Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość AQUA 12
kasssiii jeżeli wziełas tabletke o 9 rano a bierzesz zazwyczaj oo 19 no to minelo 14 h, oznacza to ze przekroczyłas czas. Na Twoim miejscu upewniłabym sie czy odbyl sie stosunek do tyg przed(jeżeli tak to istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciąze) i stosowałabym przez następne 7dni prezerwatywy. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiii
ale zastanawiam czy te 2h do 12h spoznienia naprawde robia az taka roznice skoro wczesniej wszystkie tabletki bralam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
czesc dziewczyny, ja jestem juz przy 14 tabletce pierwszego opakowania yasminelle i szczerze powiem, ze mam wrazenie ze przytylam troszke,ale przede wszystkim czuje sie taka spuchnieta. kolezanka mi powiedziala ze zazywala kiedys yasmin i przy pierwszym opakowaniu tez miala takie uczucie ale przy kolejnych juz bylo normlanie. ja rok temu przez 8 miesiecy zazywalam novynette i mialam takie same objawy i szczerze mowiac nie chce znowu chodzic z wielkim biustem i taka troszke okraglejsza. i wtedy przede wszystkim mialam przeogromny apetyt i teraz znowu mam to samo, ciagle chodze glodna. prosze powiedzcie mi czy macie/mialyscie takie same objawy i czy to faktycznie przejdzie. z gory dziekuje za odp:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, batrdzo prosze o rade..jakies 3 tygodnie temu zazylam postinor pomimo ze zazywam yasminelle tylko w tym czasie mialam biegunke wiec postanowilam wziac tez postinor..tylko teraz jest pytanie...jak to z okresem z odstawienia? czy wogole się pojawi? zwykle dostawalam w piątki wieczorem a dzis jest juz sobota. wiem ze postinor rozlegulowuje cykl ale moze ktoraś z was miala podobną sytuacje i wie jak wygląda sytuacja z krawieniem z odstawienia??? wielkie dzięki za odzeww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, długo sie nie odzywałam brak czasu niestety. Wczoraj byłam u gina przepisał mi harmonet zamiast yasminelle podobno tansze i maja lepiej wpływac na moje serce. Ktos bierze harmonet. Prosze o wypowiedz o stan zdrowia po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottylek
Mam pytanKo jesli bede miala pRzerwe 7 dniowa i kRwawienie nie wystapi...mimo ze nie wspolzylam z chlopakiem to co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
mottylek --> skoro nie uprawiałaś seksu to zdecydowanie ciąży to nie będzie oznaczało. jeżeli jest to Twój pierwszy blister to jest taka możliwość,że krwawienie nie wystąpi,gdyżorganizm się przyzwyczaja. dla potwierdzenia tego ja tak właśnie miałam. Madziaka79 --> witaj po długiej nieobecności,o harmonet to najlepiej zapytać na forum o nim. waniliowa_krowa --> postinor ma duży wpływ na cykl,moja koleżanka miała po nim nudności,miała okropny nastrój,plamienie oraz drętwiały jej ręce. co do krwawienia to moim zdaniem jest możliwość wystąpienia krwawienia albo z opóźnieniem,albo wcześniej....najlepiej zapytać lekarza. blisss --> tabletki mogąspowodować zatrzymywanie sięwody w organiźmie,ponoć ktoś tu pisał,że są specjalne tabletki na to. ja zabardzo nie znam się na tych tematach,po yasminelle akurat schudłam,a teraz przy novynette apetyt wzrósł,ale nie czuję się cięższa czy też opuchnięta na szczęście MYslowice --> ej no ja dziś wróciłam po imprezie i od któregoś momentu nie miałam dostępu do toalety i jak wróćiłam do domu i na bieliźnie zauważyłam białą wydzielinę/maź. a wczoraj natomiast miałam tylko taki białawy nalot...chyba normalne to? w sumie wcześniej radziłam innym a teraz sama się pytam o to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena rx
hej dziewczynki.mam pytanie ,biore yasminelle od 5 dni regularnie o tej samej porze ale wczoraj zdarzyło mi sie wziac pół godziny pozniej ale nie odbyłam ani wczoraj ani dzisiaj stosunku,chciałam sie was kochane zapytac czy skutecznosc yasminelle w takim wypadku jest obnizona,gdy wziełam ja pół godziny pozniej niz powinnam...prosze o odpowiedz///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) dlugo mnie nie bylo bo bylam na 3 tyg przymusowych wakacjach. ale juz zdazylam nadrobic zaleglosci:D mam do was pytanie. Jestem juz w polowie drugiego blistra wszystko bylo do tej pory ok ale po 3 tygodniach celibatu (bo wakacje spedzilam bez mojego faceta :( cos jest nie tak.Podczas stosunku