Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość amadea99
mam pynie to dziewczyn ktore biora dluzej tabletki czy tyjecie po nich? i pytanie do pani mlodej poloznej chce zajc w ciaze po odstawieniu tabltek 2-3 m-ce(przerwa)zachodze i czy moje dziecko bedzie rozwijalo sie prawidlowo i urodzi sie zdrowo? dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilicious
młoda połozna ---- no wiem wiem,dzięki i tak zrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny własnie dostalam okres i dzis powinnam wziasc ostatnia tabletke , czy jest powod do zmartwien ? zdarzylo sie to pierwszy raz , dodam ze pozatym jest wszytsko wporzadku . Brałam ostatnio globulgi dopochowowe vagical moze to ma jakis wpływa . Dziewczyny doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżuusstt
Dziewczyny poratujcie mnie! Już wiem czytając komentarze, że mniektóre z was miały przedużający się okres:/ Ja właśnie jestem na etapie pierwszego blistra Yasminelle i pierwszego blistra tabletek antykoncepcyjnych wogóle...wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że skutki uboczne są niedozniesienia:( Mam straszne bóle żołądka,przy tym brak apetytu, bóle jajników (może to spowodowane tym że lecze się na pojawiające się cysty na nich-stąd też te własnie tab.), okropne bóle głowy, a co więcej trwające już okrągły tydzień krwawienia!!:( jestem załamana bo lekarz przepisał mi taką terapie na 3 miesiące póki co. Ja biore tabletki pierwszy tydzień a efekty uboczne sie nasilają (nie wspominając juz o bezsennych nocach, a przecież każda z nas ma jakieś obowiązki- nad ranem jestem nie przytomna z bólu i z braku snu). Do tego dołączyła ostatnio nadwrażliwości piersi:( jednym słowem jestem jednym kłębkiem bólu i nerwów! Czy któraś z was miała może takie własnie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżuusstt
Dziewczyny poratujcie mnie! Już wiem czytając komentarze, że mniektóre z was miały przedużający się okres:/ Ja właśnie jestem na etapie pierwszego blistra Yasminelle i pierwszego blistra tabletek antykoncepcyjnych wogóle...wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że skutki uboczne są niedozniesienia:( Mam straszne bóle żołądka,przy tym brak apetytu, bóle jajników (może to spowodowane tym że lecze się na pojawiające się cysty na nich-stąd też te własnie tab.), okropne bóle głowy, a co więcej trwające już okrągły tydzień krwawienia!!:( jestem załamana bo lekarz przepisał mi taką terapie na 3 miesiące póki co. Ja biore tabletki pierwszy tydzień a efekty uboczne sie nasilają (nie wspominając juz o bezsennych nocach, a przecież każda z nas ma jakieś obowiązki- nad ranem jestem nie przytomna z bólu i z braku snu). Do tego dołączyła ostatnio nadwrażliwości piersi:( jednym słowem jestem jednym kłębkiem bólu i nerwów! Czy któraś z was miała może takie własnie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania699
hejka mam takie pytanko bo lekarz przepisał mi właśnie Yasminelle to będą moje pierwsze tabletki czy biorąc to warto się jeszcze zabezpieczyć prezerwatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania699
hejka mam takie pytanko bo właśnie lekarz przepisał mi Yasminelle to będą moje pierwsze tabletki czy warto się jeszcze zabezpieczyć prezerwatywą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania699
hejka mam takie pytanko bo właśnie lekarz przepisał mi Yasminelle to będą moje pierwsze tabletki czy warto się jeszcze zabezpieczyć prezerwatywą ? i po ilu tabletkach jest już 100% bezpieczeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biduuuuu
Kochaniutkie,za duzo u Was czytania...mam pewien problem, jestem w trakcie 6opakowania,i pojawiło się krwawienie a jestem tydzień po miesiączce,plamiłam tylko w trakcie pierwszego opakowania, coś nie tak? Co mam robić no bo chyba to nie ciąża!!! Biore regularnie, były małe opuźnienia do trzech godzin max, jestem przewrażliwiona bo pierwsza moja ciąża w prawdzie zaczeła się od takiego właśnie krwawienia,dodam ze w poniedziałek mój gino smarował mi czymś nadrzerke, wspomniał o ewentualnych różowych upławach ale ja krwawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biduuuuu
Kochaniutkie,za duzo u Was czytania...mam pewien problem, jestem w trakcie 6opakowania,i pojawiło się krwawienie a jestem tydzień po miesiączce,plamiłam tylko w trakcie pierwszego opakowania, coś nie tak? Co mam robić no bo chyba to nie ciąża!!! Biore regularnie, były małe opuźnienia do trzech godzin max, jestem przewrażliwiona bo pierwsza moja ciąża w prawdzie zaczeła się od takiego właśnie krwawienia,dodam ze w poniedziałek mój gino smarował mi czymś nadrzerke, wspomniał o ewentualnych różowych upławach ale ja krwawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biduuuuu
Kochane ma takie pytanie,otóz jestem w trakcie 6 opakowania i zaczełam krwawić, dodam ze plamienia występowały u mnie na początku pierwszego opakowania,jestem tydzień po okresie, czyżby coś nie tak? Dodam jeszcze ze w poniedzialek mój ginekolog smarował mi czymś nadrzerke,wspomniał w prawdzie o ewentualnych rózowych upławach ale ja krwawie, czy może ma to jakiś związek z ciążą, w prawdzie biore regularnie,jedyne opuźnienia jakie były to max trzy godziny,jestem przewrażliwiona bo pierwsza moja ciąża własnie zaczęła się od takiego krwawienia, co mam robić? zaprzestać? no bo jak to ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo masz
