dni... pierwsze 7 dni od wziecia tabletki czy 7 dni licząc od 1 dnia krwawienia... bo można to zrozumieć dwuznacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
tabletke bierzesz peirwszy raz pierwszego dnia krwawienia. a te 7- dni to przerwa i 8- dnia bierzesz kolejna tabletke. jesli o to ci chodzilo a przez te 7 dni jak zaczniesz brac tabletke tego 5-go dnia cyklu to przez siedem dni musisz zabezpieczenie miec dodatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiruu
no mi chodziło nie o tą przerwe, tylko o te 7 dni kiedy zaczynam tabletki, ale skoro biorę tą tabletke 5 dnia cyklu( w takim razie dodatkowe zabezpieczenie od 5 do 12 dnia), a przez te 7 dni musze sie zabezpieczać tylko za pierwszym razem, to znaczy kiedy zaczęłam pierwszy blister, jak już będę brać następne to nie musze? sorry, ze sie pytam, ale do gina mam wizyte dopiero pod koniec września... a jego cieżko dorwać na telefon bo ma strasznie dużo pacjentek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×