Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Minelka
kobietka 8821 -- czyli to nic niepokojącego? Bo wcześniej miałam obfitsze, a 2 ostatnie takie mniej obfite były, dlatego się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nikt mi nie poradzi nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minelka -->sprawdzałam za każdym razem u dr Chodze tam co 3 miesiace bo mam jeszcze inne problemy z guzkami na piersiach i za kazdym razem nie jestem w cizy a taki okres 3 dni z jednym obfitym mam 2 lata wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
kobietka8821-- To mnie pocieszyłaś, dzięki:) Tylko Ty masz takie krwawienie cały czas, a mi dopiero od jakiegoś czasu się takie zrobiło i dlatego się trochę zmartwiłam tą zmianą, np. przy kąpieli nie było skrzepów jak zazwyczaj, ale były na podpasce tylko... ale krwawienie może być różne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Minelka-----skapsze krwawienie jest wynikiem brania tabletek od dluzszego czasu, im dluzej je bierzesz to tym wieksze prawdopodobienstwo ,ze krwawienie bedzie skapsze, ale to nic zlego, powinnas sie cieszyc, bo ja sie mecze z krwawieniem juz 5 dzien...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga 28
Witam, moje ogłoszenie juz nie aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
Indys -- dziękuję za odpowiedź, jestem teraz spokojniejsza w takim razie. Bo biorę pigułki od ponad roku, to widocznie jest tak jak mówisz. Wcześniej też tyle dni się męczyłam, teraz 2 razy było krócej, 4-3 dni. Może Tobie też się zmniejszy? Życzę tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
Indys -- dziękuję za odpowiedź, jestem teraz spokojniejsza w takim razie. Bo biorę pigułki od ponad roku, to widocznie jest tak jak mówisz. Wcześniej też tyle dni się męczyłam, teraz 2 razy było krócej, 4-3 dni. Może Tobie też się zmniejszy? Życzę tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasem bardzo obfitea czasem takie mneijsze krwawienia..to poprostu zalezy ile sluzowki naroslo przez miesiac. Niz gloznego:) ale gdyby nagle pojawilo sie malytkie plamienie i trwalo krotko, wtedy owszem moze to ciaze zonaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasem bardzo obfitea czasem takie mneijsze krwawienia..to poprostu zalezy ile sluzowki naroslo przez miesiac. Niz gloznego:) ale gdyby nagle pojawilo sie malytkie plamienie i trwalo krotko, wtedy owszem moze to ciaze zonaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasem bardzo obfitea czasem takie mneijsze krwawienia..to poprostu zalezy ile sluzowki naroslo przez miesiac. Niz gloznego:) ale gdyby nagle pojawilo sie malytkie plamienie i trwalo krotko, wtedy owszem moze to ciaze zonaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minelka
inez91 -- Na szczęście to trwało ok. 3 dni, z czego jeden był obiftszy i było widać, że to krew, więc mam nadzieję, że nie mam się czego obawiać:) Dziękuję za odpowiedź! A tak z innej beczki, czy Wy wierzycie w to, że dziewczyna, która przyjmuje regularnie tabletki bez żadnych ekscesów, wszystkiego przestrzegając, nie biorąc innych leków, itp., to że może ona być w tym procencie tych nieszczęsnych, które mimo wszystko wpadną? Pigułki 100% nie dają, jak każda forma antykoncepcji, wiadomo, ale jeśli co miesiąc ją zabezpieczają pigułki, to niby dlaczego w którymś miesiącu nagle miałyby przestać działać? Musi być na to jakieś wytłumaczenie i jakiś powód do tego, a jeśli dziewczyna nie daje powodu to trochę nie chce mi się wierzyć w to, że jednak nawet te, co są rygorystyczne, powinny się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię Yasminelle [nadet otwarte opakowanie z brakującymi tabletkami] Przyjęłam dzisiaj tabletke z 4-godzinnym opoznieniem. Godzinę po przyjeciu tabletki odbylam stosunek. Czy nie mam sie czego obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, KUPIĘ YASMINELLE [nawet otwarte opakowanie bez kilku tabletek] Dzisiaj przyjęłam tabletkę z 4-godzinnym opóźnieniem. Godzine po przyjęciu tabletki odbyłam stosunek płciowy, czy mam się czego obawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, KUPIĘ YASMINELLE [nawet otwarte opakowanie bez kilku tabletek] Dzisiaj przyjęłam tabletkę z 4-godzinnym opóźnieniem. Godzinę po przyjęciu tabletki odbyłam stosunek płciowy, czy mam się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
Dlatego ja jestem zdania, że dziewczyna, która zaszła w ciążę biorąc pigułki zapewne ją zapomniała połknąć lub brała sile antybiotyki, które osłabiły antykoncepcję. Moim zdaniem nie ma innego wytłumaczenia. Dziewczyny, gdyby jednak pomimo regularnego brania pigułek, kobiety zachodziły w ciążę, to napewno, by jakieś badania były przeprowadzane, a same pigułki udoskonalane. Jedynymi zmianani dot. pigułek jest ZMNIEJSZANIE ilości hormonów w nich zawartych. Prawda jest taka, że dziewczyny, które zaszły w ciążę na pigułkach, nie chcą się przyznać, że doszło do tego z ich winy, albo są tak roztrzepane, że nawet nie wiedzą czy ją połknęły czy nie, nie wiedzą także, że antybiotyki wpływają na ich działanie. Dziewczyny nie wiedzą podstawowych rzeczy o pigułkach, np. ile można się spóźnić z jej przyjęciem, co zrobić gdy już się zapomni. Na samej kaftererii non stop padają tak durne pytania, że tylko ręce załamać. Poza tym dziewczyny nie pytają o nic ginekologów i przede wszystkim NIE CZYTAJĄ ULOTKI. A tam wszystko jest napisane i to bardzo prosto. Kiedy brać, co zrobić gdy się zapomnie, z jakim antybiotykami zachodzą interakcje. No, ale widocznie nie zależy im, aż tak bardzo by w ciążę nie zajść i nie obchodzi je co łykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
