Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość comprut9
Mloda polozno, zapomnialam wziasc wczoraj tabletki, teraz chce wziaść i zorientowalam sie ze wczoraj nie wzielam, wiec wzielam dwie pod rzad. Sex ostatni raz uprawialam 2 tyg temu, wiec nie mam powodow do zmartwien? A czy teraz mam sie zabezpieczac dodatkowo przez 7 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra2009
Proszę o pomoc. Kończę 4 opakowanie Yasminelle (jutro jest ostatnia). 1) Kilka dni temu pojawił mi się wodnisty śluz, dosłownie jakby ciekła mi woda, wiem, że biorąc pigułki nie patrzy się na śluz, ale skoro pigułki go zagęszczają, to czy może znaczyć, że wodnisty śluz oznacza dni płodne i że pigułki nie działają? 2) Dziś kochałam się z chłopakiem. Czy kończąc opakowanie ochrona jest zwiększona, czy taka sama? Gdzieś czytałam, że pod koniec opakowania tymbardziej nie ma się co martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni23
Witam dziewczyny!!! Niedawno zaczelam brac Jasminelle.Wczesniej bralam cerazette,potem cilest i regulon!Wszystkie tolerowalam bardzo dobrze,poza regulonem,po ktorym pogorszyla mi sie cera:(z czym nigdy nie mialam problemu!Mialam pewne obawy po tym,jak czytalam opinie innych o ich dzialaniu i za przeproszeniem to g*** prawda!!!Czuje sie swietnie,zadnych migren ,zlych nastrojow!!!!A z opinii wywnioskowalam,ze nie bardzo sluza dziewczynom!Co w zupelnosci nie sprawdzilo sie u mnie!!!!!Do wszystkich dziewczyn:Nie sugerujcie sie az tak bardzo opiniami innych!Kazda z nas reaguje indywidualnie!!!Takze zycze powodzenia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu yasminelkaaaaa
hej Kobietki znowu do Was wróciłam na forum , po tym jak zmienilam yasminelle na novynette, niestety to nie byl dobry ruch. Yasminelle zmnienilam dlatego bo wydawalo mi sie ze źle mi sie oddycha po nim , ale znalazlam prawdziwa przyc zyne i wracam do nich. Novynette bardzo pogorszyl stan mojej cery, i pomieszal mi w hormonach :-( Teraz musze przejsc kuracje yasminelle plus androcur , moze któraś z waas przyjmowala androcur i podzieli sie doswiadczeniami?? Kobietki czy was tez czasami bola łydki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelkkkaaa
a czy ktoras z was przyjmowala androcur????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexona M
Witam ponownie nie zaglądałam do Was juz od 3 m-cy. Będę szczera chodzi mi głównie o pytanie do młodej położnej. 3 m-ce temu podano mi Depo Proverę .W lutym wykupiłam kolejny zastrzyk i bardzo zaskoczyła mnie cena. Okazało się ,że 3 m-ce temu podano mi nie ten zastrzyk była do DP ale o innym składzie.Lekarz twierdzi że recepty były identyczne 150m. w grudniu podano mi DP ale 50m ponoć z większą ilością hormonu. Mam wskazania do brania tego leku z powody endometriozy yasminelle nie służyło mi ponieważ strasznie chudłam. Obawiam się tej pierwszej szczepionki bo nie udowodnie lekarzowi ,że się pomylił ani w aptece ,że wydano mi złą dawkę. Jaki może być tego skutek? Bardzo proszę o odpowiedż?! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodejpoloznej
Mam takie wątpliwości co do tabletek Yasminelle biorę je pół roku i dziwi mnie to,że mimo brania teraz w lutym wyskoczyły mi pryszcze tydzień przed okresem boli mnie też brzuch i nogi a takie objawy miałam nim zaczełem brac tabletki ... czy może być tak,że one nie działają na mnie czy co ??? proszę bardzo o odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika456
mnie również bolą łydki i czasem czuje takie jakby ukłucia pod skórą. co to może znaczyć? czyżby początki zakrzepicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaronka
