Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

hej, mam pytanie. Czy to możliwe, że od tych tabletek ciągle chce mi się spać? czy Któraś z Was to miała? po którym bilistrze przechodzi?....może to dlatego, że zima idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
wlasnie wyczytalam na forum ze od tabletek bardzo wlosy wypadaja....kurcze chyba wiecej w tych tabletach zlego niz dobrego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> marceliona jak czyatsz forum to czytaj uważnie..... każda z nas na teabletki reaguje inaczej i tego się przewidziec nie da jaka będzie reakcja twojego organizmu na yasminelle.... jednym wypadają włosy innym poprawia się cera.....jedne tyją inne chudną.... kazda z nas jest po prostu inna.... ja np objawów brania tabletek nie mm żadnych, na początku tylko znikł mi właściwie wogóle apetyt, i miałam suchość pochwy przez pierwszy miesiąc.... ale biorę juz 5 opakowanie, i czuję się bardzo dobrze.... poprawiła mi się cera, przestały przetłuszczać włosy, mam mniej bolesne miesiączki (bolą bo bolą) ale przeżywam beż tabletek przeciwbólowych, poza tym z tygodniowego okresu mam 3-4 dniowe krwawienie....w skąpej raczej ilości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
od jutra zaczne brac cynk bo tez mam go brac...boje sie ze utyje,ale lekarz mowil ze po tych najmniejsze sa skutki uboczne i tyc nie powinnam-niestety mam do tego sklonnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak wracając do tematu najbardziej denerwuje mnie ta suchość ;/ kurde mam nadzieje ze to szybko mi przejdzie, a tymczasem zele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
czesc Kobietki ! mam problem... zawsze biore tabsa o 21.30 dzis wyjatkowo nie mialam o tej porze tab ze soba i zazylam ja teraz o 00:50, czy to cos zmienilo? ani dzis ani przez nast kilka dni nie bede miec stosunku (moze do pon heh) nie wiem za bardzo, czy mam teraz zazyc kolejna w niedziele normalnie o 21.30 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
dziewczynki bardzo prosze o wytlumaczenie mi czegos : jak zaczne brac tabletki,to po skonczeniu opakowania robie 7 dni przerwy i ósmego biore kolejne opakowanie,tak?a kiedy ma sie pojawic okres? tego ósmego dnia jak 2 opak.zaczne brac? czy w czasie tej 7 dniowej przerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
okres powinnas miec w tej 7 dniowej przerwie. wszystko jest napisane w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
aha,ale drugie opakowanie zaczynam brac tego ósmego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
!! ssszalonaaa!! A urosly Ci moze od nich troche piersi :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceliona Jeżeli odstawiasz tabletki w środe np to bierzesz je w nastepna środe czyli 8 dnia :) proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiruu_
hej dziewczyny, mam pytanie... Czy którejś z was ginekolog kazał brać te tabletki dopiero od 5 dnia krwawienia? To mniej wiecej wyglada tak... zaczynam krwawic, po 5 dniach biore tabletke no i tak przez 21 dni... po odstawieniu powinnam dostac okres tak mniej wiecej od 2 do 5 dni po odstawieniu, i tak caly czas... ale moje pytanie jest takie... koncze 2 blister, zostala mi jeszcze jedna tabletka a plamie... gdzie przy pierwszym opakowaniu takie cos nie mialo miejsca... do krwawienia mam jeszcze 3-6 dni... i troche mnie to plamienie niepokoi... czy któraś z was mogłaby mi powiedziec czy wszystko ok? nie pytalabym sie was gdyby moj gin był na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z4f
biore te tabletki od zeszlej srody. to moja pierwsza antykoncepjca w pigułkach. czy wam też było nieodbrze przez pierwsze dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z4f- ja czułam sie dobrze przez pierwsze dni. biore juz miesiac. jestem własnie w czasie trwania siedmiodniowej przerwy. ogolnie narazie czuję się dobrze, poza tym, że jestem senna...ale slyszalam ze to przechodzi. a! i czesciej niz zwykle w pierwszym miesiącu lapaly mnie skurcze- ale nieaz tak czsęsto, aby wzbudziło to mój niepokój aczkoliwk je zauważyłam:P cera- narazie bez rewelacji, żadnych zmian ani na lepiej ani na gorzej- mam nadzieje, że na lepiej się zmieni????waga? chyba tez bez zmian, piersi urosly:) A jak u Was? Pytanie kieryuję do dziewczyn, które już od dłuższefo czasu biora te tabsy:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniosława
