Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Weraaa
witam wszytskim ja mam pytanie boejstem zmartwiona pewna sprawa biore yasminelle od kwietnia tak wiec 7 miesiac i sa to moje pierwsze tabletki sa naprawde ok nie przytylam nie schudlam ale cera mi sie poprawiła ale w tym meisiacu mam problem bo moja miesiaczka jest bardzo malo obfita ale trwa juz 7 dzien :/ na poczatku bardzo sie martwiłam bo dopuszczalam do siebie mysl z eto moze ciaza ale skoro wystepuje krwawienie (mimo ze bordzo slabe) ale to chyba wyklucza kwestie ciąży??? pomóżcie prosze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
Czy dziewczyny które uprawiały seks juz od pierwszej tabletki robiły "to" kiedy miały okres?Bo w sumie ciezko mi w to uwierzyć, nie wyobrazam sobie jak mozna sie wtedy kochać, ale spoko wasza sprawa, tylko strasznie mnie to zaskoczyło... Ja mam inne pytanie czy tez tak miałyscie ze w czasie brania yasminelle miałyscie mniejszy apetyt a w czasie przerwy 7-dniowej mogłyscie pochłonąć całą lodókę? Ja tak mam i zastanawiam sie czy to wina tabletek czy moze jest inna przyczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weraaa
Martuska co do cery to nie miałam nigdy z tym wiekszych problemów ale jako ze mam dopiero 17 lat pojawiały sie wypryski i oczywiscie czsem tradzik jednak teraz (uzywam yasminelle pół roku) nie mam z tym kompletnie problemu nie powiem dokładnie ale u mnei to byl okres jakis 2 miesiecy teraz mam hmm aksamitna cere i zadnych problemów z tradzikiem :D pozdrwaiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
martuska ja juz kończe 6 opakowanie:) mimo ze nigdy nie miałam jakiś większych problemów z cerą, zauważyłam jakąś poprawe:))) Weraaa powiem tak...okres, skąpy zaznaczam, moze do 3 miesiąca występować w ciązy, ale biorąc tabletki raczej to jest nie możliwe( jezeli brałas sumiennie, zastanów sie, moze jakies lekarstwa itp mogły osłabić działanie)byś zaszła w ciążę,więc nie masz sie czym martwić, tak myśle:))pozatym miesiączka podczas brania tabletek jest skąpa u niektórych kobiet, bardziej skąpa niz zawsze, takze moze to byc przyczyna, jezeli sie niepokojisz zrób test:))) ii daj znać co tam uu Ciebie:) u mnie wyglondało to tak ze miałam miesiączke baaardzo obfitą przez 5 dni a caly okres trwał 7-8 dni a teraz 3 dni góra w tym tylko jeden jakiś taki obfity noo :Dwięc sama widzisz Pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Weraaa, a jak z bólem w czasie okresu? Ja mam 18 lat, za miesiac zaczynam brać yasminelle po to tylko żeby przetrwać maturę bezboleśnie i jej nie skopać przez okres. Dlatego wpływ y. na boleści najbardziej mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monieczek
Witam dziewczynki widze ze wiekszosc z was chwali sobie yasminelle, mi lekarz je ostatanio przepisal bo mowil ze sa bezpieczniejsze dla organizmu noi dlatego chcialam sprobowac... niestety rozczrowalam sie:( wzielam tylko dwie tabletki i musialam je odstawic bo strasznie mnie swedzialo cale cialo a na twarzy czulam sie jakbym sie przypalila na sloncu.... fakt ze nie bylo widac zaczerwienienia ale poprostu piekla mnie twarz:( i dochodzily do tego mdlosci:( widac kazdy organizm jest inny... Wracam dzis spowrotem do microgynonu bo po nim nic minie bylo:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Was też bolały piersi przy braniu Yasminelle?Ja zmieniałam z Yasmine na te i miałam mały problem ze zmiana (zrobiłam 7 dni przerwy,a słyszałam różne opinie).I boję się ciąży.Sutki mnie nie bolą,nie swędzą,jedynie piersi gdy je nacisnę dłonią mocniej.Dziś biorę 16 tabletkę.Wcześniej mnie nie bolały.Dopiero od wczoraj,czyli od 15tej tabletki.Przerwę w braniu mam od poniedziałku,więc do okresu jeszcze te 7-10 dni,bo nie wiem którego dnia przerwy dostanę okresu.Może dlatego zaczynają pobolewać,bo krwawienie zbliża się małymi krokami?Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenstwo20