hej mam przepisane od lekarza jasminelle jeszcze nie brałam bo kazał mi wziąć gdy okres mi sie zacznie ale po przeczytaniu tych komentarzy strasznie sie boje!!!! bo waze 70 kg przy wzroście 173 cm i nie chce wiecej przytyc bo sie załamie!!!! i takie pytanie o której najlepiej brac te prochy?? słyszalam ze tak22 to jak sie spi to nie ma sie apetytu i sie jie przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexona M --- skoro do tej pory nic Ci nie bylo to mysle,ze nie ma sie czym przejmowac. do mlodejpoloznej --- to sa normalne dolegliowsci wystepujace w czasie stosowania tabletek. ika456 ---- zakrzepica nie robi sie w dwoch nogach na raz.Pobierz sobie aspragin ( magnez +potas_ bo tabletki wyplukuja te pierwsiatki co objawia sie bolem i skurczami miesni. Szaronka --- tabletki nie sa kaloryczne.Moga jedynie zwiekszac apetyt albo zatrzymywac wode. Z jednym i drugim mozna sobie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika456
ja biore yasminelle od 2 miesięcy i nie zauważyłam bym przytyła wrecz przeciwnie schudłam ważyłam 62 km a teraz 58 wiec cieszą mnie efekty. ja postanowiłam brac je rano o 9, wtedy zawsze o nich pamietam gdy wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Bioparox (antybiotyk na gardło) ma wpływ na ysminelle?? nic o tym w ulotce nie pisze dlatego pytam. jestem strasznie przeziebiona i musze go niestety zazyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
mam pytanko wie ktos moze o wspoldzialaniu Yasminelle i Thermal Pro? prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexona M
Jakoś nie mogę rozstać się z tym forum działa bardzo szybko i jestem bardzo wdzięczna z pomocy młodej położnej!!!!! Jeżeli mogę skorzystać jeszcze z pomocy to chcę doradzić się w takiej sprawie. Brałam wcześniej yasminelle po 7-dniowej przerwie dokładnie 7 dnia zostałam zaszczepiona depo proverą .W ulotce napisane jest ,że lek działa po około 10 tygodniach to znaczy że nie byłam zabezpieczona od początku ???????!!!!!!!!czy mogło dojść do uwolnienia jajeczka? Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuje za dotychczasową pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexona M
Mam pytanko do młodej położnej i dziękuję za dotychczasową pomoc. Brałam wcześniej yasminelle dokładnie 7 dnia przerwy zostałam zaszczepiona depo proverą . W ulotce teraz doczytałam,że lek działa po około 10 tygodniach czy to znaczy,że nie byłam bezpieczna od początku podania leku????? Czy mogło dojśc do uwolnienia jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia-okularnica
Witam. Mam pytanie do młodej położnej. Zanim pierwszy raz sięgnęłam po Yasminelle czekałam na okres ponad dwa tygodnie. W pierwszym dniu miesiączki wzięłam pierwszą tabletkę. Dziś mija jedenasty dzień odkąd stosuję antykoncepcję hormonalną, jednak martwi mnie, że wciąż plamię. Czy jest to wina długo oczekiwanego okresu, czy może skutek uboczny tabletek? Czy mogę nabawić się przez to anemii? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka2999
Witam! Mój lekarz przepisał mi yasminelle, nigdy nie brałam żadnych tabletek antykoncepcyjnych i oczywiście mam małe obawy;) Głównie obawiam się tego, że w przyszłości po odstawieniu tabletek będę miała problemy z zajściem w ciążę... Czy mogłybyście wypowiedzieć się troszkę co wiedziecie na ten temat? Byłabym bardzo wdzięczna:) Mam też problemy z cerą, nie tylko na twarzy, ale również na plecach:/ Podobno po tabletkach cera może się polepszyć, dużo znacie takich przypdków?:D I jeszcze martwią mnie te plamienia itd... Rozumiem że jak zacznę brać te tabletki to jest duże prawdopodobieństwo że będę na początku miała te plamienia, mogę być ospała i nie wiem co tam jeszcze... Jak długo przeważnie utrzymują się te początkowe objawy? I czy działo się z wami coś jeszcze kiedy zaczęłyście brać te tabletki? Z góry dziękuję za odpowiedź! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka2999
