Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Kamilicious
a i mam jeszcze takie pytanko...jak dzis wezme pierwsza tabletke Yasminelle to kiedy będe mogła się kochac juz bez gumki i jaka jest najlepsza pora żeby wziąść ta tabletke ?? proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
kostaaa Widocznie nie czytalas uwaznie, skoro zadajesz takie pytania.Jedni chudna bo apetyt sie zmniejsza i mniej jedza, albo nie zatrzymuja zbednej wody, na bierzaca sie jej pozbywaja i waga spada.Tkanka tluszczowa nie zwieksza sie od samego brania tabeltek bo one nie maja kalorii.Jezeli tabletki komus zwiekszaja apetyt to tyje,bo wievcj je,albo tyje bo woda sie gromadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molenkaa
Kamilicious---- jezeli wezmiesz pierwszego dnia okresu to juz na drugi dzien jestes chroniona, tabletki najlepiej brac pod wieczor, najoptymalniej to ok 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostaaa -- co to znaczy,ze chcesz przytyc? Od tabletek? Czyli co? Chcesz zeby woda Ci sie gromadzila i miec cialo jak galareta? Czy moze chcesz zeby tabletki zwiekszyly Ci apetyt i chcesz \'obrosnac\' tluszczem? A moze wolisz przytyc poprzez mase miesniowa i formowanie sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostaaa
A jak mam przytyc przez mase miesniowa i formowanie sylwetki, mam zaczac chodzic na silownie? chetnie bym chodzila tylko mieszkam w takim malym miescie gdzie niestety nie ma silowni. Tak chcialabym zeby zwiekszyl mi sie apetyt, bo mam niedowage wiec oczywiste ze troche "tluszczyku" by sie przydalo skoro mam jego niedobor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostaaa ---- nie musisz chodzisz na silownie.Mozesz cwiczyc w domu,w gazetach typu shape czy zdrowie sa zestawy plyt z cwieczeniami,do wyboru do koloru.Nawet dla leniwych.Nie mozesz liczyc na sktuki uboczne tabletek.Zmien diete i styl zycia a przytyjesz.Poczytaj sobie w necie o zdrowiej diecie na \'przyrost\' masy ciala.Jedz regulranie,a nie tylko wtedy jak poczujesz glod.I nie jedz byle czego zeby przytyc,bo co z tego biora tylko zle tluszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilicious
molenkaa ------ aha ok:) tylko wiesz mi się okres już skończył a ginekolog mi wczoraj powiedziała że mam ją wziąśc dzisiaj już po okresie więc każdy mówi inaczej i niewiem jak robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODA POŁOŻNO CZY
Ja mam taki mały problem w środę zaczęłam 7 dniową przerwę, podczas brania 3 blistra brałam tabletki tj. scorbolamid kilka dni, jeden dzień Modafen, piłam herbatki z dużą ilością cytryny i miodu to wszystko z przeziębienia. Jednak przed rozpoczęciem 3 blistra w ostatni dzień przerwy uprawiałm seks z chłopakiem bez prezerwatywy i teraz w tej przerwie jeszcze nie dostałam "okresu" w 2 i 3 tygodniu 3 blistra bardzo bolało mnie podbrzusza i teraz podczas przerwy też czasami boli ... "okres" wcześniej miałam 25 ateraz 25 wypada mi w ostatni dzień przerwy czyli mam czekać na okres i jak się zacznie brać tabletki normalnie czy mogę go w ogóle nie dostać i czy w ogóle mogę być w ciąży .... Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostaaa
Jak moge zmienic styl zycia? To co mam nie cwiczyc na w-fie zeby nie spalac tluszczu? Albo siedziec i nic nie robic? Chodzi o to ze ja jem normalnie, przed szkola sniadanie w szkole jem podwieczorek i kolacja, moje kolezanki nie maja czasu nawet rano zjesc sniadania a wygladaja normalnie... moze to poprostu genetycznie, i chocby nie wiadomo co nie przytyje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia12345
hej mam pytanie czy można zacząć brać kolejny blister po przerwie krótszej niż 7 dni?? np 4 dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilicious --- musialas zle zrozumiec lekarke.Rozpoczecie pierwszego blistra po 5 dniu cyklu mija sie z jakimkolwiek celem, chyba,ze celem jest zaburzenie gospodarki hormonalnej.Moze mowila Ci zebys rozpoczela nowy bliter do 5 dnia cyklu?Ale na pewno nie mozna rozpoczynac po tym czasie. MŁODA POŁOŻNO CZY --- ale jaki masz problem? Nie wiem czy jestes w ciazy bo nie jestem wrozka, ale niby dlaczego mialabys byc?Zdaje sie,ze nie bralas nic co moglo oslabic dzialanie tabletek?Krwawienie z odstawienia powinno sie pojawic do 7 dni, a 8 dnia normalnie rozpoczynasz nowy blister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostaaa ---- akurat cwiczenia na wf sa 'nieszkodliwe'.Mozesz cwiczyc w domu i rzezbic sylwetke.Pamietaj,ze tknaka miesniowa wazy wiecej od tkanki tluszczowej.Co to znaczy,ze jesz normalnie? Normlanie to czlowiek powinien jesc co 3h, nawet jezeli mialoby sie to wiazac z zabieraniem jedzenia z domu w pojemniczkach..Nastepnie, co jesz? Ile bialka jest w Twojej diecie? Bialko to jest podstawowy budulec miesni.niektorzy maja bardzo szybka przemiane materii, albo problemy z traczyca i zamiast tyc to chudna.Ale z tym mozna sobie poradzic.Wlasnie poprzez odpowiednie jedzenie i cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
MLODA POLOZNO, CZY JESLI BIORE TERAZ 2 OPAKOWANIE Y, TO MOGA ONE ZMINIC WYNIK W MORFOLOGII?? CHODZI MI O LIMFOCYTY PRZEDE WSZYSTKIM. DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molenkaa
