Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość bocobybylogdyby
zabrzanka a po co chcesz robić test? Kochałaś się w przeciągu tych 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrzanka
nie kochałam sie w ciągu tych dwóch dni. Tylko się zastanawiam czy tak może się stać po tabletkach, że nagle zniknie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zabrzanka Może się tak stać, każdy organizm reaguje indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
zabrzanka...........kochana ty juz tak nie panikuj po co test...to normalne ja jak zaczynalam a bylo to jakos pol roku temu to tez po pierwszej tab okres mi znikna wiec nic sie nie boj to tak ma byc .pilnuj godziny bierz regularnie uwarzaj na inne leki i szalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinus_inc
Witam. Wiem, ze to pytanie padalo wielokrotnie, ale mam mentlik w glowie od informacji z przejsciem z jednych tabsow na drugie. Bralam Diane 35, zrobilam 3 miesiace przerwy i teraz jestem przy 4-5 pigulce Yasminelle z pierwszego blistra. Czy ochrona przed ciaza jest juz zagwarantowana? Czy moze ze spokojem odczekac jeszcze te 2-3 dni do pelnego pierwszego tygodnia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola87
KAOOOlina===>tak tez myslalam ze bardzo obawiasz sie przytycia a tak naprawde nie "''grubniesz'' tez tak mialam...juz od pierwszego dnia dnia czulam ze tyje---a to wszystko zeby sobie po prostu ponarzekac:) my kobiety tak mamy, gdy niczego nam nie brakuje to trzeba wymyslic sobie jakis kompleks;) I zaloze sie ze wcale nie brzybylo Ci 2 kilo:) uczucie ''spuchniecia'' minie po jakims czasie wiec nie panikuj prosze....i nic sobie nie wmawiaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola87
Pinus_inc====>tabletki antykoncepcyjne gwarantuja ochrone juz od pierwszej tabletki. okolo 4 godzin po jej zazyciu gdy wchlonie sie zupelnie. Jesli nie wymiotowalas i nie mialas biegunki od momentu rozpoczecia blistra jestes w pelni zabezpieczona, nie musisz czekac do konca tygodnia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrzanka
dziękuje dziewczyny za odpowiedź, teraz już jestem spokojniejsza, no i można szaleć :) Pozdrawiam! Miłego dnia! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanko, chce wyrobic sobie ksiazeczke zdrowia i do tego potrzebne mi sa badania kału, czy zazywanie yasminelle bedzie mialo wpływ na wyniki badan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinus_inc
=> Wesola 87 Wielkie dzieki za odpowiedz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisAL
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE ROBIE JUZ SIEDMI DNIAOWA PRZERWE DZIS JEST CZWARTY PRZERWY I OKRESU NIE DOSTALAM A TABLETKI BRALAM REGULARNIE ZAWSZE O TEJ SAMEJ PORZE RAZ TYLKO TRZY GODZINY PONIEJ CZY MOZE BYC TAK ZE NIE DOSTANE OKRESY PODCZAS TEJ PRZERWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
emisAL --- po 1 interpunkcja,bo az oczy bolą jak to się czyta. Po 2. przerwa trwa 7 dni,i tyle dni na pojawienie sie krwawienia.Moze sie pojawic pierwszego dnia,a rownie dobrze siodmego.I nikt,Ci nie zagwarantuje,ze zawsze tego samego dnia bedzie sie pojawialo.Wiec nie panikuj na zapas bo to w niczym nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaa_88
witam. od kilku dni biore yasminelle, wszystrko bylo okej. Jednak wczoraj kochalam sie i bolą mnie jajniki. czy wszystko jest okej ? od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisAL
MLODA POLOZNA DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ A Z TA INTERPUNKCJA TO PRZYPADEK NIKT NIE JEST IDEALEM JESZCZE RAZ DZIEKI POCZEKAM DO NIEDZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Lolaa_88 ---- nigdy w zyciu nie bolaly Cie janiki? One maja prawo bolec nawet jak bierzesz tabletki.A jak bol jest nie do wwyrzymania to trzeba poprosic lekarza o zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola87
nowa5..nie zalamuj nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola87
nowa5++> tabletka wchlania sie do krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze panikuje ale nie wydaje mi sie to9 mozliwe ze w ciagu tej przerwy nie wystapi krwawienie, bynajmniej nigdy mi sie cos takiego nie przytrafilo. No i jestem w kropce bo juz w sobote musze zaczac tabletki brac, no i nie jestem naprawde pewna co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
młoda położna,mam pytanie,ile trzeba odczekac po atbletkach anty aby zrobić badania hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Absolutne minimum - 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikko
hej dziewczyny, nie wiem czy to jest jeszcze w zakresie waszej wiedzy, bo jest troszkę zmienne z tematem, ale mam pyt. Otórz miesiąc temu byłam u ginekologa, m.in. zapisał mi yasminelle, kazał zrobić USG piersi po okresie i badania krwi. wczoraj skończyłam 1 blister noi czekam na okres a badania (usg) jeszcze nie zrobiłam bo akurat wyjechałam z miasta i jeśli pójdę teraz po tym okresie to bez zmian??tzn czy nie za późno?? bo teraz mają prawo się "zmieniać" itd więc czy to ma sens..już sama się gubię w tym co piszę i nie wiem o co mi chodzi:) noi badania krwi...kiedy najlepiej wykonać, zapisałam się na jedno i drugie 17-go (po okresie) może być?? ;) a no i hmmm, odebrałam dziś wynik cytologii.. II grupa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nikko --- tuz przed i w czasie okresu piersi sa obolale,wiec badanie USG w tym czasie nie jest przyjemne.Daltego lekarze zalecaja to badanie po okresie. Badanie krwi najlepiej bylo zrobic przed braniem tabletek,zeby sprawdzic czy sa jakies p/wskazania.Kiedy wykonac? rano i na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikko
niestety nie zdążyłam zrobić badania krwi gdyż biegłam do ginekologa na ostatnią chwilę gdy czułam się "przed okresowo" (ponieważ mam nieregularne miesiączki :)) aby mnie przebadał i zapisał te tabletki bym mogła już zacząć brać od 1 dnia okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nikko ---- krew sie pobiera w 5 minut..Ale to Twoje zdrowie i Tobie powinno zalezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikko
no ale pobiera się rano, a w nocy zaraz po wizycie u ginekologa dostałam okresu- dlatego piszę, że nie zdążyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna... co ja mam zrobic dzis mam 5 dzien przerwy i nie mam okresu. no i wogole nie czuje zebym miala go wogole dostac. jesli jutro nie dostane to mam zaczac brac w sobote kolejne opakowanie??? czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nikko --- pobiera sie krew,odbiera wieczorem wyniki i jak jest wszystko ok to problem z glowy.Jak nie to dzwoni sie do lekarza z pytaniem czy brac dalej.Bo jak masz watrobe nie calkiem zdrowa,albo czas krzepniecia nie taki to przez 3 tyg brania tabletek mozna sobie krzywde zrobic. Tak to powinno wygladac.Niestety w Polsce ginekolodzy potrafia powiedziec,ze badania przed zapisaniem hormonow.'Nie moje zdrwie,nie moj problem'.Polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
betkkka87 --- rozpoczac nowy blister i wykonac telefon do przyjaciela,czyli ginekologa.Ale masz jeszcze cale 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×