zaczelo sie cos ze mnie.... wylewac :/ jakas bezbarwna ciecz bez zapachu. Nie wiem co to bylo ale potem wszystko mnie pieklo w srodku. Martwie sie czy jest ze mna cos nie tak a moze to od tych tabsow. Moze ktorej z was sie przytrafilo cos podobnego...pomorzcie mi pliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------> Lena rx sorry ale ja mam juz dosc tych infantylnych pytan!!po pierwsze przeczytaj ulotke, tam jest napisane ze nalezy brac o tej samej porze a nie godzinie co do minuty a po drogie przejrzyj te forum, nawet jak nie chcesz od poczatu i dokladnie to choc pobieznie, to znajdziesz wprost iodpowiedz na swoje pytanie. przepraszam cie za ton tej wypowiedzi, ale pytanie typu jak napisalas powtarzalo sie kilkanascie jak nie kilkadziesiat razy i tylez razy byla odpowiedz. i nie odbierz tego personalnie ale wydaje mi sie ze czesc dziewczyn po prostu nie powinno wspolzyc jak maja watplwosci typu czy pol godz robi roznice,albo czy nudnosci dzien po sexie oznaczaja ciaze. ehhh sorry ale mam dzis zly dzien:/ ananake mnie tez czasem piecze,a to co sie wylewalo to jakiej konsystencji bylo i czy nie byla to sperma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------> saszulek konsystencja hmmm...raczej taka wodnista. sperma to to napewno nie byla bo niby skad skoro moj facet dopiero sie rozgrzewal a nawet jesli miala to by byc sperma to napewno nie w takich ilosciach:/ pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tą
A co z tą aspiriną?? Osłabia działąnie tabletek!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce_K
hej Wszystkim Kobietkom:) ja tez biore Yasminelle juz dwa tyg. i prawie caly ten czas mialam plamenia, ale wydaje mi sie ze juz ustepuja... Po za tym strasznie mnie tam na dole wszystko piecze ale nie wiem juz dlaczego;( czy ktoras z Was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Słońce_K --> jeżeli piecze to może byćinfekcja,w ulotce pisze,że branie tabletek może sprzyjać grzybicy pochwy,ale jeżeli to sie nie łączy z jakimś dziwnym śluzem (brązowawym i nieładnie pachnącym) to może przyczyna jest inna,na przykład uczulenie na lateks (jeżeli używasz prezerwatywy) lub kochałaś się za ostro z chłopakiem :) jeżeli pieczenie będzie się utrzymywało dłużej to leć do ginekologa. a co z tą --> chyba nie obiża Ananake --> może masz jakąś infekcje co spowodowało wydzielanie się duzej ilości wydzieliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja pytam -> dzieki serdeczne;) co do tego kochania sie to ostro nie bylo, ale na latex mam lekkie uczulenie... zastanawiam sie tylko czy to po Yasminelle bo zaczelo piec jakies 2 moze 3 dni przed zazywaniem, tylko po hmm... zabawie palcami... moze to faktycznie jakas infekcja... anyway, dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an86ia
ja mam kurcze teraz taką brzydką cerę ze sie sama sobie nie odobam. I źle sie z tym czuje. Mam nadzieję ze przejdzie bo w sumie jestem dopiero w połowie pierwszego opak. i ogólnie nie wiem czy to pogoda czy te hormony ale na nic nie mam ochoty a żeby tu jeszcze myslec o sexie(chociaz po to zaczełamłam brać te tabletki) to nie wspomne. i ogólnie cos mnie ciezko jest ostatnio rozkrecić. eh mam nadzieje ze minie z czasem i chyba narazie w jakiś lubrykant zainwestuje czy coś:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaaaa11
...chce cie pocieszyc- po 4 m-cach mam idealna cere.przez te 4 -bylo roznie,ale w koncu-nie mam ani jednego pryszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
an86ia --> ja przy yasminelle też miałam bardzo ładną cere,tylko kurczaki teraz przy novynette cosik się popsuło i nie jest dobrze i planuje atakowac kosmetyczkę coby mi skóry nie oczyściła,bo ja tak raz na ruski rok powinnam takie coś zrobić,bo tam bodajże dermatolog w latach młodości mi kazał :) co do ochoty na seks to przy yasminelle miałam popęd maksymalny,a teraz przy tych n. mam tak samo jak TY,czyli taka oziębła jestem i obojętna i nie mam ochoty na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam nadzieje, ze cera faktycznie sie poprawia bo mnie by sie tez to przydalo. Co prawda nie wyglada tak strasznie tragicznie mogloby byc lepiej, bo nieraz zostaja brzydkie plamy:( ale podobno Yasminellki pomagaja:) wierzmy w to:D co do libido, to np. mnie sie ciezko powstrzymac od rzucenia sie na mojego lubego... (A Jemu sie to podoba) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka
