Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Pytanie do MLODEJ POLOZNEJ witam, biore tabletki od 2 miesiecy, jak do tej pory jest dobrze mozna powiedziec ze super. ale mam maly problem bo w przyszlym miesiacu mam wyjazd i akurat wtedy wypada tydzien przerwy. czy moze sie cos stac (zaburzenia , zle samopoczucie) jesli po zakonczeniu tego opakowania zaczne brac odrazu nastepne??? czy to normalne , czy raczej nie powinno sie tak robic skoro biore tabletki tak krotko?? bardzo prosze o odpowiedz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_myszka
marysienkaaa--- pierwszy raz może boleć, ale to nie oznacza, że trzeba poczekać z drugim. Jeśli będziecie mieli ochotę, możecie od razu mieć drugi i trzeci raz:P kto pomoze--- możesz wziąć dwa opakowania pod rząd, ale musisz liczyć się z plamieniami i złym samopoczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana22
hej dziewczyny pomozcie mi!! biore yasminelle od marca po jakims czasie brania dostawalam okres w czwartek dwa miesiace temu dostalam w srode a miesiac temu dostalam w sobote i mialam do wziecia jeszcze trzy tabletki!! teraz mam problem bralam regularnie zawsze o 18 tej godzinie w poniedzialek skonczylam opakowanie dzisiaj jest czwartek a okresu dalej niemam!! co mam robic?? pomozcie mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana22
hej dziewczyny pomozcie mi!! biore yasminelle od marca po jakim czasie dostawalam miesiaczke w czwartek a konczylam tabletki trzy dnio wczesniej w poniedzialek !! dwa miesiace temu dostalam w srode!! a miesiac temu juz w sobote a mialam wziasc jeszcze trzy ta bletki !! teraz skonczylam opakowanie normalnie w poniedzialek a dzisiaj jest czwartek a okresu dalej niemam!! co mam robic!! pomozcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zalamana22 jak sytuacja się powtórzy, że krwawienie wystąpi wcześniej, to zgloś się do lekarza. a krwawienie nie musi zawsze pojawiać się w tym samym dniu. zagubiona 20 ja na Twoim miejscu nie brałabym 2 opakowań pod rząd po drugim opakowaniu. Ale zrobisz jak zechcesz. przy łączeniu opakowan, moze ale wcale nie musi wystapic złe samopoczucie i plamienia. marysienkaaa wszystko zależy od tego jak solidną masz błone dziewicza. Niektore dziewczyny nawet nie odczuwaja jej przerwania, a inne musze troche odczekać bo wystepuje ból. malvi żaden ból nie jest "norma", ale to fakt jajniki moga pobolewać. ale jesli bol się utrzymuje przez dłuzszy czas, to lepiej zgłosić to przy wizycie lekarzowi. emuewa google - zakprzepica i wszystko jasne. fifi761 jezeli krwawienie jest faktycznie intensywne i bardziej przypomina okres niz plamienie to udaj się do lekarza. mmrroowwaa jest to opisane w ulotce o ile mnie pamiec nie myli. skracasz tyle dni przerwe ile dni wczesniej chcesz dostac krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana22
dzieki cobybylogdy!! dostalam juz recepte i musze przejs na yasmin!! od wtorku mam zaczac brac!!! ale niemam okresu i przychodzi mi najgorsze do glowy!! mam 10 miesieczna co0reczke i jak pomysle ze moze znowu jestem w ciazy to.................!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 19-nastka
Genie!ulotke przeczytalam tyle razy ze juz praktycznie znam ja na pamięc....ale jak dla mnie wypowiedź drugiej osoby na podstawie wlasnego doswiadczenia też jest ważna....lepiej sie pytać rozumu nam od tego nie ubędzie......Dziekuje za odp;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie: biorę Y o 21.00 i zawsze na wieczór lubię sobie pić zieloną albo czerwoną herbatę. Potem często sikam, czy nie wysikam od razu tej tabletki? Wiem że to głupie ale jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i troche się obawiam :(:(:( byłam dzis u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robic,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i troche się obawiam :(:(:( byłam dzis u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robic,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami_wawa
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i troche się obawiam :(:(:( byłam dzis u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robic,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i troche się obawiam :(:(:( byłam dzis u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robic,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i trochę się obawiam :(:(:( byłam dziś u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robić,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić... pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i trochę się obawiam :(:(:( byłam dziś u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robić,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić... pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i trochę się obawiam :(:(:( byłam dziś u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robić,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić... pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i trochę się obawiam :(:(:( byłam dziś u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robić,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić... pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i trochę się obawiam :( byłam dziś u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robić,boje się że mnie znowu wysypie :( co mam robić... pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i trochę się obawiam :(:(:( byłam dziś u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robić,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić... pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zalamana22 na dostanie krwawienia masz całe 7 dni. dopiero po tym czasie można mowić o opoźnieniu, z reszta brak krwawienia nie oznacza zawsze ciązy! a jak sie martwisz, to zrob test i po kłopocie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zalamana22 wlasnie teraz przeczytałam ze w pon skonczyłas blister! kochana, to masz jeszcze całe 4 słownie CZTERY dni na dostanie krwawienia :) spokojnie, stres Ci tu w niczym nie pomoże, wrecz przeciwnie może hamowac krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilicious
