Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
bocobybylogdyby --- tu juz kiedys dziewczyny podawaly pare tytulow.Ja znam tylko podreczniki dla studentow. Antykoncepcje hormonalna najlepiej opisuja tak naprawde podreczniki z farmakologii ;-)Bo nawet w podrecznikach z gienkologii temat jest 'pobierznie' traktowany. Ps. Jaki masz probklem z apapem? Ty tez uwierzylas w te bajki,ze niby oslabaia dzialanie? Prosze Cie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
mloda polozna a jakbym np pila wiecej wody dziennie niz zwykle, np 2-3 litry? mniej bede puchnac? czy zadziala to jeszcze gorzej, ze wiecej wody bedzie moj organizm zatrzymywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
młoda położna apap podałam jako taki trywialny przykład.. bo jeśli w ulotce antybiotyku nie ma podanych inerakcji z tabletkami anty, to zielona pacjentka, każdy lek może podejrzewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
eveliniątko jak plamisz TYLKO podczas i po stosunku, to muszisz udac się do ginekologa, bo jeżeli plamienie występuje cały czas to nie ma w tym nic niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona1223
opisujecie tutaj wiele przypadków, bólu nóg, widocznych żył. ja brałam Y. i miałam to samo. Na lekarzu wręcz wymusiłam zmainę na cilest i co? I mój problem obolałych nóg poszedł w niepamięc, zaraz po 1 opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azumii87
czesc Dziewczyny! mam do sprzedania 2 opakowania tabl yasminelle. jedno jest nowe w folii (21 tabl) w drugim brakuje tylko 2och tabletek. Cena do uzgodnienia moge sprzedac nawet 2 w cenie 1 chce sie tylko tego pozbyc. pozdrawiam. chetne piszcie na @ : azumii87@o2.pl pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azumii87
czesc Dziewczyny! mam do sprzedania 2 opakowania tabl yasminelle. jedno jest nowe w folii (21 tabl) w drugim brakuje tylko 2och tabletek. Cena do uzgodnienia moge sprzedac nawet 2 w cenie 1 chce sie tylko tego pozbyc. pozdrawiam. chetne piszcie na @ : azumii87@o2.pl pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azumii87
czesc Dziewczyny! mam do sprzedania 2 opakowania tabl yasminelle. jedno jest nowe w folii (21 tabl) w drugim brakuje tylko 2och tabletek. Cena do uzgodnienia moge sprzedac nawet 2 w cenie 1 chce sie tylko tego pozbyc. pozdrawiam. chetne piszcie na @ : azumii87@o2.pl pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
majkaaaaa pijąc wiecej wody, pobudzic nerki do pracy, tym samym będziesz częściej oddawać mocz. Może to w jakiś sposób rozwiązać Twój problem, jednakże zastosuj się do rady młodej położnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
hej mam pytanko wiem ze w czasie 7 dniowej przeryw jestem tez zabezpieczona, ale czy jak wezme w czasie tej przerwy jakis srodek przeczyszczajacy to czy ta skutecznosc antykoncepcji jakos sie zmniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
klapa nie zmiejszy się, bo wtedy nie bierzesz tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
a czy ocet jablkowy ma jakis wplyw na tabletki...bo juz wczesniej padlo takie pytanie...a nie bylo odp...:) a jestem ciekawa bo z tego co wiem ocet ten hamuje laknienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
klapa nie wydaje mi się żeby ocet jabłkowy miał jakiś wpływ na tabletki, ale na 100% nie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Yasminelle biorę od stycznia (obecnie siódme opakowanie). Wszystko jest OK, nie mam skutków ubocznych, w zasadzie to nie czuję, że je biorę. Tylko od drugiego tygodnia zaczynają mnie piersi boleć, ale nie jest to zbyt uciążliwe. W ulotce doczytałam się, że Y mogą powodować opryszczkę. No i tu jest teraz moje pytanie: Czy Yasminelle może również mieć wpływ na chorobę skóry zwaną półpasiec? Bo w końcu też jest to choroba spowodowana przez opryszczkę. 2 dni temu zauważyłam u siebie coś podobnego do półpaśca, ale jeszcze nie byłam u lekarza (jutro się wybieram) :/ ehh, mam nadzieję, że to jednak nie to, bo ponoć ciężko to wyleczyć, a też może później być nawrót choroby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Funia89 --- yasminelle nie moga powodowac polpascia bo jest to choroba zakazna.Czyli musisz sie nia od kogos zarazic.Jest wywolywany przez wirusa ospy.Yasminelle tez nie sa przyczyna powstawania opryszczki,tylko kobiety stosujace antykoncpecje hormonalna sa bardziej narazone na infekcje drog rodnych.ALe tabletki nie sa bezposrednia przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!słuchajcie,mam pudełeczko yasminelle-oddam za 30zł!!!Moja pani doktor niestety się pomyliła i zamiast Yasmin napisała na recepcie Yasminelle...Bez konsultacji z nią kupiłam na próbę jedno pudełko (pani w aptece stwierdziła, że różnica jest znikoma),ale zanim zaczęłam je brac zdecydowałam,że jednak do niej zadzwonię i zapytam.Okazało się,że jednak nie powinnam zmieniac tabletek...w taki oto sposób stałam się posiadaczką Yasminelle, więc jeśli któraś z Was chciałaby je ode mnie nabyc,proszę o kontakt:ania175@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