jestem tydzień po miesiączce i w trakcie 6 opakowania, dziś zaczełam krwawić, coś jest nie tak czy też tak bywa?Co mam robić? poradzcie, no bo chyba to nie ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biduuuuu
przepraszam!!!!!! ile ja się napisałam! Coś z serwerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w szczegolnosci mloda polozna , dzis biore ostatnia tabletke z blistra i dostalam juz okres , czy jest powod do zmartwien , do tej pory wszytsko bylo ok , brala tabletki dopochwowe vagical moze ma to jakis wplyw ? sorry ze pisze poraz kolejny ale jestem zdesperwana . Moze ktoras z was miala taka sytuacje ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poratujcie dostalam okres a dzis powinnam wziasc ostatnia tabletke . czy jest powod do zmartwien dodam ze mam to miejsce poraz pierwszy . sorry ze tyle razy wysylam ale jestem zdesperowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poratujcie dostalam okres a dzis powinnam wziasc ostatnia tabletke . czy jest powod do zmartwien dodam ze mam to miejsce poraz pierwszy . sorry ze tyle razy wysylam ale jestem zdesperowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
amadea99 przyjmowanie tabletek nie wplywa w żaden sposób na późniejszą ciąże styska88 po co ta panika? które opakowanie bierzesz? jeżeli do 3 to takie coś ma prawo wystąpić, jezeli jesteś juz po 3 op, to jeżeli taka sytuacja się powtórzy zgłoś sie do lekarza, może tabletki są dla Ciebie za słabe. dżuusstt Twoj organizm widocznie tak reaguje na tabletki. Jeżeli to dopiero pierwszy tydzien, to daj mu troche czasu na przyzwyczajenie się. Ania699 temat poruszany milion razy. Chcesz to możesz stosowac prezerwatywy i dodatkowo liczyć nieisniejące dni plodne. A serio: prezerwatywy+tabletki NIE = większe zapezpiecznie jak tabletke weźmiesz w pierwszym dniu cyklu, jestes zabezpieczona od 1 tabletki. biduuuuu zadzwon do lekarza i się dowiedz czy to nie jest związane z tym zabiegiem co Ci robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
Mam pytanie. Mam teraz tygodniową przerwę i czekam na okres, zawsze następny blister rozpoczynałam w piątek czy tym razem mogę go wziąć w czwartek? Jeśli nie to dlaczego? I jakie to moze mieć skutki? Bardzo proszę o odpowiedź, pomoc. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
Mam pytanie. Mam teraz tygodniową przerwę i czekam na okres, zawsze następny blister rozpoczynałam w piątek czy tym razem mogę go wziąć w czwartek? Jeśli nie to dlaczego? I jakie to moze mieć skutki? Bardzo proszę o odpowiedź, pomoc. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
Mam pytanie. Mam teraz tygodniową przerwę i czekam na okres, zawsze następny blister rozpoczynałam w piątek czy tym razem mogę go wziąć w czwartek? Jeśli nie to dlaczego? I jakie to moze mieć skutki? Bardzo proszę o odpowiedź, pomoc. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
jajniczek Przeciez w ulotce jest wyraznie napisane ,ze mozna skracac przerwe, wiec jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajniczek - wg mnie zadnych , ja bardzo czesto skracam sobie tydzien przerwy od dzien lub dwa i nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajniczek - wg mnie zadnych , ja bardzo czesto skracam sobie tydzien przerwy od dzien lub dwa i nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
jajniczek możesz wziąć go w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Genie a Ty jaki masz problem? ze odpowiadasz na pytanie, którego odpowiedz jest w ulotce? takich pytan jest tutaj 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialam sie dowiedziec jak to jest z tym odblokowanie sie owulacji jezeli mam tygodniowa przerwe tabletki zazywam o 19 godzinie to w niedziele wypada mi 7 dzien czyli 8(w pn) przyjmuje normalnie tabletke ... ale jak ja przyjumje dopiero o 19 ... czy to nie jest jakos pozno ;/ ? normalnie ochrona jest zachowana nic sie nie moze odblokowac? jak ten mechanizm dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
no wlasnie, ja tez chcialam przesunac sobie o jeden dzien. zaczynam we wt, a chce teraz zaczynac w poniedzialii blister. oczywiscie przeczytalam ulotke, z emozna nawet o 5 dni przesunac, zawsze mozna skracac ta 7 dniowa przerwe,ale nigdy wydluzac. tak jest napisane w ulotce. ale czy to ma jakis wplyw na organizm?? mloda polozna moze cos wie na ten temat?? czy wtedy beda jakies zachwiania w organizmie?? z gory dzikei za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaania
hej! mam pytanie jesli zaczęlam stosowac tabletki od wczoraj a dzisiaj rano miaalm "dokończony" stosunek to czy na pewno nie mam sie czym martwić? to nie jest moje pierwsze opakowanie tych tabletek ale nadal sie obawiam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaania
Mam pytanie, jesli zaczełam stosować swoje drugie opakowanie wczoraj rano a dzisiaj miaa "dkońcozny" stosunek to czy na pewnoe nie mam sie zym martwić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaania
Mam pytanie czy jezeli zaczelam stosować swoje drgie opakowanie wczoraj rano a dzisija miaalm stosunek dokoncozny przed zarzyciem drugej tabletki to czy na pewnoe nie mam sie czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×