Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lenjka......
hej dziewczyny mam pytanie moze mloda polozna mi pomoze mianowicie biore tab juz od pol roku moze wiexcej i nigdy mi sie nie przytrafila taka sytuacja .........wczoraj rozpoczelam nowy bister podczas 7dniowej przerwy kilka razy bralam tab przeciw bolowe bo lecze zeba a teraz jak nigdy okres przeciagna mi sie juz gdy po pierwszej tab z nastepnego bistra cos nie tak???jestem bespieczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa20
Hej dziewczyny!Biorę Yasminelle dopiero 3 dni ale zauważyłam, że strasznie często oddaję mocz, praktycznie co pół godziny biegam do łazienki...Wcześniej nie zdarzały mi się takie sytuacje...Ogólnie czuję się dobrze...Tylko ta ciągła bieganina...Czy któraś z was ma podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia45347747
Mam pytanie dla dziewczyn obcykanych w temacie. Prosze ładnie o odpowiedź :) A więc chodzi o to czy przyjmowanie tabletek codziennie z godzinną- dwugodzinną różnicą daje jakąś różnice? Można sie spóźnić do 12 godzin podobno. A ja zapominam często niestety i przypomina mi sie po godzinie :) pozdrawiam. Ps. Kończe w tym tyg opakowanie, zauważyłam że piersi mi sie zaokrągliły z czego sie niezmiernie ciesze, pozatym żadnych ubocznych skutków nie mam, czuje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
monia45347747 ---? do 12 godzin mozesz przyjac tabletke, jednak bardziej skuteczne jest przyjac ja do 2 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
lenjka...... --- nie wiem czy jestes bezpieczna,ale zabezpieczona jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaaa
Dziewczyny mam sprawe! Biore wlasnie 2 opak.Yasminelle i poki co roznie bywalo ale nie jest zle tylko chcialam sie zapytac bo zauwazylam ze troszke mnie wysypuje na buzce a mam juz ponad 20 lat i CZY TO MINIE PO DłUZSZYM CZASIE BRANIA TABL??? Ponoc tabl.poprawiaja wyglad cery...Jak to jest u Was?? macie ładne Buzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda_86
Witajcie! opisze w kilku słowach swoją historię z pigułeczkami... przez 2 lata brałam HARMONET i czułam się po nim rewelacyjnie a co najważniejsza skończyły się bolesne miesiączki i "działały" ;) jednak po tym czasie zaczełam strasznie krwawić podczas brania, ginekolog nakazał zrobienie przerwy 6 miesięcznej po czym przepisał mi YASMINELLE, za 5 dni kończe pierwsze opakowanie i czuje się okropnie! bardzo krwawie, mam silne skurcze, wypływają ze mnie frgmenty tkanki i mam biegunke...lekarz kazał mi czekać ale ile można...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce1511
mam problem tabletke zawsze biore okolo 22 ale wczoraj zapomnialam i wzielam ja doipero o 10 rano jest to ostatnia tabletka 2 tyg. czy powinnam teraz dodatkowo sie zabezpieczac a jesli tak to przez jaki okres czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik___
A ja mam takie pyatnie zaczelam brac dopiero tabletki jutro zaczynam 3 opkowanie i mam czasami delikatne bole rak i nog (ale rzekomo moga utrzymywac sie do 3 miesiecy jako skutki uboczne bole nie sa mocne) jednak naczytalam sie troche w internecie o zakrzepicy, ktorej sie wystraszylam i czy mozna brac tak profilaktycznie aspirin protect? Prosze o odpowiedz osobe ktora sie orientuje. Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik___ ---> Wydaje mi się, że biorąc na dłuższą metę aspirynę powinnaś ustalić to z lekarzem... A jeśli masz bóle w obu nogach to nie ma co się obawiać, bo zakrzepica nie występuje w obu kończynach równocześnie. Aspargin powinien rozwiązać problem bólów kończyn. Choć też te bóle wcale nie muszą być spowodowane przyjmowaniem Y. slonce1511 ---> W ulotce jest napisane, w drugim tygodniu nie musisz się zabezpieczać. Wystarczy czytać, wtedy będziesz wiedziała co robić zamiast pytać się obcych ludzi, którzy mogą nagadać Ci głupot ;] Linda_86 ---> skutki uboczne mogą występować przez kilka pierwszych miesięcy (zazwyczaj 3). Ja bym wzięła jeszcze jedno opakowanie i wtedy ew. bym pomyślała nad zmianą. Majkaaaaa ---> Biorę siódme opakowanie tabletek i moja cera ma się dobrze. Jedynie trochę zaskórników mam, ale nie są specjalnie widoczne ;) Zresztą da się ich pozbyć różnego rodzaju preparatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
kasik___ ---> bole rak i nog bardzo ladnie zalatwia aspargin :) polecam Ci go. Ja z tymi bolami walczylam przez 3 blistry, teraz minely :) naszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik___
