Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Dziękuje bardzo.. :) Mam nadzieje ze te tabletki mnie nie zawiodą i wszystko bedzie ok, bo nie moge teraz pozwolić sobie na dzidzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa___aada
Czy składniki ibuprom zatoki mogą obniżać działanie tabletek yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa222
aa___aada Czy składniki ibuprom zatoki mogą obniżać działanie tabletek yasminelle? nie ! jakby tak bylo moglabys przymowac tylko jeden rodzaj tabletek , dziewczyny dlaczego nie pytacie lekarzy o cos takiego skoro bierzecie dosc czesto inne tabletki Ogólnie antybiotyki moga obnizac twoje zabebezpieczenie ale nie tabletki przeciwbilowe. [zgłoś do usunięcia] asiuula22 Dziękuje bardzo.. Mam nadzieje ze te tabletki mnie nie zawiodą i wszystko bedzie ok, bo nie moge teraz pozwolić sobie na dzidzie . nie ma za co :) polecam sie a teraz moze Wy mi pomozecie odpowiedziec na moje pytanie. post z 15:15 pls nie chodzi mi o to czy to Y. czy inne tabletki ale czy to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa___aada
Z góry dziekuje za odpowiedz:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Czy tabletki DEBRETIN obniżają skuteczność pigułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
1) Czy tabletki DEBRETIN obniżają skuteczność pigułek? 2) Czy jeśli pigułki są źle dobrane i mam skutki uboczne np. w postaci humorów i wzdęć, to to znaczy, że pigułki nie działają, skoro są źle dobrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa___aada
Mam pytanie; Lekarz przepisał mi dzisiaj antybiotyk Amoksiklav i czytalam na internecie ze obniza działanie tabletek antykoncepcyjnych,ale ponieważ dzisiaj wspólżylam zabezpieczajac sie tylko tabletkami,boje sie brac tego antybiotyku .JAk myslicie? Czy powinnam go wziasc dzisiaj czy powinnam poczekać do jutro a dzisiaj przyjąć jasminelle jak codzien. Przepraszam za to pytanie ale w mojej sytuacji nie moge sobie pozwolic na ciażę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa___aada
Mam pytanie; Lekarz przepisał mi dzisiaj antybiotyk Amoksiklav i czytalam na internecie ze obniza działanie tabletek antykoncepcyjnych,ale ponieważ dzisiaj wspólżylam zabezpieczajac sie tylko tabletkami,boje sie brac tego antybiotyku .JAk myslicie? Czy powinnam go wziasc dzisiaj czy powinnam poczekać do jutro a dzisiaj przyjąć jasminelle jak codzien. Przepraszam za to pytanie ale w mojej sytuacji nie moge sobie pozwolic na ciażę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa___aada
Mam pytanie; Lekarz przepisał mi dzisiaj antybiotyk Amoksiklav i czytalam na internecie ze obniza działanie tabletek antykoncepcyjnych,ale ponieważ dzisiaj wspólżylam zabezpieczajac sie tylko tabletkami,boje sie brac tego antybiotyku .JAk myslicie? Czy powinnam go wziasc dzisiaj czy powinnam poczekać do jutro a dzisiaj przyjąć jasminelle jak codzien. Przepraszam za to pytanie ale w mojej sytuacji nie moge sobie pozwolic na ciażę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
1) Czy tabletki DEBRETIN obniżają skuteczność pigułek? 2) Czy jeśli pigułki są źle dobrane i mam skutki uboczne np. w postaci humorów i wzdęć, to to znaczy, że pigułki nie działają, skoro są źle dobrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
