Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość viqqa
Witam, ja też zaczęłam brać yasminelle, są to moje pierwsze tabletki, więc nie mam żadnego porównania.w prawdzie jestem dopiero po dwóch, ale samopoczucie jak na razie bardzo dobre, nie pokoi mnie tylko to,ze normalnie miesiaczke mam 5 dni teraz jest juz 7 bo mialam rozpoczac blister 1 dnia miesiaczki, a miesiaczka mi sie nie konczy...czy to jest normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viqqa
sory po 7 tabl juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz dziewczynki i pozdrawiam a jak bede miala jakies pytanka jeszcze to sie zapytam:D a tak wogole to wie ktos moze gdzie tanio mozna te tabletki kupic w Plocku??jak tak to prosze o odpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
hej dziewczynki! ja biore 2 opakowanie i wszystko jest ok (nawet schudlam tylko nie wiem czy przez diete czy przez tabletki) teraz wyskocze troche z innej beczki mam nadzieje ze mnie nie wyszydzicie bo mam pytanie:czy dostajecie rozgrzeszenie u spowiedzi?bo ja nie dostalam,mialam troche banie,pomijam ze ksiadz mnie o malo nie powyzywal od k....(mam nadzije ze ktos odpisze bo nie mam o tym z kim pogadac) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Najtańsze Yasminelle w LUBLINIE (chyba) na Obywatelskiej 9 (przy Jaczewskiego) - tylko 37, 60 !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteraa
ehhh taki ten kosciol... nic tylko zrezygnowac. Ja za pare dni tez zaczynam brac Yasminelle, wiec jak juz zaczne to napisze jak tam u mnie sprawa wyglada. Co do ceny, bo widze ze piszecie o niej, to mnie moja gin. dała namiary na apteke, gdzie sa za 31zł (Łódź)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do esteraa
Hmm a gdzie w Lodzi za 31 zł są ? bo ja kupuje po 43 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia -----> dzięki wielki, muszę na dniach kupić a nawet nie mam czasu zrobić sobie wycieczki po aptekach... :-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Saraaa84------>na Obywateskiej są dwie apteki praktycznie obok siebie. W którejs z nich są tańsze Yasminelle. Nie wiem w której, bo mój mąż mnie zaopatruje. Również pozdrawiam i życzę udanego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti 19--> bardzo dobrze CIe rozumiem.. tzn to ze masz taki problem.. tyle ze ja rozgrzeszenie dostałam.. Wiesz.. najbardziej chore jest to ze wszystko zależy od tego na kogo trafisz, tzn na jakiego księdza.. Jeden CIe rozgrzeszy inny nie.. Zapewne ten pierwszy będzie młodym księdzem a ten drugi starszym.. Ja poszłam do spowiedzi do kościoła gdzie są bardo młodzi księża.. do Dominikanów (Kraków).. są tam msze studenckie i młodzieżowe.. rewelacyjne! Oni wiedzą o czym mówią i naprawde potrafią dotrzeć do chyba każdego znajdującego sie na mszy świętej.. Nie zrzędzą, mówią w taki sposób, że czuje sie całkowite uczestnictwo w nabożeństwie.. I pomyślałam ze to jedyny kościół gdzie wiem że spowiedz moge potraktować jak rozmowe, wskazówke, a nie jak odstukanie formułek.. Ale z drugiej strony czuje sie dziwnie.. bo wiem ze to przez kościół jest uwaznae jako grzech, a pójde tam i rozgrzeszenie dostane.. Masakrycznie bałam się isć do spowiedzi.. Że ksiądz mnie wyklnie, wyżuci.. A On.. rozmawiał ze mną, tłumaczył, naprowadzał.. Poczułam ze wie o czym mówi i rozumie mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore je już 5 dni i jest tak
pierwszego dnia lekko uwydtanił mi sie biust - ciesyzłam sie jak głupia, bo z AA zroviło sie prawie A potem wsyztsko wrcóiło do normy nie doczuwam żadnych skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia ---> dziekuję i również życzę miłego i udanego weekendu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
