Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mała mi....
...jeżeli chodzi o plamienia to też nie wystepowały...Te tabletki sa dla mnie stworzone:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do mlodej poloznej: czy moglabys odpowiedziec na moje wczorajsze pytania? z gory dziekuje -:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pytalska1 --- heviran nie wplywa na tabletki.A co do plamien to narazie bym sie niby nie przejmowala,byc moze mialy wplyw na to czynniki z zewnatrz.Opryszczki tez mogly sie w to wtracic,Jak sytuacja bedzie sie powatarzala to wtedy trzeba sie tym zainteresowac.Bo jak rozumiem zadne inne dolegliowsci ze strony drog rodnych nie wystepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikisia
hej dziewczyny! mam do sprzedania 2 recepty na yasminelle, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już marze o dniu kiedy będzie czysto :P żadnych innych skutków ubocznych nie zaobserwowałam... a może inaczej, nie doszukuje się ich na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
mloda polozna--- nie nie pale papierosow, mialam nadzieje ze te pajaczki po jakims czasie przestana sie pokazywac ze to kwestia przyzwyczajenia sie organizmu do tabletek. Szerze mowiac troche sie zdenerwowalam:(((( Dzieki za rade mloda polozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Mloda polozna-dziekuje za odpowiedz!!! jak do tej pory plamienia oraz inne dolegliwosci nie wystepowaly w trakcie brania.Tylko wlasnie zastanowil mnie ten "niby przyspieszony okres", dzis jeszcze biore tabletke i jutro i dopiero powinnam dostac okres,a juz dzis chodze z wkladka.Niby minimalnie brudze-ale jednak.A co milas na mysli piszac,ze trzeba sie zastanowic,gdyby sytuacja sie powtorzyla, co takie przyspieszone plamienie moze oznaczac?????????????pozdrawiam-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pytalska1 ---- czasami okazuje sie,ze dawka jest nie wytarczajaca dla organizmu.Ale narazie tym sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Mloda polozna-dziekuje za odpowiedz.Zobaczymy, co bedzie za miesiac,mam nadzieje,ze to przez te opryszczki i oslabienie,skoro do tej pory wszystko bylo ok-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Mloda polozna: ostatnie pytanie i juz nie zawracam Ci glowy: jezeli tabletki Y.bylyby za slabe dla mojego organizmu,czyli jesli te plamienia w trakcie brania by sie powtarzaly, to czy to oznacza,ze jestem mniej chroniona przed ciąza??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
Hej sluchajcie ja mam pytanie dosc inne od tych co tutaj byly zadawane :) a mianowicie. Czy yasminelle dzialaja naprawde od pierwszej tabletki? zawsze spotykalam sie ze stwierdzeniem, ze tabletki zaczynaja dzialam dopiero po 1 opakowaniu a tutaj okazuje sie ze od pierwszej tabletki.. a ja jakos lekko mam obawy :P dopiero zaczynam brac tabletki, to moje pierwsze pewnie dlatego troszke sie ich boje, czy aby napewno mnie uchronia przed ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
Hej sluchajcie ja mam pytanie dosc inne od tych co tutaj byly zadawane :) a mianowicie. Czy yasminelle dzialaja naprawde od pierwszej tabletki? zawsze spotykalam sie ze stwierdzeniem, ze tabletki zaczynaja dzialam dopiero po 1 opakowaniu a tutaj okazuje sie ze od pierwszej tabletki.. a ja jakos lekko mam obawy :P dopiero zaczynam brac tabletki, to moje pierwsze pewnie dlatego troszke sie ich boje, czy aby napewno mnie uchronia przed ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
To pytanie było już bardzo często zadawane... W ulotce jest napisane, że jeśli bierzesz tabletki od pierwszego dnia okresu to jesteś zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kaminka.... Teoretycznie od pierwszej jesteś zabezpieczona ale ja przez pierwszy miesiac dodadkowo się zabezpieczałam, nie wiem czemu, pewnie ze zwykłej ostrożności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Mlodej poloznej: przypomnialo mi sie cos,nie wiem, czy to wazne,ale pytalas czy nic sie nie dzialo z drogami rodnymi?otoz w czasie poprzedniej miesiaczki,od 3-go dnia mialm dziwne klucia w jajnikach, na wysokosci bioder,rownoczesnie w obu, nie bylo to bolesne,takie jakby lekkie uklucia i trwalo ok. 2 tyg. co godzine, co 2 godziny i coraz rzadziej,az zniknely w ogole.Teraz jak zaczelam plamic,znowu sie pojawily,ale moze ze 3x, nie wiem co to jest, nie mam pojecia-zapomnialam o tym, bo nie byly bolesne, tylko czeste. Odpowiedz prosze,co myslisz???