aa___aada--> co z tego ze wezmiesz antybiotyk jutro, skoro plemniki moga zyc w kobiecie do 7 dni? Wezmiesz jutro, one obniza dzialanie tabsow, odblokuja owulacje i co zrobisz? Amussant--> Dzialaj dobrze nawet jak sa skutki uboczne, ale jesli utrzymuja sie one dluzej niz trzy miesiace to trzeba wybrac sie do lekarza po inne pigulki, lub rozwazyc inne metody anty A co do zmniejszonego dzialania tabletek to tu jest jakas lista... http://forum.antykoncepcja.pl/printview.php?t=9211&start=1944&sid=a018948fb7534ed3edea1324da5e33a4 malenka myszka--> kochana ja mialam krwawienie przez nite 26 dni...Lekarz mowil ze moze trwac nawet 2 miesiace, a plamienie 3. Wiec soko:) wszytsko jest w granicach normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 watpliwosci Hej:* mialam dac znac co ze mna wiec daje:) nic zlego sie podobno ze mna nie dzieje oprocz tego ze sie przeziebilam i mnie przewialo (stad te bole w klatce, ktore teraz promieniuja na barki i plecy):), dobrze ze posluchalam sie Ciebie i nie przerwalam brania tabletek:) Bylam dzis u lekarza rodzinnego żeby wlasnie zobaczyc co jest nie tak i powiedzialam jej o moich obawach, ze może to objaw zakrzepicy. Powiedziala mi, ze to jest bardzo mozliwe ale nie w tym wypadku bo widac ze chora jestem:) Powiedziala jeszcze ze nalezy na siebie uwazac biorac wszelkiego rodzaju leki nie tylko tabletek anty. Nawet zwykly proszek przeciwbolowy ma skutki uboczne:) Tak wiec dziewczyny nie dajmy sie zwariowac bo to jest najgorsze... Tak jak napisalam wczesniej ze bolaly mnie nogi a po asparginie przestaly... Wkrecilam sobie mnostwo rzeczy ze cos sie dzieje ze mna czytajac wlasnie ulotke, a jak przestalam sie martwic i powiedzialam ze co bedzie to bedzie to przeszlo mi jak ręką odjął:D Chyba przesadnie sie schizowalam:) Ale badania i tak zrobie:) dla świętego spokoju:) Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do grona Yasminellek nawet z ta moja glupota:D Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutek 21
dziewczyny czy belissa moze obnizyc dzialanie tabletek yasminelle prosze za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Czytałam listy tych leków tysiące razy i nigdzie nie mogę znaleźć leku DEBRETIN, stąd to pytanie, czy któraś z Was orientuje się czy ten lek obniża skuteczność anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
1500 watpliwosci aa___aada--> co z tego ze wezmiesz antybiotyk jutro, skoro plemniki moga zyc w kobiecie do 7 dni? Wezmiesz jutro, one obniza dzialanie tabsow, odblokuja owulacje i co zrobisz? Chcesz mi powiedziez,ze jak zachorujemy to musimy czekac tydzien z wzieciem antybiotyku????????Jakis czas temu mialam podobny problem i pisalam do Mlodej Poloznej,ze kochalam sie dzien przed wzieciem antybiotyku i czy moge byc spokojna i napisala mi,ze moge byc spokojna, bo antybiotyk nie dziala do tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Biorę Yasminelle od miesiąca i od tego czsu przez cały czas utrzymywało się u mnie plamienie.... nie wiem czy jest to normalne, gdyż moje koleżanki po stosowaniu innych tabletek miały plamienie co najwyżej 1,5 tygodnia.... Mam wiele obaw przed zastosowaniem drugiego blistra... :] Czy któraś z was miała może podobny problem?? To plamienie jest irytujące.... Czekam na odpowiedź... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
mia_14--> Tak, ja tak mialam. Okres utrzymywal mi sie przy pierwszym blistrze ponad 20 dni... Indys--> Zapewne mloda polozna miala racje...ale skoro gdy wezmiesz antybiotyk i juz nastepnego dnia musisz sie zabezpieczac dodatkowo przez tydzien bo mogla sie uwolnic owulacja, to niby dlaczego plemniki z dwoch dni wstecz nie moglyby sie do niej dostac...cos mi to podejrzanie wyglada:P Moze ktos wytlumaczy tez mechanizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagałamaga
przytyłam po yasminelle 9 kg prawie... mogę sprzedać lub oddać w dobre ręce jedno opakowanie tegoż leku. Olsztyn, jak coś to mail 30inez@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny znów ja z problemem:) Nie znalazłam nic na temat leku TOLPERIS VP na liście leków obniżających sukteczność. Powiedzcie mi czy może on wchodzić w interakcje z naszymi Yasminelle?. Proszę o odpowiedz:) Z góry dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka_1989