kamilicious, tylko ze jak wezmiesz innego dnia niz pierwszego dnia okresu, to dopiero zdaje sie po tygodniu jak nie dwoch (nie jestem pewna) jestes zabezpieczona a gdy wezmiesz pierwszego dnia okresu to juz na drugi dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaaaaaaaaa ----- stosowanie tabletek hormonalnych moze miec ( ale nie mus) wplyw na poziom PLT i HCT w morfologii. molenkaa --- nie podawaj informacji ,ktorych nie jestes pewna :-) Tylko do okreslonego dnia cyklu mozna rozpoczac blister.Dodatkowe zabezpieczenie stosuje sie przez tydzien ,jezeli blister rozpoczelo sie miedzy 2-5 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairy_witch
Brałam Yasminelle przez 8 dni, niestety działania nieporządane były nie do wytrzymania i odstawiłam tabletki. Na początku plamiłam (2 dni) a trzeciego dnia pojawiło się krwawienie. Moje pytanie dotyczy ilości dni występowania krwawienia, czy jest na to reguła czy po prostu mam czekać aż się skończy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoteCek175
fairy_witch >> to nie reguła bo każdy organizm reaguje inaczej ,ale w wiekszosci przypadkow tak jest i to normalne;p musisz przeczekac tą gehenne :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilicious
młoda polożna i molenka ---- gin.powiedziała mi dosłownie tak "okres skończył ci sie 20.11 (czyli wczoraj)więc tabletki zacznij brać od jutra(czyli od dzis 21.11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem , otoz zostaly mi do konca blistra dwie tabletki a mianowicie dzis i jutro , a wlasnie zaobserwowalam male plamienie , dodam ze do tej pory nic takiego nie mialo miejsca i wogole jest wszytsko ok , czy tak moze byc ze okres wystapi wczesniej i czy jest to powod do zmartwien ? aha i biore globulki dopochwowe vagical moze ona maja na to jakis wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaszumi
...ja zaczynam brać drugie opakowanie....czuje jakbym tyla ...nie wiem co dalej bedzie...i ciagle boje sie ze wpadne wiem ze to jest malo prawdopodobne ale ciagle jest to...ale....;/;/ chcialam zapytac czy okres miedzy w ciagu tych 7 dni tez macie taki slaby tzn "takie nic" nigdy tak nie mialam wiec pytam??? fairy_witch : mi lekarz powiedzila ze moge plamic na poczatku i tak bylo przez jakies 4 dni takze sie nie przejmuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaszumi
....biore juz drugie opakowanie Yasminelle i czuje sie jakbym tala kurcze...;/;/ a ja nie moge przytyc co robic..;(;( wogole to cigle mysle ze jednak zajde w ciaze cigle jest to jakies ale....;// i i chcialm spytac czy tez macie taki okes tak jakbyscie nie mialy ??? tzn ja mam taki bardzo slaby okez czy to normalne??? pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny otoz zostaly mi dwie tabletki do konca blistra i wlasnie zoabserwowalam drobne planienie , zdarzlo sie to pierwszy raz czy jest powod do zmartwien ? czy okres moze wystapic wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny otoz zostaly mi dwie tabletki do konca blistra i wlasnie zoabserwowalam drobne planienie , zdarzlo sie to pierwszy raz czy jest powod do zmartwien ? czy okres moze wystapic wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilicious
młoda położna ---- heh szczerze mówiąc powiem ci takna wstępie:wiem byłam głupia i postapiłam głupio nie musicie mi o tym mówić:P ale jak poszłam pierwszy raz do innej babki wczoraj to jej powiedziałam że niejestem przygotowana na badanie bo okres zaczoł mi sie 17.11 a dzis mamy 21.11 a tak naprawde zaczoł mi się 9.11 i skończył 13.11,niebyłam przygotowana poprostu bo to wszystko wyszło na spontanie i glupio wyszło,a każdy mi teraz radzi żebym czekala az dostane okres na poczatku grudnia :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilicious ---- ............ nie bede komentowala Twojej glupoty.Przynajmniej teraz postap madrze i rozpocznij pierwszy blister w 1 dniu cyklu.Nie mozna rozpoczynac blistra w polowie cyklu.Zrozum to, te tabletki to nie sa cukierki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadea99
witam wiec od nie dawna biore yasminelle dopiero pierwsze opakowanie.czuje sie oki.jedyny maly minus to ze piersi mnie bola.ale takie sa skutki brania antybocianow(miedzy innymi) mam pytanie do dziewczyn ktore biora te tabletki dluzej.czy ktoras z was przytyla po nich? dziekuje za odpowiedzi:) pozdraiwam a i mam pytanie do pani mlodej poloznej czy po odstaniweniu tabletek i przerwie 2 3 m-ce chce zajsc w ciaze i czy to ma duzy skutek na rozwoj dziecka.poprostu czy bedzie zdrowe. dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadea99
witam mam pynie to dziewczyn ktore biora dluzej tabletki czy tyjecie po nich? i pytanie do pani mlodej poloznej chce zajc w ciaze po odstawieniu tabltek 2-3 m-ce(przerwa)zachodze i czy moje dziecko bedzie rozwijalo sie prawidlowo i urodzi sie zdrowo? dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadea99
mam pynie to dziewczyn ktore biora dluzej tabletki czy tyjecie po nich? i pytanie do pani mlodej poloznej chce zajc w ciaze po odstawieniu tabltek 2-3 m-ce(przerwa)zachodze i czy moje dziecko bedzie rozwijalo sie prawidlowo i urodzi sie zdrowo? dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×