Dziekuje jakby ktos wiedzial na 100% to moze dac znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
klapa --- nie ma doniesien o tym,zeby jakiekolwiek produkty spozywcze wchodzily w interakcjie z tabletkami.Tylko ostroznie z grejpfrutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dziś u ginekologa i kazał mi odstawić w ogóle tabletki, jak pisałam wcześniej bralam jedno opakowanie yasminelle pożniej jedno cilest dzis własnie skonczyłam i niestety jak bolaly mnie rece i nogi tak bola do dzis. Dlatego gin powoedziala ze bez sensu jest w ogole zmiana tabletek bo tak bedzie po kazdych tak samo i po plastrach i nie chciala w ogole przepisac mi juz nic. Mloda Położno mam pytanie do Ciebie mowilas ze mialas podobne problemy tzn ze tez bolaly cie rece i nogi powiedz mi jesli mozesz czym to jest spowodowane?A teraz to i z seksu nici bo po odstawieniu tabletek jest sie bardziej plodną. A jezeli ktoras z was wie to moze po jakim czasie od zaprzestania brania tabletek organizm wraca do normy i zmniejsza sie ta p[lodnosc? Z gory dziekuje zaodpisanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia98712
Hej dziewczyny mam do sprzedania 2 opakowania yasminelle jedno sprzedam za 30 złotych są nie otwierane zapakowane oryginalnie. jeżeli któraś z Was jest chętna to proszę niech pisze na mój adres madzia987121@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kitty1234 --- u mnie mialo to zwiazek z niedoborem potasu i magnezu.Po odstawieniu yasminelle zupelnie przeszlo. Nie rozumiem dlaczego z sexu nici? Skoro nie chcesz zajsc w ciaze to i tak bedziesz musiala sie zabezpieczac,a po odstawniu tabletek jest zwiekszone ryzko zajscia w ciaze mnoga.Taki stan moze trwac przez pare miesiecy i co? Bedziesz zyla w celibacie?A prezerwatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Handel lekami w necie jest nielegalny.Wiec juz moze przestance pisac pare postow na raz w tej samej sprawie.Jak ktos bedzie chetny do wspolnego lamania prawa to na pewno Was znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kitty1234 ---- diagnozowanie przez net tak naprawde nie ma sensu.Wiec jezeli moge Ci cos doradzic.....Wybierz sie do internisty.Ja tez ze swoimi dretwieniami nog i bolami chodzilam wlasnie do takiego lekarza.Ginekolodzy nie beda szukali innej przyczyny niz tabletki hormonalne,a moze warto?Warto wykluczyc inne powody,a moze wlasnie powod jest 'blachy' i polega na duzym niedoborze jonow?Internista skieruje Cie na odpowiednie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
mloda polozna a jakbym np pila wiecej wody dziennie niz zwykle, np 2-3 litry? mniej bede puchnac? czy zadziala to jeszcze gorzej, ze wiecej wody bedzie moj organizm zatrzymywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
majkaaaaa --- juz otrzymalas odpowiedz na to pytanie.Z tym,ze pod koniec cyklu nie pij wiecej jak 2 l dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
kitty1234 ale te bóle tak nagle pojawiły się po rozpoczęciu brania yasminelle? czy bolały Cię nogi już wczesniej? Bo faktycznie młoda połozna ma rację, może Twój problem nie lezy wcale w tabletkach anty. Ja brałam Yasmin dosyć długo i też pobolewały mnie nogi, teraz biorę Cilest, czuję sie super, raz na jakiś czas łyknę aspargin i jest ok. Ale pwoiem Ci że niektórzy mają taką "urode" z tymi dretwieniami i bólami. Ja mam słabe krążenie w kończynach i od zawsze, jak tylko dłuzej potrzymam nogi w jednej pozycji, od razu chodzą mi tzw mrówki, rece i nogi mam też przeważnie bardziej zimne niż cała reszta ciała, ale jakoś jeszcz enic z tym nie robiła... może też warto się wybrać do jakiegoś specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest prawdopodobne,że przy braniu tabletek się chudnie? Ja mam takie wrażenie , a nie zależy mi na tym specjalnie bo jestem sczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolona 1223 --- a czy oprócz widocznych żył robiły Ci się także tzw \"pajączki\"? Bo ja mam z tym problem...byłam u gin, miałam robione badania krwi i wszystko jest w normie, a one jednak nadal się pojawiają...nigdy nie miałam z tym problemu, trudno też doszukać mi się innej przyczyny niż tabletki. Ten problem zaczął mi się po dwóch opakowaniach Yasminelle. Młoda Położna -- w związku z moim problemem smaruję się żelem Aescin i biorę Aescin z tabletkach... powinnam kontynuować, czy może poleciłabyś mi coś skuteczniejszego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
RexonaM --- z uwagi na to,ze maja skladnik odwadniajacy i moga zmniejszac apetyt, tak. Tigre --- jezeli nie chcesz miec zylakow to ja bym Ci proponowala zmiane tabletek.Pajaczki to juz jest wstep do zylakow,one juz nie znikna, a skoro pojawiaja sie nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×