no ja popieram 1500watpliwości w kwestii tej ewentualnej odblokowanej owulacji przy antybiotykach... na chłopski rozum, skoro od pierwszego dnia brania antybiostyku trzeba sie zabeczpieczać, to dlaczego by plemniki baraszkujące w pochwie od dnia poprzedzającego antybiootyk nie mialyby wyrządzić "krzywdki'? ;> No , ale może ja sie nei znam :P jeszcze nie musiałam brać antybiotyku i mam nadzieję, ze konieczność taka nie zajdzie. pozdrawiam Dziewuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka_1989
no ja popieram 1500watpliwości w kwestii tej ewentualnej odblokowanej owulacji przy antybiotykach... na chłopski rozum, skoro od pierwszego dnia brania antybiostyku trzeba sie zabeczpieczać, to dlaczego by plemniki baraszkujące w pochwie od dnia poprzedzającego antybiootyk nie mialyby wyrządzić "krzywdki'? ;> No , ale może ja sie nei znam :P jeszcze nie musiałam brać antybiotyku i mam nadzieję, ze konieczność taka nie zajdzie. pozdrawiam Dziewuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ramach odpowiedzi
rzuć okiem na swoją stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Mialam koszmarny miesiac.Tabletki biore dwa lata i nigdy przez ten czas nie bralam antybiotyku, niestety musial byc ten pierwszy raz, bol zeba nie do wytrzymania, stan zapalny, antybiotyk i zab do wyrwania.Chcialam wziasc antybiotyk przynejmniej z 5 dni po ostatnim kochaniu sie "do konca" niestety bol zeba wygral i bylam zmuszona wziasc antybiotyk dobe po ostatnim seksie.Bardzo sie balam,ze antybiotyk zadziala a plemniki jeszcze we mnie przezyja i ,ze odblokuje sie owulacja...Mloda Polozna jednak mnie pocieszyla piszac,ze antybiotyk nie dziala w stecz.No i zabezpieczalam sie dodtakowo przez tydzien czasu kiedy bralam antybiotyk ale niestety przy przed ostatniej tabletce Yasminelle dostalam plamien-zadzwonilam do ginekologa i powiedzial mi,ze to znak,ze antybiotyk zdominowal tabletki i to oznacza,ze mnie nie chronia i,ze mam wziasc drugie opakowanie yasmielle bez robienia przerwy, tak tez zrobilam.Najgorsze bylo to,ze te plamienia utrzymywaly sie ok 2 tyg po skonczeniu kuracji antybiotykiem.Po tycg dwoch tyg jak plamienie sie skonczylo kochalam sie do konca, i troszke sie balam,ze moze nie powinnam tego robic ale na szczescie wczoraj dostalam krwawienia z odstwaienia i wszystko jest ok:)Mam nadzieje,ze nie predko bede zmuszona brac antybiotyk, bo duzo nerwow i strachu mnie to kosztowalo...teraz biore ostatnie opakowanie Yasminelle i przechodze na krązek Nuvaring.Zobaczymy jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___you. D
___Do mia_14 plamienia mogą występować do 3 opakowań . bez paniki . ja ogólnie miałam tak ze przy drugim opakowaniu wszystko już było w porządku .; DDD cierpliwie .. pzd. >DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___you. D
___Do mia_14 plamienia mogą występować do 3 opakowań . bez paniki . ja ogólnie miałam tak ze przy drugim opakowaniu wszystko już było w porządku .; DDD cierpliwie .. pzd. >DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam posiada któraś z was 1 opakowanie yasminelle na sprzedaż? najlepiej z wrocławia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam posiada któraś z was 1 opakowanie yasminelle na sprzedaż? najlepiej z wrocławia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam posiada któraś z was 1 opakowanie yasminelle na sprzedaż? najlepiej z wrocławia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limoonka
ostatnie doniesienia co do skutkow ubocznych..i tez bralam yasminelle kilka miesiecy i czulam nieraz skurcze w nogach choc nigdy takich problemow wczesniej nie mialam.. http://zdrowie.onet.pl/1582153,2039,,,,zabojcza_antykoncepcja,profilaktyka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×