Ja biore yasminelle od 5 dni i poki co nie zauwazylam skutkow ubocznych. moze jedynie wieczorem chce mi sie szybciej spac. zmartwily mnie komentarze na temat utraty wagi po tych tabletkach, bo ja wlasnie nie mialabym nic przeciwko kilku kg wiecej;) ale zobaczymy. mam nadzieje ze powiekszy mi sie tez "conieco" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. W końcu dostałam długo wyczekiwany i spóźniony okres. Chociaż byłam u lekarza i powodem była torbiel a nie ciąża. Yasminelle biorę od tygodnia i na razie czuję się dobrze. Wybrałam sobie dość późną porę i chyba dlatego jest ok. DO MARTI19. Nie martw się tym co mówią księża. Oni sami w życiu kochali się choć raz z kobietą i nic złago nie widzą u siebie, ale na innych grzmią. Idź po prostu do innego księdza. Próbuj aż do skutku. Do PIDŻAMKI: Wiem jak to jest z tymi księżmi, ale niestety nie znalazłam taiego fajnego aby móc z nim pogadać na ten temat. A skoro Ty znalazłaś to może odp. mi na pytanie, które mnie nurtuje od dawna: dlaczego nie mogę tego robić z mężczyzną, z tórym chcę spędzić resztę życia? Moim przyszłym mężem? Nie jestem żadną puszczalską, gdyż jest to mój 2mężczyzna, ale to napewno ten. I aby móc z nim tworzyć nasz piękny związek chcemy się też kochać, ainni uznają to za grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
Ja nie jestem wierząca więc nie mam tego problemu a poza tym moge byc nieobiektywna w wypowiedzi. uwazam jednak ze jesli chodzi o zakaz seksu przedmalzenskiego, nawet z TYM JEDYNYM, jest jedna z najgłupszych rzeczy jakich religia moze wymagac. moj chlopak jest katolikiem ale powiedzial ze akurat to nie jest stworzone przez katolicyzm tylko przez kosciol. tym bardziej nie widze sensu stosowania sie do tego. co zlego jest w swiadomej, 100%-wo pewnej decyzji o wspołzyciu z mezczyzna ktorego sie kocha?? co innego puszczanie sie na lewo i prawo a co innego seks z milosci...ale zeby to wiedzic chyba niepotrzebna jest religia;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
mam jeszcze takie pytania a propos stosowania tabletek. kiedy moge zmienic godzine ich przyjmowania?teraz biore je miedzy21:30 a 22 a chcialabym jakas godzinke, połtora wczesniej. moge np poczekac az skoncze ten blister i zmienic od nastepnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy:) zrobie tak jak mowilyscie pojde do innego ksiedza,chodz wiem od znajomej ktora rozmawiala z ksiedzem ze antykoncepcje to prywatna sprawa i nie trzeba sie z tego spowiadac hmmm troche sie pogubilam no ale bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidonka
Ratunku!!! Pierwszy raz zaczęłam brać tabletki, lekarz przepisał mi Yasminelle ponieważ mam problemy z okresem bardzo długie cykle, miałm wziąść pierwszą w pierwszy dzień okresy i kiedy zobaczyłam że sie zaczuna łyknełam pierwszą, na drugi dzień okres nie zaczął sie na dobre tylko tak jakby się cofnął ale drugą też wypiłam, dzis jest dzień 3 okresu nie mam i nie wiem czy brać kolejne tabletki. Bardzo proszę pomózcie mi bo nie wiem co robić, nigdy nie miałam takich problemów jak sie zaczynał to juz trawał. Proszę niech mi ktos powie dlaczego tak się dzieje i co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Pytanie, nie wiem czy ktoś mi postara sie pomóc lub doradzić. Czy ktorakolwiek z was słyszała o homonalnym zapaleniu? Jesli tak to prosze o jkaies info.Bo ama wrażenie ze mnie zlapalo, a to dlatego ze: po pierwsze zmieniłam tabletki z Harmonetu na yasminelle i jestem w polowie 1 opakow.na poczatku było wszytsko ok ale od 3dni fatalnie sie czuje mam goraczke 39 stopni, dreszcze,bóle głowy itp. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