No biore aspargin z wit b6 bo niby się lepiej wchłania i ogólnie może i mniej bolą mnie te ręce i nogi ale były chwile że chciałam już odstawić tabletki. Jednak zdecydowałam się na jeszcze jedno opakowanie 3 bo nawet przez 3 miesiące podobno skutki uboczne mogą dokuczać zobaczymy Mam nadzieję że bóle przejdą tylko wystraszyłam się zakrzepicy ale skoro mówicie że jak bolą obie nogi i ręce to zakrzepicą nie ma się co martwić to się trochę uspokoiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!Jestem po szóstym opakowaniu !!!Czuje się dobrze nie mam bóli nóg, rąk nie mam zawrotów głowy ani wymiotów.Czasem bolą mnie jajniki ale biorę tabsy ze względu na endometriozę więc chyba mają prawo.Mój problem polega na tym ,że mam praktycznie zerowe libido!!! Staram się ,ale w trakcie po prostu tracę ochotę o orgazmie nie ma mowy.Wcześniej tak nie było ,co się dzieje? czy jest na to jakiś sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunuś
drogie Panie! mam takie dziwne pytanie.. jestem dopiero po 2 tabletce Yasminelle i jeszcze nie zaczelismy z moim partnerem wspolzyc bedac zabezpieczeni tabletkami. zastanawia mnie to, czy moj facet ma "wyjsc ze mnie" przed wytryskiem, czy sperma moze pozostac w pochwie. jezeli tak, to co sie z ta sperma dalej dzieje? ja wiem ze moje pytanie dziwnie brzmi, ale jakos tak sie boje ze nawet biorac regularnie te tabletki mozemy wpasc.. czy moglybyscie mnie jakos "uspokoic"? prosze o odpowiedz, dziekuje! :)drogie Panie! mam takie dziwne pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
RexonaM ja miałam bardzo podobnie, było to okresowe, ale później minęło. Jeżeli brak ochoty na seks trwa już od dłuższego czasu i nie widzisz zmiany chyba bedziesz musiała pomyśleć o zmianie tabletek. kunuś tabletki antykoncepcyjne blokują owulację. czyli jeśli sperma dostanie się do "środka" to i tak plemniki nie będa miały czego zapładaniać. w efekcie nie musisz się obawiać że zajdziesz w ciąże, w koncu po to bierzesz tabetki, no nie? a co się dzieje ze spermą? zgodnie z prawem grawitacji, wypłynie ona z Ciebie po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga........
chcialam sie zapytac, skonczylam wlansie 2 opakowanie jasminelli, zrobilam dopiero 2 dni przerwy, czyli zostalo mi 5 do zaczecia nowego opakowania, tyle tylko ze w niedziele przyjezdzamoj maz i zapewne bedziemy sie kochac, czy moglabym po tych 2 dniach zaczac kolejne opakowanie a nie robic 7 dniowa przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
ok jesli biore tab yasminelle i rownoczesnie po 4 tab przeciwbolowe .wzielam tez 4 tab ketonalu ale nie na raz musze tak przez ten tydz bo lecze zeba a wizyta dopiero jutro .to czy jesli odczekam 7dni od tego czasu gdy bralam tab przeciwbolowe bede w pelni zabezpieczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lenjka..... ---a dlaczego sadzisz,ze ketonal wchodzi w interkacje z yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
eveliniątko ---- bo w czasie brania tabletek okres nie wystepuje,tylko krwawienie z odstawienia,ktore pojawia sie w czasie 7 dniowej przerwie a nie 3 dniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
BO TO SILNY LEK OPRUCZ TEGO BRALAM JESZCZE APAP ,NUROFEN FORTE.IBUPROM TO DUZO ALE NIE MIALAM WYBORU OCZYWISCIE NIE NA RAZ ALE MYSLE ZE TYLE LEKOW NAPEWNO COS NAMIESZALO MYLE SIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lenjka..... ---- jezeli przez ta mieszanine lekow nie doszlo do niewydolnosci watroby to na yasminelle nie ma to wplywu.Na przyszlosc nie mieszaj lekow p/bolowych ze soba.Nie dlatego,ze wplywaja na yasminelle tylko dla dobra wlasnego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Zadne srodki p/bolowe nie wplywaja na dzialanie yasminelle.Chyba,ze dochodzi do uszkodzenia watroby,np.przy zatruciu paracetamolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosh89
ja biore od roku yasminelle i jest wszytsko wporzadku mam ladniejsza cere i nic nie przytylam no i miesiaczki sa bardziej znosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
CZYM TA NIEWYDLNOSC SIE OBJAWIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik19
duzo dziewczyn pisze tutaj ze miały pogorszenie cery..i ja takze mam;/ przesuszona i bardziej mnie wysypuje CZY TO MINIE??? bo nie wiem czy mma zmienic tabletki. Ponoc aby wszystko sie unormowalo trzeba jakies 3 miesiace poczekac i zacznie sie poprawiac cera ale czy tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha myszka
hey dziewuszki:) mój ginekolog przepisał mi również jako pierwsze moje proszeczki YASMINELLE:) pyt.takie..gdzie można je kupic najtaniej?? chodzi mi o Cenrum Warsazwy..lub Pruszków:)!! bo jak patrze na te wasze podawane ceny to ;/ i osoby zażywajaze je...- czy jest wszystko z wami OK??:) jakie reakcje na ich obecnosc w organizmie?? buziaczki..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA 86
biorę yasminelle od 1.5 roku, pięć dni temu brałam pierwsza tabletkę z opakowania i po 6 godzinach od przyjęcia wymiotowałam:( czy tabletka zaczeła działać? czy jest możliwe zajście w ciąze jeśli dzień wcześniej uprawiałam seks?proszę niech mi ktoś odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×