Witam! Mój lekarz przepisał mi yasminelle, nigdy nie brałam żadnych tabletek antykoncepcyjnych i oczywiście mam małe obawy;) Głównie obawiam się tego, że w przyszłości po odstawieniu tabletek będę miała problemy z zajściem w ciążę... Czy mogłybyście wypowiedzieć się troszkę co wiedziecie na ten temat? Byłabym bardzo wdzięczna:) Mam też problemy z cerą, nie tylko na twarzy, ale również na plecach:/ Podobno po tabletkach cera może się polepszyć, dużo znacie takich przypdków?:D I jeszcze martwią mnie te plamienia itd... Rozumiem że jak zacznę brać te tabletki to jest duże prawdopodobieństwo że będę na początku miała te plamienia, mogę być ospała i nie wiem co tam jeszcze... Jak długo przeważnie utrzymują się te początkowe objawy? I czy działo się z wami coś jeszcze kiedy zaczęłyście brać te tabletki? Z góry dziękuję za odpowiedź! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka2999
Witam! Mój lekarz przepisał mi yasminelle, nigdy nie brałam żadnych tabletek antykoncepcyjnych i oczywiście mam małe obawy;) Głównie obawiam się tego, że w przyszłości po odstawieniu tabletek będę miała problemy z zajściem w ciążę... Czy mogłybyście wypowiedzieć się troszkę co wiedziecie na ten temat? Byłabym bardzo wdzięczna:) Mam też problemy z cerą, nie tylko na twarzy, ale również na plecach:/ Podobno po tabletkach cera może się polepszyć, dużo znacie takich przypdków?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka2999
Witam! Mój lekarz przepisał mi yasminelle, nigdy nie brałam żadnych tabletek antykoncepcyjnych i oczywiście mam małe obawy;) Głównie obawiam się tego, że w przyszłości po odstawieniu tabletek będę miała problemy z zajściem w ciążę... Czy mogłybyście wypowiedzieć się troszkę co wiedziecie na ten temat? Byłabym bardzo wdzięczna:) Mam też problemy z cerą, nie tylko na twarzy, ale również na plecach:/ Podobno po tabletkach cera może się polepszyć, dużo znacie takich przypdków?:D I jeszcze martwią mnie te plamienia itd... Rozumiem że jak zacznę brać te tabletki to jest duże prawdopodobieństwo że będę na początku miała te plamienia, mogę być ospała i nie wiem co tam jeszcze... Jak długo przeważnie utrzymują się te początkowe objawy? I czy działo się z wami coś jeszcze kiedy zaczęłyście brać te tabletki? Z góry dziękuję za odpowiedź! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexona M --- nie mialam do czynienia z DP wiec Ci niestety nie pomoge. andzia-okularnica --- a co jest napisane w ulotce nt plamien? kasiulka2999 --- problemy z zajsciem w ciaze po tabletkach,jezeli w ogole wystepuja , sa przejsciowe.jezeli tabletki sa odpowiednio dobrane, to radzik nie powienien sie pojawiac.Plamienia moga urzymywac sie do 3 blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka2999
o kurcze nie myślałam że tyle się tego dodało :/ ;) Dziękuję za odpowiedź:) O moją gromadkę brzdąców mogę być spokojna?:) A czy oprócz plamień są jeszcze jakieś często spotykane objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnankee
Hej dziewuszki, Czy któraś z was nie ma do odsprzedania Yasminelle, mam teraz tygodniowa przerwe a mój ginek jest na urlopie . W przychodni powiedzieli mi ze bez badan i czekania na wyniki mi nie przepisze a ja nie chce przerywac na dłuzej , zreszta to nie jest bezpieczne . czekam na odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia-okularnica
wiem, że to może być skutek uboczny, ale zastanawiam się, czy mój spóźniający się wcześniej okres może być przyczyną przedłużonego krwawienia jest to możliwe? no i nie wiem czy przedłużone krwawienie nie wywoła anemii, czy jakiegoś osłabienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnankee
Hej dziewuszki, Czy któraś z was nie ma do odsprzedania Yasminelle, mam teraz tygodniowa przerwe a mój ginek jest na urlopie . W przychodni powiedzieli mi ze bez badan i czekania na wyniki mi nie przepisze a ja nie chce przerywac na dłuzej , zreszta to nie jest bezpieczne . czekam na odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika456
możesz również dostać wymiotów, mdłości albo biegunki ale to zależy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annankee
Moj mejl to holligo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×