bidonka------> Czy okres który ci sie zaczął był regularny ?(w terminie). Jak rozumiem to są Twoje pierwsze tabletki. Wydaje mi się, że to co się stało jest wynikiem zastosowania tabletek. to przecież hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidonka
do amelia81 Moje cykle były zwykle bardzo długie 30-37dni a okres był obfity i trwał 7dni, ostatnio cykl wydłużył sie do 40-43dni i dlatego poszłam do lekarza, który powiedział że zanika mi sluzówka i jak nic z tym nie zrobimy to w wieku 33 lat zaczne przekwitać, dlatego przepisał mi Yasminelle, czekałam cierpliwie na okres i kiedy sie zaczął wziełam pierwszą tabletkę( to było popołudnie) rano już wiedziałam że jest cos nie tak bo okres zanikł, ale tabletke wziełam i dziś mimo iż okresu nie mam też wziełam, ale nie wiem co robic dalej?????? Dziękuje amelia81, że odpowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidonka -------> jedno jest pewne, napewno nie możesz teraz przerwać brania tabletek. Całkiem możliwe że jest tak jak pisze amelia81... ja na Twoim miejscu albo ym zadzwoniła albo udała się do gina aby powiedział co robić dalej i uspokoił sumienie. cherish -------> a może to poprostu tylko przeziębienie albo grypa. Sierpienka -----> jak chcesz przestawić sobie porę brania tabsów o 1,5h to możesz to zrobić nawet dzisiaj. Gdybyś chciała brać piguły rano to wtedy zmiane możesz zrobić dopiero od następnego blistra. Pozdrawiam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
bidonka-----> rzeczywiście Twoje cykle są bardzo długie(i z pewnością męczące!).Proponuję Ci żebyś wybrała to opakowanie do końca. Byc może sprawa okresu wyjaśni się po skończeniu tego opakowania. Twoje cykle staną się regularne i mniej dokuczliwe (m. in. po to ginekolog przepisuje tabletki). Antykoncepcja to bardzo duża ingerencja w kobiecy organizm i musi spowodować jakieś zmiany. Być może u Ciebie jest to zatrzymanie okresu. Dla pewności udaj sie do ginekologa, ale chyba nie ma sensu przerywać brania tabletek. Pozdrawiam. Nie martw sie, z pewnością wszystko się wyjaśni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassiaa
cześc... jestem po 8 tabletce... w zasadzie plamie ... ale tylko troche... i kurcze chyab zauwazylam z epogorszyla mi sie cera... czytalam podobne wypowiedzi.... czy ten problem mija?? bo nie chce rano krzyczec patrząc do lustraa ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogą sie niektore
bidonka - nic sie nie martw, to normalne i tak bywa, bierz spokojnie dalej a ja mam dzis 6 dzien - i plamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A a mam pytanko GDZIE w ŁODZI można kupic tanio te yasminelle bo nie mam ochoty płącić 44 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogą sie niektore
a w Wawie gdzie i za ile kupujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Hey...znowu zawitalam!!niewiem sama co myslec o tych "cudownych" Yasminelle bo cera raz jest super a za chwile(po3-4 dniach)dramat..jakies male chrostki koło oczu i na całej twarzy....:(:(:(co robic??;( jestem w polowie drugiego opakowania i poza ta cera nic mi sie nie dzieje..w krakowie na krakowskiej yasminelle po 35 zł!!pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassiaa
a no to czyli iwdze po wypowiedzi mojej poprzedniczki że przy drugim opkaownaiu dalej sa pryszcze :///// ... ja nigdy ich nei mialam tylko przed okresem cos tam wyskoczylo a tera zjak ptarze na czoło to tragedia ... a czy może ktos kto bierze dluzszy czas mial taki problem na poczatku a tera zna przyklad juz go nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×