------->do z4f......ja biorę od zeszłego czwartku i czuje się dobrze, żadnych wymiotów, złego samopoczucia, boję się tylko plamień. Dziewczyny czy okres może się nie skończyć i przejść w plamienia nawet do tygodnia, lub nawet więcej? Mam nadzieje, że planowo tak jak zawsze potrwa u mnie z 5 dni:) Jak to wygląda u was z tymi plamieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
hmm nie za bardzo wiedzialam co robic, ale zazyje ta tabletke normalnie o 21,30. ale powiedzcie prosze czy mam sie jeszcze dodatkowo zabezpieczyc? chodzi mi o sprawe z poprzedniej strony... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniosława
Kotka 111, a jak to u Ciebie było z okresem? normalnie się skończył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia123
Elo mam pytanie biore juz tabsy od 6 mies.bardzo urusl mi biust a teraz zauwazylam ze maleje czy to normalne???? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biust nie rośnie po tabletkach tylko puchnie... z czasem to schodzi, zwykle po odstawieniu, ale czasem wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> DariSSa dzięki bogu nie!!! ja i tak mam juz za duży biust... chyba bym ryczała jak bóbra jak by jeszcze urósł :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że chodzi o okres od pierwszej tabletki..z pierwszego opakowania( bo dopiero jestem po jednym bilistrze) okres trwał gdzieś z 3 dni, ale potem były plamienia lekkie bo lekki ale prawie przez cały miesiąc. Koleżanka mówiła mi, że to normalne:) więc się tym nie martwie. podobno plamienia mogą być przez kilka pierwszymch miesięcy...organizm sie pzrezwyczaja. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azumiii jesteś zabezpieczona. na wzięcie pominiętej tabletki masz 12h. a ja jak zapomnę zawsze biorę o normalnej porze a dzidziusia jeszcze ni mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mam na mysli to ze kiedy pomine i wezme kolejna pozniej to 2 tabletke biore nastepnego dnia o tej porze co zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
ssszalonaaa !!!! hehe oki dzieki za odp. :P tak pytalam tylko z ciekawosci bo po opiniach wywnioskowalam ze roznie z tym bywa :P a mnie by sie przydaly wieksze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze drożdże mają wpływ na tabletki anty...? Zażywam DROVIT na cerę, bo strasznie dużo pryszczy mi wylazło, odkąd zażywam yasminelle, a teraz ponad tydzień zażywam dodatkowo te drożdże i widzę ogromną poprawę!!!! Tylko właśnie zastanawia mnie to, czy te drożdże nie działają jakoś ujemnie na tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxAsiulkaxx18
Hej dziewczyny :) od wczoraj biore yasminelle . Są to moje pierwsze tabletki . Przeczytałam w ulotce że jestem zabezpieczona od pierwszej tabletki jeżeli wezme ją pierwszego dnia cyklu. Wczoraj go miałam wziełam tabletke o 16, ok. godziny 21 kochałam sie z moim chlopakiem .. bez zadnego innego zabezpieczenia ;/ wczoraj myslałam ze to dobry pomysł bo przeciez juz od pierwszej tabletki jestem zabezpieczona.. Ale dzisiaj mam takie paranoje ze poprostu masakraa :( Może ona do godz 21 jeszcze sie nie wchłoneła, nie zadziałała :(:( ;( MIalyście podobnie ?? czy czekałyście te 7 dni zeby być pewne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
do xxAsiulkaxx18 ----------->powiem Ci, że jesteś odważna, ja bym się na to nie odważyła, ale nie ma powodów do paniki, bowiem tabletka ochroni Cię przed ciążą. Nie pisaliby przecież głupot w ulotce, a więc głowa do góry:) Z inne beczki: też się zastanawiam nad tymi drożdżami i jak myślicie o preparacie DROMIN - poprawiającego wygląd włosów, skóry i paznokci, lub CENTRUM? Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam 19 lat dzis moj ginekolog przypisał ma yasninelle gdyz mam mały problem z cerą (trądzik pospolity) proszę napiszcie czy to pomoze a jesli tak to po jakim czasie stosowania. BUZIAKI pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×