hej ja biore yasminelle juz 20 dni i czuje sie naprawde oki jedyne co sie we mnie zmieniło to to że mi biust troche zwiększył objetość hihi ale z tego powodu przecież płakać nie bede . Polecam wszystkim a co do wypadania włosów to trzeba się liczyć z tym że wystarczy zmiana pory roku lub szamponu i juz włosy wypadają wiec trudno powiedzieć że to od tabletek. Pozatym każdy reaguje indywidualnie na tabletki więć nie mozna powiedzieć że np. jak mnie boli głowa od nich to innych tez bedzie ;) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zaczac brac
dziwczyny pomozcie.jestem 2,5 miesiaca po porodzie.lekarz zapislam mi yasminelle i powiedzial ze moge wziac od razu nawet jak nie mam jeszcze okresu.ja jednak czekalam na okres ale sie nie doczekalam.wiec czy moge np od jutra zaczac brac?miala tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie że powinnaś zacząć brać bo okresu po porodzie można nie mieć kilka miesięcy, a lepiej się zabezpieczyć bo moja koleżanka 3 razy zachodziła w ciążę tydzień albo dwa po porodzie :-/ dadam że jest bardzo młoda więc troszkę kiszka.... a nie karmisz piersią? bo w ulotce pisz że nie przyjmuje się yasminelle przez kobiety karmiące-ale może lekarz tak ci nakazał-nie znam się. aha.tyko jak zaczniesz brać to radzę zabezpieczać się przez 7 dni. pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminiu
Witam.chcialam napisac,ze wlasnie koncze trzecie opakowanie i jestem troche zaniepokojona,poniewaz mam okres....wczesniej byly plamienia,ale teraz normalnie ze mnie leci i podbrzusze boli....nie wiem z jakiego powodu tak sie dzieje i zastanawiam sie nad zmiana tabletek...wczesniej stosowalam przeroznych firm i plamienia mialam przy 1 opakowaniu,potem ok...cera?ehhh,nie wiem gdzie tu dobroczynne dzialanie,jakos nie widac.na szczescie nie przytylam.czy ktoras ma podobnie lub miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Cera od razu się nie poprawi,trzeba poczekać troszkę,no chyba że poprostu na Twoją cerę yasminelle nie podziałało. Co do tego krwawienia to dziwna sprawa,ale może y. są dla Ciebie za słabe do podtrzymania cyklu? (dla uspokojenia to nie ma zwiazku ze skutecznościa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminiu
dzieki za odp...sugerujesz wiec zmiane?a yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Lekarzem nie jestem,więc nic doradzać Ci nie będę. Jeżeli masz okazję to idź do ginekologa i powiedz mu o tym . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka20Stola
Cześć, ja kończę 3 opakowanie yasminelle to już moje 3 tabletki zaczelam od yasmin potem był triqular i w koncu yasminelle. To co zauwazylam to wypadanie wlosow i to w calkiem duzych ilosciach ale ogolnie czuje sie dobrze. Z drugiej strony jednak nie chce zeby mi wszystkie wlosy wypadly a na kolejna zmiane nie mam juz ochoty wiec zastanawiam sie czy nie rzucic tych cholernych tabletek i wrocic do prezerwatyw ( choc wiadomo ze czesto pękają i moga byc problemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
A poprzednie tabletki Ci nie odpowiadały? Ja to się tak jużdo tabletek przyzwyczaiłam,że narazie nie ma skutku ubocznego który by mnie zmusił do całkowitego odrzucenia tabletek,jedynie co to mogę zmienić,tak jak to zrobiłam ostatnio. Jak sobie przypomne co ja przeżywałam każdego miesiaca przed okresem,ile stresu to nikomu nie życzę...oczywiście czesc tych stresów było bez podstawnych,ale zawsze. pozdrawiam. no i życzę by problem wypadajacych włosów znikł jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toma
słuchajcie mam problem... to moje pierwsze tabletki,biorę od 6 dni. zawsze o 21.30 Jakos dzień,moze dwa dni temu skończył mi sie okres... były jeszcze małe "brudy",ale na prawdę malutko. Wczoraj byłam z moim facetem na kolacji,na mieście. Wypiłam lampkę wina. jak nigdy wino uderzyło mi do głowy, zrobiło mi sie słabo troche i miałam straszne wypieki. ale moze to od tego,ze w pubie było duszno? trochę sie spóźniłam - bo wzięlam tabletkę o 22.30 - tak około godzinę później niż zwykle. rano,ok 7 kochałam sie z facetem. Bez gumki,ale nie spuścił się "we mnie". a teraz patrzę - miałam krwawienie...niewielkie,ale jednak.... DLACZEGO? czy cos jest nie tak? martwie się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×