Kochane laski mam pytanko. Yasminelle biore od tygodnia i to moje pierwsze anty...problem w tym,że gdyby nie jedna mała rzecz ale wkurzająca porządnie byłoby rewelacyjnie. Chodzi o to, że napuchły mi piersi i brzuszek. Troche mnie to dołuje i dlatego chciałabym wiedzieć czy to normale i czy to minie? Dzieki Piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) To znowu ja hihihi do steysi --> odnoszę wrażenie, że wszystko jest ok z Twoimi piersiątkami:) mnie tez bolały przez 2/3 pierwszego blistra i cały drugi:/ teraz natomiast jestem po 4 tabletce z trzeciego blistra i już nie bolą :) bądź dobrej myśli:) wszystko będzie oki:P do Malenstwo20 --> piersi Ci napuchnęły, bo przy tabletkach tak jest, może rosą (mnie cholery nie chcą rosnąć:/), a odnośnie brzuszka, to nic się nie łam, zejdzie, po prostu tabletki nie zatrzymują wody w organizmie i jak wstrzymujesz siusiu to wtedy brzusio pęcznieje:] ale trzeba być dobrej myśli. Cycki do góry Dziewuszki! Zima idzie, ubierajcie się ciepło, noście majtki z golfem jak to ktoś kiedyś mi powiedział:D 🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce_K--Dziękuję za odpowiedź i pocieszenie.Ale niech już nie rosną piersi,bo swoje mam duże.Yasmine brałam 14 miesięcy i mi chyba też nie urosły.I dobrze.Wystarczy tyle,ile mam,a mam niemało... ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regiksa
cześć! odpowiedźcie mi proszę, macie śluz w trakcie brania tabletek? dziś jest u mnie 1 dzień przerwy i mam dość sporo śluzu, a chyba powinno być raczej sucho, no nie? Przy 2 wcześniejszych przerwach tego nie było???? Odpiszcie coś! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regiksa
cześć! odpowiedźcie mi proszę, macie śluz w trakcie brania tabletek? dziś jest u mnie 1 dzień przerwy i mam dość sporo śluzu, a chyba powinno być raczej sucho, no nie? Przy 2 wcześniejszych przerwach tego nie było???? Odpiszcie coś! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regiksa--> ja na Twoim miejscu bym się cieszyła, że jest, no bo myśmy sie tu właśnie wkurzały, że go nie ma i jest "tarcie". Swoją drogą mnie przy już trzecim blistrze wraca śluz i płakać z tego powodu nie będę, tylko cieszyć :) jesli Ci to tak bardzo przeszkadza, to udaj się do lekarza, może on na to coś. Słodziuchnych senków Dziewczynki:*:* 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może on na to cos poradzi* sorki za literówki ale chyba głodna jestem i zjadam literki, ale właśnie skończyłam się uczyć, zapomniałam o kolacji, ale nie chce mi sie iść nic robić, tylko w kimonko się udać. :D Cya:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia123
Ello czy ktoras sie orientuje czy tabletki Cidrex wspomagajace odchudzanie ktore przyspieszaja przemiane materii obnizaja dzialanie tabl.antykocepcyjnych. Proooszae o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia123-- Brałam niedawno Cidrex.To kwas jabłkowy.Zażywałam je w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych.Nie mają wpływu.Ale ja mimo wszystko jak je brałam,to np 2,3 godziny przed lub po wzięciu tabletki anty.Tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlestConfusion
Hey Dziewczyny ;* Ja biorę już drugi blister Yasminelle i jestem bardzo zadowolona, schudłam 3 kilo bez żadnego wysiłku, poprawiła mi się buźka.. (miałam od kilku lat koszmarny trądzik) no i ochrona przed ciążą :) Wierzę im 100 % ale tak dla zasady używam też prezerwatyw.. nie wiem jakoś nie mogę się przełamać, ze względów higienicznych. Bardzo polecam Yasminelle! :) a co to za preparat na odchudzanie na C? Pomógł coś? Co prawda schudłam już z Yasminnele ale zjechałam do 54 a marzę o 49 kg :) Czekam na odp. Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cidrex - ocet jabłkowy w kapsułkach.Nie wiem,czy mi to pomogło,bo jem mało,pije dużo wody mineralnej,ziółek i biorę inne tabletki.Np aplefit,chrom plus.Polecam Therm Line II (firmy Olimp,która produkuje specyfiki dla sportowców i na odchudzanie,na masę,mięsnie).Cena 60 kapsułek ok.28-30 zł.Ja płaciłam 27 zł wczoraj,ale to zależy od apteki,bo jak kupowałam połtora miesiąca temu to płaciłam 29,50.I polecam też Clarinol CLA 1000.Też to biorę.Ale to jest droższe - 60 kapsułek ok.55-60 zł.Biore to już od pół roku.Nie wiem co z efektami,bo jak pisałam jem bardzo mało,zero słodyczy,nie jem obiadów ani kolacji,nie piję alkoholu (a on jest kaloryczny),pije zioła,dużo wody miner.niegaz.(2,5-3 litra na dzień).Także co do efktów tych tabletek nie wiem.Ale że tak się wyraże opis na nich jest sensowny,więc wcinam ten Clarinol CLA 1000, Therm Line II.Oprócz tego też biorę chrom plus,aplefit i tabletki o nazwie magic kaps (dieta kapuściana) firmy Langsteiner.Za te ostatnie płaciłam dziś 15 zł za 30 kapsułek.Je biorę od 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapucynkaaaa
