Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
lekarze są naprawde madrzy... to nie bierz kochana pod żadnym pozorem zastrzykow przepisanych bez badania! i nawet jeśli miesiączka się nie pojawi do poniedziałku... tak jak radzi młoda położna-udaj sie do kompetentnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah --- Ja bym na Twoim miejscu tak sie nie smiala bo nie ma z czego....Jak mozna zapisac zastrzyki bez wykluczenia przyczyn braku okresu,nie chodzi tu o ciaze tylko o szereg innych schorzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewcyzny ja jej mowilam ze nie lubie zastrzykow i wolalabym jakies tabletki np luteine..a ona ze zastrzyki sa pewne..a luteine treba brac przynajmiej 10 dni 2 tabletki dizennie a zastrzyk to jedfno uklucie i ..szybciej miesiaczka wystapi.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze te dizsiejsze bole brzuszka cos przyniosa..mam nadzieje bo tez mi ise nie usmiecha brac tych zastrzykow..to sa zastrzyki hormonalne..jakies ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ----- ale tu nie chodzi o zastrzyki czy tabletki.Zanim sie przepisze jedno albo drugie trzeba kobiete ZBADAC !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja dziewcia jestem... to jak miala mnie zbadac?przez odbyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mi jak się okres spóźniał tygodniami to lekarz zanim mi dał luteinę to zrobiił usg dopochwowe (byłam dziewica), a jta wypisała Ci zastrzyki, od tak, jakby to była witamina C....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... witam Was ;). Biorę Yasminelle od 15 dni. Kierowałam się głownie chęcią uregulowania okresu ... (8dni i baardzo obfity (największy tampon, max na 3h ;/). Zaczęłam od pierwszego dnia okresu ... powiem szczerze, ze nie mam pojecia ile on trwał, bo przez około 13 dni krwawiłam i plamiłam, teraz zostają mi brązowe, śluzowate plamki na bieliźnie. Na szczęście. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, poza tym, ze wczoraj strasznie mi bylo slabo i mialam nudnosci, ale nie wiem, czy moge zwalac wine na tabletki ;]. Tabletki biorę codziennie pkt 21 ;]. Heh ... od tego momentu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczeń, jakoś mam stresa :P. Nie mogę sie pozbyć tego ... moze dlatego, ze to dopiero poczatek ;]. Upragnionym skutkiem ubocznym tych tabletek, oczywiscie bedzie powiekszenie piersi :P. Ile opakowan trzeba wziac, aby cokolwiek w swoim organizmie zauwazyc ? Stosujecie dodatkowe zabezpieczenie ? Bo na sama mysl, o prezerwatywie jest mi niedobrze ;/. I czy w stosowaniu tabletki nie przeszkadza, jak po okolo 0.5-1h dostane bardzo slabej biegunki ;p (mam szybka przemiane materii po herbatkach zielonych ;D) Pozdrawiam serdecznie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jej mowie ze spoznia mi ise okres praiwe 2 tyg a ona wspolzylas a ja ze nie..a ona no to trzeba wywoalec okres i owi przepsize ci 5 zastrzykow..i tak dalej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah --- jestes dziewica,nie odbylas stosunku i balas sie,ze mozesz byc w ciazy.....Uczylas sie biologi w szkole?Dziewice mozna zbadac przez odbyt i jak najbardziej przez pochwe,lekarz poprostu nie wepchnie Ci wziernika. I powinien to zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w takich sytuacjach i dziewice moga być badane, usg dopochwowe nie jest straszne a do normalnego badania lekarze maja mniejsze narzedzia i robia to delikatnie, poza tym blony dziewicze u niekotrych dziewczyn zwyczajnie nie istnieja, wystarczy tlyko chciec zbadac i dociec przyczyny... nie wiem ale jak napisałas ze to była kobieta ginekolog to od razu pomyślałam ze cos może być nie tak... nie wiem czmeu ale do kobit ginekolożek to ja całe życie mam uprzedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
młoda połozna ona uprawiała petting z chłopakiem i boi się że sperma mogła sie dostac do pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa..masz racje gdyby chciala to by mnie zbadala. no nic poczekam do poniedzialku i zobacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze biologii sie ucyzlam..ale niestety psychika wziela u mnie gore.. panikara jestem i tyle..ale jusio mi przeszlo.. :) teraz cierpliwie czekam na @ i nie mysle juz o tej nierealnej ciazy :) i w duzej mierze to dzieki wam.. sie uspokoilam:) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ah.. poczekaj kochana a jak okresu nie bedzie zglosc sie do innego lekarza, a okresem ze go nie ma się nie przejmuj, może miałas cykl bezowulacyjny, albo z tego stresu przez ciaza Ci sie zwyczajnie opóźnia Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
W sumie jak pleminiki znalazly sie przynajmniej na wargach sromowych to moglo dojsc do niepokalanego poczecia...Tak czy inaczej dziewczyne trzeba zbadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah prosze cie nie strasz bo znow zaczne schozowac..w 10 dniu spzoniajacej sie miesiackzi zorbilam sobie test ( ale nie z porannego moczu) wyszedl negatywny.. i nie mam zamiaru ise nakrecaj juz ta ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah prosze cie nie strasz bo znow zaczne schozowac..w 10 dniu spzoniajacej sie miesiackzi zorbilam sobie test ( ale nie z porannego moczu) wyszedl negatywny.. i nie mam zamiaru ise nakrecaj juz ta ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ---- i to by bylo rozsadne... Ale nie zmienia to faktu,ze musisz byc przebadana ginekologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzirewczyny brzuch mnie serio boli.. bez powodu by nie bolal prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
trzymaj sie ah, nie schizuj już, w ogóle jak masz na imię? Życzę wszystkim miłego weekendu :) pozbawionego schizów o niechcianej ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na imie Roksana :) i nie schizuje..juz mam dosc tego stresowania sie :) w ciazy nie jestem..nie bylo stosunku nie ma ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ---- bede szczera,nie bede Cie zapewniala,ze nie jestes w ciazy na 100% bo nie mam do tego podstaw.Nie pisze tego,zeby Cie straszyc ale warto zebys byla swiadoma ryzyka skoro juz sie baiwsz w te klocki...To,ze nie bylo sotsunku to nie znaczy,ze nie mozesz byc w ciazy.Skoro doszlo do wytrysku to jest zagrozenie,a jak wielkie zalezy od dnia i miejsca do ktorego te plemniki sie dostaly.Poczytaj sobie o cyklu kobiety o antykoncepcji, z mama pogadaj,badz swiadoma tego co robisz i rob to z głowa.A przede wszystkim idz do lekazra i niech Cie zbada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna--> wydaje mi ise ze wytrysky nie bylo tylko ten plyn .. bylo to zaraz po miesiaczce.. wiec dni nieplodne..robilam test 2 dni temu wyszeld neagtywny..wiec chyba nie mam sie cyzm martwic prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ---- masz sie czym martwic bo okres spoznia Ci sie 2 tyg.... Dlatego powinnas byc zbadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli sugerujesz ze to mzoe byc ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah --- sugeruje,ze lekarz powinien Cie zbadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczelam panikowac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ---- badanie ginekologiczne nie słuzy tylko po to zeby ciaze wykluczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×