Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
tagusia ----- nigdy nie uzywalam samopalacza.Ale kolezanki chwalą sobie dove summer glove.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkajjja
ale to sie zdarzylo tylko raz ,tylko raz wzielam o tej 16.45 pozniej juz tak kolo 12 godz albo przed troche o pol h myslisz ze moglo sie cos zaburzyc jest mozliwosc ze tabletki stracily swoje dzialanie ?bardzo cie prosze o odp mloda polozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kkkajjjav ---- napisalam przezciez,ze na dluzsza mete a nie jednorazowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkajjja
slicznie ci dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Cześć dziewczyny! Moża co niektóra jeszcze mnie pamięta.Po yasminelle wylądowałam na pogotowiu.Przerwałam oczywiście je brac i zrobiłam.......gruntowne badania,żeby zobaczyc co się dzieje.Okazało się ,że układ krążenia nie działa jak potrzeba.Dlaczego piszę? ROBCIE BADANIA DOKLADNE PRZED TABSAMI !!!!Robiłam juz po czasie i to na własną ręke bo lekarz nie uważał za konieczne.Piszę ku przestrodzę .Ja jestem typem np.,który w ogóle nie powinien sięgac po anty hormonalne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
tagusia ----- przebarwienia podczas opalania kiedy bierzesz tabsy moga powstać także po opalaniu na słońcu( nie tylko w solarium )a SPF przed tymi "plamami" nie chroni...SPF tylko ogranicza dostęp do skóry promieniowania UV które wpływa na przedwczesne po słoneczne starzenie się skóry (czyli powstawanie zmarszczek-jednak filtry muszą być wyższe niż 6 bo inaczej stosowanie ich praktycznie nic nie daje) Dove Summer Glow nie jest samoopalaczem tylko lekko brązującym balsamem do ciała i dlatego efekt opalenizny powstaje stopniowo w trakcie dłuższego używania..za to jeżeli chodzi Ci o szybką fajną równą i dośc trwałą opaleniznę to polecam tzw.opalanie natryskowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Powiedzialabym,ze nawet SPF wyzszy niz 10. Fakt,summer glove jest balsamem brazujacym ale z tego co zauwazylam u moich kolezanek efekt widac po 1 uzyciu.Opalanie natryskowe? Ta pomarancz mnie nie przekonuje.Ale to chyba nie to forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miammiamola---a co Ci się dokładnie stało i jakie miałaś objawy? Ja w poniedziałek pójdę na badanie krzepliwości krwi żałuję że nie poszłam już dziś no ale trudno. Boję się że coś może być ze mną nie tak ze względu na to, że dokładnie tydzień temu zaczęłam brać tabletki a w niedzielę trochę czułam jak bym miała napięte łydki, później piekło mnie raz pod prawym kolanem, następnie pobolewają mnie nogi i od dwóch dni i ręce ja mam wrażenie jak by właśnie pobolewały mnie te żyły ale już nie wiem czy sobie ze stresu czasem sama nie dokładam. Dodam że już wspominałam że byłam z tym u lekarki ale powiedziała że nic sie złego nie dzieje i żebym się tak nie przejmowała i żebym tak dużo nie czytała o tym wszystkim bo będę się cały czas martwić, ale ja nie czuję się do końca dobrze. Te pobolewanie nie jest cały czas przeważnie rano dobrze się czuję a zaczyna mi to dokuczać popołudniu i wieczorem. No i nie wiem sama co mam robić =-( bo strasznie się boję żeby mi sie czasem nic nie zrobiło do czasu aż pójdę na te badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kitty1234 --- domyslam sie,ze najbardziej obawiasz sie zakrzepicy...Wiec jezeli to ma Cie pocieszyc...zakrzepica nie zdarza sie czesto w obu nogach na raz,chyba ze u osob starszych.Wiec prawdopodnie masz niedobor pierwiastkow,co w polaczniu z trybem zycia moze dawac takie efekty.Ale uklad krzepniecia warto zbadac,a nawet powinien zostac oznaczony przed braniem tabletek.Jezeli bedzie ok,a nogi nadal beda bolaly to znaczy,ze musisz zmienic tabletki i tyle.Tak wiec spokojnie bo psychika tez ma duzo do powiedzenia.Im bardziej sie nakrecasz tym bardziej Cie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna--- tak psychika ma dużo do dodania, bo dziś jak gorzej sie poczułam znaczy zaczęły pobolewać mnie te ręce to nie mogłam przestać o tym myśleć i zresztą tak do teraz. A czy mogłabyś mi powiedzieć czym może być spowodowany ten ból w rękach?Właściwie to pobolewają mnie obie ale bardziej prawa jest to tak jak by ból od nadgarstka do łokcia. Nie jest mocny porównałabym go do ból reumatycznego. Czy może być to spowodowane niedoborem pierwiastków takich jak np magnez?Od 2 dni łykam aspargin 2 razy dziennie i piję raz dziennie plusz magnez no i juz od ponad miesiąca łykam centrum z luteiną. Chciałabym zaznaczyć że ok miesiąc przed braniem tabletek zdażyło mi się zasłabnąć a jak zrobiłam badania to okazało się że mam mało potasu, ale łykałam kaldyum i później jak robiłam badania to wyszło że jest wszystko ok, tzn uzupełniłam niedobór i profilaktycznie zaczęłam łykać centrum. Proszę napisz mi co myślisz o tych moich dolegliwościach bo powoli zaczynam wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kitty1234 ---- Ja mysle,ze to na tle nerwowym.Powiem wiecej,mysle,ze te nerwy to wina tabletek.Jak psychika zaczyna szwnakowac to wali sie wszystko.Wpedzasz sie w chorobe przez nerwy.Jezeli Ci to nie przejdzie to moim zdaniem zmiana tabletek bedzie konieczna nie dlatego,ze bola Cie nogi czy rece tylko dlatego,ze tabletki nie sluza Twojej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna--- być może masz racje, dam się na spokój i z wertowaniem stron internetowych i czytaniu non stop o tym. Poczekam spokojnie do poniedziałku, pójdę na badanie i wszystko się okaże i wyjaśni. Tym czasem dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