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :* bylam dzis u ginekologa powiedzialam ze spzonia mi ise okres a ona powiedziala ze w takim razie trzeba go wywoalac..przepsiala 5 zastrzykow..a ja tak bardzo ich nie lubie..powiedizala ze jutro mam przyjsc do pielegniarki na pierwsyz zastrzyk ale chyba poczkeam na @ jeszcze ten likend..i jak nie przyjdzie to od poniedzialku zaczne brac zastrzyki.. . Jak myslicie zaczac od poniedizalku?? bo jakso tak mnie brzusio dosyc czesto teraz pobolewa i piersi..wiec moze przyjdize..dam mu jeszcze te 2 dni hehe ale jestem spokojniejsza juz..i to w duzej mierze dzieki wam.. :) pozdraiwam was dizewczynki:*:* i dizkeuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pytalska1 --- mysle,ze to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Oj, dzieki-:)))) acha, a co z tymi tabletkami, jesli sa teoretycznie za slabe dla mojego organizmu, to nie chronią wystarczajaco przed ciązą??? nie moge sobie juz na to pozwolic, mam 40-stke w tym roku!!!oj, starosc nie...-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pytalska1 ----- .... młodość nie wieczność . Dawka jest wytarczająca zeby zablokowac owulacje,wiec bez obaw.A nie lepsza bylaby spirala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ah... ale badała Cie ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Spirale juz mialam 3x-wiec mam dosc, okresy bardzo obfite i od 10 dni do 7 po 3 m-cach, nie mialm juz sily do takich ilosci potopu-:)))no i zaopatrzenie jak w hurtowni, wiec poki co pozostane przy tabletkch, dobrze sie czuje , cera ok-niech zostaną-:)) pozdrawiam Cie serdecznie i dziekuje za odpowiedzi-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
To bylo oczywiscie do MLODEJ POLOZNEJ-POZDRÓWKI-:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek_1112
Witam wszystkie Panie. Jestem już doświadczoną mężatką, z dwójką cudownych synków inie zamierzam już powiększać rodziny. Stosowałam 2 lata temu Logest- ponad 2 lata i czułam się o.k., tylko po pewnym czasie pojawiły mi się przebarwienia na twarzy. Dzisiaj dostałam od mojego ginekologa Yasminelle-i będę próbowała tego specyfiku, ale czy będzie dobry dla 35-latki?????????(podobno jest dobry dla młodziutkich dziewczyn) Czy miałyście może podobne problemy z cerą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Na pewno badala ;] Z tego co wiem to przed przepisaniem zastrzykow na wywolanie okrecu ginekolog zawsze musi wykluczyc ciaze ;] ah => widzisz ze wszytsko dobrze? mam nadzieje ze teraz juz wierzysz??? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinyo-kinyo
witajcie kobietki:)) mam pytanko - piję len mielony i herbatkę slim figura; czy to moze osłabia działanie tabletek - pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
kasiek1112 witaj,cieszę się,że ktoś w podobnym wieku tutaj jest razem pytalska1 cześć .Mi też wypisał lekarz leczniczo yasminelle,czekam na okres żeby zacząć brać.Wydaje mi się,że nie ma znaczenia wiek na tabletki.Są skuteczne i tyle.Ja natomiast miałam obawy o skutki uboczne ale dziewczyny trochę mnie pocieszyły,że każdy reaguje i naczej.Ja nadal bardzo się boję ale muszę spróbować bo mogę mieć operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie..ginekolog mnie nie badal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no tak czułam że nie... A usg Ci przynajmniej zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ---- dostałas zastrzyki bez badania?! To zanim je zaaplikujesz wybierz sie dla wlasnego bezpieczenstwa do jakiegos madrego lekarza,ktory Cie zbada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczynki szczerze to poczkema do poniedizalku z tymi zastrzykami..moze @ sie pojawi w likend.. a dizs boli mnie brzusio..od godz 5 :D moze to na okresik..wkoncu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×