Hejka wszystkim :) przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi na temat Yasminelle i trochę się obawiam :(:(:( byłam dziś u ginekologa po 6 miesięcznej przerwie brania Diane 35 i przepisała mi Yasminelle,ledwo co wyleczyłam niedawno trądzik i od jutra kazała mi je brać,nie wiem co mam robić,boje się że mnie znowu wysypie :(:( co mam robić... pomóżcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
karola27 heh, nie wysikasz ;) Kamilicious jak kazała to bierz. zobaczysz jak sie organizm bedzie zachowywać. masz podwyższony testosteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenc
Kamilicious, to po co szlas do ginekologa zeby ci wypisal tabletki skoro teraz masz obawy :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia12345
hej:) mam pytanie:) czy można zacząć brać kolejny blister po przerwie krótszej niż 7 dni?? np 4 dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny opanujcie sie.Musicie tyle razy wysylac te wiadomosci?Ile razy mozna Was prosic? Nie widzice co tu sie dzieje? Ten serwer jest zapchany do granic mozliwosci a Wy nadal wysylacie wiadomosci po milion razy.Przez to jest taki burdel,ze az nie chce sie wchodzic. Po wyslaniu wiadomosci pojawia sie informacja,ze serwe nie zaaregowal o czasie.Ale to nie znaczy,ze macie znowu wysylac, tylko cieprliwe poczekac !!!!!!! Bo post sie pojawi ,ale pozniej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasior
Czesc dziewczyny! Mam pytanie. Przez 3 lata brałam yasminelle. Cera ładna, wszystko pieknie, libido bez zmian, ale przytyłam 15 kg. W zeszłym roku zrobiłam przerwe 3 miesieczna i schudłam te 15 kg, ale ze chłopak wrócił to znowu zaczełam brac i znowu jest to samo ale chyba waze jeszcze wiecej. Poszłam do lekarza (który nie niał czasu), powiedzialam ze chce jakies inne tabletki a on bez zastanowienia przepisał mi harmonet. Dzisiaj jest 2 tabletka i zle sie czuje, kreci mi sie w głowie, boli mnie serce, i jakby zyły mi wypruwało. No ale najwazniejsze: CZY SCHUDNE??? Co mam robic?:( Czuje sie jak prosiak. Dzieki z góry za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasior ------ skoro w 3 miesiace schudlas 15 kg to znaczy,ze glownym problem byla woda.Nie da sie tak latwo zgubic 15kg samej tkanki tluszczowej ,chyba ,ze drakonska dieta z efektem jo-jo. Tabletki antykoncepyjne nie sa kaloryczne.Wiec od samego brania tabletek tkanka tluszczowa sie nie zwieksza.Tabletki moga zwiekszac apetyt i jak sie nad nim nie panuje to sie tyje.Moga tez powodowac gromadzenie sie nadmiaru wody.W jednym cyklu tej wody moze zebrac sie 4kg.WOdy nie tak latwo sie pozbyc,i jak z kazdym nastpenym cyklem dochodzi jej wiecej to sie zbiera \'ladna\' cyfra na wadze.Mozna sie ratowac ziolowymi srodkami moczopednymi ale tez czasami to nie wystarcza i tzreba siegnac po leki na recepte.Woda bardzo lubi gromadzic na na udach,biodrach czy brzuchu.Wiem to po sobie bo ja mam z tym problem i niestety aqua-femin przestal juz na mnie dzialac i musialam siegnac po silniejsze leki moczopedne .Biorac przez 3 miesiace mercilon \'przytylam\' 8 kg .8kg czystej wody.....Oczywscie nie pozbylam sie jej samymi lekami .Zmiana nawykow i systematycznie pozbywalam sie nadmiaru.Zrob sobie rachunek sumienia- czy naprawde nie jestes bez winy? Jak wyglada Twoje zycie biorac tabletki? Czy zwiekszaja apetyt? Czy panujesz nad nim?Jakie masz nawyki zywieniowe? Czy zapewniasz sobie dostateczny ruch?Dobre nawyki zywieniowe i ruch to podstawa!Przestrzegaj ich zasad a nie bedziesz tyla, tylko dlatego,ze bierzesz tabletki.A jak zaobsrwujesz,ze od polowy cyklu Twje cialo jest jak galareta,wyeraznie widzisz zaokraglone dolne parie ciala to siegnij po aqua -femin.Koniec \'madrzenia\' sie :-)Przepraszam za litanie. PS. A jak bardzo Ci sie kreci w glowie,boli Cie serce i czujesz,jak By ci zyly wprowano to ja bym sie bardziej tymi faktami zaineresowala niz tyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilicious
bocobybylogdyby : nie wiem czy mam podwyższony,badania robiłam ponad pół roku temu:( lorenc : poszłam po to żeby znowu brać proszki bo mam dość gumek:P ale jak większość dziewczyn ma po nich trądzik to boje się że mnie tymbardziej wysypie skoro miałam to przez kilka lat :/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziambooo
Niestety rezygnuję na razie z Yasminelle . Bóle piersi, ciągła suchość pochwy a przede wszystkim brak ochoty na seks:/ Przechodzę na Cilest, mam nadzieję że w/w rzeczy przejdą. Lekarka powiedziała, że mam zacząć Cilest po tyg przerwie czyli tak jakbym dalej brała Yasminelle. Czy będę normalnie zabezpieczona od początku brania Cilestu czy może mam się dodatkowo zabezpieczać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostaaa
Tak wlasnie czytam o waszym tyciu po yasminelle i mam pytanie. Otoz biore yasminelle od dwoch miesiecy, zaczynajac je mialam nadzieje ze PRZYTYJE poniewaz jestem bardzo szczupla co mi sie nie podoba, tym czasem schudlam juz 2,5 kg! Dlaczego wy po nich tyjecie, a ja chudne.... po jakim czasie zauwazylyscie przyrost masy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×