kitty1234---jesli te badania ktore zrobisz w poniedziałek nic nie wykażą i nie bedziesz miec zadnych problemów z krzepliwością (i jesli nadal bedziesz uzupełniać swoją diete o suplementy o których pisałaś) a objawy w rekach nie miną to moze warto żebys sprobowała zrobić sobie (albo poprosiła kogoś o pomoc)masaż połączony z ruchami przepychania chłonki bo z własnego doswiadczenia wiem,że kiedy tworzą sie zastoje chłonki to ból jest okropny..jeszcze zanim zaczełam brac yasminelle tez odczuwałam dziwne bóle w rękach były momenty że nie moglam ich zginac w łokciach i smarowałam różnymi maściami dostępnymi w aptece bo myslałam że to bóle reumatyczne....jak sie okazało pomógł zwykły masaż drenujący.. młoda położna--opalenizna natryskowa nie jest pomarańczowa (kolor jaki chce się osiągnąc można wybrac samemu)...a dove summer glow jest skuteczne tylko do pierwszego peelingu albo skaleczenia bo polaniu wodą utlenioną skóra sie odbarwia i wtedy dopiero jest piękny pomarańcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zapominalska ---- kiedys sie nad tym zastanawialam,ale dzieku Bogu wczesniej moglam zobaczyc u paru osob efekty tego opalania...Wszystkie odcienie pomaranczy barwiace ubrania.W necie nie znalazlam ani jednej pozytywnej opinii na temat efektow tej metody i dalam sobie spokoj. A zastoj chlonki nie objawia sie obrzekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
z doświadczenia wiem ze nie u wszystkich występuję obrzęk zwłaszcza jesli chodzi o ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zapominalska ----- mnie teoria i praktyka uczy czego innego.Ale niewazne,akurat w jej wypadku limfa wydaje mi sie najmniej prawdopodobna ale nie nam to oceniac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... opalanie natryskowe JEST pomarańczowe. I nie ma co tu dyskutować, sama niestety sie na to nabralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi54321
Dziewczyny a czy mozna przy tabletkach anty stosowac witamine E podobno zmniejsza krzepliwosc krwi czy to prawda bo mi ostatnio powychodzily strasznie zyly wlasnie na nogach i rekach i mam poczucie jak by byly napuete czy to moze byc przez tabletki wzielam dopiero pol swojego pierwzego w zyciu opakowania. Doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sisi54321 --- wit.E nie ma takich wlasciwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
no ja niestety musiałam pójść na solarium bo zwykłe słońce mnie nie bierze. na razie nie mam przebarwień ale zobaczymy jak będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi54321
a wiesz co można innego może stosowac w tym celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sisi54321 --- kwas acetylosalicylowy,hepryna,wszelkie masci z hepryna badz kasztanowcem,cos na wzmoicnienie naczyc,duzo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi54321
Dzięki Młoda Położna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi54321
Może zawracam głowe ale czy wiesz może czy acesan -czyli kwas acetylosalicylowy jest bez recepty moze bop patrzylam w internecie ale nie ma podane (albo nie koge znalesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi54321
Może zawracam głowe ale czy wiesz może czy acesan -czyli kwas acetylosalicylowy jest bez recepty moze bop patrzylam w internecie ale nie ma podane (albo nie koge znalesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sisi54321 ----- nie baw sie w takie leki bez konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara899999
dziewczyny:) od 5 dni cyklu zaczelam brac Yasminelle bo tak kazal mi lekarz :PP na ulotce jest napisane ze przez pierwsze 7 dni trzeba miec dodatkowe zabezpieczenie;) wiec minelo 14 dni i dopiero zdecydowalam sie na stosunek:) i wlasnie po nim zaczelam miec mdlosci i mam je juz 2 dni;/ co to moze oznaczac? mam je po kazdym posilku;]tabletki przyjmowalam regularnie najwyzej 30 minut roznicy,mysliscie ze to moze byc ciaza i ze tabletki nie zadzialaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
panikara899999--skoro tak kazał Ci lekarz i tak jest napisane w ulotce a Ty odczekałaś 14 dni to moze troche więcej zaufania do lekarza ulotki i do siebie? Ja osobiście bardzo bardzo wątpie,że mogłaś zajsc w ciąże zresztą z tego co mi sie wydaje to tak wczesna "ciąża" a właściwie samo zapłodnienie bo minęły dopiero 2 dni (a o ciązy mozemy mówić dopiero po implantancji zarodka a to nastepuje po okolo 7 dniach) nie daje jeszcze objawów... także nie stresuj się bo nie ma czym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara899999
ale dziwi mnie to ze bralam te tabletki ponad 2 tyg i nic zadnych skutkow ubocznych;/ a nagle terazzz mdlosci;/ wiec mnie to niepokoi;) moze sobie urajam i dlatego:) ale dziekuje za pocieszenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
ciekawe czmeu kazał Ci je brac od 5 dnia cyklu a nie od 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×