Dlatego ja jestem zdania, że dziewczyna, która zaszła w ciążę biorąc pigułki zapewne ją zapomniała połknąć lub brała sile antybiotyki, które osłabiły antykoncepcję. Moim zdaniem nie ma innego wytłumaczenia. Dziewczyny, gdyby jednak pomimo regularnego brania pigułek, kobiety zachodziły w ciążę, to napewno, by jakieś badania były przeprowadzane, a same pigułki udoskonalane. Jedynymi zmianani dot. pigułek jest ZMNIEJSZANIE ilości hormonów w nich zawartych. Prawda jest taka, że dziewczyny, które zaszły w ciążę na pigułkach, nie chcą się przyznać, że doszło do tego z ich winy, albo są tak roztrzepane, że nawet nie wiedzą czy ją połknęły czy nie, nie wiedzą także, że antybiotyki wpływają na ich działanie. Dziewczyny nie wiedzą podstawowych rzeczy o pigułkach, np. ile można się spóźnić z jej przyjęciem, co zrobić gdy już się zapomni. Na samej kaftererii non stop padają tak durne pytania, że tylko ręce załamać. Poza tym dziewczyny nie pytają o nic ginekologów i przede wszystkim NIE CZYTAJĄ ULOTKI. A tam wszystko jest napisane i to bardzo prosto. Kiedy brać, co zrobić gdy się zapomnie, z jakim antybiotykami zachodzą interakcje. No, ale widocznie nie zależy im, aż tak bardzo by w ciążę nie zajść i nie obchodzi je co łykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
andzelika1207 a ulotki nie masz? Z przyjęciem pigułki możesz się spóźnić 12 godzin i nie masz się o co martwić, antykoncepcja jest zachowana. Dziewczyno przeczytaj ulotkę! A poza tym wiesz, że handel lekami jest nielegalny i karalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
andzelika1207 a ulotki nie masz? Z przyjęciem pigułki możesz się spóźnić 12 godzin i nie masz się o co martwić, antykoncepcja jest zachowana. Dziewczyno przeczytaj ulotkę! A poza tym wiesz, że handel lekami jest nielegalny i karalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
andzelika1207 a ulotki nie masz? Z przyjęciem pigułki możesz się spóźnić 12 godzin i nie masz się o co martwić, antykoncepcja jest zachowana. Dziewczyno przeczytaj ulotkę! A poza tym wiesz, że handel lekami jest nielegalny i karalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
andzelika1207 a ulotki nie masz? Z przyjęciem pigułki możesz się spóźnić 12 godzin i nie masz się o co martwić, antykoncepcja jest zachowana. Dziewczyno przeczytaj ulotkę! A poza tym wiesz, że handel lekami jest nielegalny i karalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ulotkę, wiem o tym, jednak zawsze są jakieś obawy... Handel jest nielegalny, jednak bardzo wiele kobiet, a NAWET MĘZCZYZN sprzedaje tabletki antykoncepcyjne przez internet.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ulotkę, wiem, że do 12h można przyjąć... Jadnak zawsze są obawy. Oczywiście, że wiem, ale ja nie handuje, tylko wiele innych kobiet, a NAWET MĘŻCZYZN sprzedaje przez internet. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaa
Dziewczyny mam pytanie, bo przyjmuję zawsze tabletke o 22 a o 1 w nocy wymiotowalam.... i nastepna wzielam znowu o 22 i nie wiadomo czy przez to ze wymiotowalam ta tabletka sie wchlonela do mojego organizmu... Jak myslicie czy wystarczy ze przez 7 dni nie bede sie kochala z moim chlopakiem?? Bo w ulotce jest napisane ze najlepiej przyjac dodatkowa tabletke ale przed minieciem 12h.... i ze nalezy postepowac tak jakby sie zapomnialo przyjac tabletkiii.... Poradzcie mi prosze, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze gdy coś nawale z tabletkami np oststnio na oiom ie wyladowałam to poźniej 7 dni biore normalnie tabletki i jeszcze w ciąży nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotopies
Kupię Yasminelle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigro
Mam pytanie, jak się przeziębiłam i biorę Orofar na gardło i Gripex ogólnie na przeziębienie to te leki i choroba mogą jakoś wpłynąć na działanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterisc
Tigro ogarnij się. Czytałaś ulotkę? Antybiotyki zmniejszają działanie i to nie zawsze i nie wszystkie. Rozmawiałam z ginem - leki takie przeciwbólowe mogę zmniejszyć działanie ale wcale nie muszą - ale tylko wtedy, gdy zjesz ich duuuuużo :) Czyli generalnie spoko. Nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigro
Dzięki ;) Ulotkę czytałam, ale czy to źle, że wolałam się poradzić bardziej doświadczonych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×