pomóżcie,bo możliwe że mam problem.... biorę yasminelle od 2 miesiecy. zjadłam już 2 opakowania. I wszystko w jak najlepszym porządku. Od poniedziałku mam przerwę. Okresu jeszcze nie dostałam. Dziś kochałam sie z facetem bez zabezpieczenia. Czy dobrze zrobiłam? Czy tabletki mimo przerwy działają mimo przerwy? Pomóżcie proszę, do giba idę dopiero w poniedziałek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapucynkaaaa
trochę nie rozumiem...czyli co? np. dziś możliwe,ze zaszłam w ciąze.... a jak od poniedziałku zaczne brać to poronię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE :/ dziewczyno to logincze, jesli nie zaczniesz nowego opakowania po przerwie to może odblokowac sie owulacja i zostaniesz zapłodniona przez plemniki, które przezyły w Twoich drogach rodnych od czasu stosunków w przerwie, a jak zaczniesz nowe opakowanie po przerwie to owulacja sie nie odblokuje i plemniki wyzdychają na nic sie nie zdając... boszzzz tabletki nie są lekiem poronnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... skoro dzis sie kochałaś to w ciąże mogłabyś zajść za 3-5 dni a nie od razu... zagnieżdżenie też troche trwa... ale nie ma jajeczka wiec nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
cześć dziewczyny:) strasznie dużo piszecie o skutkach ubocznych, wiadomo, że one muszą być, ale może dlatego, że sie ich spodziewałam nie są one dla mnie takie straszne;) włosy trochę mi wypadają, początkowo miałam spore problemy z cerą , plamiłam tylko kilka dni, no a zaczynając każdy blister pierwszy tydzień jest bardzo płaczliwy i drażliwy;) ale zastanawiam się czy nie widzicie plusów? Oprócz oczywistego, że nie musicie się już martwić o ciążę? Ja np. zauważyłam, że ciało jest dużo jędrniejsze, zapomniałam o celulicie. Oczywiście jeśli skutki uboczne są dla kogoś bardzo męczące to wiadomo, że trzeba odstawić tabletki, ale postarajcie się zauważać plusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore dziewczyny mimo tabletek boją się o ciąże wiec wiesz :) oczywiście fakt zaokrąglania się tu i tam jest wielkim plusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
ja też się początkowo bałam się o ciążę, przez pierwszy miesiąc, ale w końcu zmądrzałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbissima
kochane moje biore harmonet od 5 lat bez przewy, bylam bardzo zadowolona (a raczej bardzo zaślepiona) z tych tabletek ale dopiero niedawno mnie olśniło, że to jednak nie jest normalne, że non stop mam bolące piersi, bardzo małą ochotę na sex- jak już któraś z Was wspomniała- najbardziej mi się chce w trakcie przerwy 7-dniowej, już pod koniec okresu i przez pierwsze dni nowego blistra potem wcale, ze mam potwornego agresora, co jakiś czas atak pryszczy ( a mam prawie 26 lat), powiększył mi się cellulit i często miewam uczucie ciężkich nóg. I dopiero niedawno odkryłam, że to przez ten pieprzony harmonet!! Chcę zmienić to badziewie i jeśli gin nie będzie miał zastrzeżeń to najchętniej na yasminelle lub yasmin i tu pytanie do Was dziewczyny- które z tych tabletek oprócz działania antykoncepcyjnego: * zwiększają libido * pomagają w walce z odchudzaniem ( a na pewno nie przeszkadzają) * pomagają wygładzić cerę * ewentualnie sprawiają że troszkę zwiększy mi się biust :) * i nie zatrzymują tak bardzo wody w organizmie co prowadzi do cellulitu które są lepsze, które bardziej polecacie? będę wdzięczna za każdą informację tylko wybawcie mnie z opresji brania harmonetu.... :( dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy,help!!! nigdy wczesniej nie brałam tabletek..wczoraj o godz 21 wziełam pierwsza w zyciu dzis wziełam o 21 a tu nagle o 23 bieguneczka:/ no i co teraz?brac kolejna?no i pewnie 7 dni w prezerwatywie?pomozcie mi bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×